Muž v ohni Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Muž v ohni Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Muž v ohni


Bývalý příslušník elitních jednotek cizinecké legie, John Creasy, přišel o práci a stal se zněj apatický alkoholik, který rezignoval na celý svůj život. Chuť do života mu vrátí až jeho dávný přítel z bohaté italské průmyslnické rodiny, který si ho najme jako osobního strážce své malé dcerky Pity, neboť Itálie trpí četnými únosy. Ve chvíli, kdy si děvčátko tohoto tvrdého muže podmaní svou živostí, něžností a dotykem lidskosti, dochází k nevyslovitelné tragédii. Dívka je unesena a Creasy postřelen. Uchýlí se na Maltu, kde se v ústrání pomalu uzdravuje a kde ho touha po pomstě opět proměňuje v neomylný zabijácký stroj, ničící viníky zločinu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Muž v ohni zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Muž v ohni (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Muž v ohni zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Muž v ohni.pdf (EUR-0.00)

  Muž v ohni.epub (EUR-0.00)

  Muž v ohni.doc (EUR-0.00)

  Muž v ohni.txt (EUR-0.00)

  Muž v ohni.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Muž v ohni.PDF – (EUR 0.00);

  Muž v ohni.MOBI – (EUR 0.00);

  Muž v ohni.EPUB – (EUR 0.00);

  Muž v ohni.DOC – (EUR 0.00);

  Muž v ohni.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Man on Fire (1982)

  Vydáno: , Columbus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  david0948

  27.02.2016

  Já knihu přečetl asi třikrát a to proto,že jsem viděl nejdříve film.Creasy v podání Danzela Washingtona je prostě super.To se musí poté promítnout při četbě,protože člověku zůstane v podvědomí ten film.Ten herec.A zahráno to bylo dobře.Když k tomu filmu přidáte ještě kvalitní hudbu od Lisy Gerrard je vymalováno.Doporučuji obojí.

  MarkDesy

  30.11.2013

  Knížka je to průměrná. Bohužel po jejím přečtení si toho moc neodnesete. Což já u knížek docela vyžaduji. Na druhou stranu, knihy, stejně jako filmy, jsou i odpočinkové a tou je právě Muž v ohni. I když tam nějaké napětí je, rozhodně se nedá krájet. Opravdu jednoduchý příběh o pomstě a profesionálním zabijákovi, který ji vykoná. Možná to zní trochu sadisticky, ale líbila se mi finální část vyvražďování, která je popsána asi na třech stranách velmi dynamicky a jednoduše. Jak by se řeklo na Maltě: "V pořádku!"  TAGS:

  Online Muž v ohni ebook, Kniha Muž v ohni FB2, Download Muž v ohni PDF , Download Muž v ohni MOBI, Online Muž v ohni kniha, Zdarma Stažení Muž v ohni IPhone, Online kniha Muž v ohni PDF, Zdarma Muž v ohni DJVU, Zdarma Stažení Muž v ohni TXT, Stažení Muž v ohni RTF, Online Muž v ohni FB2 , e-kniha Muž v ohni stažení TXT, Zdarma Muž v ohni stažení kniha, e-kniha Muž v ohni download MOBI, Stažení Muž v ohni IPad, Číst Muž v ohni MOBI, Číst Muž v ohni DOC, Zdarma Muž v ohni AWZ, Download e-kniha Muž v ohni iPad , Zdarma Muž v ohni DJVU, Download Muž v ohni e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Muž v ohni DVD, Číst Muž v ohni TXT, Book Muž v ohni stažení DJVU, Muž v ohni stažení kniha zdarma, Muž v ohni stažení kniha pdf zdarma, Muž v ohni pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Muž v ohni pdf zdarma, Muž v ohni stažení kniha epub zdarma, Muž v ohni ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply