Nevinná krev Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nevinná krev Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nevinná krev


Skvělá archeoložka doktorka Erin Grangerová, vojenský forenzní expert seržant Jordan Stone a kněz z Vatikánu otec Rhun Korza musí chránit chlapce Tommyho – vtěleného anděla. Této trojici z proroctví – Vědmě, Vojákovi a rytíři Kristovu – pomáhají členové řádu sangvinistů, nemrtvých napůl svatých a napůl zatracených mnichů. Boj s nepřáteli, kteří se snaží Tommyho unést, se přesto zdá nad jejich síly. Do čela protivníků – tajné společnosti Belial, jíž pomáhají zabijáčtí netvoři bez duše – se totiž postavil Jidáš Iškariotský. Ten byl odsouzen k nesmrtelnosti, aby pykal za svou zradu Ježíše Krista. Jidáš teď chce své selhání odčinit, a proto připravuje vše pro druhý příchod Krista na zem. Jenže to znamená, že se rozpoutá poslední bitva mezi silami dobra a zla a nastane Armagedon.
První vydání.

— zdroj: www.legie.info —Kniha v českém jazyce!


Stažení Nevinná krev zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nevinná krev (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nevinná krev zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nevinná krev.pdf (EUR-0.00)

  Nevinná krev.epub (EUR-0.00)

  Nevinná krev.doc (EUR-0.00)

  Nevinná krev.txt (EUR-0.00)

  Nevinná krev.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nevinná krev.PDF – (EUR 0.00);

  Nevinná krev.MOBI – (EUR 0.00);

  Nevinná krev.EPUB – (EUR 0.00);

  Nevinná krev.DOC – (EUR 0.00);

  Nevinná krev.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sangvinisté (2.)

  Originální název:

  Innocent Blood (2013)

  Žánr:
  Horory, Romány, Fantasy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (28)

  Přidat komentář

  Miruš

  15. ledna

  Opět skvělá, pořádně napínavá…

  Hajana

  03. lednaodpad!

  Kniha, jakož i celá trilogie o sangvinistech se mi velmi líbila, mohu jen doporučit a vim, že se k ni jednou ráda vrátím, jen jedinou výtku mám, Rollins to měl napsat sám, podle mě je tam znát, že tu romantickou část psala žena, zkratka na Rollinse je tam té romantiky až dost, jinak super.

  Gynger

  26.11.2017

  Úžasné pokračovaní. Napínavý příběh. Za mě spokojenost

  Briv

  05.05.2017

  Výjimečně budu mít krátký komentář, protože bych se opakovala v tom, co jsem napsala u prvního dílu. Rollins prostě umí, takže jdu na poslední díl:).

  Majdule

  16.04.2017

  Napínavé tak, že mě chvílemi přepadalo neodolatelné nutkání přetáčet stránky dopředu. Líbilo se mi, jak autoři mají celé téma v rámci série promyšlené a přitom každý díl má svůj vlastní příběh, který funguje a je vlastně uzavřený.
  Jsem skutečně ráda, že podobný svět neexistuje, ale baví mě se do něj ponořit ve fantazii. Autoři navíc stvořili mě sympatické postavy a okořenili to i vztahovými zápletkami. Co mě pak skutečně potěšilo, byl vývoj Jidášovy linie. Pro mě skvělá oddechovka.

  Sméťa11

  04.04.2017

  Dobré, dobré, skvěle promyšleno, zajímavé okolnosti v kontextu s historií

  medvidek

  04.03.2017

  Prijde mi to moc jako natahovani, klidne se mohlo skoncit prvnim dilem, ale opet je to silene napinave.

  Anne123

  20.11.2016

  Úžasné pokračování…! Jaký bude závěr? Jdeme na to 😀

  Guepp

  19.10.2016

  První díl byl vážně skvělý a dle mého mu tento nemůže konkurovat, protože už jsou pro čtenáře odkryty odpovědi na stěžejní otázky ohledně sangvinistů, strigoi, apod. A hlavně se tam připletla ta Elisabetha, které jsem moc nepřišla na chuť. Ale to je věc jiná.
  Nevinná krev má stále skvělou akci, zápletku, plno záhad a vše propojuje ve skvělý příběh. Jen už mě to nebavilo tak jako první díl. Něco jsem i dokonce jen letmo přešla pohledem a vlastně ani nevím, jestli se mi chce číst poslední díl. Pravděpodobně to teď nechám chvilku uležet. Ať je to zase plné tajemství! 🙂

  Mammoth

  30.09.2016

  Pokračování sangvinistické série, je ještě lepší než první část. Od začátku do konce se jede na plný plyn a chvíle oddechu přichází až s poslední stránkou, která samozřejmě navnadí na další díl…

  Hadati

  25.09.2016

  Druhý díl krvavého evangelia konečně lépe vysvětlí, proč se legendární trojici říká Kristův rytíř, Válečník a Vědma. Také se zde odhalí, kdo je vůdcem tajné společnosti Belial a co je jeho cílem. Pokračování je ve všech ohledech lepší než první díl a se zvědavostí očekávám, jakým způsobem bude tato trilogie ukončena, a zda se v třetím díle objeví všechny známé postavy, které dosud přežily, nebo bude některá z nich odsunuta mimo dění jako již nepotřebná.

  lampernaqui

  12.08.2016

  Trochu lepší než první díl. Od poloviny románu mě to začalo celkem bavit. Propojení Jidáše, Lazara, Rasputina, Báthoryů a dalších nebylo špatné. Nějak to bez Sigmy a Kowalského není ono. Z hlavní trojice je zatím jediný zajímavý Sangvinista. Knížka mohla sérii krásně ukončit, ale ono ne. Ještě si něco schovala na další díl a já se obávám, aby jen nenatahovala něco, co už není třeba.

  kiwi88

  27.07.2016

  Taková pohádka, není to špatné, ale ne úplně můj šálek čaje, jak se říká…

  Elea

  18.06.2016

  Další zajímavý Rollins, ale první díl se mi líbil víc.

  čef

  12.06.2016

  Fantasy ve spojení s lemtáním krve, dávnými tajemstvími podstaty světa a dalšími známými proprietami je pro mne trochu mimo. Doporučuji těm, kteří umí a chtějí vypnout rozum, zasnít se a přenést se někam jinam. Hodně zábavy!

  N10Tikky

  03.03.2016

  No, to byla tedy blbost. 🙂 Po nadějné jedničce jsem velmi zklamán, do trojky už nepůjdu.

  ejbisidi

  01.03.2016

  výborné

  Patapuf

  14.11.2015

  Je to zase trochu zamotanější než první díl, ale na čtení super… Je vidět, že pan Rollins zraje jako víno a jeho knihy jsou čím dál víc čtivější…. a jaký je lepší příběh než boj dobra se zlem (nebem a peklem) a ještě na pokračování?

  Ben Nevis

  05.11.2015

  K druhému dílu mám víc výhrad než k prvnímu, protože autoři si s námi hrají jak kočka s myší. Výbuchy nezabíjejí, postavy opakovaně umírají a vstávají z mrtvých, záporné postavy se chovají podle prapodivné logiky…
  Nicméně jsem knížku zhltala a těším se na další díl, který bude nejspíš ještě šílenější.

  Fuksinka

  07.09.2015

  Jako čtenáře fantasy by mě měla nevinná krev asi bavit. Mě naopak první půlka dost nudila. Ta kniha je tak hrozně přeplácaná, až na tváři vyvolává ironický úšklebek. První díl byl v pohodě, druhý ve stejném duchu je ale poněkud monotónní. Spousta věcí – dost zásadních věcí – jde odhadnout a neustálé představování nových postav, které zákonitě musí sloužit jenom jako kanónenfutr, nebaví. Citové výlevy Erin připomínají deníček patnáctileté puberťačky. Ale ano, najdeme zde několik zábavných pasáží, ale to na dobrou knihu fakt nestačí. Nestačí to ani na dobrý béčko.

  Nelly

  29.07.2015

  Skvěle napsáno – akce střídá akci, tak jak to mám ráda. Více mystických prvků než v jiných Rollinsových knihách možná někoho odradí – také jsem s tím zpočátku měla problém, protože jsem zvyklá na více "vědeckosti" v jeho knihách, ale prostě dobrý spisovatel jako je Rollins, si s tím skvěle poradil a namíchal osvěžující energetický koktejl, po kterém se budete těšit na přídavek…

  Luca287

  17.05.2015

  skvělé… co dodat???

  HonzaT

  23.03.2015

  V třetím díle, bude Erin s Jordanem a Rhunem, kutat kalich Satanovi… no kdo by se netěšil. Druhý díl – paráda, lepší nežli celých 357 stran, co jsem(prozatím) přečet, knihy "Přechod"! PS: Rollins v této knize poměrně často používá frázi "špičky prstů"…, že by ho opravdu tak fascinovaly? Jak jsme se již dozvěděli v posledním románu SIGMY. V románu autor říká, že agenti mají ve špičkách prstů voperované jakési čidla na elektromagnetická pole, a že se s němi úplně jinak vnímá svět.

  Ceeca

  26.02.2015

  Druhý díl nezklamal, zhltla jsem jej jako první.

  betys6914

  24.01.2015

  člověk by řekl, že mě Rollins nedokáže již ničím překvapit, že znám jeho kličky triky. Omyl. Nevinná krev překvapí na posledních stranách a nenechá vás v klidu, protože konec světa začne s posledním slunečním paprskem.

  Peťulka3

  12.12.2014

  Super příběh jako vždy….a proč by to tak nemohlo být? 🙂

  Maragad

  24.11.2014

  Autoři se skvěle doplňují a pokud jste již měli tu čest, něco si z jejich tvorby přečíst, jistě mi dáte za pravdu, že společné psaní jim jde opravdu bravurně. Díky tomu žádný z žánrů za ostatními nepokulhává. Postavy jsou v příběhu velmi vrtkavé. Když už si zvyknete na jejich charakterové vlastnosti, čeká vás návrat do minulosti, kde zjistíte, že daná postava dříve byla úplně jiná. Díky tomu se přistihnete, že každou chvíli máte jiné oblíbence. Nevinná krev je román, jenž je sestaven ze směsi hned několika žánrů. Ovšem nebojte se, že by působil přeplácaně, naopak se po celou dobu budete bavit. Na necelých 400 stranách napěchovaných akcí a dobrodružstvím nevznikají žádná hluchá místa.

  Misa25

  05.11.2014

  Tuto sérii jsem si zamilovala a moc se těším na další díl 🙂 Rollins je prostě best autor 😀  TAGS:

  Online Nevinná krev ebook, Kniha Nevinná krev FB2, Download Nevinná krev PDF , Download Nevinná krev MOBI, Online Nevinná krev kniha, Zdarma Stažení Nevinná krev IPhone, Online kniha Nevinná krev PDF, Zdarma Nevinná krev DJVU, Zdarma Stažení Nevinná krev TXT, Stažení Nevinná krev RTF, Online Nevinná krev FB2 , e-kniha Nevinná krev stažení TXT, Zdarma Nevinná krev stažení kniha, e-kniha Nevinná krev download MOBI, Stažení Nevinná krev IPad, Číst Nevinná krev MOBI, Číst Nevinná krev DOC, Zdarma Nevinná krev AWZ, Download e-kniha Nevinná krev iPad , Zdarma Nevinná krev DJVU, Download Nevinná krev e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nevinná krev DVD, Číst Nevinná krev TXT, Book Nevinná krev stažení DJVU, Nevinná krev stažení kniha zdarma, Nevinná krev stažení kniha pdf zdarma, Nevinná krev pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nevinná krev pdf zdarma, Nevinná krev stažení kniha epub zdarma, Nevinná krev ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply