Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Molekuly emocí - Věda v pozadí medicíny těla a mysli


Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému? Propojení těla a mysli. Ve své průkopnické knize Molekuly emocí Candace Pert poskytuje překvapivé a přesvědčivé odpovědi na tyto a další náročné otázky, o kterých vědci a filozofové uvažovali už po staletí. Její průkopnický výzkum o tom, jak chemikálie uvnitř našich těl tvoří dynamickou informační síť, propojující mysl a tělo, není pouze provokativní, nýbrž revoluční. Na základě stanovení biomolekulárního základu našich emocí a vysvětlení těchto nových vědeckých poznatků jasným a přístupným způsobem nám autorka umožňuje pochopit sama sebe, své pocity a spojení mezi naší myslí a naším tělem – těla-mysli – způsobem, který jsme si možná nikdy předtím nemohli představit. Molekuly emocí je dominantní dílo, plné pochopení a moudrosti a ovládnutí této vzácné síly ke změně způsobu, jakým vidíme svět a sami sebe.Kniha v českém jazyce!


Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.pdf (EUR-0.00)

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.epub (EUR-0.00)

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.doc (EUR-0.00)

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.txt (EUR-0.00)

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.PDF – (EUR 0.00);

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.MOBI – (EUR 0.00);

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.EPUB – (EUR 0.00);

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.DOC – (EUR 0.00);

  Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Molecules Of Emotion: The Science Between Mind-Body Medicine (1999)

  Žánr:
  Zdravotnictví
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  verah

  03.01.2017

  Kniha Molekuly emocí po stránce obsahu zcela uspokojila mé očekávání, zejména poměrně detailní popis laboratorních postupů při hledání látek, které později autorka nazvala molekulami emocí. Tato část knihy může být pro nezasvěceného velmi náročná, tím náročnější, že český překlad často kulhá, některé věty dokonce úplně postrádají smysl. Překladatelka Andrea Bačová se evidentně v této oblasti moc nevyzná. Bohužel dostatečně neovládá ani češtinu – používá výrazy snad původem ze slovenštiny jako "buňkový, buňková" místo správného "buněčný, buněčná". U věty "uřízl si jeden z prstů a ponořil ruku do otevřeného břicha mrtvoly" (zde autorka popisuje příběh dr. Semmelweise) zřejmě překladatelka vůbec nebyla při smyslech.  TAGS:

  Online Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli ebook, Kniha Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli FB2, Download Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli PDF , Download Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli MOBI, Online Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli kniha, Zdarma Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli IPhone, Online kniha Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli PDF, Zdarma Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli DJVU, Zdarma Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli TXT, Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli RTF, Online Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli FB2 , e-kniha Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli stažení TXT, Zdarma Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli stažení kniha, e-kniha Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli download MOBI, Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli IPad, Číst Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli MOBI, Číst Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli DOC, Zdarma Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli AWZ, Download e-kniha Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli iPad , Zdarma Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli DJVU, Download Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli DVD, Číst Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli TXT, Book Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli stažení DJVU, Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli stažení kniha zdarma, Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli stažení kniha pdf zdarma, Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli pdf zdarma, Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli stažení kniha epub zdarma, Molekuly emocí – Věda v pozadí medicíny těla a mysli ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply