Navždy a věčně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Navždy a věčně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Navždy a věčně


Pro někoho může být mlčenlivost zbraní. Pro Mallory „Myšku“ Dodgeovou představuje štít. Naučila se, že nejlepším způsobem, jak přežít, je neříkat nic. Přestože od její noční můry uplynuly už čtyři roky, dělá si starosti, že svůj strach nikdy nepřekoná.

Po letech domácího vyučování adoptivními rodiči se musí Mallory postavit čelem k tomu, že maturitní ročník stráví na veřejné střední škole. V hlavě se jí odehrávaly všelijaké děsivé scénáře, nikdy se jí však ani nesnilo o tom, že hned první den ve škole narazí na Ridera Starka, svého kamaráda a ochránce, kterého neviděla už od dětství.

Netrvá dlouho a Mallory si uvědomí, že pouto, jež kdysi s Riderem sdílela, nezesláblo. Naopak, čím víc se jejich vztah prohlubuje, tím víc vychází najevo, že dívka není jediná, kdo zápasí s minulostí. Když se Riderův život vymkne kontrole, Mallory se musí rozhodnout, jestli zůstane mlčet, nebo promluví. Kvůli lidem, které miluje, a kvůli vlastní budoucnosti musí pravda vyjít najevo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Navždy a věčně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Navždy a věčně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Navždy a věčně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Navždy a věčně.pdf (EUR-0.00)

  Navždy a věčně.epub (EUR-0.00)

  Navždy a věčně.doc (EUR-0.00)

  Navždy a věčně.txt (EUR-0.00)

  Navždy a věčně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Navždy a věčně.PDF – (EUR 0.00);

  Navždy a věčně.MOBI – (EUR 0.00);

  Navždy a věčně.EPUB – (EUR 0.00);

  Navždy a věčně.DOC – (EUR 0.00);

  Navždy a věčně.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Problem with Forever (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Dívčí romány
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (36)

  Přidat komentář

  Lucuschka

  16.11.2017

  Krasna kniha o osklivych vecech… Kniha se cetla moc dobre a mela rychly spad. Nemohla jsem se odtrhnout a chtela cist, abych vedela vic a jak to vsechno dopadne.

  nani_nka

  10.11.2017

  Autorku mám rada, tak ako aj jej série Wait for you alebo Frigid, ale toto bola pre mňa strašná nuda. Chápem, že obe hlavné postavy si toho museli veľa vytrpieť, ale Mallory mi s tou tichostou liezla už na nervy. Viem, že s Riderom spolu vyrastali a vytvorili si puto ako deti, ale stále som si kládla otázku, že ako sa do nej mohol zaľúbiť? Mne teda veľmi zaujímavá neprišla.

  adelka7079

  08.11.2017

  Tuhle autorku mám moc ráda a Navždy a věčně mi v knihovně ještě chyběla. Musím říct, že jsem celé čtení měla husinu a hltala každou stránku. Ta tajemná a zároveň hezky roztomile romantická atmosféra je věc, kterou Jennifer prostě umí. Děj se hezky, svižně vyvíjí a konec určitě překvapil. No konečně je moje série knih od téhle autorky kompletní.

  MarKy95

  25.09.2017

  Krásná knížka 🙂

  jani.ruzicko

  15.07.2017

  Hodně silný příběh se zajimavým tématem. Knížka opět velmi čtivá, nedalo se odtrhnout 🙂 líbila se mi a autorka mě určitě nezklamala. 🙂

  Adelin239

  27.06.2017

  Téma a nápad byl úžasný, kniha se prostě četla sama. Akorát na konci se mi děj zdál trochu zdlouhavý, proto jednu hvězdičku odebírám.
  Jinak byl příběh, jak zároveň smutný, tak i krásný. Rozhodně mě příběh Mallory a Ridera zaujal a ohromil :-).
  Ale stejně se mi nejvíce ze všeho líbila přezdívka „Myška“, kterou dal Rider Mallory. Přišla mi hrozně roztomilá!

  kuntova.k

  10.06.2017

  Krásná kniha o zajímavém problému hlavní hrdinky. Vyrovnává se s ním statečně a všechno je naprosto věrohodné.

  salča

  28.05.2017

  Knížka je úplně jiná než ostatní díla J.Lynn.Příběh je smutný a krásný zároveň.Postavy Mallory a Ridera mi byly sympatické.Konec,kde má Mallory proslov,její myšlenky a úvahy a příběh o králíčkovi…to byla prostě nádhera.

  Anne Leyyd

  12.04.2017

  U této knihy se přikláním k 4,5 *

  Styl psaní autorky byl neskutečně čtivý. 300 stran jsem přečetla téměř v kuse a nemohla se odtrhnout. Postavy Mallory a Ridera jsou skvěle vykreslené a skutečně sympatické. Mallory je jedna z mála hrdinek, nad níž jsem téměř za celou knihu ani jednou nemusela protáčet oči, byla mi vážně sympatická a ve spoustě věcí jsem se do ní bez potíží dokázala vžít.

  Příběh byl dobře vystavěný, smutný, veselý, romantický, drsný, reálný. Autorce se podařilo vystříhat tolika profláknutým scénám alias párty, chození kolem horké kaše, neřešitelný milostný trojúhelník, typická husa-hrdinka. Takže rozhodně body navíc. Navíc každá z postav měla své místo a líbily se mi všechny "vrstvy" z nichž se každá skládala a které jsme po celou knihu "odkrývali".

  Co mě iritovalo, tak neustálé klení a přemíra Božích jmen namísto citoslovcí. Pro všechno na světě! – to je vážně tak těžké najít COKOLIV jiného jako tuhle "výplň"? Jak je možné, že tolik autorů zvládá perfektně psát i bez tohoto přemrštěného množství? Ach jo. Toto mi požitek z četby opravdu pokazilo.

  Samotný konec mi přišel trošku přicukrovaný, ale… tož, přivřu oči 🙂 Líbilo se mi celkové poselství knihy o hledání "vlastního hlasu", sbírání odvahy, a o "navždy a věčně" – silné myšlenky.

  Knihu každopádně doporučuji všemi deseti. Připravte se ale na to, že pokud se do ní pustíte, hned tak se od ní nezvednete, takže bacha! 😀

  cukrovka

  08.04.2017

  Silný příběh, který se čte sám. Je to boj se svými strachy a špatnými zkušenostmi, o hledání sebe sama. Postavy měly dobře propracovaný charakter a já s napětím sledovala jejich vývoj. A i když závěr lze předvídat, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

  Jacinda

  07.04.2017

  nedočteno. Zvládla jsem dvě třetiny knihy a pak to začala být prostě neskutečná natahovaná nuda

  bookcase

  03.04.2017

  Poctivě číst jsem vydržela do půlky, pak mi to přišlo už zdlouhavé. Jinak chválím skvělý námět.

  Terka18

  26.03.2017

  V knize mi chybělo to kouzlo které autorka dokáže ve svých knihách vykouzlit. Rozhodně zajímavé, nové a neobvyklé téma. Ale něco mi v příběhu chybělo. Nakonec bych řekla, že to byla příjemná oddychovka.

  Kešu1981

  17.03.2017

  Jako vážně? "kardiochiruržka" a hned 2x v textu? Tomu říkám překladatelský "vořech" :o)

  EngliTer

  06.03.2017

  Kniha se mi hodně líbila. Myslela jsem si, že to bude jen klasický dívčí románek, ale netušila jsem, že hlavní postava bude až tak zlomená … Rozhodně si budu muset od autorky přečíst více děl.

  Kiwicatko

  15.02.2017

  Bud mam uz nekolikate deja vu a nebo jsem precetla vsechny knizky a jedu odznovu a nevim o tom 😀

  Pribeh byl jemny svymi emocemi mezi hlavnimi hrdiny a trosku tvrdsi strachy, kterymi trpela Mallory.
  Co mi ale prislo trosku pres caru – panictvi Ridera. To jako vazne? Co sem pochopila, tak nejvetsi sexous a bad boy na skole a panic? 😮 Nejsem si jista ceho tim chtela autorka docilit…

  Lenka.Vílka

  08.02.2017

  Po přečtení anotace jsem si myslela, že kniha bude o něčem trochu jiném. A taky mě zarazil počet stran. Ale je to Jennifer, takže je hodnocení jasné. Vadilo mi, že se něco začalo dít až na posledních sto stranách. Autorka má talent na popsání charakterů "předtím se něco stalo" a potom s tím umí pracovat. Proto mě zarazilo, že prvních 300 stran byla prostě těžká romantika. Na to jsem dnes (přečteno za jedno odpoledne jako všechny její knihy) skutečně neměla náladu, ale…Jennifer. Ve výsledku jsem dostala jinou knihu, než jsem očekávala, ale i tak jsem si to užila.

  marara

  31.01.2017

  Kniha pro teenagery. Jednoduchá, předvídatelná. Hezké bylo téma překonávání vlastních handicapů.

  LilianaFalcon

  04.01.2017

  Spíš tak 3.5 hvězdičky, ale autorka se chvílemi snažila příběh povznést a dát mu nějakou hloubku.
  Škoda, že ta charakteristika postav v první polovině dost pokulhávala a že by se to dalo dost seškrtat. Jinak to bylo fakt pěkný 😉

  Kdybych to k něčemu měla přirovnat, tak to bylo zkřížené Perfect chemistry (Simone Elkeles) a Překroč svůj stín (Katie McGarry). A při hledání českého názvu jsem zjistila, že to první zatím ani nikdo v Čechách neplánuje vydat?! Doufám, že rádi čtete i v Aj 😀 pak je celé YA mnohem pestřejší 😉

  PetraBery

  04.01.2017

  Čtivě psaná kniha, jaké následky můžou na člověku zanechat zážitky z dětství, které nejsou zrovna růžové. Mallory mi byla sympatická, sama úplná "Myška" nejsem, o to víc se mi líbilo, jak se jí povedlo překonávat své strachy. Její setkání i vztah s Riderem byl popsán moc hezky, určitě jako YA lze doporučit.

  Terinka14

  01.01.2017

  Takové příjemné počtení, ale rozhodně bych vytkla jednu věc. Tři tečky, které autorka používala v přímé řeči, zejména u Mallory jsem ještě pochopila, ale proč je cpát všude? Vnímala jsem je jako velmi rušivý element, ale jinak jsem si čtení této knihy užila, postavy měly nádherně propracovaný charakter a já jsem mohla sledovat jejich duševní vývoj v průběhu celé knihy.

  Samira

  11.12.2016

  Nádherná! Že jsou autorčiny knihy sázkou na absolutní jistotu, ví asi každý čtenář, který jednou jedinou otevřel, neboť určitě nebyla zdaleka tou poslední.
  Tenhle úžasný a velice cenný kousek není ani zdaleka psán tím lehkým stylem, na jaký jsme u autorky zvyklý, že čtěte její knihu poznáte tentokrát především proto, že se vám líbí každé slovo a hltáte a hltáte. A to i přesto, že nejde o nic lehkého. V tíze, která naprosto báječně hrdiny sráží dolů, by se jeden utopil. Místy se to stává i jim, ale žijí a hlavně se nevzdávají.
  Ačkoli nás formují dobré i špatné věci, události i lidé, svůj život máme nakonec pevně v rukou my sami.
  Krásná, hořkosladká a plná života a co je nejdůležitější psaná nenásilně.

  Opravdu doporučuji!

  P.S. Překlady ze španělštiny jsou za poděkováním, nějak mi unikly a u hledání překladu jsem se pěkně zapotila :).

  DariDerek

  06.12.2016

  Moje nejoblíbenější autorka YA. A zase se mi to líbilo. Více píšu v recenzi 🙂

  luciefeix

  04.12.2016

  velice čtivé a hrozné jak to takhle někde může fungovat ale system je bohuzel takový , libilo se mi sledovat změny hrdinky

  soltera

  27.11.2016

  J.L.Armentrout píše pekné príbehy a všetky sa mi páčia, ale tento je asi najkrajší. Je to ten prípad, keď zo silného dojmu z prečítanej knihy nie som schopná napísať komentár, lebo všetko, čo by som napísala, sa mi zdá nedostatočné. V závere knihy je toľko nádherných myšlienok, že mi ostáva len doporučiť, aby ste si knihu určite prečítali.

  Elčokča

  24.11.2016

  Krásný, čistý příběh o shledání dvou "dětí", které sociálka nejprve umístila do tyranské rodiny, kde si vytvořily hluboké pouto, a pak je rozdělila. Sex nečekejte, jen něžnou lásku a pocity. Jak Mallory popisovala svůj strach, kroutilo se břicho i mně… I když byla kniha místy předvídatelná – od začátku bylo jasné, že Jayden zemře, Mallory najde Ridera s Pajge a nakonec bude přednášet před třídou, je to ten typ knihy, kterou nechcete odložit, ani když jsou tři ráno a víte, že v šest vstáváte…

  muchomurka

  31.10.2016

  Knížky od této autorky zbožňuji! Moc ráda čtu příběhy hlavních hrdinů, které jim autorka vdechne. A i když píše o těžkých tématech, moc ráda si je přečtu (na jeden zátah – zkoušela jsem číst pomaleji, ale to prostě nejde, příběh vás nutí a nutí číst dál a dál), vždycky jsou i přes pochmurné části plné optimismu a lásky.
  Tahle knížka byla suprová, jako všechny od J. Lynn, co jsem četla. Hlavní postavy – Mallory a Rider byli skvělí, správně nejistí a neohrabaní. Autorka skvěle vystihla to chvění a motýlky, když se člověk zamiluje. A ten závěr – prostě bych nerozdýchala, kdyby to nekončilo dobře. Děkuji za něj autorce. Byla to skvělá tečka za skvělou knihou.

  Aléda

  11.10.2016

  Není to úplně ta naše stará Jennifer, tahle knížka byla trochu jiná než ostatní…, ale já jsem si ji ihned po první stránce zamilovala. Byla čtivá, byla smutná, byla pravdivá!
  Všechny ty citáty a Mallory myšlenky a úvahy…prostě nádhera. Nejkrásnější byla ta pohádka o plyšákovi, co chce být skutečný (ti co četli pochopí), to bylo tak kráásnýý. *****

  Hoshi

  08.10.2016

  Toto je moje první kniha od této autorky. Kdyby mi nepřišla v KNIHOBITím balíčku, vím zcela jistě, že bych po ní nesáhla. Nevím, jaká jsou další díla Jennifer, ale Navždy a věčně na mě udělalo ohromný dojem. V pěstounských rodinách by se nemělo stát to, co si prožila Mallory s Riderem, ale všichni tak nějak tušíme, že se to někde děje… Je to příšerné.
  Z knihy mi v hlavě utkvěla naděje – naděje, že se zvládne téměř vše, když se budeme snažit.. Že každý by měl být milován… Tento příběh si právem vysloužil místo v mé knihovničce :3

  Tenebien

  01.10.2016

  Četla jsem to už někdy na jaře anglicky, takže detaily po mně nechtějte, ale pamatuju si, že jsem si říkala, že je to skvělé YA.
  TAGS:

  Online Navždy a věčně ebook, Kniha Navždy a věčně FB2, Download Navždy a věčně PDF , Download Navždy a věčně MOBI, Online Navždy a věčně kniha, Zdarma Stažení Navždy a věčně IPhone, Online kniha Navždy a věčně PDF, Zdarma Navždy a věčně DJVU, Zdarma Stažení Navždy a věčně TXT, Stažení Navždy a věčně RTF, Online Navždy a věčně FB2 , e-kniha Navždy a věčně stažení TXT, Zdarma Navždy a věčně stažení kniha, e-kniha Navždy a věčně download MOBI, Stažení Navždy a věčně IPad, Číst Navždy a věčně MOBI, Číst Navždy a věčně DOC, Zdarma Navždy a věčně AWZ, Download e-kniha Navždy a věčně iPad , Zdarma Navždy a věčně DJVU, Download Navždy a věčně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Navždy a věčně DVD, Číst Navždy a věčně TXT, Book Navždy a věčně stažení DJVU, Navždy a věčně stažení kniha zdarma, Navždy a věčně stažení kniha pdf zdarma, Navždy a věčně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Navždy a věčně pdf zdarma, Navždy a věčně stažení kniha epub zdarma, Navždy a věčně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply