Návrat Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrat


Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrat (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrat zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrat.pdf (EUR-0.00)

  Návrat.epub (EUR-0.00)

  Návrat.doc (EUR-0.00)

  Návrat.txt (EUR-0.00)

  Návrat.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrat.PDF – (EUR 0.00);

  Návrat.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrat.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrat.DOC – (EUR 0.00);

  Návrat.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Upíří deníky (5.)

  Originální název:

  The Return: Nightfall – Part I (2009)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Dívčí romány
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (43)

  Přidat komentář

  petra3242

  09.07.2017

  Tohle je snad ten nejhorší díl z celé série. Nemůžu si stěžovat, že by se tam nic nedělo, právě naopak. Tenhle díl je překombinovaný vším možným. Nebavil mě začátek, kdy byla Elena mimo. Přišlo mi, že to snad psal někdo jiný a ne L.J. Smith. Tak pitomé dialogy a nezáživné popisy děje zvládne i děcko ze základní školy. Trochu se to změnilo, když se Elena zase stala sama sebou, nebo mi to tak alespoň přišlo. Nechce se mi pouštět do dalších dílů, ale když už je mám doma, tak tomu dám ještě šanci.

  Věrulička

  11.05.2017

  Vááááážně nechápu všechny ty negativní komentáře. Tenhle díl byl zatím jeden z nejlepších. Bylo to napínávé a pořád se něco dělo.

  ivca001

  13.02.2017odpad!

  Vážně nevím co na to říct, jestli předchozí díly za moc nestáli, tak tohle je jako nějaký vtip. Andělská Elena je jen malá třešinka. Je to sbor naprostých absurdit a nesmyslů. Například když máte kamarádku posedlou démony, tak první co vás napadne je prostě ji odvézt domů… Na tohle musí mít člověk hodně vymletou hlavu.

  Mruskulka

  18.03.2016

  Pořád jsem čekala, že se něco začne dít a ono nic….

  midlajs

  03.01.2016

  Trpim kdyz to ctu, koncim a dalsim dilum uz davat sanci nechci (a to nejsem narocny ctenar, tohle je fakt uz blbost). Prestalo me bavit mimo jine, jak barvite spisovatelska popisuje neci naladu.

  Always a reader

  09.07.2015

  Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou 😉

  todilka

  30.06.2015

  Kvalita série jde podle mě rapidně dolů, a to tak, až mě to prostě přestalo bavit. Na další díly série se ani nechystám…se seriálem se to nedá srovnávat.

  Roselunda 1928

  29.06.2015

  (možný spoiler)
  Nevím, jestli se paní Smithová z těch svých upírů nezbláznila, nebo jí jenom došly nápady. Což je dost bída u pátého dílů z asi sedmnácti.

  Elena. Celé to bylo dost divné. Vždyť když "vstala z mrtvých" nebo co se to vlastně stalo byla normální, ne? Nějak to chudák můj mozek neumí pobrat.
  Stefan byl úplně jiný než v předchozích dílech, ale alespoň byl snesitelný, což se nedá říct o Damonovi. Damon byl fakt nějaký divný. Vůbec jsem ho nechápala. Asi do mě taky nalezl nějaký malach. Jo, a ten pochybný Šiniči se mi vůbec nelíbí. Jasně, bude určitě moc důležitý v dalších dílech, ale já bych ho zabila už v tu chvíli, kdy se s Damonem potkal, třeba by spadl ze stromu nebo nějak tak 😀

  Hrozně mě taky dožíraly ty blbiny jako ten strom, který zaútočil na Meredith, Bonii a Matta (mimochodem, úža pomůcka, Damone!) v Mattově autě. A taky mě dost dožírá, že když Elena, Stefan a spol. zlikvidují jednoho padoucha, ojeví se tam ještě mocnější, ale takový je už život.

  Děj by mohl být celkem zajímavý, kdyby to bylo poutavěji napsáno, protože tohle byla dvěma slovy strašná nuda.

  Já bych celé Upíří deníky ukončila ve chvíli, kdy Elena podruhé umřela a kašlala bych na nějaké fanynky. I když, to se líp říká, než udělá.
  2,6*

  Teraslík

  19.01.2015

  Upřímně bez tohohle dílu bych se obešla. Byl podle mě moc nudný, ale konec je skvělý škoda, že taková není celá kniha.

  Natyna3

  26.11.2014

  Četla jsem i lepší

  Nagadir

  09.11.2014

  Nevím co si mám myslet. Celý tenhle díl mi přišel jako velice špatný vtip na předchozí knihy, které sice taky nebyly světoborné, ale nikdy bych si netroufla tvrdit, že něco trumfne první dva díly, které byly otřesné.
  Návrat nemá prakticky téměř žádný pořádný děj, plný prázdných dialogů a nesmyslů. Postavy se chovají dost protichůdně oproti tomu jak byly vylíčeny v předchozích dílech.
  3/10 (za to oživení s vraždícími stromy)

  Kathrine

  26.08.2014

  Tohle je díl ve kterém jsem si Stefana opravdu oblíbila, ale nic se nezmění na tom že Damon je nejlepší. Ze začátku jsem si řekla: What??? To si ze mě dělá srandu??? Elena se vznáší??? Jo, to mi připadalo fakt divný, ale po prvních pár stránkách jsem se začetla. Opravdu jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Doporučuji.

  Betnka81

  18.08.2014

  Tento díl se mi zdál o trochu slabší než ostatní ,ale taky to ušlo

  ivzu77

  30.07.2014

  Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
  Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

  Markett

  21.07.2014

  Musím se přidat k názorům ostatních- tenhle díl rozhodně nedosahuje kvalit předchozího dílu. Elena se sice vrátila mezi živé, ale mě se nelíbilo, že jakoby zapomněla na své chování a chovala se jako dítě. Tohle se mi zdálo trošku přitažené za vlasy. Ale oblíbila jsem si Stefana mnohem mnohem víc… tohoto upíra mám ráda od prvního dílu a mám ho čím dál radši, zato Damon mi občas pije krev…i když ve společné pasáži s Bonnie jsem se lehce usmívala. 🙂 Některé scény byly opravdu divné, ale jiné byly trošku děsivé, třeba Matt, Meredith s Bonnie v zajetí stromů. K dalšímu dílu se chystám a doufám, že bude o dost lepší. 🙂

  Knihoholka:’33

  01.07.2014

  Upíří deníky jsem začala číst teprve nedávno. Zatímco první čtyři díly mě vážně zaujaly, tenhle byl nudný. Opravdu nudný. V celých 224 stranách byly popsány asi 3 dny, nic víc, nic míň. V podstatě se tam skoro nic nedělo, občas tam byla nějaká napínavější scéna, ale tím to haslo. Nevím, jestli vůbec budu pokračovat ve čtení této série.

  SelenaDemi428

  25.05.2014

  Tenhle díl byl nudný. Jak mě čtvrtý díl nadchnul, tak mě pátý díl zklamal. Podle mě byl moc natahovaný, zajímavý byl až ke konci. Ale jako Elena, co se chová jako mimino a červi v Damonovi? Jako fakt? No, začala jsem už část šestý díl, je zajímavější a napínavější – když přeskočíte od čtvrtého dílu hned k šestému, uděláte dobře, pátá knížka vás leda tak odradí.

  Petra Ďat

  30.03.2014

  zbytečnej díl…..Litající "andělská " Elena co ocucává všechny kolem? Divní červy v Damonově hlavě? trochu už moc podle mě,a stejně se tam toho ani vlstně moc nestalo…snad budou další díly zase lepší,tento fakt nejhorší

  Jahoda197

  09.01.2014

  Jedním slovem DIVNÝ. Elena neumí mluvit, psát, vůbec nic. Damon má v sobě nějakýho divnýho parazita…to jsem zvědavá, co si ještě vymyslí.

  Karolkoh

  11.11.2013odpad!

  Tenhle díl byl nejhorší a to už i ty předchozí nebyli moc dobrý, spíš špatný! Je mi líto jestli to někoho uráží, ale mě to tak přišlo… Vlastně se tam nic nedělo, všechno se točilo kolem Eleny, což bylo únavný a nudný! Knihu jsem četla po kusech asi půl roku :/ a je to moc překombinované, a že zase Elena má zázračnou krev… Zase ona! Prostě Elena je dokonalá po všech stránkách, Stefan ji miluje a nikdy nepřestane a bla bla bla… Prostě bych nikomu nedoporučovala ztrácet s tím čas!

  sabanka

  31.08.2013

  Skvělý díl jen si trochu neumím představit Elenu jako nějakýho mentála když to tak řeknu. Nic moc zatím nejhorší díl.

  Lenna75

  24.08.2013

  Dřív se mi tyto knihy jevily jako dobré a čtivé, především na to měl ale dopad seriál. Nápad tohoto dílu (Elena jako dítě) mi přišel jako poslední volání po inspiraci. Sice z toho autorka znovu ke konci vybruslila, ale zkrátka to bylo místy nevydařené.

  monz

  31.07.2013

  Tak tento díl je zatím vážně nejhorší. Netvrdím, že by tedy byla tato série něco extra. Nicméně mám do dočtení dílu asi 20 stránek a v podstatě už mě přestalo zajímat, jak to se všema dopadne. To se mi na konci knížek často nestává. Nuda, šeď a pořád to samé…

  zapina

  29.07.2013

  tak to byl nejhorší díl z celé série.. jsem moc zklamaná

  Selena2000

  03.06.2013

  Byly tu i lepší díly, ale číst to, bylo rychlé. Nechápala jsem na tom hodně věcí, ale to nakonec nebylo vůbec klíčové.

  Esko*

  24.04.2013

  První čtyři díly nejlepší, pak už kvalita klesá a zdá se mi, že autorka už neví coby. I tak se to číst ale dá a všechny nejsou až tak hrozné.

  orangerose

  05.03.2013

  dobré pokračování

  Nikol18

  19.01.2013

  První polovina knihy byla naprosto nesmyslná. Pořád jsem přemýšlela, jestli náhodou nečtu něco jiného. Osoby byly známé, ale děj nebyl vůbec k ničemu, jedna akční scéna se měnila v další a ještě více absurdnější a konec? Promiňte, ale jestli tohle byl dobrý díl, tak ty předešlé jsou o ničem. Prostě to mělo skončit smrtí Eleny a hotovo, tohle komerční natahování za nic nestojí. Spoustu načnutých věcí a nedokončených, jedna měla druhou až se v tom člověk zamotal. Začátek posedlá Carolin, prostředek málem zabití trojky a konec nějaký Šiniši. Naprosto nechápu, proč autorka pokračuje v psaní.

  RoseDawson157

  14.01.2013

  Elena oživla,i když ještě jí úplně nezmizely její duchovní síly.Některé scény byly opravdu vtipné(Eleniny líbací pozdravy,i to jak ”létala jak pohupující se balonek+ pár dalších ;D),pár i pěkně děsivých(stromy),tento díl možná nebyl ze série úplně nejakčnější,ale mě se líbil,byl takový miloučký,hlavně Elena.Ze všech dílů byl takový nejpohodovější,snad před větší akcí.

  Kate.S

  02.12.2012

  Nejslabší, který jsem zatím četla. Elena mi připadala natvrdlá, nicméně, číst se to dá, ale chce to dost energie.
  TAGS:

  Online Návrat ebook, Kniha Návrat FB2, Download Návrat PDF , Download Návrat MOBI, Online Návrat kniha, Zdarma Stažení Návrat IPhone, Online kniha Návrat PDF, Zdarma Návrat DJVU, Zdarma Stažení Návrat TXT, Stažení Návrat RTF, Online Návrat FB2 , e-kniha Návrat stažení TXT, Zdarma Návrat stažení kniha, e-kniha Návrat download MOBI, Stažení Návrat IPad, Číst Návrat MOBI, Číst Návrat DOC, Zdarma Návrat AWZ, Download e-kniha Návrat iPad , Zdarma Návrat DJVU, Download Návrat e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrat DVD, Číst Návrat TXT, Book Návrat stažení DJVU, Návrat stažení kniha zdarma, Návrat stažení kniha pdf zdarma, Návrat pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrat pdf zdarma, Návrat stažení kniha epub zdarma, Návrat ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply