Nikomu nevěř! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nikomu nevěř! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nikomu nevěř!


Příběh dvacetileté studentky Sarah Robertsové, která hledá svou nezvěstnou sestru Karol a přitom se sama ocitá v ohrožení života, se odehrává současně v několika dějových liniích. Vedle skutečných i duchovních prožitků Sarah se zde rozkrývají životní osudy dalších hrdinů a vedlejších postav – Sářiny kamarádky Ingrid, komisaře Rowena Parkera, zdravotní sestry Abby i sériového vraha…Kniha v českém jazyce!


Stažení Nikomu nevěř! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nikomu nevěř! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nikomu nevěř! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nikomu nevěř!.pdf (EUR-0.00)

  Nikomu nevěř!.epub (EUR-0.00)

  Nikomu nevěř!.doc (EUR-0.00)

  Nikomu nevěř!.txt (EUR-0.00)

  Nikomu nevěř!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nikomu nevěř!.PDF – (EUR 0.00);

  Nikomu nevěř!.MOBI – (EUR 0.00);

  Nikomu nevěř!.EPUB – (EUR 0.00);

  Nikomu nevěř!.DOC – (EUR 0.00);

  Nikomu nevěř!.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Czechopress Agency
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Katzenklo

  15.10.2016

  Vážení a milí čtenáři,

  Přestože je nemorální vyzrazovat předem v komentáři knižního díla zásadní zvrat či rozuzlení zápletky, dovoluji si stisknout na své klávesnici magické tlačítko Caps Lock a důkladně napsat takřka odborný termín SPOILER ALERT: v následujícím textu hodlám naznačit identitu vraha necelých třinácti nevinných amerických děvčat.

  Největším zklamáním z tohoto ambiciózního kriminálního románu pro mne totiž bylo, že záhadným psychopatickým, leč rajcovně elegantním maniakem je přesně ten týpek, kterého jsem si vytipoval již v první polovině knížky. Sice jest pravdou, že příběh je tak vcelku logicky uzavřen a že viníkův motiv je opodstatněný, ale u slečny autorky jsem přeci jen doufal v překvapi(lo)vější konec.

  Přesto bych rád poznamenal, že četba románu mne bavila, i když bylo občas krajně znepokojující procházet veškerou popsanou brutalitu a následně si uvědomit, že to vše pochází z hlavy čtrnáctlleté květinky Kühnova dětského pěveckého sboru. Slečna Kateřina ve svém debutu poskytuje paralelní náhled, v jehož rámci zajímavě vyniká kontrast mezi ženskou a mužskou psychikou, a poučuje nás tak o tom, že mít magora ve friendzone se rozhodně nevyplácí.

  Katčině literární prvotině k dokonalosti leccos zbývá; korektura pravopisu nebyla provedena bezchybně a některé použité naratické postupy se mohou zdát poměrně irelevantní až úsměvné. Knížce nicméně nelze zapřít půvab, s nímž se v ní zračí umělecký talent dřímající v mladé basketbalistce týmu BA Sparta. Třeba ji v budoucnu čeká Magnesia Litera, možná dokonce Nobelova cena.

  Přejme jí štěstí.  TAGS:

  Online Nikomu nevěř! ebook, Kniha Nikomu nevěř! FB2, Download Nikomu nevěř! PDF , Download Nikomu nevěř! MOBI, Online Nikomu nevěř! kniha, Zdarma Stažení Nikomu nevěř! IPhone, Online kniha Nikomu nevěř! PDF, Zdarma Nikomu nevěř! DJVU, Zdarma Stažení Nikomu nevěř! TXT, Stažení Nikomu nevěř! RTF, Online Nikomu nevěř! FB2 , e-kniha Nikomu nevěř! stažení TXT, Zdarma Nikomu nevěř! stažení kniha, e-kniha Nikomu nevěř! download MOBI, Stažení Nikomu nevěř! IPad, Číst Nikomu nevěř! MOBI, Číst Nikomu nevěř! DOC, Zdarma Nikomu nevěř! AWZ, Download e-kniha Nikomu nevěř! iPad , Zdarma Nikomu nevěř! DJVU, Download Nikomu nevěř! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nikomu nevěř! DVD, Číst Nikomu nevěř! TXT, Book Nikomu nevěř! stažení DJVU, Nikomu nevěř! stažení kniha zdarma, Nikomu nevěř! stažení kniha pdf zdarma, Nikomu nevěř! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nikomu nevěř! pdf zdarma, Nikomu nevěř! stažení kniha epub zdarma, Nikomu nevěř! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply