Návrh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrh


Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu.

Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí.

Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrh.pdf (EUR-0.00)

  Návrh.epub (EUR-0.00)

  Návrh.doc (EUR-0.00)

  Návrh.txt (EUR-0.00)

  Návrh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrh.PDF – (EUR 0.00);

  Návrh.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrh.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrh.DOC – (EUR 0.00);

  Návrh.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Off-Campus (1.)

  Originální název:

  The Deal (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (106)

  Přidat komentář

  ht.lenicka

  10. ledna

  Prostě pecka. Moc jsem se bavila.

  Charlies

  20.12.2017

  Jedna z mých nejoblíbenějších!

  Onceuponthetime

  19.12.2017

  Mile mě překvapilo, že se kniha četla prakticky sama a ani mi nešla na nervy ta erotika. Spíše si myslím, že text příjemně okořenila. A Garretta Grahama si prostě nejde neoblíbit. Po přečtení skoro litujete, že neexistuje v reálném světě. Skvělí počátek skvělé série…

  svoboanna

  17.12.2017

  Kniha se hezky a rychle čte, střídání pohledu je osvěžující, postavy jsou sympatické, nechybí vtip a erotika. Příjemná oddechovka.

  Kaja97

  11.12.2017

  Úžasná kniha 🙂

  barborelka

  04.12.2017

  První 2-3kapitoly jsme si říkala neee, to bude blbost
  … naštěstí jsem četla dál a hned jsem názor změnila….je to svěží, vtipné, hlavní postavy jsou milé a hlavně.hrdina překvapivě není hlupák

  Kyklop

  30.11.2017

  Kniha se mi moc líbila. Je napsaná opravdu hodně čtivě a nemohla jsme se od ní vůbec odtrhnou. Hltala jsme každou stránku. V knize je hodně sarkasmu a to se mi opravdu hrozně moc líbilo. Většina knih se sexuálním tématem postrádá humor, který v téhle knize naštěstí byl. Hlavní postavy jsou moc sympatické a myslím že si je musí oblíbit každý. Rozhodně budu číst i ostatní knihy z téhle úžasné série 🙂

  Audrina

  28.11.2017

  Pokud chcete nějakou nenáročnou literaturu, ve které je dostatek romantiky i erotických scén, Návrh je tou pravou knihou. Příběh je opravdu jednoduchý, ale u podobných typů knih ani nic náročného nečekám. To co jsem chtěla, jsem dostala. Určitě sáhnu po dalších dílech

  MaťaZ.

  22.11.2017

  Jako oddechovka je to jedna z povedených. Příjemnou změnou bylo i střídání vypravěče. Takže jsem pokračovala dalšími díly. Ale první jen nej.

  Siwan

  20.11.2017

  Přečetla jsem celou serii Off Campus. Nebudu hodnotit jednotlivě – nemá to totiž smysl. Všechny čtyři knihy jedou podle přesně stejného, funkčního schématu. Abyste to správně pochopili – bavily mě všechny čtyři díly. Jenom je to prostě na jedno brdo. Jednička se mi líbila nejvíc – bylo to poprvé 🙂

  TerezaMondeková

  16.11.2017

  Tohle je první kniha, co od této autorky čtu. Musím říct, že mě to vůbec nezklamalo. Kniha mě naprosto zaujala. Je to originální a skvělě napsaný.
  Příběhu noc nechybí láska, romantika, sex, erotika, přátelství, vztahy, vysoká škola, studium, univerzity, napětí, hokej, důvěra, zrada, rodinné vztahy, dospívání, pro ženy, emoce, humor…
  Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila. Má všechno co má mít.
  Hlavní hrdina to samí. Hned na začátku jsem se do něho zamilovala (kdo taky ne).
  Obálka je taky naprosto skvělá. Obal už na první pohled.
  Líbí se mi, že autorka to píše z pohledů obou hrdinů. A že se to po kapotilách střídá. Pochopíme, tak pocity obou hlavních postav. Kniha je naprosto dokonalá. Určitě si ji přečtu znovu.

  IvankaM

  21.10.2017

  To bylo naprosto úžasné!
  Přečteno během 24 hodin! Nemohla jsem přestat číst. Fakt skvělé. Bože těším se na další díly.

  aneta147

  08.10.2017

  Celkově je kniha napsaná, tak že se od ní prostě nedokážete odtrhnout.
  Je vtipná,zajímavá a taky celkové sexy.
  No a kdo by nechtěl svalnatého hokejistů v posteli.

  Zlá-Ňufie

  04.10.2017

  Jsem nadšená! Knihu mi doporučila sestra a jak jsem zacala cist, nemohla jsem prestat. Je to prijemne, ctive, trochu divci klasika, ale to clovek obcas potrebuje.
  Moc se mi libi stridani pohledu, kombinace lovestory a tezsich zivotnich situaci a vazne prijemne napsane.. Přečteno ani ne za dva dny a jdu na další díl, snad bude taky tak skvělý!
  Ps.: taky milujete Garretta? ❤️

  bafuskyBaf

  28.09.2017

  Jedním slovem luxus… 🙂 Dost jsem se u této knihy bavila, několikrát jsem dostala i záchvat smíchu. Už se těším na další díly..

  Meridea

  15.09.2017

  Moc hezky psaná knížka, dá se přečíst prakticky "jedním dechem" 🙂 Těším se na další díl!

  Etule

  15.09.2017

  Tak tohle teda byla skvělá jízda. Ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že se jedná o sérii, kde jsou v hlavní roli hokejisti, bylo jasné, že ji musím mít doma v knihovně. A taky, že mám, že jo. 🙂
  Rozhodně se jedná o parádní rozjezd nové série, která se mi dostala pod kůži. Musím říct, že mě dost překvapil postoj Hanny potom, co se jí stalo. Jako rozhodně palec nahoru, protože za tohle ji člověk musí obdivovat, i když není skutečná. 🙂
  Na další díly jsem se vrhla v podstatě okamžitě po dočtení prvního dílu. Musím říct, že autorka má další fanynku a jsem moc ráda, že Baronet vydá i její další knihy.

  Nikiny

  09.09.2017

  Tuto knihu jsem vzala do ruky hlavně pro odreagování po Hunger Games, vcelku dobrá volba, trocha stylu "americké romantické komedie" se hodila. Ovšem i trocha odvážných scén mě překvapila… (ale co to kecám, hlavně kvůli nim jsem si knížku koupila a přečetla :-D). Hned na to jsem se vrhla na další díl 🙂

  simona5843

  21.08.2017

  Viem veľmi dobre že táto kniha je jedno veľké kliše a že takých príbehov bolo aj bude ale tato kniha je jednoducho úžasná. Autorka píše pútavo a kniha sa vám bude veľmi ťažko odkladať.Plusom je aj humor a aj to že hlavná hrdinka ma mozog. 😀

  BarkaS

  22.07.2017

  Příjemné překvapení, nic extra originálního ani nepředvídatelného nečekejte, zato se připravte na pár opravdu zábavných momentů.

  MarKy95

  15.07.2017

  Moc pěkná kniha, příjemná oddechovka, střídání pohledů super. 🙂 Těším se na další knihy.

  jani.ruzicko

  04.07.2017

  za mě naprosto super… někdo by řekl klišé, ale kdo tyto knihy čte, ví jak to dopadne, nebo alespoň doufá, že to dopadne dobře… nezklamala mě a moc pěkně se mi četla, jak Hanna tak Garrett byli velmi sympatičtí a skvělí =)

  zbožňuju_knihy

  29.06.2017

  četla jsem od této autorky papírovou princeznu a byla jsem z ní úplně vedle, proto jsem neváhala vyrazit do knihkupectví pro Návrh.. Kniha je taková standardní knížka pro náctileté, neurazí, nepřekvapí, na začátku jsem si říkala, že to byla opravdu špatná volba a měla jsem si počkat na pokračování Royalů, nakonec jsem se začetla a dočetla tuhle těžkou sladkou romantiku. Kdyby mi bylo -náct, asi se radostí plácám do stehen, teď je mi třicet a nejsem cílová skupina. Přesto se kniha dala číst a nakonec mi vyloudila úsměv na rtech, prže -jak to tak v těchto knihách bývá- skončilo vše krásným happyendem, a tak se člověku hned líp usíná. Do pokračování už ale investovat nehodlám.

  nai.ivka

  28.06.2017

  Příjemná oddechová knížka, která vůbec není hloupá, i když se autorka asi nechala inspirovat některými známými příběhy. Ale to vůbec není špatné, když ten výsledek je překoná.

  ankaras

  12.06.2017

  Každá ženská si ráda přečte knihu, kde toho vysněného najde :)).

  ardeas

  02.06.2017

  Bomba! Fakt! Tá kniha sa čítala sama. Aj keď sa hovorí, že sarkazmus je najnižším druhom vtipu, a v tejto knihe ho je požehnane, ja ho zbožňujem a táto kniha mi sadla ako r*ť na šerbeľ 😀
  P.S.: Knihu i sériu som vôbec nechcela čítať, nejak mi anotácia nešmakovala, ale… nesúď knihu podľa obalu, že? 😀

  Lucka11

  29.05.2017

  Príbeh sa mi páčil. Striedanie pohľadu raz z pohľadu Garreta a následne z pohľadu Hanny bol osviežujúci 😀
  Táto kniha mala všetko, čo si pri tomto druhu literatúry želám, takže za mňa 5*
  Dúfam, že sa časom dostanem k prečítaniu aj zvyšnej série….

  elisa194

  23.05.2017

  Tři a půl hvězdicky bych spíš dala. Líbil se mi styl psaní, pohled z obou stran, obě dvě hlavni postavy mi byly sympatické. Hlavně Garreta jsem si velmi oblíbila. Ale děj byl průměrný, dal se hned předpokládat. Každopádně fajn oddychovka, která se dobře čte.

  veronika1111

  13.05.2017

  Tak takto dobrou knihu už jsem dlouho nečetla, nemohla jsem kvůli ní ani jít spát jak mě bavila, rozhodně stojí za přečtení.

  palomakatka

  04.05.2017

  Kniha se mi libila a dobre se cetla.
  TAGS:

  Online Návrh ebook, Kniha Návrh FB2, Download Návrh PDF , Download Návrh MOBI, Online Návrh kniha, Zdarma Stažení Návrh IPhone, Online kniha Návrh PDF, Zdarma Návrh DJVU, Zdarma Stažení Návrh TXT, Stažení Návrh RTF, Online Návrh FB2 , e-kniha Návrh stažení TXT, Zdarma Návrh stažení kniha, e-kniha Návrh download MOBI, Stažení Návrh IPad, Číst Návrh MOBI, Číst Návrh DOC, Zdarma Návrh AWZ, Download e-kniha Návrh iPad , Zdarma Návrh DJVU, Download Návrh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrh DVD, Číst Návrh TXT, Book Návrh stažení DJVU, Návrh stažení kniha zdarma, Návrh stažení kniha pdf zdarma, Návrh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrh pdf zdarma, Návrh stažení kniha epub zdarma, Návrh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply