Na pokraji temnoty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Na pokraji temnoty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Na pokraji temnoty


Keltská minulost a kouzla převtělování jsou námětem dalšího z románů Barbary Erskinové. Hlavní postava knihy, tajemná Brid, druidská kněžka ze skotského starověku, se dokáže přenášet do současnosti jako fyzické stvoření z masa a krve. Žije mezi lidmi, miluje jednoho ze smrtelníků a jiné vraždí.
Jejím lidským protějškem je Adam Craig, na počátku příběhu v roce 1935 teprve patnáctiletý. Cestování v čase a napínavý děj s ne čekaným rozuzlením patří i tentokrát k hlavním trumfům spisovatelčina umění.Kniha v českém jazyce!


Stažení Na pokraji temnoty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Na pokraji temnoty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Na pokraji temnoty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Na pokraji temnoty.pdf (EUR-0.00)

  Na pokraji temnoty.epub (EUR-0.00)

  Na pokraji temnoty.doc (EUR-0.00)

  Na pokraji temnoty.txt (EUR-0.00)

  Na pokraji temnoty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Na pokraji temnoty.PDF – (EUR 0.00);

  Na pokraji temnoty.MOBI – (EUR 0.00);

  Na pokraji temnoty.EPUB – (EUR 0.00);

  Na pokraji temnoty.DOC – (EUR 0.00);

  Na pokraji temnoty.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  On the edge of darkness (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (41)

  Přidat komentář

  Maus

  28.12.2017

  Erskinovou mám hrozně ráda, ale tato kniha se mi zatím líbí ze všech nejméně. Chybělo mi to napětí z ostatních knih.

  TheMelorry

  27.10.2017

  Barbaru Erskinovou a její knihy miluju. Tahle kniha nebyla vůbec špatné ale oproti jejím ostatním knihám my v ní něco chybělo. Napětí, akce i tajemno, to vše se v knize objevilo, čekala jsem ale na něco co se nakonec vůbec neobjevilo. Ze začátku jsem měla i trochu problém se začíst, což se mi nikdy předtím u autorky nestalo. Po počátečním problému se ale příběh rozjel a v některých pasážich mi běhal mráz po sádech.

  nelady

  18.10.2017

  Kniha na mě byla dost táhlá, často se tam opakovaly fráze, ale číst se to dalo.

  Amitiel76

  30.08.2017

  No, tak nevím….takové nemastné, neslané. Autorka má lepší knížky. Touhle jsem se sice prokousala až do konce, ale opravdu prokousala. Žádné takové to "těšení" až děti půjdou spát, a já zasednu ke knížce, se tady bohužel nedostavilo …

  Kamiliana

  20.08.2017

  Pro mě absolutní minela. Překlad ani obsah mě neuchvátil, ačkoli téma mi přišlo velice poutavé. Samotný závěr na mě působí, jako by sama autorka nevěděla, co si počít.

  Leena

  04.08.2017

  Moje nejoblíbenější kniha od Barbary Erskin:-) Dle mého názoru i nejpoutavější:-)

  Licie84

  12.06.2017odpad!

  Nešlo se mi do knihy, pořádně začíst. Odloženo

  PeM

  07.06.2017

  Já se jenom divím, že ho nenapadlo začít zjišťovat, jak se jí zbavit, mnohem dřív, v době, kdy jí měl už plné zuby….nu což, ale jinak byla kniha čtivá, zajímavá, vždycky se mi líbí popis okolí a prostředí, ve kterých se příběhy odvíjí.

  MaryDee23

  27.04.2017

  Moje první knížka od této autorky, na kterou jsem jen tak náhodou narazila v obchodě a zalíbila se mi na první pohled. Krásné popsání britského prostředí, záhadná zlá druidka, magie a tajemno spolu s prolínáním časových rovin, to je prostě moje. Určitě u téhle knížky nekončím. 🙂

  Atanone

  21.04.2017

  Erskinovou mám ráda. Přestože je to spisovatelka,která neustále "vykrádá sama sebe" ,opakuje zápletky,opakuje postupy. Přesto vždy znovu sáhnu po její knize,když vidím nějakou novou. Možná proto,že je to svým způsobem "bezpečné",protože už vím,co můžu čekat. Mám jich hromadu v e-knihách a mazat je nebudu,protože jeden nikdy neví.

  Kniha "Na pokraji temnoty" je jiná. Nevím,co bylo ve hře tenkrát,když ji psala,ale mezi jinými jejími díly tato vybočuje z řady. Pro mě dokonce tak,že jsem neváhala a koupila jsem si ji " v papíru".
  Děj zahrnuje historii jedné rodiny,postavy nejsou černobílé. Klasické erskinovské cestování časem a trochu té magie a lásky..
  Mimochodem- poschovávat si po domě křišťály není vůbec špatný nápad a jeřabiny ve váze vypadají úžasně. Doporučuji.

  morava

  19.04.2017

  Prolinani minulosti se soucastnosti , to je to, co mne na Barbare Erskine vzdy nalaka k tomu, abych popadla dalsi z jejich knih . Po dlouhe dobe jsem knihu nedokazala odlozit, dokud jsem ji nedocetla a to hlavne diky magicke atmosfere pribehu.

  EvikU.

  26.03.2017

  Moje první setkání s autorkou, první kniha kterou jsem od ní přečetla. Děj zajímavý, napínavý, čtivý. Rozhodně si ji znovu přečtu, po čase. Moc se mi líbila.

  zbožňuju_knihy

  01.03.2017

  Stejně dobrá jako všechny knihy od této autorky.

  Aurorita

  06.02.2017

  Na tuto knihu jsem se opravdu velmi těšila. Ze všech stran jsem na ni slyšela chválu (i zde na databázi má dobré hodnocení), proto byla má očekávání velká. Ale realita byla jedním velkým zklamáním. Ani nevím, co mě donutilo knihu dočíst do konce. Začátek nebyl špatný, konec byl také celkem akční, ale ten prostředek (což činí asi 150 stran!) byl pořád dokola to samé, žádná akce, žádný velký zvrat. Styl autorky na jednu stranu není špatný, ani téma není k zahození, ale to celkové pojetí za mne prostě ne. A navíc ten samotný závěr, větší klišé autorka nevymyslela?

  Ellbereth

  25.08.2016

  Nebylo to vyloženě špatné, ale místy až nuda. Téma bylo zajímavé, ale mohlo být zpracováno poněkud záživnějším způsobem nebo alespoň na menším počtu stránek. Nebyl mi moc sympatický hlavní hrdina a ani jeho vyšinutá pronásledovatelka. Vedlejší postavy byly mnohem uvěřitelnější a vlastně kvůli nim se mi kniha docela líbila. Konec také tak nějak nedopracovaný. Styl autorky se mi vcelku líbil, místy jsem se i bála, ale celkově se to na mě nějak minulo účinkem. Pokud je toto jedna z nejlepších knih autorky, tak už asi ani nic jiného číst nebudu. Je to škoda, ale pro mě to bylo těžko uvěřitelné. Autorka mě ani přes svou zřejmě dobrou znalost historie zkrátka nepřesvědčila.

  marketav94

  19.08.2016

  Moc hezký příběh s překvapivým závěrem. Bylo svělé si s postavami prožít několik dekád života a zároveň si představovat všechna ta místa v Británii, kde se děj odehrává. Autorka je výborná vypravěčka. Za mě určitě skvělý tip, pokud se chcete na chvíli ztratit do jiného světa. Tajemství, legendy, fantazie, dávná historie a klima britských ostrovů a k tomu příběh, při jehož čtení budete mít pocit, že v něm s postavami žijete a stárnete také.

  Celá recenze na blogu: http://cteme-s-meggie.blog.cz/1709/barbara-erskine-na-pokraji-temnoty

  lharka13

  08.03.2016

  Napínavé dílko, do kterého mi ale trvalo se začíst, nebyl mi moc sympatický hlavní hrdina, ani jeho pronásledovatelka, nicméně potom, co jsem se začetla, jsem se opravdu bála:-).

  MAXA71

  17.02.2016

  Pri čítaní tejto knihy som sa miestami tak bála, že v noci cestou do kuchyne som rozsvietila všetky svetlá.

  Laf

  29.09.2015

  Přečetla jsem, ale mám z toho smíšené pocity. Rozhodně chvilku trvá si zvyknout na styl psaní a přeskakování mezi postavami. Celkově děj hodnotím kladně. Zajímavé pasáže jsou velmi detailně popsané, ale prostě jsem se i tak u toho nudila a četlo se mi to hůř.

  Evik30

  11.06.2015

  Část knihy dobrá, větší část matoucí a plná zvratů. Taky docela dost vražd. Ponurá Anglie, černá magie a spousta nenormálních jevů. Konec mírně utnutý. Snad už toho bylo dost!? :o( Čtenář si může domyslet jak by tento příběh dopadl. Jako historička je Erskinová (v tomto žánru knih) nepřekonatelná, ale stačilo by kdyby v knihách zbytečně nerozpytvávala každou podrobnost. Každopádně se mi zdá, že tato kniha je jedna z nejlepších od této autorky.

  Safienka

  04.03.2015

  Moje prvotina od Barbary Erskinové ve mně zanechala smíšené pocity. Abych pravdu přiznala, tak jsem od tohoto díla čekala víc. Anotace o keltské kněžce, která cestuje mezi světy, převtěluje se a vraždí bylo velice lákavé téma.
  Příběh začíná v roce 1935 a končí počátkem 90. let. Celá léta jsou na můj vkus až moc stereotypně popsaná. Děj je pořád stejný. Začíná na skotských kopcích, kde se seznámí patnáctiletý Adam se záhadnou Brid, tak trochu cikánku z jiného světa. Přechod mezi světy zaštiťuje posvátný kámen, kde se mladá dvojice schází. Mladá zamilovanost bohužel opouští pouze chlapce, který je zasažen odchodem matky a vydává se za studii do Edinburgu. Zde potkává další dívku, další z hlavních postav, Lizu. Umělkyni, která je nadána výbornou intuicí. V jedné linie příběhu nám přibližuje Adama, jeho život od mládí až do stáří, v druhé příběh Brid, chladnokrevné vražedkyně, která zabíjí pro to, aby uchránila Adama a sebe. A i to přestože se jedná o Adamovu nejbližší rodinu, pokud není dotyčný ochráněn, tak je velkým trnem v oku kněžky. V jejím světe je Brid pronásledována strýcem, Broichanem, mocným druidem, který ji chce dát do učení. Bohužel se mu to ale vymkne z rukou a nyní ji stíhá, aby ji mohl potrestat za její zneužití černé magie. Brid ale utíká do druhého světa, kde je věčně mladá, využívá svých schopností a pomocí astrálního cestování a převtělování do divoké kočky hledá a chrání svého milého. Poslední linie je věnována Liz a poté její dceři Beth. I zde je Brid naprosto nemilosrdná a chladnokrevná.
  Začátek příběhu je čtivý, autorce se výborně podařilo popsat syrový skotský venkov a alespoň z části popsat psychologii hlavních postav. V nějakých momentech mě až mrazilo v očekávání věcí příštích. Bohužel jsem se nedočkala toho správného napětí. Po několika stránkách se děj dostává do stereotypních kolejí, kdy se děje pořád to samé. Autorka se zřejmě pomalým časovým sledem chtěla dostat až k stáří hlavních hrdinů, ale já jsem měla co dělat, abych pokračovala dál a knihu neodložila. Možná jsem jí ještě chtěla dát šanci a doufala jsem, že na další a další straně najdu něco trochu jiného, nějaký jiný zvrat, nějaké větší napětí. Bohužel jsem se dočkala až na konci a to ještě konci velice zmateném.
  Budu doufat, že další knihy od této autorky budou více propracované a naplní mé očekávání.

  danka13

  13.11.2014

  Je to první kniha této autorky, kterou jsem přečetla, seženu si další. To mluví za vše.

  alef

  29.08.2014

  Musím se přidat k názorům chválícím téma knihy, mě také zaujalo a posléze i nadchlo:
  "Jednoho dne si tě zase najdu, A-dame. Jednoho dne tě uvidím v zrcadle své duše a vrátím se. Pak už mezi nás nikdo nevstoupí. Nikdy."
  "Byl to sen?"
  "Zdál se mu snad celý jeho život?"
  "Může věřit svým očím, nebo si s ním zase pohrává čas? Dozví se to vůbec někdy?"

  Ale, na druhou stranu, musím se přidat i k těm, co si myslí, že kniha byla v poslední třetině zbytečně zdlouhavá, možná i překombinovaná (proto 4*). Závěr nás možná přinutí k pousmání, ale také k zamyšlení – co kdyby byl čas opravdu jen závoj – mlha, která nás obestírá?

  NikaV

  02.08.2014

  Nejprve nadšení ze zajímavého tématu. Pak úžas z napínavého děje. V poslední třetině se vše nějak zvrtlo a začalo se nenápadně stránku po stránce rozpíjet v nudných nekonečných zápletkách. To, co mělo být vrcholem dramatu, u mne vzbuzovalo spíš pousmání. Kniha má asi 300 stran, ale zhuštění tak do dvou set by bylo fajn.

  Terry11

  14.07.2014

  "A-dame, počkej, kde jsi? Prosím. Počkej na mě. Miluji tě!"

  Byly chvíle, kdy jsem chtěla knihu odložit a vrátit se k ní, až budu mít víc trpělivosti. A pak stránky, kdy jsem napětím ani nedýchala. Celkově se mi ale kniha jevila jako zdlouhavá, pořád se opakoval stejný motiv, děj byl na mne překombinovaný, plný nereálných náhod. Vlastně jsem ráda, že ji mám za sebou, což se mi u seriózních knih nestává tak často.

  kacaaba

  26.05.2014

  No, myslela jsem, že to bude historický román a přitom to byl psycho thriller. Na mě hrozně moc mrtvých. Ale jinak se to četlo moc hezky, strhující příběh.

  moonchild

  27.02.2014

  Jedna ze slabších knih,ale nakonec jsem se do děje dostala a zalíbila se mi.

  Marika Vanova

  20.07.2013

  Byla jsem moc zvědavá na tuto spisovatelku, ale nemohla jsem se začíst a proto knihu odkládám. Hodnotit ji nebudu, to by nebylo fér.

  zdazilek

  24.06.2013

  Ze začátku jsem se nudila, čekala jsem nějakou akci, pak se kniha rozjela a četlo se dobře. Byla jsem zvědavá na konec. Nicméně autorka má i lepší knížky.

  veronica 01

  03.04.2013

  Pomalejší rozjezd, kterým když se člověk prokouše tak rozhodně nebude litovat. I když nejsem unešená keltskou minulostí, tak jsem pak nemohla knihu odložit a nakonec mi bylo líto, že jsem knihu dočetla tak rychle.
  TAGS:

  Online Na pokraji temnoty ebook, Kniha Na pokraji temnoty FB2, Download Na pokraji temnoty PDF , Download Na pokraji temnoty MOBI, Online Na pokraji temnoty kniha, Zdarma Stažení Na pokraji temnoty IPhone, Online kniha Na pokraji temnoty PDF, Zdarma Na pokraji temnoty DJVU, Zdarma Stažení Na pokraji temnoty TXT, Stažení Na pokraji temnoty RTF, Online Na pokraji temnoty FB2 , e-kniha Na pokraji temnoty stažení TXT, Zdarma Na pokraji temnoty stažení kniha, e-kniha Na pokraji temnoty download MOBI, Stažení Na pokraji temnoty IPad, Číst Na pokraji temnoty MOBI, Číst Na pokraji temnoty DOC, Zdarma Na pokraji temnoty AWZ, Download e-kniha Na pokraji temnoty iPad , Zdarma Na pokraji temnoty DJVU, Download Na pokraji temnoty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Na pokraji temnoty DVD, Číst Na pokraji temnoty TXT, Book Na pokraji temnoty stažení DJVU, Na pokraji temnoty stažení kniha zdarma, Na pokraji temnoty stažení kniha pdf zdarma, Na pokraji temnoty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Na pokraji temnoty pdf zdarma, Na pokraji temnoty stažení kniha epub zdarma, Na pokraji temnoty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply