Neviditelné příběhy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Neviditelné příběhy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Neviditelné příběhy


Soubor povídek současných českých autorů na téma záhady, tajemství, překvapení, pátrání po vrahovi… "Žijeme ve světě zázračných příběhů, jejichž jádro nám zůstává utajeno, a jsme jen hluchými svědky a slepými pozorovateli," tvrdí hrdina povídky Jiřího Kratochvila z dalšího svazku edice Česká povídka. O setkáních soukromého psychiatra s mužem. který přestává slyšet své kroky, píše Vojtěch Mornstein, autor úspěšného románu Gorazdův limit. Květiny a zapálená svíčka na jejím předem zakoupeném hrobě překvapí a vyděsí hrdinku povídky Edy Kriseové. Záhadná neviditelná překážka brání milencům zůstat spolu v příběhu Jany Rečkové. Kdo vraždil Dantovou rukou? Detektivku o hledání vraha univerzitního profesora napsal Roman Ludva. Drsnou pointou ve stylu Alfreda Hitchcocka vrcholí povídka Radky Denemarkové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Neviditelné příběhy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Neviditelné příběhy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Neviditelné příběhy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Neviditelné příběhy.pdf (EUR-0.00)

  Neviditelné příběhy.epub (EUR-0.00)

  Neviditelné příběhy.doc (EUR-0.00)

  Neviditelné příběhy.txt (EUR-0.00)

  Neviditelné příběhy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Neviditelné příběhy.PDF – (EUR 0.00);

  Neviditelné příběhy.MOBI – (EUR 0.00);

  Neviditelné příběhy.EPUB – (EUR 0.00);

  Neviditelné příběhy.DOC – (EUR 0.00);

  Neviditelné příběhy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Listen
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  gersie

  17.06.2016

  Musím souhlasit s komentářem "Evik30". Příběhy jsou hezké , dobré čtení.

  Evik30

  19.01.2015

  Krátké příběhy na zpříjemnění dlouhého večera. Z knihy mě nejvíc zaujala Dantova ruka a Živá nebožka, jinak to byly příběhy sice na přečtení, ale bez nějakého silného čtenářského zážitku.

  evelinaevelina

  04.04.2014

  Z tohoto souboru povídek mne zaujaly pouze dvě, a to od Rečkové a Mornsteina. Od žádného z nich jsem ještě nic nečetla, takže to napravím.

  Brambu

  16.10.2011

  První sbírka povídek, která mě z této edice celkem zklamala. Až na pár vyjímek, pro mě tato kniha obsahuje vcelku nudné a nic moc neříkající povídky. Hold nemůže být každej den posvícení…  TAGS:

  Online Neviditelné příběhy ebook, Kniha Neviditelné příběhy FB2, Download Neviditelné příběhy PDF , Download Neviditelné příběhy MOBI, Online Neviditelné příběhy kniha, Zdarma Stažení Neviditelné příběhy IPhone, Online kniha Neviditelné příběhy PDF, Zdarma Neviditelné příběhy DJVU, Zdarma Stažení Neviditelné příběhy TXT, Stažení Neviditelné příběhy RTF, Online Neviditelné příběhy FB2 , e-kniha Neviditelné příběhy stažení TXT, Zdarma Neviditelné příběhy stažení kniha, e-kniha Neviditelné příběhy download MOBI, Stažení Neviditelné příběhy IPad, Číst Neviditelné příběhy MOBI, Číst Neviditelné příběhy DOC, Zdarma Neviditelné příběhy AWZ, Download e-kniha Neviditelné příběhy iPad , Zdarma Neviditelné příběhy DJVU, Download Neviditelné příběhy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Neviditelné příběhy DVD, Číst Neviditelné příběhy TXT, Book Neviditelné příběhy stažení DJVU, Neviditelné příběhy stažení kniha zdarma, Neviditelné příběhy stažení kniha pdf zdarma, Neviditelné příběhy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Neviditelné příběhy pdf zdarma, Neviditelné příběhy stažení kniha epub zdarma, Neviditelné příběhy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply