Nesmrtelná duše Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nesmrtelná duše Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nesmrtelná duše


Kniha v českém jazyce!


Stažení Nesmrtelná duše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nesmrtelná duše (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nesmrtelná duše zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nesmrtelná duše.pdf (EUR-0.00)

  Nesmrtelná duše.epub (EUR-0.00)

  Nesmrtelná duše.doc (EUR-0.00)

  Nesmrtelná duše.txt (EUR-0.00)

  Nesmrtelná duše.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nesmrtelná duše.PDF – (EUR 0.00);

  Nesmrtelná duše.MOBI – (EUR 0.00);

  Nesmrtelná duše.EPUB – (EUR 0.00);

  Nesmrtelná duše.DOC – (EUR 0.00);

  Nesmrtelná duše.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  puml

  28.03.2017

  Bylo by pěkné, kdyby to co Ervin László předkládá, byla pravda. Inspirující čtení to rozhodně je, a jestli je to i pravda… To pozná jednou každý. Bohužel ale asi nikdo o tom nebude moci podat takzvaně věrohodné svědectví.

  Mnohá zjištění se zdají nasvědčovat tomu, že ne vše o čem se v knize píše, je jen esoterický blábol. Myslím, že je to jedna z těch lepších knih na dané téma. Nelze se vyhnout kontroverzi a zrovna tohle téma vždy vytváří fundamentalisty typu esoterických blouznivců, kteří se už v životě chovají málem jako světelné bytosti a na druhé straně příznivců staré dobré nicoty, kterým nejspíš vadí, že v "akášickém poli" nelze udělat politickou kampaň, případně tam umístit billboard.

  Výhoda téhle knihy je, že autor předkládá souhrn informací z různých oblastí vědy a humanitních oborů a nevyvozuje žádné příliš šokantní a překombinované závěry. No a když vezmu ten "záhrobní" příspěvek Bertranda Russella, nemohu než doporučit.

  Když to shrnu: jedna z těch lepších knih na dané téma. Je celkem srozumitelná, dobře se čte a až na úplný závěr (rozmluva mimozemských bytostí) se jedná o inspirativní četbu.

  Metroušek

  04.03.2017

  Ervina László si velice vážím za objevnou knihu Věda a akášické pole, ale tato kniha nesplnila mé očekávání. Větší část plní případy přenosu vědomí blízko smrti a po smrti, které jsou vcelku známé i z jiných knih. Vysvětlení je podnětné, ale je spíše jen načrtnuté v závěru knihy; uvítal bych podrobnější rozpracování. (A překvapuje mne, že autoři ignorují případy z vynikající knihy Pole od McTaggartové, která konečně vyšla česky, a kterou všem hledačům vřele doporučuji.) Přesto má i tato poslední část nepopiratelnou hodnotu, neboť přináší paradigma, které je zřejmě blíže pravdě než ortodoxní pojetí současné vědy.

  LenysekC

  04.01.2017

  První (větší) polovina knihy shrnuje různé případy, kdy se vědomí projevovalo i po fyzické smrti mozku – ať už jde o NDE, regresní vzpomínky na minulé životy, komunikaci s duchy pomocí médií atd. Druhá půlka zmiňuje několik vědeckých objevů, které existenci vědomí nezávislého na mozku potvrzují.
  V podstatě jsem se nedozvěděla nic, co už bych nevěděla, ale kdo se o tohle začíná zajímat, pro toho to bude dobrý úvod. Stručný a s odkazy na další literaturu.  TAGS:

  Online Nesmrtelná duše ebook, Kniha Nesmrtelná duše FB2, Download Nesmrtelná duše PDF , Download Nesmrtelná duše MOBI, Online Nesmrtelná duše kniha, Zdarma Stažení Nesmrtelná duše IPhone, Online kniha Nesmrtelná duše PDF, Zdarma Nesmrtelná duše DJVU, Zdarma Stažení Nesmrtelná duše TXT, Stažení Nesmrtelná duše RTF, Online Nesmrtelná duše FB2 , e-kniha Nesmrtelná duše stažení TXT, Zdarma Nesmrtelná duše stažení kniha, e-kniha Nesmrtelná duše download MOBI, Stažení Nesmrtelná duše IPad, Číst Nesmrtelná duše MOBI, Číst Nesmrtelná duše DOC, Zdarma Nesmrtelná duše AWZ, Download e-kniha Nesmrtelná duše iPad , Zdarma Nesmrtelná duše DJVU, Download Nesmrtelná duše e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nesmrtelná duše DVD, Číst Nesmrtelná duše TXT, Book Nesmrtelná duše stažení DJVU, Nesmrtelná duše stažení kniha zdarma, Nesmrtelná duše stažení kniha pdf zdarma, Nesmrtelná duše pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nesmrtelná duše pdf zdarma, Nesmrtelná duše stažení kniha epub zdarma, Nesmrtelná duše ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply