Muž se zlatým torkézem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Muž se zlatým torkézem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Muž se zlatým torkézem


Vzpomínáte si na všechny ty děsivé věci, co jste o nich slýchali jako malé děti? Na příšery pod postelí? Strašidla ve sklepě? Duchy v… ehm… digestoři? Tak to všechno je skutečné.

Mně to můžete věřit, já to vím. Jsem Eddie Drood. A nebýt mne a mé rodiny, všechny ty obludy by už dávno ovládly svět. Droodové chrání lidstvo už od úsvitu věků. My jsme ti, kdo drží na uzdě noční můry, zavírají dveře, střeží brány a pravidelně nakopávají zadek netvorům. A vy chudáci ani nemáte tušení, že existujeme.

Obvykle jsem hrdý na to, že jsem Drood. Jenomže teď zrovna si tím už tak jistý nejsem.

Vypadá to, že někdo z mých nejbližších a nejdražších přesvědčil zbytek rodiny, že jsem převlékl kabát a lidstvo je teď třeba chránit přede mnou. Takže jsem na útěku a ze všech sil se snažím přežít dost dlouho, abych dokázal, že jsem v tom nevinně. Jaké mám šance? Docela dobré, když se ptáte.

Koneckonců, tihle Droodové jsou tvrdohlaví parchanti – a já jsem jeden z nich.

1. vydáníKniha v českém jazyce!


Stažení Muž se zlatým torkézem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Muž se zlatým torkézem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Muž se zlatým torkézem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Muž se zlatým torkézem.pdf (EUR-0.00)

  Muž se zlatým torkézem.epub (EUR-0.00)

  Muž se zlatým torkézem.doc (EUR-0.00)

  Muž se zlatým torkézem.txt (EUR-0.00)

  Muž se zlatým torkézem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Muž se zlatým torkézem.PDF – (EUR 0.00);

  Muž se zlatým torkézem.MOBI – (EUR 0.00);

  Muž se zlatým torkézem.EPUB – (EUR 0.00);

  Muž se zlatým torkézem.DOC – (EUR 0.00);

  Muž se zlatým torkézem.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tajné dějiny (1.)

  Originální název:

  The Man with the Golden Torc (2007)

  Žánr:
  Romány, Thrillery, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Icequeen

  31.12.2017

  Edwin Drood je prakticky len priemerný chlapík, ktorý oplýva jedinou schopnosťou a tou je zručnosť pri výbere vhodných predmetov presne určených na konkrétny účel (niečo v zmysle, keby mu praskli oči pri sledovaní páriacich sa tuleňov, určite by vo vrecku našiel odpraskávač očí, ktoré praskli pri sledovaní páriacich sa tuleňov). Jednducho povedané, keď sa vyskytne problém, objaví sa aj antiproblemátor alebo postava, ktorá zapeklitú situáciu bez väčších ťažkostí vyrieši a v konečom dôsledku to celé ani nemusí dávať zmysel. Zbroj ho činí neporaziteľným, takže napätie sa vytráca a o jeho biedny život sa nijak zvlášť netreba báť. Jedno Greenovi treba nechať, dokáže vytvoriť zaujímavé postavy, aj keď zopár z nich absolútne neposúva dej. Problém je, že s nimi nevie pracovať, vkladá im do úst neprirodzené, kŕčovité a mnohokrát nepodstatné monológy, ktoré sú príliš dlhé a podobajú sa jeden druhému. Dialógy sú často dosť toporné a strojené. Deju nepomáhala ani prílišná popisnosť a značné množstvo protirečení. Poctivý fanúšik urban fantasy sa ale určite pobaví.

  Etule

  01.03.2017

  Bavila jsem se. 🙂 Konečně Green, na kterého jsem zvyklá. Drží se to stejného scénáře jako Noční strana, ačkoliv John je prostě John. Nicméně i tady se hlavní postava "musí" spřáhnout s ne až tak zlými záporáky a překonat naprosto neuvěřitelné a samozřejmě nepřekonatelné problémy. Prostředek sice byl jen taková vata kolem, páč mi cestování za odpadlíky přišlo trochu zbytečné, ale přesto jsem se prostě bavila. Green by opět ukázal, jak barvitá je jeho fantazie a jak úžasné věci a místa dokáže vymyslet. Další díl je prostě jasná věc.
  Mimochodem, do doby než jsem knihu přečetla, jsem neměla nejmenší tušení, co je to torkéz. 😀 Tak snad jsem nebyla jediná. 😉

  trudoš

  27.07.2015

  Standardní Simon R. Green se všemi svými nešvary, které se u něj v dílech tlustších nad dvě stě stran dokola opakují. Rozjede prostinkou zápletku, následně nechá hrdinu potácet se z místa na místo, čímž má úspěšně splněno, co se týče vývoje událostí, a pak v rychlosti vyřeší vše, co vyřešit chtěl. Zatímco u kratších románů se tahle stavba dá skousnout, u těch delších je ta vata dost otravná. V důsledku je pro děj podstatných prvních a posledních padesát stran, vše mezi tím je jen pestrobarevný příběhový mišmaš.
  Autorovo plus však je, že stále dokáže být zábavný, svižný a plný neotřelých nápadů. Navíc jej mám rád právě pro tu jeho typickou pulpovitost. Jenže všechno už tu v různých obměnách bylo a na nové imaginaci je znát, že začíná postrádat jakoukoliv logiku. Rychle jsem tak o vývoj příběhu ztratil zájem, stejně jako o hrdinu samotného, protože to bylo v různých obměnách pořád to samé. Nějak ta šablona už začíná být opotřebovaná z toho neustálého obkreslování.

  Kerdix

  16.01.2014

  Knize nemůžu nic vytknout snad až na pár dokola opakujících se frází :)).

  deedulka

  16.04.2013

  Autor knihy se ani srovnání s Bondem nestraní, když nechal hlavnímu hrdinovi Edwinu Droodovi, krycí jméno Šaman Bond. 🙂 Jedná se o celkem pohodovou věcičku. Eddie je bojovník za dobro, ale rád je trochu stranou od své rodiny Droodů, která disponuje ochrannými torkézy a bojuje proti zlým mocnostem. Jednoho dne je Eddie prohlášen zrádcem rodiny a je nucen bojovat o holý život. Spojí se tedy s nepřáteli Droodů a pátrá po pravdě. Zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí a co považoval za zlo, nemusí být tak zlé. 🙂 Eddie oplývá vysokými morálními hodnotami a je čestný hrdina, prostě klaďas každým coulem. Navíc má plno extra věciček (super pistoli, speciální hodinky, atd…), jako správný Bond 🙂 , což mu trochu usnadňuje přežit v drsné realitě. Další pomocnicí je mu pak neblaze proslulá čarodějnice Molly. Těšit se však můžete na další fantasy postavičky. 🙂

  fear

  30.03.2013

  Tak něco takovýho jsem určitě ještě nečetla. Hned od začátku mě kniha dostala svým svižným tempem, kdy se opravdu pořád něco děje, ale i tak jsem měla občas trochu výhrady. Např. mi přišlo, že to autor hlavnímu hrdinovi strašně ulehčuje.. na každou situaci má u sebe nějakou super zbraň, která ho z ošemetné situace bleskově zachrání – až mi to přišlo trochu úsměvné :)) Pak mi občas přišlo, že jsou boje trochu..odfláknutý..nebo-li " odpráskne toho, pak tamtoho a ještě toho vzadu " a je po boji. No a do jedné scény nacpat elfy, draky, autožrouty, duchy, UFO..:D Prostě autor se toho nebojí a nacpe do vás vše, co může..je to super, mně se to líbí, čím ztřeštěnější, tím lepší, ale občas jsem se cítila už tak trochu přepapaná. No nicméně mě Tajné dějiny a sám Eddie Drood dostali, takže já jdu rozhodně do dalších a už se fakt těším.

  lanusinka

  04.02.2013

  Není to špatné, Eddie je mi dokonce o chlup sympatičtější než John Taylor, ale prostředí noční strany prostě vede…

  Senza Jenka

  21.06.2011

  Pěkné, ale Noční strana je lepší.

  Vavča

  Mimořádně povedená knížečka, kde autor začíná noovu sérii, půjčuje si z Bonda, současného světa, čichám tam i autobiografické prvky, scifi, fantasy, autorovy tradiční trademarky, Green je opět ve formě!  TAGS:

  Online Muž se zlatým torkézem ebook, Kniha Muž se zlatým torkézem FB2, Download Muž se zlatým torkézem PDF , Download Muž se zlatým torkézem MOBI, Online Muž se zlatým torkézem kniha, Zdarma Stažení Muž se zlatým torkézem IPhone, Online kniha Muž se zlatým torkézem PDF, Zdarma Muž se zlatým torkézem DJVU, Zdarma Stažení Muž se zlatým torkézem TXT, Stažení Muž se zlatým torkézem RTF, Online Muž se zlatým torkézem FB2 , e-kniha Muž se zlatým torkézem stažení TXT, Zdarma Muž se zlatým torkézem stažení kniha, e-kniha Muž se zlatým torkézem download MOBI, Stažení Muž se zlatým torkézem IPad, Číst Muž se zlatým torkézem MOBI, Číst Muž se zlatým torkézem DOC, Zdarma Muž se zlatým torkézem AWZ, Download e-kniha Muž se zlatým torkézem iPad , Zdarma Muž se zlatým torkézem DJVU, Download Muž se zlatým torkézem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Muž se zlatým torkézem DVD, Číst Muž se zlatým torkézem TXT, Book Muž se zlatým torkézem stažení DJVU, Muž se zlatým torkézem stažení kniha zdarma, Muž se zlatým torkézem stažení kniha pdf zdarma, Muž se zlatým torkézem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Muž se zlatým torkézem pdf zdarma, Muž se zlatým torkézem stažení kniha epub zdarma, Muž se zlatým torkézem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply