Nikdo není ostrov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nikdo není ostrov Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nikdo není ostrov


Zlý osud kouzelné devítileté Babs, dcerky jedné z nejslavnějších hollywoodských filmových hvězd, Silvie Moranové dojímá statisíce čtenářů tohoto strhujícího románu. Neštěstí a smutek si nevybírá oběti podle šatů a společenského postavení. Sladký život krásných žen, svět filmového showbyznysu, prostředí nemocnic, lékařů obětujících soukromí svým pacientům, to jsou obrazy doplňující hlavní vyprávění.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nikdo není ostrov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nikdo není ostrov (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nikdo není ostrov zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nikdo není ostrov.pdf (EUR-0.00)

  Nikdo není ostrov.epub (EUR-0.00)

  Nikdo není ostrov.doc (EUR-0.00)

  Nikdo není ostrov.txt (EUR-0.00)

  Nikdo není ostrov.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nikdo není ostrov.PDF – (EUR 0.00);

  Nikdo není ostrov.MOBI – (EUR 0.00);

  Nikdo není ostrov.EPUB – (EUR 0.00);

  Nikdo není ostrov.DOC – (EUR 0.00);

  Nikdo není ostrov.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Niemand ist eine Insel (1975)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Melantrich
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  LutherKing

  03.11.2017

  Super jako vždycky.

  sirojezkin

  09.07.2017

  Kniha mě zklamala. Nemám ráda romány z filmového zákulisí. myslela jsem si, že to bude hlavně o postižených dětech a toho tam bylo pomálu. Dočetla jsem to jen z principu. Příliš dlouhé.

  haski

  21.03.2017

  Krásná knížka. Simmel je kouzelník, který umí napsat tak opravdový příběh a osudy lidí tak proplést dohromady, Dokáže si i vybrat i důležité téma, jako jsou třeba v této knize osudy postižených dětí. Je to velmi čtivý příběh a i v dnešní době stále aktuální. Musela jsem zbrzdit v rychlém čtení, abych to všechno dokázala vstřebat. Chvílemi se to zdá zdlouhavé, ale pak přijdete na to, že toto téma se nedá ošidit. Doporučuji.

  Gretka66

  09.02.2017

  Knížka,která zůstane v hlavě a na kterou se nezapomíná.

  Scarlett80

  08.10.2016

  Nejlepši kniha od Simmela, kterou jsem četla. Otevírá svět handicapovaných děti skvělým a velice čtivým způsobem.

  martina.riz

  11.05.2015

  Miluju hrdiny Simmelových knih.

  VePe

  17.10.2014

  Za tuto knihu jsem ráda, protože mi poskytla pohled na problematiku, o které jsem nevěděla tak do hloubky, a pohled do doby osmdesátých let, kdy se handicapovaní lidé/děti braly doslova jako přítěž společnosti a lidé vyslovovali myšlenky eutanázie. Vlastně jsem byla jen překvapená, že to tak bylo, protože jsem tuto dobu nezažila. Dalším překvapením byl popis samotné nemoci.
  Dějově je kniha napínavá (jen jednou jsem se v popise ztratila), jen mi přijde trošku méně přehledná tím, že je popisována zpětně a tak nějak přeskakuje i v rámci minulosti. Nicméně dojem mi to nezkazilo, téma je hluboké a má pro mě význam.

  ToVy

  29.06.2014

  Čtrnáctá kniha JMS. Musím říct, že mě dost překvapila. Společensko kritické romány od JMS nejsou pro mě příliš aktuální, jelikož JMS popisuje ve svých dějích aktuální společenskou situaci, která pro nás po 40 letech je už řekněme přežitá. Navíc ony společensko kritické romány … mno nevím, já se vždy přiměju k tomu, abych sledoval děj a tu omáčku prostě jen přečetl. Nicméně Nikdo není ostrov je oproti takovým společensko kritickým knihám jako byla Všichni lidé bratry jsou nebo S láskou k vlasti nejdál dojdeš, úplně něčím jiným a toto téma je i současné, nebo nepříjde mi že by bylo nějak neaktuální, jelikož pohled na eutanázii či pohled na postižené děti a to kam se světem takové děti dál properou je pořád současné.
  Zajímavá hra osudu, ať už v ráně osudu pro hlavní hrdinku (nepočítám-li Phila), nebo zajímavé rozuzlení některých pasáží je ba až nečekané a dosti mě překvapilo. Knihu rozhodně doporučuji.

  Katela

  20.06.2014

  Miluji toho z počátku odporného playboye! A vždycky jsem ho milovala. Platonicky.

  dasi

  25.04.2014

  Pan Simmel mě nikdy nezklame. Moc pěkná kniha, doporučuji.

  Jozefka

  11.10.2013

  J.M.Simmel je můj oblíbený autor.Jeho kniha mě málokdy zklame.Ani tato kniha nezklamala.Je jedinečná a má svou hloubku.

  Teraka

  06.05.2013

  Tato kniha patří k mým oblíbeným, i přestože zanechává na jazyku hořko-sladkou chuť. Snad proto ji spousta mých známých, kterým jsem ji doporučovala ani nedočetla…

  Jaička

  24.03.2013

  Nutí nás zamyslet se nad pomíjivostí krasy,zdraví,štěstí a úspěhu. Krásná kniha,vřele doporučuji.

  Atuin

  29.10.2012

  Překrásná kniha. Propastně bolestná, něčím jakoby až cizí a nečím neuvěřitelně blízká, rozhodně patří mezi ty které vás už po několika stránkách ujistí že vás pustí až na konci.

  elliss

  12.02.2012

  Krásná knížka..z těch,co jsem od Simmela četla jedna z nej..

  Val

  22.01.2012

  Tak…nejlepší kniha od Simmela vyloženě ne, ale jedna z nejlepších určitě…..Akorát jsem čekala dle komentáře níže na závěr nějakou "bombu" … a ono nic. Já jsem nějaký takový konec totiž čekala…takže pro mě bez překvapení…. Ale vřele doporučuji …

  anajov

  04.09.2011

  Pro mě nej kniha od tohoto autora a taky jedna z mála, kterou jsem musela dočíst navzdory, že už svítalo 🙂

  Adriana.82

  výbornáááá … a závěr,kterej sem moc nečekala 🙂  TAGS:

  Online Nikdo není ostrov ebook, Kniha Nikdo není ostrov FB2, Download Nikdo není ostrov PDF , Download Nikdo není ostrov MOBI, Online Nikdo není ostrov kniha, Zdarma Stažení Nikdo není ostrov IPhone, Online kniha Nikdo není ostrov PDF, Zdarma Nikdo není ostrov DJVU, Zdarma Stažení Nikdo není ostrov TXT, Stažení Nikdo není ostrov RTF, Online Nikdo není ostrov FB2 , e-kniha Nikdo není ostrov stažení TXT, Zdarma Nikdo není ostrov stažení kniha, e-kniha Nikdo není ostrov download MOBI, Stažení Nikdo není ostrov IPad, Číst Nikdo není ostrov MOBI, Číst Nikdo není ostrov DOC, Zdarma Nikdo není ostrov AWZ, Download e-kniha Nikdo není ostrov iPad , Zdarma Nikdo není ostrov DJVU, Download Nikdo není ostrov e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nikdo není ostrov DVD, Číst Nikdo není ostrov TXT, Book Nikdo není ostrov stažení DJVU, Nikdo není ostrov stažení kniha zdarma, Nikdo není ostrov stažení kniha pdf zdarma, Nikdo není ostrov pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nikdo není ostrov pdf zdarma, Nikdo není ostrov stažení kniha epub zdarma, Nikdo není ostrov ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply