Muslimské bratrstvo v současnosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Muslimské bratrstvo v současnosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Muslimské bratrstvo v současnosti


Autoři se zaměřují na panarabské hnutí Muslimské bratrstvo a s ním spřízněné politické strany a hnutí. Kromě okolností vzniku a historie jeho regionálních odnoží se podrobněji zaměřili na současnost a vyhodnotili dopady vojenského převratu, během něhož byl svržen egyptský prezident Mursí. Zásadní pozornost věnují těm zemím, kde se Muslimským bratrům či jejich sympatizantům podařilo vytvořit politickou stranu nebo hnutí, které se stalo významným segmentem dané národní politické scény (parlamentní, vládní stranou či hlavní opoziční silou). Byl zkoumán také jejich reformní potenciál. Hnutí a strany byly posuzovány podle jejich postojů k následným otázkám: sekularizace, role islámu a islámského práva ve společnosti, názory na politický pluralismus a parlamentní demokracii, postoj k jinověrcům nebo etnickým menšinám, k nevládním organizacím a občanské společnosti, k terorismu a násilí, preferovaný charakter státoprávního uspořádání a ekonomického modelu, zahraničněpolitická orientace, chápání lidských práv a základních demokratických svobod, řešení sociálních problémů. Autoři vycházeli z klíčových programových dokumentů jednotlivých stran a hnutí. Zaměřili se na Egypt (Muslimské bratrstvo – Strana svobody a spravedlnosti), Sýrii (Muslimské bratrstvo), Súdán (Národní islámská fronta), Tunisko (an-Nahda), Maroko (Strana spravedlnosti a rozvoje), Palestinská autonomní území (Hamás), Jordánsko (Islámská akční fronta) a Jemen (Isláh). Studie byla zasazena do celkového regionálního i mezinárodněpolitického a bezpečnostního kontextu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Muslimské bratrstvo v současnosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Muslimské bratrstvo v současnosti.pdf (EUR-0.00)

  Muslimské bratrstvo v současnosti.epub (EUR-0.00)

  Muslimské bratrstvo v současnosti.doc (EUR-0.00)

  Muslimské bratrstvo v současnosti.txt (EUR-0.00)

  Muslimské bratrstvo v současnosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Muslimské bratrstvo v současnosti.PDF – (EUR 0.00);

  Muslimské bratrstvo v současnosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Muslimské bratrstvo v současnosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Muslimské bratrstvo v současnosti.DOC – (EUR 0.00);

  Muslimské bratrstvo v současnosti.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Muslimské bratrstvo v současnosti ebook, Kniha Muslimské bratrstvo v současnosti FB2, Download Muslimské bratrstvo v současnosti PDF , Download Muslimské bratrstvo v současnosti MOBI, Online Muslimské bratrstvo v současnosti kniha, Zdarma Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti IPhone, Online kniha Muslimské bratrstvo v současnosti PDF, Zdarma Muslimské bratrstvo v současnosti DJVU, Zdarma Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti TXT, Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti RTF, Online Muslimské bratrstvo v současnosti FB2 , e-kniha Muslimské bratrstvo v současnosti stažení TXT, Zdarma Muslimské bratrstvo v současnosti stažení kniha, e-kniha Muslimské bratrstvo v současnosti download MOBI, Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti IPad, Číst Muslimské bratrstvo v současnosti MOBI, Číst Muslimské bratrstvo v současnosti DOC, Zdarma Muslimské bratrstvo v současnosti AWZ, Download e-kniha Muslimské bratrstvo v současnosti iPad , Zdarma Muslimské bratrstvo v současnosti DJVU, Download Muslimské bratrstvo v současnosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Muslimské bratrstvo v současnosti DVD, Číst Muslimské bratrstvo v současnosti TXT, Book Muslimské bratrstvo v současnosti stažení DJVU, Muslimské bratrstvo v současnosti stažení kniha zdarma, Muslimské bratrstvo v současnosti stažení kniha pdf zdarma, Muslimské bratrstvo v současnosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Muslimské bratrstvo v současnosti pdf zdarma, Muslimské bratrstvo v současnosti stažení kniha epub zdarma, Muslimské bratrstvo v současnosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply