Náhradní princ Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Náhradní princ Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Náhradní princ


Prázdniny se kvapem blíží a sedmnáctiletá Jana se na ně nijak netěší. Nemá totiž žádný program a kromě srpnové brigády ji čeká nuda doma. Když se však naskytne příležitost vyrazit na volejbalový turnaj do kempu Mokrá louka, rázem je všechno jinak a Janě přibudou velké starosti. V několika málo dnech musí nutně sehnat kluka, co by ji doprovázel a před partou "zaskočil" za Sebastiana, se kterým chodí skoro rok. Sebastian je sice po všech stránkách naprosto dokonalý, spolehlivý, věrný, něžný, zamilovaný romantik a poeta, nicméně má jednu vážnou vadu a sám s Janou jet nemůže, protože neexistuje. Jana si ho vymyslela, aby se před kamarádkami neshodila a nepřipadala sobě i jim "zaostalá".Kniha v českém jazyce!


Stažení Náhradní princ zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Náhradní princ (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Náhradní princ zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Náhradní princ.pdf (EUR-0.00)

  Náhradní princ.epub (EUR-0.00)

  Náhradní princ.doc (EUR-0.00)

  Náhradní princ.txt (EUR-0.00)

  Náhradní princ.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Náhradní princ.PDF – (EUR 0.00);

  Náhradní princ.MOBI – (EUR 0.00);

  Náhradní princ.EPUB – (EUR 0.00);

  Náhradní princ.DOC – (EUR 0.00);

  Náhradní princ.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Víkend
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (33)

  Přidat komentář

  komin347

  23.11.2017

  Knížka ke které se ráda vracím, vlastně zatím jediná od autorky, která se člověku chce číst i víckrát. Typická letní oddechovka s vtipnými momenty, kdy si připadáte jako byste to znali ze života 🙂 Moje nejoblíbenější kniha od LL.

  Ydisara

  20.09.2017

  Zdá se mi to nebo Lanczová s postupem času (své pisatelské kariéry) píše hlavně o prsatých holkách, co se zamilují do těch nejhezčích kluků, kolem kterých se holky jenom houfují? Trochu mi to zavání červenou knihovnou typu Harlequin.
  A přitom právě Lanczová bývala v 90. letech celkem originální a její postavy měli chyby charakteru i vzhledu jako každý jiný člověk.
  Nemohu se zbavit dojmu, že celkem známé a často zpracovávané téma náhradního kluka, by autorka v 90. letech napsala úplně jinak… mě osobně by se víc líbilo, kdyby se Jana dala dohromady s Kazimem, který mi přišel jako docela fajn chlap (než z něj autorka v knížce Letní něžnosti udělala úplnýho debila)…

  dee101

  27.07.2017

  Klasická Lanczovka opět nezklamala, na tyhle knížky nebudu nikdy dost stará… Úžasný příběh, postavy, humor a prostředí, ostatně jako vždy. Zkrátka u tvorby Lenky Lanczové ani nelze mít favorita, všechny její knihy jsou super! Navíc se mi líbí autorčino propojení děje s jejími předešlými romány, které se mi podaří rozluštit, v tomto konkrétně Kozí hrádek a jeho osazenstvo – román Nebe plné hvězd. 🙂

  edith79

  08.04.2017

  Tak tahle knížka od LL je prostě skvělá. Bavila mě při prvním čtení a baví mě i dnes. Od L.Lanzové mám radši knížky s letní tématikou ( prázdninovou atmosféru umí vykreslit dokonale), a z této knížky léto úplně sálá. A zápletka je taky velmi zajímavá, takže opět pět bodů pro Lenku.

  EvikU.

  07.04.2017

  Suprová kniha. Mám ji moc ráda. A to jak pro námět, tak provedení. Vtipné situace a momenty.

  MinaHawke

  30.01.2017

  Tuhle knihu mám od autorky nejraději.

  Beatnice

  10.01.2017

  Ctive, naprosta klasika s varovanim pred schuzkami s neznamymi.

  Jája92

  21.10.2016

  Úžasná kniha plná vtipných dialogů a situací 🙂

  Alien.

  30.08.2016

  Od začátku bylo jasné, jak to skončí a i přes to to bylo zajímavé a krásně se to četlo 🙂 Určitě doporučuji.

  MíšaK.

  02.08.2016

  Taková příjemná oddechová knížka na prázdniny. Ani nezklamala, ani nenadchla. Janiny kamarádky mi ale dost lezly krkem.

  Ann98

  29.07.2016

  Jako vždy SUPER knížka, je jako mucholapka – chytne a nepustí. Příběh je hodně zajímavý (takové odreagování). Obsahuje plno vtipných scén a také kousek toho tajemna. Moc se mi líbilo, jak Jana postupně získávala sebevědomí – přestala se stydět za svoje tělo! Zuzka se zachovala úplně skvěle. Opravdu kámoška k nezaplacení na rozdíl od Janiných drahých spolužaček.

  karolina0346

  03.04.2016

  Od začátku bylo jasné, jak příběh dopadne, ale to knize nijak neubíralo. Pár let zpátky bych z ní asi byla nadšená. Četla se dobře, jak už tady mnohokrát padlo, byla docela vtipná. A začala jsem se u ní strašně těšit na léto. Musím taky v létě podniknout takový výlet!

  evelýny

  18.10.2015

  První kniha, kterou jsem od této autorky četla. Možná jsem nezvolila správně, protože z takto napsaných příběhů jsem již vyrostla, ale kdyby mi bylo 15, dovedu si představit, že se mi příběh dostane pod kůži. Takto mohu jen říci: děj naivní, zápletka tuctová,hodně překlepů a otevřený konec v mém hodnocení této knize bonus navíc nepřinesl. Oproti tomu kniha nepostrádá vtip, najdou se tam i romantické pasáže, takže nakonec jsem se pobavila, odreagovala, a o to mi šlo 🙂

  Kikty

  20.03.2015

  Ano, jsou to románky pro teen holky. Ano, jsou si ty příběhy podobné jako vejce vejci.
  Nicméně Lenka Lanczová je píše autenticky, poutavě a vtipně.
  Konkrétně Náhradní princ byl jednou z mých nejoblíbenějších a občas se k ní vracím 🙂

  Always a reader

  31.10.2014

  Knížka se mi strašně líbila. Celou dobu jsem čekala že se dají dohromady..celý výlet mohl být tak romantický kdyby to nepředstírali.. Ale takhle tam byl alespoň super děj a bylo se čemu zasmát 😀 Super kniha!

  Zlodějka knih

  06.09.2014

  Náhradní princ se mi zalíbil hned od začátku a nadšení mi vydrželo až do konce. Mám ráda knihy Lenky Lanczové a tahle patří mezi mé oblíbené. Líbí se mi, jak se Jana s Jakubem kočkují a nakonec si prohodí role, kde už se Jana nestrachuje a Jakub je ten, co mu to "motá hlavu". A hrozně se mi líbí, jak to Jane vždycky tak krásně domotá – třeba z tvarohu Amíga udělá kamoše apod. – je to takové milé a vtipné 😀 Kniha je úžasná odreagovačka, po které ráda sáhnu znovu a znovu 🙂

  Karolína18

  14.08.2014

  Tato knížka musí dostat každého. Strašně jsem si oblíbila Jane a držela jí palce, aby na konci mohla být šťastná. Sedla mi snad nejvíce proto, že nebyla dokonalá a já si mohla představovat, že jsem na jejím místě. Neuvěřitelně se mi líbilo, když Jakub obrátil a začal ukazovat, že už není jenom záskok. Neurčitý konec mě stále nutí přemýšlet, jak to asi s touto dvojicí vypadalo dál. Zkrátka doufám, že se nepotvrdí Liborova slova pronesená na Jakubovu adresu. Prostě TOP knížka..rozhodně povedená!

  1v8na

  08.08.2014

  naprosto bezchybné, vynikající 🙂

  Jajus

  16.06.2014

  Pěkná oddechovka, ale v knize je celkem hodně překlepů :/

  Lucka66

  16.03.2014

  Další skvělá knížka od Lanczové 🙂

  tatruszka

  08.02.2014

  Tohle byla poslední kniha, co jsem od Lanczové četla. Bylo mi 15 a tehdy se mi příběh líbil, ostatně jako všechny její romány pro dívky.

  Paithe

  25.12.2013

  Příjemná, milá kniha, ke které se budu vracet. :))

  Bet

  25.10.2013

  Nejlepší knížka teď jsem jí dočetla a musím si jí přečíst znova. Nemá chybu doporučuji 🙂

  Míša08

  22.09.2013

  Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Lenky Lanczové 🙂

  Marčullkas

  22.07.2013

  Souhlasím a řadím taktéž k těm povedenějším kouskům. U Lanczové jsem zbožňovala letní prázdninovou tématiku.

  KikiEli

  18.07.2013

  Řekla bych, že většina z nás se shodne na tom, že tahle knížka je jedna z těch opravdu nejvíce povedených. 🙂 Odtažitá Jana a sukničkář Jakub. A taky Touha.. 🙂

  liletka_a

  23.03.2013

  Pro mě, zatím úplně nejlepší knížka od Lanczové. 🙂 Nepostrádalo to vtip ani jiskru, chemie mezi hlavními postavami byla takže není co řešit. Stojí za předčtení. :))

  nikinikiniki

  19.02.2013

  Taky jedna z mých oblíbených od Lenky Lanczové.

  Peggy.SRG

  10.06.2012

  Hodně dobrá knížka toto! 🙂

  Monisek.B

  07.04.2012

  Další z mých oblíbených knížek od Lanczové 🙂 Parádní čtení, vtipná "zápletka" a prostě má všechno, co taková kniha má mít…
  TAGS:

  Online Náhradní princ ebook, Kniha Náhradní princ FB2, Download Náhradní princ PDF , Download Náhradní princ MOBI, Online Náhradní princ kniha, Zdarma Stažení Náhradní princ IPhone, Online kniha Náhradní princ PDF, Zdarma Náhradní princ DJVU, Zdarma Stažení Náhradní princ TXT, Stažení Náhradní princ RTF, Online Náhradní princ FB2 , e-kniha Náhradní princ stažení TXT, Zdarma Náhradní princ stažení kniha, e-kniha Náhradní princ download MOBI, Stažení Náhradní princ IPad, Číst Náhradní princ MOBI, Číst Náhradní princ DOC, Zdarma Náhradní princ AWZ, Download e-kniha Náhradní princ iPad , Zdarma Náhradní princ DJVU, Download Náhradní princ e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Náhradní princ DVD, Číst Náhradní princ TXT, Book Náhradní princ stažení DJVU, Náhradní princ stažení kniha zdarma, Náhradní princ stažení kniha pdf zdarma, Náhradní princ pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Náhradní princ pdf zdarma, Náhradní princ stažení kniha epub zdarma, Náhradní princ ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply