Nanič mama Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nanič mama Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nanič mama


Toto nie je rodičovská príručka, ale skutočný život!

Nanič mama je senzácia na Facebooku aj v blogerskom svete. Tisíce fanúšikov s nadšením sledujú jej príspevky, v ktorých prináša vtipný a dokonale úprimný opis materstva. Od najúžasnejších okamihov v živote rodiča až po najťažšie chvíle, keď sa človeka zmocní pocit, že nebol stvorený mať deti. Tento neprifarbený portrét materstva si získal srdcia rodičov na celom svete. Nanič mama sa nevyhýba nijakej téme: od tehotenstiev, keď ani trošku nežiarila, po zdanlivo nekonečné nočné kŕmenie, od prvých ciest do materských centier po návrat do práce, od detských záchvatov vzdoru po praktické rady, ktoré sa vám zídu v pekle detských zábavných centier. Táto kniha vám nepovie, ako byť rodičom, čo kupovať ani ako sa cítiť. Jej osviežujúca priamočiarosť vás však bezpochyby rozosmeje a možno aj rozplače. Navyše si pri nej s úľavou vydýchnete, že v tom nie ste sami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nanič mama zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nanič mama (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nanič mama zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nanič mama.pdf (EUR-0.00)

  Nanič mama.epub (EUR-0.00)

  Nanič mama.doc (EUR-0.00)

  Nanič mama.txt (EUR-0.00)

  Nanič mama.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nanič mama.PDF – (EUR 0.00);

  Nanič mama.MOBI – (EUR 0.00);

  Nanič mama.EPUB – (EUR 0.00);

  Nanič mama.DOC – (EUR 0.00);

  Nanič mama.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Unmumsy Mum

  Žánr:
  Rodina
  Vydáno: , Tatran (Bratislava)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  martina4103

  předevčírem

  Doporučuji, kniha splnila mé očekávání. Odpočinkové čtení vhodné pro budoucí nebo stávající (ne)mámy předávající reálný a za mě pozitivní pohled na mateřství.

  Luciluc

  18. ledna

  Je mi 312 měsíců (kap. Než se nadějete…) a děti ještě nemám. Kniha mi ale byla doporučena – podává prý pohled i na odvrácenou stranu mateřství (o které se skoro vůbec nemluví) a navíc ještě humornou formou. A tak jsem se pustila do čtení, abych věděla, co mě čeká..:)
  Začátek mi přišel trochu slabší, ale pak se to rozjelo a já se nad některými kapitolami musela smát. Načež hned vzápětí následovaly myšlenky typu „tohle se opravdu děje?“. Nejsem z těch, které by si mateřství představovaly jako procházku růžovou zahradou se spoustou volného času, ale musím přiznat, že mě některé věci trochu „vyděsily“.
  Jak už tu bylo zmíněno, překlad je zdařilý, ocenila jsem, že byly použity české ekvivalenty britských pojmů.
  Krásná a zároveň smutná byla kapitola „Pro tebe, mami“, skoro mě až rozbrečela. Vtipné mi přišlo, jak autorka nazývá děti malými lidmi a celkově její slovní obraty a styl vyprávění mě bavil.
  „Co se počtu dětí týče, je to zkrátka logika Mášenky a tří medvědů: Jedno dítě je málo (a bude mu smutno). Tři jsou moc.“
  „Jeden čas se Henry pořád dokola ptal, jestli se můžeme vrátit do toho „oranžového obchodu“, a já jsem za nic na světě nedokázala přijít na to, který obchod má na mysli. „Ten oranžový obchod s domečky na hraní,“ vysvětlil. Těmi „domečky na hraní“ myslel přístřešky na nářadí. Celou dobu mluvil o Hornbachu. …Zaparkujeme, projdeme se, zastavíme se u elektrických krbů (rodinná tradice), a když se vrátíme domů, někdy uplyne i hodina a půl, během níž nikdo nebrečel.“
  Nemáma je oddychové čtení, které vás pobaví, a pokud jste rodič tak nejspíš i „utěší, že v tom nejste sami“. Mě zatím jen krátila cesty vlakem do práce, ale třeba se k ní v blízké budoucnosti vrátím a budu v ní hledat útěchu 🙂

  svoboddka

  07. ledna

  Upřímné, trefné, vtipné. Podepisuji všechno, co je v knize napsáno. Tu knihu jsem měla mít v ruce, když jsem porodila své první dítě. 🙂

  tatjana1737

  19.11.2017

  Knížku mi dala kamarádka jako dárek při narození holčičky s tím, že všichni dávají dárky jí, ale mamince ne. Pominu-li to, že holčičce jako druhorozené dává okolí dárky jen minimálně (zatímco chlapeček by si mohl založit hračkářství už po třech měsících, co byl na světě), tenhle dárek se povedl. A to jsem si původně říkala, že to bude nějaká blbost z Levných knih (a ono ne).

  …A ještě ji mohu zrecyklovat do Čtenářské výzvy – původně jsem zvažovala knihu vyšlou 2017, ale nakonec jsem ji přiřadila jako knihu darovanou, neb jsem ji dostala a také ji hodlám koupit a věnovat dalším přítelkyním.

  Knížku jsem spíše neochotně otevřela před dvěma dny a hlásím, že mám přečteno. A chci přídavek! NeMáma se trefila, možná díky tomu, že je to Britka a tudíž k nám má geograficky blíž, možná proto, že obě sdílíme slabost pro Toma Hardyho, a nebo proto, že je normální a dokáže o rodičovství a jeho slastech – ale hlavně – strastech psát otevřeně, upřímně a s vtipem.

  V tomhle ohledu oceňuji i překlad, který se hodně povedl a namísto britských reálií tam, kde to ničemu nevadilo, dosadil české. Vytkla bych jen obřasné typografické nedostatky v podobě spojených slov, ale klady převažuji, takže dávám 5 hvězd.

  Ne, že by knihu neocenili i bezdětní, ale jsem si jistá, že knihu ocení hlavně čtenáři s vlastní rodičovskou zkušeností, která mnohým pasážím dodá přidanou hodnotu a samostatný rozměr.

  JessieEx

  10.07.2017

  Nečekala jsem, že mě kniha tak nadchne, ale od první kapitolky mi byla autorka tolik sympatická! Svojí upřímností, humorem, nadhledem. Píše o mateřství přesně tak, jak si ho představuju, nic nepřikrášluje, ale ani bych neřekla, že by celou knihu jen proskuhrala. Prostě normální, obyčejná ženská. A skvělá spisovatelka, knížka je napsaná tak čtivě, že jsem se k ní ráda vracela, a i když jsem polovinu jakožto přecitlivělá nastávající matka náležitě probrečela, velmi velmi jsem se také nasmála a pobavila. Nevím, zda by tento žánr ocenili všichni, ale rozhodně ji doporučuji všem mámám budoucím i současným 🙂

  Edeltruda

  16.05.2017

  Vtipných knih reflektujících rodičovství je hodně. Ne každá taková kniha a každý autor a jeho styl humoru mě ale osloví. NeMáma mě však dostala, psaní Sarah Turner je naprosto trefné a přesně odrážející realitu všedního dne, stesky a nářky matek malých dětí. Doporučuji i těhotným a plánujícím rodinu. Ať víte, do čeho jdete. 🙂  TAGS:

  Online Nanič mama ebook, Kniha Nanič mama FB2, Download Nanič mama PDF , Download Nanič mama MOBI, Online Nanič mama kniha, Zdarma Stažení Nanič mama IPhone, Online kniha Nanič mama PDF, Zdarma Nanič mama DJVU, Zdarma Stažení Nanič mama TXT, Stažení Nanič mama RTF, Online Nanič mama FB2 , e-kniha Nanič mama stažení TXT, Zdarma Nanič mama stažení kniha, e-kniha Nanič mama download MOBI, Stažení Nanič mama IPad, Číst Nanič mama MOBI, Číst Nanič mama DOC, Zdarma Nanič mama AWZ, Download e-kniha Nanič mama iPad , Zdarma Nanič mama DJVU, Download Nanič mama e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nanič mama DVD, Číst Nanič mama TXT, Book Nanič mama stažení DJVU, Nanič mama stažení kniha zdarma, Nanič mama stažení kniha pdf zdarma, Nanič mama pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nanič mama pdf zdarma, Nanič mama stažení kniha epub zdarma, Nanič mama ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply