Most do Země lásky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Most do Země lásky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Most do Země lásky


Hanka Kolářová, studentka třetího ročníku jazykové školy, prožívá spolu se svou kamarádkou Denisou běžné starosti a také spoustu vzrušení především při jízdách stopem a o víkendech bez rodičů na venkovské chalupě. Obě dlouhovlasé modrooké blondýnky si rozumí víc než skutečná dvojčata… Dokud se neobjeví kluk Marek, do kterého se Hanka šíleně zamiluje. Denisa sice chodí s vysokoškolákem Lubošem, jenže… Hanka zjišťuje, že to v životě vůbec není tak jednoduché, jak se zdálo. Prožívá těžké zklamání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Most do Země lásky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Most do Země lásky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Most do Země lásky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Most do Země lásky.pdf (EUR-0.00)

  Most do Země lásky.epub (EUR-0.00)

  Most do Země lásky.doc (EUR-0.00)

  Most do Země lásky.txt (EUR-0.00)

  Most do Země lásky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Most do Země lásky.PDF – (EUR 0.00);

  Most do Země lásky.MOBI – (EUR 0.00);

  Most do Země lásky.EPUB – (EUR 0.00);

  Most do Země lásky.DOC – (EUR 0.00);

  Most do Země lásky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Víkend
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  Alinois

  26. ledna

  Přiznávám že Denisin konec mě hodně šokoval … ale nějak jsem měla špatný pocit už od začátku, když brali stopování jako děsnou legraci.

  Terisek99

  25.10.2017

  Další úžasná kniha od Lanczové. Příběh zakončen sice nečekaně a smutně, ale přesto měla zajímavý konec.

  EvikU.

  07.04.2017

  Ano souhlasím, určitě jsou hodnotnější knihy, ale u těchto si nejvíc odpočinu a zasměju. ❤

  Lucissia

  31.03.2017

  Tak, i když jsou skoro všechny Lanczovky na jedno brdo, i když si po přečtení většinou řeknu, že jsem mohla číst něco "hodnotnějšího", i když… Stejně po nich sáhnu zas. A sáhnu po nich, když chci vypnout, když se chci zasmát, když nechci u knihy moc uvažovat, když si chci vzpomenout na devadesátky a své první lásky… Stejně jako u této, nečetla jsem poprvé a někdy v budoucnu si ji dám zas. 🙂

  PeťkaW.

  23.03.2017

  Po letech, kdy jsem knihy od Lanczové četla, si jen u opravdu málo z nich dokážu vybavit, o čem vlastně přesně která je, protože vesměs jsou skoro všechny na stejný princip a s obdobným dějem. Tahle se ale v některých ohledech vymyká autorčině tvorbě a možná právě proto mi oproti dalším utkvěla v paměti. Konečně překvapivý konec bez happyendu.
  Lanczovou se nebojím přirovnat k hvězdě na našem spisovatelském poli. Září na něm už několik let a je ostřílenou autorkou, kterou knihkupectví milují, protože je vždy zárukou zisku. Po takové záplavě knih není divu, že už nápady na dívčí romány dochází. Chtělo by to víc podobných světlých momentů jako v Mostu do země lásky.

  pavlinkaa

  12.12.2016

  Silný příběh, to jsem opravdu nečekala. Každopádně být na Hanky místě, Marek by neměl šanci. Vždyť začátky na vztahu bývají to nejkrásnější a on to hned z kraje pohnojil …..
  Chudák Denisa, takový konec si nezasloužila. Je ale pravda, že deset let zpět jsem také nejezdila jinak a stopovaní jsem brala jako dobrodružství a bavilo mě. V té době to bylo snad i moderní ….. Vůbec jsem si neuvědomovala to riziko a když už, tak jsem si říkala, že by to byla velká náhoda. Denisa si to nejspíš také myslela a jak to dopadlo.
  Tohle bylo zajímavé čtení a jedno z nejlepších.

  radka2752

  14.10.2016

  Měla jsem ale vydání, kde je na obalu dívka s broskví 😀

  radka2752

  14.10.2016

  Tohle byla pro mě nejlepší kniha od Lanczové. Už je to 15 let co jsem ji četla, ale pamatuju si ji dodnes 🙂

  MíšaK.

  04.09.2016

  Naprosto úchvatná knížka. Patří mezi špičky od Lenky. Čtenářům jednak přinese ponaučení (speciálně mladým dívkám, dlouhovlasým, modrookým blondýnkám :D) a navíc se skvěle čte. Četla jsem ji podruhé, takže jsem věděla, jak to skončí, přesto se slzy neudržely. Postavy jsou neuvěřitelně propracované, každá má vlastní charakter a to se mi hodně líbí. Také dávám plus za to, že autorka moc nerozebírala scény, kdy se Hanka topila v depresích. Myslím, že kdyby to tam bylo omílané stále dokola, leckoho by to nebavilo.

  Ann98

  02.07.2016

  Takový tragický konec jsem teda vážně nečekala! Pěkně jsem si u toho pobrečela – bylo to vážně moc hezký a smutný zároveň. Je až neuvěřitelné, jak nás kniha nutí zamyslet se nad stopováním, u kterého nikdo nemá jistotu, co mu přinese! Ani si neuvědomujeme, jak moc si zahráváme se svým životem. Překvapilo mě, čeho všeho byla Denisa pro lásku schopná. Zradit svojí nejlepší kamarádku – skoro dvojče .. Deny si za to trest zasloužila, ale ne tak krutý. Obdivovala jsem Hanku, jak moc byla statečná, a jak vše dobře zvládla. Myslím, že udělala dobře, když Markovi odpustila, udělal obrovskou chybu, ale tu druhou šanci si zasloužil.

  Lenyaa

  01.02.2016

  Nemůžu jinak než 5*…. Četla jsem jí asi před 14 lety ale pořád si pamatuju jak moc se mi líbila. Pro mladý holky naprosto super!

  Vendy_K

  24.07.2015

  Nádherná knížka plná emocí. Dá se přečíst jedním dechem. Velice se mi líbí děj, sice je smutný, to je pravda, ale takový je holt život. Tato knížka patří mezi mé oblíbené. Půjčila si ji ode mě nejedna kamarádka. 🙂
  PS: s Hankou jsem soucítila, protože mi před týdnem také zemřela nejlepší kamarádka 🙁 Bylo ji pouhých 15 🙁

  MíšaK.

  25.05.2015

  Měla bych prosím dotaz. Jak se jmenovala ta kniha podle které Hanka s Denčou cvičili? Odpovědi mi pište do zpráv nebo tady do komentářů. Moc děkuji za odpověď 🙂

  MíšaK.

  22.05.2015

  Tak tato kniha mě dost nadchla. Od paní Lanczové není takovýto obrat běžný a o to víc mě to překvapilo. Na začátku mi to přišlo moc zdlouhavý, ale pak se to obrátilo. Možná bych změnila anotaci, protože takto jsem věděla, že s Denisou Marek něco bude mít. Kdyby to tam nebylo napsané asi bych si ani nevšimla detailů jak se postupně Denisa i Marek chovali. Knížka bude stoprocentně patřit mezi mé TOP.

  A samozřejmě jsem brečela (jak již několik čtenářek zmiňovalo) jako želva.

  exitus

  09.01.2015

  Úplně první knížka od Lanczové, pamatuji si, že jsem z toho byla úplně v šoku. Ale byl to zajímavý příběh a jako ostatní Lanczovky se to pěkně četlo. A prostě na ní nezapomenu, protože byla první a přivedla mě k mé oblíbené autorce, která se mnou vydržela celé dospívání.

  1v8na

  03.09.2014

  spoiler – příběh byl velmi napínavý. Fascinovala mě Denise, která se jevila jako andílek, ovšem nakonec zradila svou nejlepší kamarádku a odnesla to svým vlastním životem.

  Simoneta

  16.08.2014

  krásná,ale velmi emotivní,taky jsem brečela 🙁

  hradilovi.mk

  28.02.2014

  Kniha patří k mím oblíbeným od Lenky Lanczové

  DianaR

  03.01.2014

  Chvilkami kýčovité, ale za ten konec to odpustím, protože mě dostal na kolena.

  KikiEli

  20.11.2013

  Tak takhle jsem dlouho žádnou knížku nehltala… 🙂 krásná, poučná, smutná…

  Hřibče

  23.07.2013

  Pane jo! To byla zase "lanczovka"! 🙂 Most do země lásky je opravdu hodně emotivní knížka. Do půlky téměř idyla, ale pak to nabralo na obrátkách až jsem se nestačila divit a smekám před hlavní hrdinkou, že se vším dokázala nějak poprat a zvládnout to. A to jsem si knihu vybrala, že chci nějaké pohodové letní čtení o vodě a táborácích… no, tak příště. 🙂 Každopádně přečtení této knihy nelituji a líbila se mi. 🙂

  nikinikiniki

  19.03.2013

  Přesně tak, konec je hodně dojemný, ale tuhle knížku doporučuji 🙂 Aby si holky udělaly obrázek o svých kamarádkách, čeho všeho i mohou být schopné udělat kvůli klukovi, že..

  Ditula

  13.01.2013

  Krásná, emotivní knížka se smutným koncem, kde jsem brečela jak želva.

  herotabe53

  08.11.2012

  U této knížky opravdu nelituji, že jsem ji přečetla.
  Velmi emotivní založená za zajímavém ději. Začátek knížky mi přišel jako další "obyč" knížka od LL, ale tento pocit se vytratil.
  Velmi nečekaný konec!

  Lady S.

  06.08.2012

  Úžasná kniha…jedna z málo knih, u které mi i ta slza ukápla.

  Layss

  21.02.2012

  Hodně emotivní díl, konec je dost dramatický, ale krásný…

  Alisce

  17.11.2011

  Tato kniha mě opravdu dostala. Konec byl nečekaný a musím přiznat, že jsem brečela jak želva.

  firia7

  12.09.2011

  krásná knížka s nečekaným koncem…:))

  Princess-03

  28.08.2011

  Jedna z prvních knížek kterou jsem od paní Lanczové četla a také jenda z mých nejoblíbenějších knih vůbec

  Romčuška

  21.07.2011

  Nejoblíbenější knížka 🙂 fakt krásná i smutná ale stopovat se nevyplácí…  TAGS:

  Online Most do Země lásky ebook, Kniha Most do Země lásky FB2, Download Most do Země lásky PDF , Download Most do Země lásky MOBI, Online Most do Země lásky kniha, Zdarma Stažení Most do Země lásky IPhone, Online kniha Most do Země lásky PDF, Zdarma Most do Země lásky DJVU, Zdarma Stažení Most do Země lásky TXT, Stažení Most do Země lásky RTF, Online Most do Země lásky FB2 , e-kniha Most do Země lásky stažení TXT, Zdarma Most do Země lásky stažení kniha, e-kniha Most do Země lásky download MOBI, Stažení Most do Země lásky IPad, Číst Most do Země lásky MOBI, Číst Most do Země lásky DOC, Zdarma Most do Země lásky AWZ, Download e-kniha Most do Země lásky iPad , Zdarma Most do Země lásky DJVU, Download Most do Země lásky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Most do Země lásky DVD, Číst Most do Země lásky TXT, Book Most do Země lásky stažení DJVU, Most do Země lásky stažení kniha zdarma, Most do Země lásky stažení kniha pdf zdarma, Most do Země lásky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Most do Země lásky pdf zdarma, Most do Země lásky stažení kniha epub zdarma, Most do Země lásky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply