Moje milá smrti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Moje milá smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Moje milá smrti


Rok jsem sbírala odvahu. Rok jsem sbírala prožitky. Rok života po smrti mého milovaného manžela mi přinesl tolik krásných věcí, kolik jsem si nikdy nedokázala představit. Skrz svůj osobní příběh chci zprostředkovat, že smrt se dá vnímat i jinak než ztráta. Že vedle hlubokého zármutku lze zažívat i hluboké, dechberoucí štěstí. Chci vrátit smrt zpátky do našich životů, protože věřím, že díky ní může každý z nás žít mnohem naplněnější a naplňující život plný lásky, vědomé přítomnosti a pochopení sebe samých.Kniha v českém jazyce!


Stažení Moje milá smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Moje milá smrti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Moje milá smrti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Moje milá smrti.pdf (EUR-0.00)

  Moje milá smrti.epub (EUR-0.00)

  Moje milá smrti.doc (EUR-0.00)

  Moje milá smrti.txt (EUR-0.00)

  Moje milá smrti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Moje milá smrti.PDF – (EUR 0.00);

  Moje milá smrti.MOBI – (EUR 0.00);

  Moje milá smrti.EPUB – (EUR 0.00);

  Moje milá smrti.DOC – (EUR 0.00);

  Moje milá smrti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Duchovní literatura, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Veronika Hurdová
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Drábuska

  19.12.2017

  Velmi silná a inspirativní kniha s příběhem, který by leckoho položil. Paní Veronika se s osudem poprala po svém a dává nám v knize nahlédnout do svého nitra. Kniha se mi dostala do rukou zcela náhodou a jsem moc ráda, že si ke mně našla cestu.

  Ronny

  15.12.2017

  Veronika Hurdová zažila v životě velké štěstí a velkou bolest. Tím štěstím byl dlouholetý naplněný a inspirující vztah s manželem, kterého jí pak neočekávaně vzala smrt v době, kdy čekala jejich třetí dítě. Smrt a narození jsou dvě silné události v životě člověka, které spoustu věcí změní a dotyčného někam v jeho vývoji posunou. Že Veronika prodělala v krátké době po duchovní stránce velký skok je zřejmé z její knihy, během jednoho roku vyzrála a zmoudřela jako někdo ne za celý život. Z tohoto pohledu je její kniha ojedinělá a stojí za to si ji přečíst. Hluboce se skláním nad tím, jak to zvládla a přeju jí do dalšího života hodně štěstí!

  Tejuš

  29.11.2017

  Strašně jsem se na tuhle knížku těšila, až si na ní udělám pořádně čas a klid…
  A předčila všechna má očekávání!
  Nejenom silou, která z knížky ční, pozitivním myšlením, které vychází z Veroniky, ale také jak je výstižná a velmi čtivá. Veronika si opravdu umí hrát se slovíčky, skvěle napsané!
  Moc se mi líbí, že je psaná retrospektivně, Veronika nepopisuje sled událostí od seznámení s manželem po současnost , kdy musí žít bez něj, ale ke všemu se postupně vrací podle tématiky kapitol, někdy na přeskáčku. Nicméně příběh není to hlavní, co vám kniha chce říct, a už vůbec ne to poslední, čím vás dostane. Kapitoly vyprávění, co se jak stalo nestalo, se jakoby naprosto přirozeně protkávají s kapilotami, kde popisuje význam těchto událostí pro ni samotnou… S každou další otočenou stránkou jsem Veroniku obdivovala a jen souhlasila snad se všemi postřehy a názory, které jsem přečetla.
  V neposlední řadě, jelikož zatím nemám děti, mně teda "rozsekal" pohled dětí na tátovu smrt, který tam Veronika skvěle vyzdvihla.

  peliska85

  07.10.2017

  Určitě doporučuji k přečtení. Téma smrti je opravdu většinou lidí ve společnosti tabuizováno a raději o něm nikdo nepřemýšlí, protože je příliš depresivní. Velmi se mi líbí staro-nový pohled, který Veronika Hurdová, neboli Krkavčí matka, nabízí, přináší a knížka může pomoci nejen v situaci, kdy se člověk vyrovnává se smrtí blízkého člověka, ale obecně když si potřebuje utříbit priority.

  Simikik

  20.09.2017

  Knihu jsem schroustla na dovolené za 1,5 dne. Příběh Veroniky je strhující. S pláčem i smíchem jsem pročítala jednotlivá slova. Kniha je takovým shrnutím toho, co se stalo, jak se to stalo a co se dělo od té doby až po dnešek (rok 2017). Kniha je rozdělená na několik částí a jednotlivé kapitolky jsou takovým uvažováním nahlas. Kniha je plná myšlenek o smrti, dětech, rodině, lidství a lásky. Někdy mi vadilo, že se autorka v knize opakuje a v jednolivých kapitolách se vrací k již probranému tématu. Přisuzuji to ale tomu, že je kniha psaná v průběhu celého roku a myšlenky plynou..
  Kniha je vlastně takovou životní inspirací. Líbí se mi styl přemýšlení a to, jak jsou slova na papíře psaná s jistotou ve vlastní život. Někdy jsem ale byla zmatená z pojetí života. Chvíli se V. odkazuje na Pána Boha, chvíli na numerologii, chvíli na osud a v jiné části na vesmír… vím, že se nepovažuje za křesťanku. V knize se odkazuje na víru v "Pána Boha", že něco/ někdo je a naše bytí zde dává smysl.. Přeji autorce, aby tenhle smysl nalezla ..
  Těším se až se ke knize třeba s odstupem vrátím a naleznu zase jinou inspiraci.  TAGS:

  Online Moje milá smrti ebook, Kniha Moje milá smrti FB2, Download Moje milá smrti PDF , Download Moje milá smrti MOBI, Online Moje milá smrti kniha, Zdarma Stažení Moje milá smrti IPhone, Online kniha Moje milá smrti PDF, Zdarma Moje milá smrti DJVU, Zdarma Stažení Moje milá smrti TXT, Stažení Moje milá smrti RTF, Online Moje milá smrti FB2 , e-kniha Moje milá smrti stažení TXT, Zdarma Moje milá smrti stažení kniha, e-kniha Moje milá smrti download MOBI, Stažení Moje milá smrti IPad, Číst Moje milá smrti MOBI, Číst Moje milá smrti DOC, Zdarma Moje milá smrti AWZ, Download e-kniha Moje milá smrti iPad , Zdarma Moje milá smrti DJVU, Download Moje milá smrti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Moje milá smrti DVD, Číst Moje milá smrti TXT, Book Moje milá smrti stažení DJVU, Moje milá smrti stažení kniha zdarma, Moje milá smrti stažení kniha pdf zdarma, Moje milá smrti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Moje milá smrti pdf zdarma, Moje milá smrti stažení kniha epub zdarma, Moje milá smrti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply