Není co ztratit Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Není co ztratit Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Není co ztratit


Některá rozhodnutí jsou těžká jen do té chvíle, kdy je uděláme. Pak už se jen sami sebe ptáme, proč jsme je tak dlouho odkládali. Rose Pritchardová se odhodlávala dlouho, snad až příliš dlouho. Odejít od násilnického manžela není tak snadné, jak by se mohlo nezasvěceným zdát, a tak Rose dlouhá léta setrvávala v nesnesitelném soužití. Z černé díry beznaděje ji vytáhla docela obyčejná pohlednice: pár laskavých slov od člověka, s nímž se setkala před lety, jen na pár chvil. Tak málo stačilo, aby zdeptaná Rose pochopila, že musí odejít. Že nemá co ztratit. Že může jenom získat. Utíká s několika narychlo sbalenými kousky oblečení a se sedmiletou dcerkou Maddie. Když se uprostřed noci ocitá na prahu vesnického penzionu, uvědomí si, že teď už skutečně není cesty zpět. Ve stejné chvíli se začne trápit pochybnostmi: neudělala strašlivou chybu? Nehoní se za nesmyslnou chimérou? Bude si umět vybudovat úplně nový život? Ať už bude odpověď na všechny znepokojivé otázky jakákoli, jisté je jedno: že Rose zkrátka nezbývá nic jiného, než aby se pro sebe a pro svou dceru pokusila vybudovat lepší život. I kdyby ji to mělo stát cokoli.Kniha v českém jazyce!


Stažení Není co ztratit zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Není co ztratit (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Není co ztratit zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Není co ztratit.pdf (EUR-0.00)

  Není co ztratit.epub (EUR-0.00)

  Není co ztratit.doc (EUR-0.00)

  Není co ztratit.txt (EUR-0.00)

  Není co ztratit.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Není co ztratit.PDF – (EUR 0.00);

  Není co ztratit.MOBI – (EUR 0.00);

  Není co ztratit.EPUB – (EUR 0.00);

  Není co ztratit.DOC – (EUR 0.00);

  Není co ztratit.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Runaway Wife (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (37)

  Přidat komentář

  lucie26

  06.11.2017

  Kniha byla zpočátku zajímavá, postupně jsem se však ztrácela v jakési rutině a nudě.

  piquillio

  22.10.2017

  Příjemné čtení že života. Místy trochu naivnější. A opět mám pocit, jako v knihách často, že dětská postava není dobře zvládnutá.

  janasim

  14.10.2017

  Kniha se mi líbila, je to oddechovka, ale některé dialogy či scény mi přišly zvláštní, nereálné. Ale i tak nepovažuji čtení této knihy za ztrátu času, bavila mě.

  petra4080

  18.09.2017

  Pro mě zde bylo několik překvapivých momentů, a i když člověk od začátku ví, jak to s Rose dopadne, je příjemné číst o jejím vývoji a proměně. A především o proměně Maddie – tahle postava mě skutečně zaujala a oblíbila jsem si ji.
  Je to moje první kniha od této autorky tak nemohu srovnávat. S chutí si přečtu i další její knížky.

  mrkvajda

  11.09.2017

  Začátek knihy mě zaujal, pak mi přišlo, že se Rose opakuje, a druhou půlku knihy, obzvláště závěr, už jsem četla s napětím, jak vše dopadne. Z postav se mi asi nejvíce líbila malá Maddie.

  yetti74

  09.09.2017

  Téma domácího násilí mě zajímá, ale kniha mi přišla moc rozvleklá, trošku jsem se musela k dočtení nutit. Takže dávám jen tři hvězdičky.

  gladya

  04.09.2017

  Tak trochu červená knihovna. Samozřejmě, ne všechno bylo uvěřitelné. Ale téma domácího násilí v mých očích zvedlo knížku nad běžný průměr žánru. Kéž by pomohla ženám jako Rose a její kamarádka jejich situaci řešit.

  vlčice68

  03.09.2017

  Hlavní hrdinka Rose je žena, která našla odvahu, sílu v řešení své situace domácího násilí a u konce své cesty tolik vytoužený klid a štěstí. Co ji k tomuto kroku vedlo, kterou cestou se vydala a co ji pohánělo, to najdete na stránkách knihy.

  fis.rena

  20.08.2017

  Zpočátku jsem zaujatě, vtažena do děje, očekávala strhující příběh honby za svobodou a nalezení nového štěstí,což zkazil prostředek knihy, kde se děj vlekl a místy mě nudil.
  Příběh o hledání sebe sama, o odpuštění, ztrátách a znovunalezení, ale já bohužel nenašla cestu k příběhu tak, aby mě skutečně zaujal a bavil.
  Pro mě moc zdlouhavé a bez náboje.

  luciefeix

  26.04.2017

  Velice dobrý příběh o nalezení sama sebe a postavení se na vlastní nohy

  Shardlake

  06.04.2017

  Kniha mimo toho, že vypráví o domácím násilí, popisuje též nalézání lásky a hledání porozumění k otci.

  orson

  20.03.2017

  Taková oddechovka, spíše červená knihovna, ani nevím, jak se dostala na můj seznam knih na přečtení, ale četlo se to dobře.

  katu9365

  19.02.2017

  Krásný a místy smutný příběh o týrané ženě, která sebere odvahu a uteče za vysněnou láskou přes celou zemi. Najde nejen svojí vysněnou lásku, ale také svého otce, který ji opustil jako devítileté děvče. Opravdu silný a krásný příběh.

  Toňula

  05.12.2016

  Ani druhá autorčina kniha nezklamala, lidský příběh o hledání a nalézání vztahu k otci, o důležitosti odpuštění a síle vzepřít se násilí a sobeckosti a hlavně o lásce..

  ave55

  23.11.2016

  Moc pěkný příběh. Přečteno na jeden zátah v době nemoci. Od této autorky už mám přečteno vše.

  ještěrka38

  25.10.2016

  Úžasný příběh, hodně emotivní…

  lucievach

  23.10.2016

  Není to žádný román pro ženy ve smyslu slaďárny, je to silný příběh, který ve mně ještě dlouho zůstane.

  Šánka

  13.10.2016

  Již druhá kniha této autorky a moc se mi líbila.
  Kniha o nových začátcích, ztrátách i nálezech, o tom, jak nás události z dětství formují a utvářejí v dospělosti, zanechávají v nás dobré, ale často i negativně poznamenávají. A také, jak je někdy těžké najít cestu a odpuštění člověku, který nám v dětství ublížil. Příběh, u kterého se střídá smutek s úsměvem, nadějí a romantikou mě především bavil.
  A stejně jako Kniha vzpomínek, i přes vážné téma, je to kniha optimistická a krásně napsaná.

  Illaa

  28.08.2016

  Ač byla kniha místy dojemná, nějak to pro mě nebylo to pravé ořechové. Chvílema jsem se u čtení nudila a čekala na akčnější spád děje.

  Jane007

  25.08.2016

  Opět skvělá knížka. Byla děsivá, napínavá, kouzelná, romantická a prostě skvělá. Po dočtení jsem musela přemýšlet o domácím násilí. Rozhodně je to knížka, která osloví. Doporučuji.

  LiKa00

  25.08.2016

  Jedním slovem nádhera. Kniha se mi moc hezky četla. Poutavý a sice smutný příběh mě vážně ohromil. Malá Maddie byla vážně super, některé její výroky vážně pobavily. Tuto knihu zařazuji k dalším knihám, mezi nejlepší, které jsem kdy četla.

  barusak1

  09.08.2016

  Přestože takové knihy nečtu, tak jsem byla velice spokojená. Kniha je výborně četla, zajímavá. Malá Maddie byla úžasná, zamilovala jsem si jí a díky ní to mělo šťávu. Na konci knihy jsem i slzu uronila. Děkuji autorce za skvělou četbu

  Danago

  24.07.2016

  Bála sem se, že to bude smutná, knížka o týrané ženě, naštěstí sem se spletla. Knížka mě chytla od samého začátku. Celou dobu byla velice čtivá, dobře napsaná. Moc sem si oblíbila malou Maddie, bez ní by knížka neměla to správné ořechové. Je to moje první knížka od této autorky, ale určitě nebude poslední. Těším se na její další knížky. Můžu knížku všem doporučit.

  TaLu

  06.06.2016

  Jsem velmi ráda, že jsem objevila díky knihovně tuto autorku.
  Musím se přiznat, že mne zaujala stejně jako Jojo Moyes.
  Což je překvapující.
  Snad je to tím vypravěčským talentem, snad tím, že kniha rozebírá nelehká témata a přesto zůstává knihou optimistickou.
  Doufám, že nebudu příliš prozrazovat, když napíši pár dojmů, ale pokud máte rádi opravdová překvapení a nečtete ani záložky knih, pak dál nečtěte ani tento komentář.

  Chvílemi na mne dorážely myšlenky, že v běžném životě by rozhodně nebylo možné vypravit se takto za svým snem, a nalézt ho.
  Zvláště, když život hlavní hrdinky byl spjat s domácím násilím, nevyřešenými vztahy a celkovou izolací.
  Ale po dočtení knihy jsem si řekla: " a proč vlastně ne? "
  To nás současný přetechnizovaný svět již natolik deptá, že nemůžeme věřit ve šťastné konce, vítězné bitvy se sebou samými, včas uzdravené vztahy, přátelství a lásku, ve kterých rozpoznáme hodnotu svou i toho druhého ?
  Uvědomila jsem si, že se mi ten pohled naděje opravdu líbí. Klidně více takových knih.
  Doporučuji k přečtení !

  mekkejla

  01.06.2016

  Moc pěkné oddychové čtení s ultra sladkým koncem.

  hatuli

  28.03.2016

  Skvělá kniha, dobře se čte, od všeho něco.Sama jsem domácí násilí zažila, ne všichni mají to štěstí že najdou útočiště a ještě někoho s miliony na kontě a prince na bílém koni. Chválím, čte se sama 🙂

  aliali

  17.03.2016

  Knížka mi přišla rozvláčná, ale konec byl krásný.

  jarrmilla

  06.03.2016

  Krásná a moc pěkně se mi četla. Oddychovka.

  Leniiis

  24.02.2016

  Hezky napsaná knížka. Příběh o tom, co se může stát v životě úplně každýmu. Chvilkama spíše smutnej, ale i o tom je život.

  Jaruce

  20.02.2016

  Opět krasně napsaná kniha. Nesouhlasím s tím, že je horší než Kniha vzpomínek, každá má svůj příběh. Líbila se v příběhu malá Maddie, je tam ukázáno jak bychom neměli podceňovat vnímání dětí když se v rodině něco děje. Krásná láska po dlouhém čekání mezi Rosou a otcem ale i mezi Frasierem a Rosou.
  TAGS:

  Online Není co ztratit ebook, Kniha Není co ztratit FB2, Download Není co ztratit PDF , Download Není co ztratit MOBI, Online Není co ztratit kniha, Zdarma Stažení Není co ztratit IPhone, Online kniha Není co ztratit PDF, Zdarma Není co ztratit DJVU, Zdarma Stažení Není co ztratit TXT, Stažení Není co ztratit RTF, Online Není co ztratit FB2 , e-kniha Není co ztratit stažení TXT, Zdarma Není co ztratit stažení kniha, e-kniha Není co ztratit download MOBI, Stažení Není co ztratit IPad, Číst Není co ztratit MOBI, Číst Není co ztratit DOC, Zdarma Není co ztratit AWZ, Download e-kniha Není co ztratit iPad , Zdarma Není co ztratit DJVU, Download Není co ztratit e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Není co ztratit DVD, Číst Není co ztratit TXT, Book Není co ztratit stažení DJVU, Není co ztratit stažení kniha zdarma, Není co ztratit stažení kniha pdf zdarma, Není co ztratit pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Není co ztratit pdf zdarma, Není co ztratit stažení kniha epub zdarma, Není co ztratit ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply