Neferetino prokletí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Neferetino prokletí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Neferetino prokletí


Třetí novela ze světa Školy noci poodhaluje tajemství minulosti temné upíří čarodějky Neferet. Co stálo na počátku jejího šílenství a krutosti? Chicago, 1892. Rodina bankéře Barretta Wheilera prožívá tragédii: jeho krásná žena umírá společně s dítětem při porodu. Šestnáctiletá dcera Emily ztrácí matku a zároveň se musí ujmout povinností paní velkého domu. Dívka, kterou dosud zajímaly jen módní šaty a projížďky na kole, poznává, jak těžký je úděl dospělé ženy. Nerudný otec navíc zařídí, že se Emily stává téměř vězeňkyní ve svém vlastním domově, kde musí noc co noc čelit mučivým obavám, s nimiž se nemůže nikomu svěřit. A proto si Emily Wheilerová vede deník…Kniha v českém jazyce!


Stažení Neferetino prokletí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Neferetino prokletí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Neferetino prokletí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Neferetino prokletí.pdf (EUR-0.00)

  Neferetino prokletí.epub (EUR-0.00)

  Neferetino prokletí.doc (EUR-0.00)

  Neferetino prokletí.txt (EUR-0.00)

  Neferetino prokletí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Neferetino prokletí.PDF – (EUR 0.00);

  Neferetino prokletí.MOBI – (EUR 0.00);

  Neferetino prokletí.EPUB – (EUR 0.00);

  Neferetino prokletí.DOC – (EUR 0.00);

  Neferetino prokletí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Škola noci – novely (3.)

  Originální název:

  Neferet´s Curse (2011)

  Žánr:
  Novely, Fantasy, Dívčí romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (31)

  Přidat komentář

  LucyFox4

  13.11.2017

  V určitém směru mi to rozšířilo obzory o tom jak vlastně Neferet uvažuje a jaká byla její prvotní motivace, ale kniha mě moc nezaujala. V podstatě jsem celou dobu čekala na konec a po cestě nesnášela prakticky všechny postavy.

  hadris

  12.05.2017

  Pokud měla tato kniha obměkčit názor na pozdější řádění Neferet, tak jej vůbec nezměnila.
  Kniha se mi četla velmi těžce, na to, o jak tenkou knihu se jedná, tak jsem ji louskala celý den a tak nějak se nemohla dočkat konce…
  Lépe jsem Neferet poznala v posledním díle Školy noci…

  Ailee

  10.03.2017

  Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, protože ať to nebylo nikterak napínavé, věděla jsem, že konec bude zajímavý. Jaké zklamání, když autorka poslední dvě kapitoly formou zápisníky vždy hloupě prozradila, co se vlastně stane hned na začátku a pak jste čekali až na konec kapitoly, až to detailněji popíše. Místo toho, abych Neferet neboli Emily spíše pochopila, zhnusila se mi ještě víc. A knihu prostě nemůžete mít rádi, když vám hlavní hrdina vadí. Ukázalo to jenom to, že Neferet byla manipulativní mrcha už jako člověk.

  EvikU.

  24.02.2017

  Litovala jsem Emily, co si musela prožít, jak moc se bála svého otce, z kterého se stal netvor, když Emily zneužil. Chápu její nutnost se za ním vrátit už jako Neferet a ublížit mu. A byla jsem zklamaná, že se z Arthura vyklubal slaboch. Pěkný příběh.

  Akemi4

  12.12.2016

  Kdyby se autorky místo na dlouhé série zaměřily na novely, tak by udělaly mnohem líp. 😉

  pejty

  09.04.2016

  Tato kniha byla pro mě velkým zklamáním, které jsem dočetl jen proto, že nerad nechávám něco nedočteného. Příběh byl velmi natahovaný a v podstatě od prvního řádku jsem už mohl předvídat, jak to bude pokračovat a jak to nakonec skončí. Polovina knihy je naprosto o ničem a příběh tam stojí na místě a furt se točí dokolečka. To až konec konečně byl trochu zajímavý, ale to mi nevynahradí těch sto stránek naprosté nudy a utrpení u každého přečteného řádku (asi i to je důvod proč jsem těch 170 stránek četl více než 14 dní).

  IvankaM

  21.03.2016

  Při čtení jsem měla husí kůži a slzy v očích. Je mi Neferet strašně líto a už jí vůbec nekřivdím, že se stala takovou, jakou je. Temnota jí vyplnila bolest a utlumila odporné vzpomínky. Tady je krásně vidět, že každý "zloduch" má svou minulost a důvod, proč se oddal straně zla.

  Peťulka3

  27.02.2016

  Hezké poodhalení toho,proč je Neferet taková,jaká je.

  zuzana4291

  28.12.2015

  velmi tragický příběh, který bohužel je až velmi skutečný, jelikož se i toto děje a i v dnešní době….nyní koukám na Neferet přeci jen trochu více chápavěji

  zuzanagelnarova

  21.12.2015

  Opravdu není co dodat.Je to hodně smutný osud 🙁

  veverka179

  10.12.2015

  Úžasná knížka, hrozně moc jsem u ní brečela ♥ :/ :3 → http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/2015/08/neferetino-prokleti-pc-cast-kristin-cast.html

  1259

  07.05.2015

  Fakt hustý příběh. Konečně se to tak trochu vysvětlilo, proč Neferet je taková mrcha a ubližuje druhým. Být na jejím místě, zachován se stejně.

  Sali88

  25.03.2015

  Když jsem knížku četla, vůbec mi nepřišlo, že čtu něco, co patří ke škole noci. Jsem ráda, že jsem poznala Neferetin příběh, proč se stala tou, kterou se stala. I když rozhodnutí bylo na ní, jestli se špatnými zkušenostmi s otcem nechá ovlivnit, a stane se špatnou, jako on, nebo jestli nechá minulost za sebou, a bude taková, jaká bývala na začátku.

  Jájuška

  22.10.2014

  Začátkem jsem s Emily soucítila a nevěřila jsem, že se z ní stala ta zlá Neferet. Ale ke konci knihy se mi začala protivit. Námět to byl dobrý, ale mne osobně to nezaujalo.

  orangerose

  07.09.2014

  kniha celkem ušla, bejt emily tak taky zabiju jejího uchylného otce 😀

  Katie46

  03.09.2014

  Konečně jsem v knihovně našla knihu Neferetino prokletí. Moc jsem se na tu knihu těšila a nezklamala.
  Příběh je pěkný, zajímavý a smutný. Přesto všechno jsem čekala, že se o Neferet a jejím minulém životu dozvím něco jiného.
  Něco, co mi k ní sedí. Rozhodně to podle mě nevysvětluje, proč je ve Škole Noci ta zlá.

  sabanka

  27.08.2014

  Podle mě skvěle zpracovaný příběh ….I když Neferet stále nechápu…Když sama poznala jak hrozné je když jí někdo ubližuje proč ubližuje jiným ? Proč….když ví jak moc to bolí jak moc to dokáže zranit 🙂 Ale zase obdivuju její sílu začít od začátku 🙂 Kdyby takto dokonalá bytost (vzhledem) existovala určitě by byla jedním z andílků victorias secrets (nevím jak se to píše ).

  sabanka

  27.08.2014

  Podle mě skvěle zpracovaný příběh ….I když Neferet stále nechápu…Když sama poznala jak hrozné je když jí někdo ubližuje proč ubližuje jiným ? Proč….když ví jak moc to bolí jak moc to dokáže zranit 🙂 Ale zase obdivuju její sílu začít od začátku 🙂 Kdyby takto dokonalá bytost (vzhledem) existovala určitě by byla jedním z andílků victorias secrets (nevím jak se to píše ).

  Vendulik

  28.07.2014

  Pěkně napsaný příběh 🙂 už jsem pochopila Neferet.

  vaili

  10.06.2014

  Slušný příběh, nic víc jsem neočekávala, takže za mě dobrý 🙂

  Sima:)

  28.05.2014

  Kniha se mi moc líbila 🙂 Zajímaví příběh týrané Emily, nezasloužila si to…
  Teď už i chápu proč je Neferet ve Škole noci taková… 🙂

  KateCullen

  28.05.2014

  Zajímavý pohled do nitra Neferet. Musím říct, že jsem s ní sympatizovala, jen mi trochu vadilo její nafouknuté ego ohledně její osoby – trocha skromnosti by neuškodila. Když teď budu číst další díly Školy noci, už ji asi nebudu vidět jako zlou Neferet, která chce všemu vládnout a všechny povraždit, ale jako osobu, které bylo ublíženo a díky ní se stalo to, co se z ní stalo.
  A konečně víme, odkud pramení její zalíbení v býcích 😀

  Dandulka

  22.05.2014

  Tohle byl opravdu moc hezký příběh o tom, jak se z Neferer vlastně Neferet stala. Takové pohodové čtení na večer.

  Tulenik

  04.05.2014

  Autorka přiznává, že tato novela byla pro ni katarzí. Muselo být obtížné poprat se s tak tíživým tématem. Na druhou stranu – z chování Neferet je víc než zřejmé, čím si prošla a proto není náplň knihy ničím překvapivá. Ukazuje známou pravdu, že chtíč je mocným nástrojem manipulace, a že pustit ho z řetězu nepřináší nic dobrého. Romantická zápletka je jen nutnou výplní pro cílovou skupinu čtenářů.

  Minniesimilci-3

  16.03.2014

  Knížka se mi moc líbila, dokonce i víc, než polovina dílů ze samotné série Školy noci. Téma ale nebylo tolik originální, měla jsem pocit, že jsem to už jednou četla a přesně jsem věděla, co se stane. Jenom proto strhávám hvězdičku 🙂

  lucmat

  07.03.2014

  Dlouho očekávaná třetí novela, ze všech mě (zatím) bavila nejvíc. Náhled do minulosti Neferet. Pěkné. Hezká obálka.

  Ell Amaterasu

  31.01.2014

  Zajímavé, že novely mě baví víc než samotné knihy Škola noci. Podle mě jsou novely i lépe napsané a krásné ilustrace to ještě doplňovaly. I přesto jsem ale díky Neferetinu povídání z Označené o svém lidském životě čekala něco víc. Něco mi tam chybělo.
  I tak ale dávám čtyři hvězdy, protože oproti knihám je tohle výrazné vylepšení.

  hradilovi.mk

  29.01.2014

  Takhle novela se mi moc líbyla. Je hodně čtivá. 🙂

  sarekaslukova

  26.01.2014

  Neferet jako postavu ve škole noci jsem neměla moc ráda, proto jsem nejdříve nad knížkou chvíli váhala než jsem se do ní pustila. A ano udělala jsem dobře, že jsem si ji přečetla, alespoň jsem se o ní dozvěděla trochu více. Je to napsaný stejně čtivě jako celá série a proto se to možná tak dobře a rychle čte.

  trynitrix

  30.12.2013

  Neferet je fajne aspoň psáno z jiného pohledu. Ale jak je tady v knize vidět osud si nevybíráme, osud si vybírá nás a proto se to tady tak v knize odvíjelo,až její povahu (podstatu osoby) dospělo do toho bodu jaký známe v knihách Školy noci.
  TAGS:

  Online Neferetino prokletí ebook, Kniha Neferetino prokletí FB2, Download Neferetino prokletí PDF , Download Neferetino prokletí MOBI, Online Neferetino prokletí kniha, Zdarma Stažení Neferetino prokletí IPhone, Online kniha Neferetino prokletí PDF, Zdarma Neferetino prokletí DJVU, Zdarma Stažení Neferetino prokletí TXT, Stažení Neferetino prokletí RTF, Online Neferetino prokletí FB2 , e-kniha Neferetino prokletí stažení TXT, Zdarma Neferetino prokletí stažení kniha, e-kniha Neferetino prokletí download MOBI, Stažení Neferetino prokletí IPad, Číst Neferetino prokletí MOBI, Číst Neferetino prokletí DOC, Zdarma Neferetino prokletí AWZ, Download e-kniha Neferetino prokletí iPad , Zdarma Neferetino prokletí DJVU, Download Neferetino prokletí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Neferetino prokletí DVD, Číst Neferetino prokletí TXT, Book Neferetino prokletí stažení DJVU, Neferetino prokletí stažení kniha zdarma, Neferetino prokletí stažení kniha pdf zdarma, Neferetino prokletí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Neferetino prokletí pdf zdarma, Neferetino prokletí stažení kniha epub zdarma, Neferetino prokletí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply