Motorkáři Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Motorkáři Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Motorkáři


Motorkářské gangy tvoří vlastní svět se zákony, které je staví do protikladu k okolnímu světu. Tentokrát tři agenti CHERUB – James, Lauren a Dante – mají za úkol infiltrovat do nejmocnější motorkářského gangu Pirátů a zjistit, jakým způsobem gang pašuje do Británie zbraně a drogy. A protože jde o obrovské peníze, jde samozřejmě i o život. To platí především pro Danta, který má s Piráty už roky nevyřízený účet.

Jedenáctý příběh Cherubů, dětské jednotky spadající pod britskou špionážní agenturu MI5, kteří se musí pokusit zlikvidovat zločinecký motorkářský gang. Nebude to jednoduché, ale Dante o gangu ví z vlastních zkušeností víc, než kdo jiný…

AGENTI CHERUB JSOU VYCVIČENÍ PROFESIONÁLOVÉ S JEDNOU ZÁKLADNÍ VÝHODOU: DOSPĚLÝCH SE NIKDY NEZMOCNÍ PODEZŘENÍ, ŽE BY JE ŠPEHOVALY DĚTI.

PRO OFICIÁLNÍ MÍSTA TYTO DĚTI NEEXISTUJÍ.Kniha v českém jazyce!


Stažení Motorkáři zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Motorkáři (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Motorkáři zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Motorkáři.pdf (EUR-0.00)

  Motorkáři.epub (EUR-0.00)

  Motorkáři.doc (EUR-0.00)

  Motorkáři.txt (EUR-0.00)

  Motorkáři.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Motorkáři.PDF – (EUR 0.00);

  Motorkáři.MOBI – (EUR 0.00);

  Motorkáři.EPUB – (EUR 0.00);

  Motorkáři.DOC – (EUR 0.00);

  Motorkáři.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cherub (11.)

  Originální název:

  Cherub – Brigands M.C. (2009)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  anibeni

  03.09.2017

  Další výborný díl….. začátek knihy nás sice přenese o několik let nazpět, nicméně zážitek Danteho byl velmi krutý a s napětím jsem tak četla, jak následně celý tento díl dopadne…

  Thromulus

  15.05.2017

  Na začátku knihy jsem byl trošku zmatený z množství nových postav a neznámého prostředí, ale velmi brzy nastal návrat do Kampusu a hned to bylo zase ono. Kniha se mi líbila a zaslouží 5 hvězdiček, nicméně doufal jsem v trošku jiný konec.

  eschet

  16.02.2015

  Po 3 letech jsem se odhodlala dočíst tuto skvělou ságu. Docela jsem se bála, že mě to už nebude bavit, ale moje obavy se nenaplnily. Skvělé jako vždy. Kniha mě vtáhla do děje ani nevím jak. Trochu mě mrzel konec, že není happy end, ale hned mi to bylo vynahrazeno v pokračování. Je to skvělá četba, která nesmí chybět v mé knihovně 🙂

  Leslie739

  11.09.2013

  Opět se to Robertovi moc povedlo. Na začátku mi prvních deset kapitol sice chyběl kampus, ale dalo se to přežít, přece jen jsme se tam taky dostali. Taky se mi líbilo, že konečně vím něco o začátcích Lauren v kampusu. Na konci mě zase mrzelo, že Fuhrer neumřel, dost by mě zajímalo, co by Danteho čekalo, kdyby ho tou kuší vážně zabil. Takže tím mi to přišlo trošičku nedokončené, ale jestli James půjde na další misi, tak proč ne 🙂 (já vím, že nepůjde :D)
  Prostě a jednoduše, je to perfektní pokračování, který stojí za přečtení.

  bibi.r

  28.11.2012

  Výborná, výborná… Jamese miluju čím dál víc, i když je takovej holkař :D. A ten konec… No jako v životě, ne vždy se všechno podaří.  TAGS:

  Online Motorkáři ebook, Kniha Motorkáři FB2, Download Motorkáři PDF , Download Motorkáři MOBI, Online Motorkáři kniha, Zdarma Stažení Motorkáři IPhone, Online kniha Motorkáři PDF, Zdarma Motorkáři DJVU, Zdarma Stažení Motorkáři TXT, Stažení Motorkáři RTF, Online Motorkáři FB2 , e-kniha Motorkáři stažení TXT, Zdarma Motorkáři stažení kniha, e-kniha Motorkáři download MOBI, Stažení Motorkáři IPad, Číst Motorkáři MOBI, Číst Motorkáři DOC, Zdarma Motorkáři AWZ, Download e-kniha Motorkáři iPad , Zdarma Motorkáři DJVU, Download Motorkáři e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Motorkáři DVD, Číst Motorkáři TXT, Book Motorkáři stažení DJVU, Motorkáři stažení kniha zdarma, Motorkáři stažení kniha pdf zdarma, Motorkáři pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Motorkáři pdf zdarma, Motorkáři stažení kniha epub zdarma, Motorkáři ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply