Návrat na vinici Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat na vinici Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrat na vinici


Faith Hollandovou nechal její snoubenec stát u oltáře, takže bylo jen logické, že ze svého rodného městečka raději s hanbou utekla. Nyní – o trochu starší a moudřejší – je připravená se na vinici Blue Heron vrátit a čelit duchům minulosti. Tamní červené víno ostatně za návrat stojí. První, s kým se opětovně setká, naštěstí není její bývalý snoubenec…, ale jeho bývalý nejlepší kamarád Levi. Faith si na něj celé roky nevzpomněla, zato teď se nemůže dívat nikam jinam než do jeho zelených očí. Jenže on byl také tím, kdo pomáhal před lety zničit její svatbu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat na vinici zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrat na vinici (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrat na vinici zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrat na vinici.pdf (EUR-0.00)

  Návrat na vinici.epub (EUR-0.00)

  Návrat na vinici.doc (EUR-0.00)

  Návrat na vinici.txt (EUR-0.00)

  Návrat na vinici.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrat na vinici.PDF – (EUR 0.00);

  Návrat na vinici.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrat na vinici.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrat na vinici.DOC – (EUR 0.00);

  Návrat na vinici.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Modrá volavka (1.)

  Originální název:

  The Best Man (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (42)

  Přidat komentář

  Evka3814

  15. ledna

  Moc pěkné, každopádně by mě trefilo to před oltářem 🙂 Bylo to čtívé hned jsem to přelouskala

  WerczaG

  06. ledna

  Tento pribeh se mi moc libil. Styl psani a pekny pribeh. Bylo tam snad vse , trochu humoru ( hlavne se psem Blue) , trochu smutku ( kdyz se jednalo i Faitinu maminku) , trochu erotiky ( myslim ze ji tam bylo tak akorat).Faith byla pro me úplne ideálni hlavná hrdinka. Byla milá, nežná,umela rict svuj nazor ale taky vtipná. No a Levi sexy strážník, co dodat… 😉

  1casper

  02. ledna

  Po téhle knize jsem sáhla až po přečtení Dokonalé partie, kdy jsem zjistila, že volně navazuje na tuto. Přiznám se, že druhý díl se mi líbil mnohem víc, jakoby autorka byla "vypsanější".
  Ale jako oddechovka dobrá volba.

  EvkaB7

  09.12.2017

  Moc pěkná romantická knížka, bavila jsem se. Líbil se mně styl psaní, postavy byly vyvedené, a té erotiky tam bylo, podle mě, tak přiměřeně. A já jdu hned na druhý díl :).

  Adelin239

  19.11.2017

  To bylo tak smutné a zároveň tak krásné. Jediný zádrhel byl na začátku, jelikož jsem se do knížky nemohla pořádně začíst. Autorčin styl psaní mi moc nevyhovoval, ale nakonec, po pár stránkách, to šlo bez problémů.
  V některých částech jsem si musela dokonce i pobrečet, hlavně v těch, ve kterých se jednalo o maminku Faith. Prostě hrozně dojemné scény, u kterých se to nedalo zadržet. Doufám, že jsem nebyla jediná 😀
  Kniha měla však i světlé stránky. Třeba neustále veselého pejska Blua. Ten mě z celé knihy zřejmě bavil nejvíce.
  Už se těším až si přečtu další díl od této autorky.

  Evaho73

  13.11.2017

  Pri tomto príbehu sa nepripojím k väčšinovej mienke. Osobne pri romantických príbehoch zo súčastnosti dávam prednosť takým, ktoré sú o trochu viac realistickejšie a pre mňa uveriteľnejšie. V tomto príbehu bolo na mňa priveľa sexuálnej orientácie, afektovanývh postáv a ich správania, presladených momentov a sexuálnych narážok, i keď sex bol opísaný v prijateľnej rovine. Dosť mi to pripomínalo Bridget Jonesovú iba prenesenú do iného prostredia.
  Niekedy menej je viac….

  evelýny

  04.11.2017

  Bylo, nebylo …? Stalo se – nestalo …? Co na tom, když se při čtení bavíte.
  Zpočátku se příběh někomu může zdát nudný, ,,americký", křečovitý, nepravděpodobný… Ale když vydržíte, podmaní si vás vtipností, poetičností. Někdy vás nečekaně rozesměje a někdy neplánovaně dojme až k slzám. A někdy vám nastaví zrcadlo – takové malé jemné déjà vu.
  Tento příběh je oslavou lásky, zamilovanosti, ale hlavně přátelství, které přetrvává navěky. Ámen.
  ,,Možná že láska není jen kytice růží jednou za čas. Možná teprve když přijdou těžké časy, když jste naštvaní, když jste unavení, teprve tehdy se ukáže."

  P.S: A na konci příběhu odpustíte i všudypřítomného ,,obskakujícího" psa :-)))
  P.P.S: A já musím ocenit i malý kousek mystična. Ale o tom si již musíte přečíst sami.

  bafuskyBaf

  02.11.2017

  prostě super oddychové čtení…:-)

  Helča17

  26.10.2017

  Tak nějak si představuji pěkný, vtipný odpočinkový román pro ženy. Nic náročného, ale ten děj vás ke knize připoutá, ústřední dvojice baví, a vy se u knížky krásně zrelaxujete. Druhý díl již mám zamluvený.

  Manyna

  20.10.2017

  Prostředek pro výborný relax, nic víc v tom nelze hledat.

  nani_nka

  10.10.2017

  Od tejto knihy som vôbec, ale, že vôbec nečakala, že bude až tak dobrá. Dokonca výborná. Páčilo sa mi, že okrem súčasnosti, kedy sa Faith vracia do svojho rodného mesta sú začiatočné kapitoly venované aj minulosti a tomu ako sa Faith dala dokopy s Jeremym a ako ju napokonol opustil pred oltárom. Celú Faithynu rodinu som si absolútne zamilovala a prijala by som knihy o každom členovi z nej. Faith bola pre mňa úplne ideálna hlavná hrdinka. Na jednej strane milá, emotívna, nežná, no na druhej strane aj sarkastická, vtipná baba, ktorá vyjadrí svoj názor. No a Levi ako sexy veliteľ polície nemal chybu…

  ardeas

  29.09.2017

  Fakt som sa snažila, ale nedočítala som to. Neviem či to bolo prekladom, ale ako "čtivé" to označiť nemôžem – ani náhodou. Cez to, ako to bolo napísane som poriadne nevnímala ani obsah, takže nemalo to význam.

  katst

  23.09.2017

  Velmi čtivá kniha. Popravdě jsem nadšená :-), po dlouhé době "holčičí" čtení, které mi naprosto sedlo. Napsáno s lehkostí, nechybí humor, nepřeslazeno. Rozhodně doporučuji a jdu se poohlédnout po další knize od této autorky.

  bezzink

  21.09.2017

  Konecne spisovatelka stylem lehce podobna Susan Elizabeth Phillips (mimochodem pro milovniky romantaren je Susan trefou do cerneho!). Ja mam proste rada vtipne a ironicke dialogy mezi ustredni dvojici a toho se mi tady dostalo pozehnane. Pribeh taky nenudil. Celkove bych knihu rozhodne doporucila a doufejme, ze nakladatelstvi poznaji, co je dobra romatika a budou prekladat dalsi knizky. 🙂

  Joyce24

  08.09.2017

  Výborná oddechovka, plná romantiky a humoru. Vyloženě mě kápla do noty. Už se moc těším na další pokračování. Za sebe mohu jen doporučit!!!!

  Gibis

  06.09.2017

  Pro mě prostě paráda 🙂 Romantika, dojetí a především humor….to je přesně to, co od takové knížky očekávám, když si ji vybírám. Nechci přemýšlet, chci si jen odpočinout a pobavit se a to se mi splnilo plnou měrou 🙂

  Eevina

  26.08.2017

  Inu taková americká romanťárna, nechybí vtipné scény u kterých jsem se zasmála, všechno je to takový klasický jako přes kopírák. Každopádně bych tomu ubrala minimálně 100 stran, přijde mi to zbytečně natahované, v půlce knihy jsem to už chtěla odložit, nakonec jsem vydržela do konce. Dobrá oddechovka, u které nemusíte nad ničím přemýšlet a i vás pobaví. Ale znova to určitě už číst nebudu. Ale další díl si mileráda přečtu.

  maxihrosik

  19.08.2017

  Milý příběh. Láska, romantika, humor i dojetí je namícháno ve správném poměru. Ideální na dovolenou k vodě nebo jako emoční vyprošťovák po dramatické či citově náročné knížce.

  tatafa

  07.08.2017

  Velice často se mi u romantických příběhů stává, že mne kniha osloví především svou obálkou, protože příběh není nijak výrazně výjimečný. A dá se říci, že tento román je toho velice dobrou ukázkou. Při čtení cítíte atmosféru, pobavíte se u vtipných dialogů, pokocháte se obálkou a to je asi tak vše. Hlavní pocit, který po přečtení máte je, že jste spojili příjemné s užitečným – četli jste, ale zároveň jste si pořádně odpočinuli. A dva nebo tři měsíce po přečtení naprosto netušíte podrobnosti, zůstane vám jen ten pocit odpočinku a nálady, kterou knížka produkuje, a máte pocit, že byste si ji měli přečíst znovu.
  Pro někoho by to možná znamenalo, že knížka nemá cenu číst, ale pro mne je to známka příběhu, který mne vtáhl do děje natolik, že jsem zapomněla na okolní svět, což je myslím ideální situace, která může u knížky nastat…

  NatyDee

  27.07.2017

  Na knížku jsem narazila náhodou a čekala jsem obyčejnou romantiku, ale musím říct že se dost bavila – vtipné hlášky babičky a dědy byly úžasné. Rozhodně je to romantika, ale propletená humorem. Určitě doporučuji jako odpočinkovou četbu.

  Makaja

  24.07.2017

  Slaďáček, kdy od první pokuty bylo jasno, ale četlo se to dobře a i pár úsměvných okamžiků se tam našlo. Žádná náročná literatura, ale jako oddychovka na deštivé odpoledne, klidně.

  kika 13

  15.07.2017

  Sladký příběh četl se pěkně.Konec předvídatelný.

  Litocha

  06.07.2017

  Milý příběh, i když někdy selankovitý a nepravděpodobný (nechce se mi věřit, že když si někdo několik desetiletí v sobě nese trauma a vinu, dokáže se jich zbavit mávnutím proutku). Šťávu tomu dodávali oba stařečkové, ti mě bavili hodně. Ve výsledku jsem ráda, že jsem knížku nezaklapla po prvních stránkách, jak jsem původně chtěla – začalo to příšerným prologem psaným z pohledu bůhvíkoho a následovala scéna s nápadníkem tak křečovitě vtipná, až mi z toho bylo trapně. Časem se to naštěstí zlepšilo a hrdinka mi začala být sympatická. Po další knížce se klidně poohlédnu.

  vlastus52

  19.06.2017

  velmi pěkná, líbivá, odpočinková kniha, dobře se četla.

  Terka18

  17.06.2017

  Povedený příběh, plný lásky, ale také se při něm zasmějete. Když si představíte určité situace, tak to ani jinak nejde. Řekla bych, že je to parádní, odpočinkové, letní čtení.

  Šánka

  01.06.2017

  Opět jedna velmi vydařená romantická kniha.
  A není to žádné přeslazené čtení! Celý příběh, hlavní postavy a i ta spousta vedlejších jsou napsány přesvědčivě a reálně, stejně tak s vkusem popsané erotické scény, kde to jiskření mezi ústřední dvojicí přímo vycítíte. A jako přidaná hodnota je ten vtip a humor, který provází celý příběh:-).
  Děkuji za tento skvělý tip mé oblíbené uživatelce (Samiře) a jsem moc ráda že se již letos chystá 2. díl.

  helenkan

  23.05.2017

  Krásně jsem si to vychutnala,pobavila i užila. Super čtení.

  Zuzpospi

  20.05.2017

  Parádní relax a romantika 🙂

  alnahu

  12.05.2017

  Kniha začíná svatbou ,kdy si Faith po dlouholeté známosti má brát Jeremyho , jenže před oltářem Jeremy prohlásí, že je gay, svatba se tudíž nekoná .Po této nenadálé události Faith odjíždí do San Franciska, s rozhodnutím ,že se do rodného města již nevrátí, ovšem vše dopadne úplně jinak. Příběh o lásce a přátelství-dobře se četl.

  Samira

  04.05.2017

  Hodně povedená romantika z malebného prostředí vinic a jednoho lehce bláznivého městečka plného živoucích postav. Nebude vyhovovat milovníkům jednodušších linek, tady jich jsou desítky. Střídají se zde různé pohledy, je plná dobře zapadajících flashbacků a celkově ač na počátku větší množství postav vyžaduje značné soustředění, nakonec stvoří ten nejlepší možný obraz. Dojde i na vážná témata a samozřejmě na lásku.
  Víc takových neotřelých, nenásilných a chytrých romantických knih.
  Doporučuji!
  TAGS:

  Online Návrat na vinici ebook, Kniha Návrat na vinici FB2, Download Návrat na vinici PDF , Download Návrat na vinici MOBI, Online Návrat na vinici kniha, Zdarma Stažení Návrat na vinici IPhone, Online kniha Návrat na vinici PDF, Zdarma Návrat na vinici DJVU, Zdarma Stažení Návrat na vinici TXT, Stažení Návrat na vinici RTF, Online Návrat na vinici FB2 , e-kniha Návrat na vinici stažení TXT, Zdarma Návrat na vinici stažení kniha, e-kniha Návrat na vinici download MOBI, Stažení Návrat na vinici IPad, Číst Návrat na vinici MOBI, Číst Návrat na vinici DOC, Zdarma Návrat na vinici AWZ, Download e-kniha Návrat na vinici iPad , Zdarma Návrat na vinici DJVU, Download Návrat na vinici e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrat na vinici DVD, Číst Návrat na vinici TXT, Book Návrat na vinici stažení DJVU, Návrat na vinici stažení kniha zdarma, Návrat na vinici stažení kniha pdf zdarma, Návrat na vinici pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrat na vinici pdf zdarma, Návrat na vinici stažení kniha epub zdarma, Návrat na vinici ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply