My děti ze stanice ZOO Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

My děti ze stanice ZOO Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

My děti ze stanice ZOO


Mladistvá západoberlínská narkomanka ich-formou popisuje svůj příchod jako 6leté na berlínské sídliště Gropiusstadt s minimem možností zábavy pro děti. Neutěšené rodinné poměry vedoucí k rozvodu rodičů ji přivádí k hašišové partě v „Domě středu“. Následně postupně propadává světem drog až k těžké závislosti na heroinu a všemu, co s ní souvisí: těžké zhoršování zdravotního stavu, snaha opatřit si peníze na dávku (žebrání, krádeže, prostituce) a občasné zoufalé a neúspěšné pokusy zbavit se závislosti. Později se dívka závislosti na heroinu zbaví, ale pořád zůstává závislá na hašiši.
Kniha obsahuje vlepenou 32 stránkovou fotografickou přílohu.
Předmluvu napsal JUDr. Kamil Klášterský.
Odborně lektorovali MUDr. Jan Cimický, CSc., JUDr. Kamil Klášterský a MUDr. Jaromír Rubeš.

První vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení My děti ze stanice ZOO zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:My děti ze stanice ZOO (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení My děti ze stanice ZOO zdarma kniha:

  MIRROR-2

  My děti ze stanice ZOO.pdf (EUR-0.00)

  My děti ze stanice ZOO.epub (EUR-0.00)

  My děti ze stanice ZOO.doc (EUR-0.00)

  My děti ze stanice ZOO.txt (EUR-0.00)

  My děti ze stanice ZOO.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  My děti ze stanice ZOO.PDF – (EUR 0.00);

  My děti ze stanice ZOO.MOBI – (EUR 0.00);

  My děti ze stanice ZOO.EPUB – (EUR 0.00);

  My děti ze stanice ZOO.DOC – (EUR 0.00);

  My děti ze stanice ZOO.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Wir Kinder vom Bahnhof ZOO (1978)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (700)

  Přidat komentář

  lla.veronica

  dnes

  Nejlepší a zároveň nejstrašnější příběh o moci drog, který jsem četla. Kniha je působivě napsaná a zanechá ve čtenáři trvalou stopu..

  Kateshiki

  včera

  Kniha vyprávějící o životě Christiane Felscherinow je krásně zpracovaná. Příběh se mi velmi líbí, protože mě pořád nutil číst dál a dál. Lépe zpracovanou knihu ze života jsem snad ještě nikdy nečetla.

  Jája92

  předevčírem

  Byla jsem nadšená , když jsem zjistila , že tuto knihu mámě v místní knihovně. Jedna z knih, která na vás nechá dlouhodobý dojem.

  Heyyy

  25. ledna

  Knihu jsem poprvé četla na základní škole, v rámci povinné četby. Tehdy mě naprosto nadchla, to jsem byla ve věku hlavní hrdinky a o drogách jsem toho moc nevěděla.
  Když ji čtu dnes, po 13 letech, už tak nadšená nejsem.
  Nelíbí se mi příliš jak je kniha psaná, některé výrazy mě přímo iritovaly ("cool"), navíc si myslím, že by se dala kniha zkrátit, zhruba v poslední třetině mě už nebavilo v kuse číst o pokusech o odvykání/útěku/návratu k prostituci a tak stále dokola…
  Navíc mi to chvílema přišlo podané jako by hlavní hrdince všichni ubližovali a jako kdyby snad tehdy mládež na sídlišti ani neměla moc na výběr, než se zabavit drogami.

  RunningWolf

  23. ledna

  Mám absolutní odpor k drogám,alkoholu a všemu čím se člověk jen dobrovolně ničí a jediný komu tím přispívá je stát.(Dealer)
  Tuhle knihu jsem číst ani nechtěl ale řek jsem si proč ne.
  A upřímně? První kniha kterou jsem opravdu četl s nechutí,nechtěl jsem ale pokračoval jsem.A proč?nevím.
  Tuhle jde jedině nečíst nebo přečíst,nic mezi.
  Absolutní povinnost pro každého nactiletého.Souhlasím s názorem,tuhle knížku zařadit mezi povinnou četbu.
  V téhle knize je tolik hnusu,hlouposti,lhostejnosti že by se z ní nepoučil jedině ten kdo už něco takového zažil nebo v tom žije.

  Rania

  16. ledna

  Těžké téma, ale realisticky zobrazuje vliv drog na děti. Doporučuji přečíst každému.

  mack12

  15. ledna

  Neskutečně poutavý příběh, dobře napsáno a bohužel realita…

  karolina0346

  14. ledna

  Naprosto strhující a úžasný příběh. Dokud si neuvědomím, že se všechno fakt stalo (a v nějaké podobě pořád děje). Nejpozději na střední by to měl každý přečíst…

  Vampiras

  14. ledna

  Kniha sama o sobě je velmi dobrá. Silné čtení z reality a blízce popsané pochody hlavní "hrdinky". V rámci povinné školní četby bych zařadila do seznamu pač si myslím,že tohle čtivo by mělo projít rukama pubescentům nejpozději při nástupu na SŠ. Kniha mě však nejednou doslova naštvala a kroutily se mi palce u noh z názorů a myšlenkových pochodů Christiane.

  Karhal

  12. ledna

  tohle by měl číst každej 13-14 letej všěvěd. realita života na drogách.

  Nika_bk

  08. ledna

  Ťažko sa mi čítala, priam ma rozčulovala..niekoľkokrát som musela knihu odložiť a rozdýchať sa..možno ako matka to hodnotím z iného uhľa..k tejto knihe by som sa už nevrátila

  onRock

  08. ledna

  Drsný skutočný príbeh naivnej tínedžerky zo Západného Berlína druhej polovice 70. rokov 20. storočia, v ktorom kraľoval heroín (Nick Cave a Blixa Bargeld by mali o čom hovoriť). Autorka dokázala zázračne prežiť aj keď za cenu straty akýchkoľvek morálnych zábran. Mnohí iní umreli na uliciach s rozpadnutým telom a so stratenou vôľou. Zaujímavé svedectvo o sekte scientológie a o ich systéme protidrogového programu Narconon.

  Aj v generácii Husákových detí si heroín vybral stovky, možno tisíce svojich obetí. O to strašnejšie je to, ako sa dnes bagatelizuje voľný prístup detí k droge, ktorá je pre tvrdé drogy najčastejšie drogou štartovacou – alkoholu.

  TamaraKrejčí

  01. ledna

  Ani já nedočetla, hlavně proto, že "hrdinka" se dál živí na svém příběhu a v klidu na fetu dál jede…neuvěřitelné…

  MorriconeTheGod

  30.12.2017

  Hrozná hovadina, která mě od začátku neskutečně iritovala…první třetina knihy se nese v duchu propagandy "vesnice je ráj, město je žumpa" ačkoli město, které tam popisovala tomu skutečně nasvědčovalo, ale mám podezření, že šlo o čistě fiktivní obraz nějaké dystopie, protože nevěřím, že taková prdel ve skutečnosti existuje, možná někde v Americe, ale v Evropě…ale co já vím, tak jako tak to bylo jak na kolovrátku..

  Co mě ovšem ničilo nejvíc, tak to byl ten odporný překlad od nějaké pražské smažky. Od první věty co slovo to perla, a když už jsem narazil asi po šesté na jedné stránce za sebou na slovo "vejtah" ať už je to, co chce, jebl jsem knížku do kouta. Nedočteno, nehodnoceno.

  slunicko1958

  29.12.2017

  Kniha je zajímavá a poučná. Já ji však nedočetla, strašně mě rozčilovala jak Christiane, tak její matka. Jak já bych je zfackovala… :-)) Dám si do nového roku předsevzetí, že knížku dočtu a nebudu se u ní rozčilovat.

  Nikol1010

  27.12.2017

  Velmi silná kniha, která stojí za přečtení, nelze se od ní odtrhnout

  Nuny

  26.12.2017

  Tahle kniha je velká síla a tím spíš, že je podle pravdy.
  Každý teenager by si jí měl přečíst.

  blonde_elis

  23.12.2017

  Velice silná a čtivá kniha, na níž oceňuji hlavně její autenticitu. Líbí se mi, že se jedná o skutečný příběh napsaný realitou života, bez příkras. Téma drog je stále aktuální, neboť nástrahy tohoto typu jsou všude kolem nás. Je důležité si občas připomenout, kam až člověk může klesnout a hlídat si vlastní zdraví a důstojnost.

  Carra

  19.12.2017

  Velice silný příběh, který bych zařadila do povinné četby, jelikož to může být pro mnohé odstrašující případ, aby se vyhnuli drogám.

  indyka

  16.12.2017

  Kdepak Babička – tohle by měla být povinná četba pro školáky!

  Marekh

  12.12.2017

  U této knihy jsem přivíral oči. Uvažoval jsem, kam se člověk může dostat, pokud propadne drogám a ještě si na ně vydělává prostitucí. Záleží na tom, v jakém člověk vyrůstá prostředí, s kým tráví čas a to ho také ovlivňuje ve svém chování. Myslím si, že pokud by se její mamka více věnovala, nemuselo to dojít až tak daleko. Přestože byla zaměstnaná a pracovně vytížená, měla se více zajímat o svou dceru.

  Kniha by mohla být zařazena i jako povinná četba do škol, aby se děti a studenti po přečtení knihy vyhnuli drogám a raději je nikdy nezkoušeli.

  Viděl jsem i film, u kterého jsem musel u některých scén přivírat oči, když si píchali drogy žilou.

  kilometr

  08.12.2017

  Být herákem a heračkou je přeci tak cool!Dobře vyprávěná kniha,ze které vám je občas na blití,ale rozhodně bych žádného z "hrdinů" nelitoval.80%.

  Pohodová

  07.12.2017

  Úžasné cteni

  petra.kind

  06.12.2017

  Poprvé jsem knihu četla když jsem byla jen o málo starší než Christiane. Drsné, šokující a bez obalu. Možná by to byla dobrá povinná četba pro studenty, ale podle mého názoru i pro rodiče… Všimli jste si, kolikrát v knize zaznělo "taky to měl doma těžký"? Vyrůstat v Gropiusstadtu muselo být peklo…

  Marceljetomeno

  05.12.2017

  Bída a bolest..

  kikiodvi

  28.11.2017

  Není to žádné geniální literární dílo, ale život narkomanky popisuje dost přesvědčivě. Doporučovala bych přečíst všem lidem, kteří by rádi experimentovali s drogami a myslí si, že oni se nikdy nemůžou stát závislými. V knize je jasně vidět, jak lehce do toho můžete spadnout, a jak těžké (skoro nemožné) je dostat se z toho ven. Pokud by tahle knížka odradila od drog třeba jen jednoho člověka, mělo smysl jí napsat. Drsné, upřímné a řekla bych i poučné čtení.

  KikinkaV

  23.11.2017

  Čtivé, naturalistické, drsné.

  ferda16

  23.11.2017

  Knížku jsem četla v 15 letech a bylo to přesně akorát. Knížka se čte sama a příběh děsí. Také si myslím, že by ve škole měla být povinná. Snad v každém musí zanechat silný dojem….

  Chesterton

  22.11.2017

  Drsné, čtivé leč velice depresivní 🙁

  Michaela214

  18.11.2017

  Velmi zajímavá a poučná kniha. Dobře čtivé
  TAGS:

  Online My děti ze stanice ZOO ebook, Kniha My děti ze stanice ZOO FB2, Download My děti ze stanice ZOO PDF , Download My děti ze stanice ZOO MOBI, Online My děti ze stanice ZOO kniha, Zdarma Stažení My děti ze stanice ZOO IPhone, Online kniha My děti ze stanice ZOO PDF, Zdarma My děti ze stanice ZOO DJVU, Zdarma Stažení My děti ze stanice ZOO TXT, Stažení My děti ze stanice ZOO RTF, Online My děti ze stanice ZOO FB2 , e-kniha My děti ze stanice ZOO stažení TXT, Zdarma My děti ze stanice ZOO stažení kniha, e-kniha My děti ze stanice ZOO download MOBI, Stažení My děti ze stanice ZOO IPad, Číst My děti ze stanice ZOO MOBI, Číst My děti ze stanice ZOO DOC, Zdarma My děti ze stanice ZOO AWZ, Download e-kniha My děti ze stanice ZOO iPad , Zdarma My děti ze stanice ZOO DJVU, Download My děti ze stanice ZOO e-kniha zdarma, Zdarma Stažení My děti ze stanice ZOO DVD, Číst My děti ze stanice ZOO TXT, Book My děti ze stanice ZOO stažení DJVU, My děti ze stanice ZOO stažení kniha zdarma, My děti ze stanice ZOO stažení kniha pdf zdarma, My děti ze stanice ZOO pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha My děti ze stanice ZOO pdf zdarma, My děti ze stanice ZOO stažení kniha epub zdarma, My děti ze stanice ZOO ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply