Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice


Kniha v českém jazyce!


Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.pdf (EUR-0.00)

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.epub (EUR-0.00)

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.doc (EUR-0.00)

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.txt (EUR-0.00)

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.PDF – (EUR 0.00);

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.MOBI – (EUR 0.00);

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.EPUB – (EUR 0.00);

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.DOC – (EUR 0.00);

  Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  irena0595

  13.12.2017

  Kniha se mi velmi líbila, i autorka a její neobvyklá povaha. Co mě ale trošku zmátlo, byl prostředek děje, kdy jsem se trošku v příběhu ztratila. Ale jinak pěkné počtení. 🙂

  Aleen

  03.04.2017

  Kousíček hlavy a paty jsem našla. Co jsem už nikdy, po přečtení její knihy, nenašla, je kousíček úcty k autorce. Má sice odvahu vstrčit do úst kdejaké věci, které se alespoň tváří jako jídlo, ale i puberťačka by se snad dokázala rozhodovat rozumněji, zodpovědněji, projevila by více empatie a nebyla tak tupě sebestředná, než tato skoro zralá žena. Nebo to prostě tak blbě napsala, že z toho vychází jako tupka…v tom případě by měla zůstat u vaření, maximálně u psaní kuchařek, to jí šlo.

  pumplu

  20.03.2016

  Kniha se četla moc dobře, jen mi vadily některé sexuální scény – myslím, že to tam ani nemuselo být.

  HankaHail

  06.02.2016

  Cestování, dobré jídlo a možný nápadník? To zní dobře, říkala jsem si a nadšeně se pustila do čtení. Nadšení mě hodně rychle opustilo. Ztrácela jsem se v časových rovinách, nevěděla kdy a kde se v příběhu nacházím. Knížka byla nemastná neslavná. Ani kuchařka ani román. Konec knížky mi byl jasný už několik stránek před koncem. Velice se divím, že jsem knihu vůbec dočetla.

  Mandalka74

  12.08.2015

  Knihu jsem četla loni a líbila se mi.

  Monačte

  12.08.2015

  Autorka mi byla hodně sympatická… dokud jsem si nepřečetla tuhle knihu! Není to román, ale spíš deníček. Autorka má fantazii ve vymýšlení receptů, ale děj téhle knihy okopírovala ze svého života. Na tom by asi nebylo nic špatného, kdyby to ale mělo nějakou hlavu a patu. Kdyby to mělo nějaký děj!!! A navíc – postoje a názory hlavní hrdinky mi nemůžou snad být vzdálenější. Takže jediné co zbývá je letmý cestopis a super popisy jídla a vaření. Za to tedy dvě hvězdičky. Ale pozor – při čtení se musíte obložit jídlem! Jinak to nevydržíte a jak už tu někdo říkal – zakousnete se do knihy!!! http://bit.ly/1rHD9LL

  Kačík

  28.06.2015

  Kombinace vaření,cestování,lásky,sexu a každodenních problémů. Oddechové a zajímavé čtení, rozhodně si chci přečíst i kuchařku, která se váže k této knize.

  bookcase

  22.06.2015

  Román se mi četl dobře. Taky jsem se trošku ztrácela v časových rovinách, ale jako celek ok. Tajemné exotické dálky, dobré jídlo, koření, sex..fajn kombinace 🙂

  Lenu04

  14.06.2015

  Kniha se mi líbila, četla se rychle (hned bych jela do Panamy či Salvadoru:), ale místy jsem nechápala časovou souvislost. A taky jsem čekala jiný konec:). Některé erotické scény a myšlenky nemusely být psány – bylo to pak takové rozvláčné a moc mi to tam nesedělo. Při líčení toho, jak hlavní hrdinka připravovala různá jídla, se mi sbíhaly sliny, takže při čtení rozhodně mít něco dobrého po ruce:).

  Ditules

  11.05.2015

  Spisovatelku znám hlavně jako velmi inspirativní autorku kuchařek. Román by byl velice zajímavý, jen mi přišlo, že děj byl hodně zmatený (časové roviny). Chválím kulinářské lahůdky, které vyšly v samostatné knize.

  Laborantka

  23.04.2015

  Kdybych nebyla milovnice jídla, tak bych tuto knihu odložila nedočtenou. Ale celou knihou jsem se prokousala. Bohužel dějová linka a styl vyprávění nejsou silnou stránkou, a řešení nudných problémů s chlapy tomu také nepomáhá. S knihou jsem měla i jiný problém, a to když autorka popisovala různá jídla, já dostávala hlad a byla jsem nevrlá. Nejraději bych se v některých okamžicích zakousla do knihy.
  Ve výsledku knihu spíš nedoporučuji. Doporučím ji jen skalním milovníkům tématu jídla a různorodých pokrmů.

  splichalka

  12.04.2015

  Autorka má možná talent na vaření, s vypravěčstvím je to už slabší. Jen něco nakousne, už od toho utíká, takže logická i časová kompozice celého románu je dost podivná. Navíc jsem úplně postrádala zápletku i nějaké vyvrcholení. Mělo to potenciál ve stylu "Eat, pray, love", ale celé to bylo takové nijaké. Namísto čtenářského zážitku budete mít po přečtení spíš hlad 🙂 A možná budete mít stejně jako já pocit, že jste nečetli román, ale proseděli půl dne s kamarádkou 🙂

  Maat

  14.03.2015

  Pohodová kniha o kávě, cestování, dobrém jídle i lásce. Příběh se mi líbil, nicméně některé rádoby erotické pasáže působily spíše rušivě. Autorka mi byla sympatická, určitě se poohlédnu po jejích kuchařkách a zajímaly by mě i fotky z cest.

  korfela5343

  09.03.2015

  Má první letošní kniha. Velmi krásná. Přečetla jsem ji téměř jedním dechem. Vzdušná, lehká a přitom tak plná.

  kat7926

  09.03.2015

  Pohodové čtení, a o všem, co mám ráda – tj o cestování a vaření, lásce, a hlavně o životě podle vlastních pravidel. Moc se mi líbila, ráda doporučuju! Koupila jsem si i kuchařku, a jsem nadšená, že všechna ta úžasná jídla z knížky můžu zkusit také doma.
  I když Lenku osobně neznám, je mi moc sympatická, a děkuju za nahlédnutí pod její pokličku.

  O.la

  09.03.2015

  Já knihu přečetla "na jeden zátah". Svižná, otevřená, poctivá práce. Asi se bude líbit víc ženám, které vědí, jak těžké je sladit profesní a osobní život v době akcentující výkon a vzhled, tudíž ženám, které mnohdy klamou tělem. Jak vidno, ani to nestačí, láska má zcela jiná kriteria a to je dobře. Vzhledem k tomu, že autorka k tomuto románu následně vydala kuchařku, považuju pasáže o jídle za návnadu a to pořádně ostrou 🙂

  Kaaj

  09.03.2015

  Mně se kniha líbila do té míry, že jsem pocítila potřebu vařit – jinak to flákám :-)….líbil se mi příběh jako od Šeherezády, líbily se mi etnopasáže, líbilo se mi, že kniha není ukončená – jako život, pokud běží…prostě se mi celá knížka líbila.

  Kamiliana

  08.02.2015

  Ani román, ani cestopis, ani kuchařka. A v tom to asi je. Příběh je sice zajímavý, ale popis průměrný a zabíhá do zbytečných detailů. Ženská postava je pro mě typicky ženská v záporném slova smyslu – naivní, řešící blbosti a neschopná vidět muže takové, jací jsou. Nejvíce se mi líbil přebal knihy!!! Obálka je opravdu náááádherná.

  kokosek

  21.12.2014

  Jelikož jsem nebyl schopen prokousat se Aristokratkou, tak se začetl díky kuchařce do této knihy.
  Autorka by asi měla zůstat u kuchařek, tohle nějak nebylo ono. Myslím, že to nefunguje ani jako kniha pro ženy, ani kniha pro kuchtíky. Ale zase chvilkami to dávalo smysl a popisy exotických míst se mi líbily. Možná až si autorka ujasní co chce od života, tak se bude moci vrátit k beletrii. Zatím to beru jako mírně upravený deník.

  janulka1310

  07.12.2014

  Od této knihy jsem očekávala trošku více, téma mě nadchlo, styl vyprávění trochu méně. Občas jsem se ztrácela, kde a kdy se děj zrovna nachází. Myslím, že by toto zajímavé téma šlo zpracovat trochu lépe, na druhou stranu, já nikdy knihu nenapsala, takže oceňuji každý takový počin:) Celkově jsem se u knihy nenudila, některé pasáže byly opravdu zábavné. Autorka mě sama osobně zaujala a možná se mrknu i do jejích ostatních knížek.

  marikakk

  30.11.2014

  Knihu jsem si vzala v červenci do Řecka jako oddechovku. Je konec listopadu a ještě jsem ji nedočetla. Postava Neli je nesnesitelná, šíleně nerozhodná a nudná. Zato je skvělá kuchařka a závidím jí cestování i Fernanda. Kávový muž je pro mě číslo jedna v jejích záletech. Často jsem se ztrácela v kapitolách, vždy začínají někde jinde, zemi či čase..

  Chloe.leknin

  21.11.2014

  Jako autorku kuchařek a prodavačku výtečných skleniček mám Lenku moc ráda, bohužel jako spisovatelka mě neoslovila. Zpočátku bylo příjemné nahlédnout pod pokličku jejího osobního života, cestování a nových chutí (na kuchařku ke knize jsem zvědavá, jistě do ní nahlédnu), bohužel zhruba po první čtvrtině knihy děj stagnuje, nevyvíjí se, hlavní hrdinka je nerozhodná, nepoučitelná a ze čtení se stává přeerotizovaná nuda…

  kikies

  13.10.2014

  Celou dobu jsem si říkala, co to vlastně čtu! Působí to spíš jako deník, všehochuť, dohromady smatlaná kuchařka, cestopis, erotika, exotika… no prostě všechno možné, ale nic z toho pořádně… sice se zajímavými pasážemi, ale strašně moc plytké, chybí tomu hloubka… chtělo to chytit se nějaké linie a rozpracovat ji, tohle mi nesedlo. Celek není špatný, ale takový nijaký :-/

  bikerkaul

  10.10.2014

  Přijde mi, jako bych četla dvě knihy. První polovina úžasná – super relax, cestování, poznávání. Ale druhá polovina už mě tak nebrala. Pokud by autorka pokračovala ve stylu první poloviny knihy, byla by fajn. Co se týče jídla – má zajímavé kombinace, které určitě stojí za vyzkoušení

  Jodie

  03.10.2014

  Uf, jsem ráda, že jsem se knihou vůbec prokousala. Jednak mi nesedl styl vyprávění a nad čtyřicetiletou ženou, která vůbec neví co chce, mi zůstával také rozum stát.

  hankapimi

  23.09.2014

  Nevím, jestli je Lenka Požárová lepší kuchařkou, než spisovatelkou, ale můj "šálek čaje"to nebude… Chaotická hrdinka Nela, která evidentně neví, co chce a její cestování s Fernandem mě v půlce přestalo bavit a přesedlala jsem na jiný žánr…

  babyboar

  11.08.2014

  Knížka směřující odnikud nikam roztříštěná do pidikapitolek, které na sebe někdy navazují jako jedna větší kapitola a někdy zase ne. Paní Požárová je asi lepší kuchařkou než spisovatelkou, i když její kuchařky se mi také většinou líbí spíše na prohlížení než na skutečné vaření. 🙂 Domnívám se, že takové pěkné téma se dalo uchopit mnohem lépe a čtivěji. Těšila jsem se na žhavý letní erotický románek a erotika v knížce na mě bohužel působila velmi stroze a nudně. Líbilo se mi, že jsem se o autorce dozvěděla bližší informace, na základě knihy jsem shlédla i vystoupení u pana Krause (http://youtu.be/HLbMD3ZVuFU ). Nejvíce mne pobavilo "rande" s francouzským trpajzlíkem. To jsem se musela smát nahlas.

  Antoaneta

  21.07.2014

  Bezva pohodové čtení na léto prima kniha kniha pro pobavení při relaxu u vody a podobně.Určitě stojí za přečtení.Já se chystám i na předchozí knihu autorky a také jsem zvědavá na její kuchařku.

  Mon12

  07.07.2014

  Přímo příběhu a hlavní protagonistce Nele bych čtyři hvězdičky nedala, ale líbilo se mi, že se zde autorka zmiňuje o svých začátcích, taky mě zaujalo vyprávění o nových chutích a těším se na avizovanou kuchařku. Ráda nahlédnu do dřívější knihy Jak jsem proje(d)la svět, ta by mě taky mohla zaujmout, autorčiny kuchařky znám a jejich zpracování se mi líbí.

  gossipavlina

  28.06.2014

  Čtení pro relax, na pohodu. Cesta za exotikou, za novými chutěmi, vůněmi, zkušenostmi. Spoustu zajímavých věcí se dozvíme, o zpracování kávy, o výrobě třtinové cukru, o zvyklostech Panamy, hlavně co se jídla týče, o přírodě, o lidech. Potud to bylo opravdu hodně zajímavé a hlavně zábavné. Další část knihy o soukromém životě, který je v knížce pravdivý do té míry, do jaké tomu chcete věřit, je to spíš na nás, autobiografické je to zčásti, ale které to jsou, to prozrazeno není, tak to už mě moc nebavilo. Hl.hrdinka Nela neví co chce (vlastnost blízká všem ženám 😎 ) jakoby Fernando byl jediný, kdo jí může pomoct napravit škody na rozbitém srdci.
  P.S. Paní Lenko, jestli to tady budete číst (náhoda je blbec), ty dlouhé vlasy Vám opravdu slušely víc. 🙂  TAGS:

  Online Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice ebook, Kniha Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice FB2, Download Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice PDF , Download Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice MOBI, Online Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice kniha, Zdarma Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice IPhone, Online kniha Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice PDF, Zdarma Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice DJVU, Zdarma Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice TXT, Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice RTF, Online Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice FB2 , e-kniha Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice stažení TXT, Zdarma Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice stažení kniha, e-kniha Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice download MOBI, Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice IPad, Číst Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice MOBI, Číst Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice DOC, Zdarma Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice AWZ, Download e-kniha Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice iPad , Zdarma Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice DJVU, Download Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice DVD, Číst Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice TXT, Book Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice stažení DJVU, Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice stažení kniha zdarma, Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice stažení kniha pdf zdarma, Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice pdf zdarma, Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice stažení kniha epub zdarma, Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply