Noc předtím Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Noc předtím Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Noc předtím


Jsou chvíle, kdy nemůžete důvěřovat nikomu. Vlastně začnete pochybovat, jestli můžete věřit aspoň sami sobě.

V ponurých stínech ospalého jižanského městečka se skrývá sériový vrah. Zabíjí s děsivou precizností, každá vražda je krvavou kopií těch předchozích. Jako by pro něj oběti byly pouhým prostředkem k naplnění morbidní touhy, která nemůže být nikdy ukojena…

Caitlyn Montgomery Bandeauxová se probudila zbrocená krví. Nevzpomíná si na jediný okamžik předešlé noci, kdy byl brutálně zavražděn její manžel. Ví jen to, že stejným způsobem zemřelo až příliš mnoho lidí, které dobře znala.

Pro policii je hlavní podezřelá, což je samo o sobě děsivé. Ještě děsivější jsou však střípky vzpomínek, které jí naskakují v mysli. V naprostém zoufalství se obrátí na psychologa Adama Hunta, ale vzápětí se jí zmocní další pochybnost: do jaké míry mu může důvěřovat? Když totiž vrah znovu zaútočí, Caitlyn začíná zjišťovat, že ti, kteří vypadají jako ztělesněná nevinnost, mohou v sobě skrývat ryzí zlo…Kniha v českém jazyce!


Stažení Noc předtím zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Noc předtím (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Noc předtím zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Noc předtím.pdf (EUR-0.00)

  Noc předtím.epub (EUR-0.00)

  Noc předtím.doc (EUR-0.00)

  Noc předtím.txt (EUR-0.00)

  Noc předtím.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Noc předtím.PDF – (EUR 0.00);

  Noc předtím.MOBI – (EUR 0.00);

  Noc předtím.EPUB – (EUR 0.00);

  Noc předtím.DOC – (EUR 0.00);

  Noc předtím.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Savannah (1.)

  Originální název:

  The Night Before (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (38)

  Přidat komentář

  sgjoli

  včera

  Tento román byl prvním, co jsem od autorky četla. Jacksonová rozhodně píše čtivě, má to spád a první dvě třetiny opravdu odsýpají. Zápletka zajímavá, v závěru bylo vše solidně vysvětlené. Pachatele jsem opravdu neodhadla, takže za to jistě autorce patří palec nahoru. Ale je fakt, že ke konci už to začínalo být trochu zdlouhavé a přespříliš zašmodrchané, vůbec by neuškodilo to lehce proškrtat. Ale i tak jsem si knihu nakonec užila a od autorky si ráda přečtu ještě něco dalšího.

  konicekbily

  19.11.2017

  Natahovaný psychothriller se spoustou odboček od hlavního děje. Zbytečně moc postav, zdlouhavé vyšetřování. Polovina rozsahu by podle mne plně postačila.

  mia6318

  05.11.2017

  Byla to moje první kniha od autorky. Moc se mi líbila. Byla od začátku až do konce napínavá. Vraha jsem sama neodhalila. Uvítala bych nějaké indicie podle kterých bych se mohla k vrahovi alespoň trochu přiblížit. Už se těším na další knihu.

  J.x

  30.10.2017

  Zezačátku jsem se trošku ztrácela v postavách. Postupně jsem se začetla. Nebyla to špatná detektivka.

  b.safarik

  18.08.2017

  Nějak nevím. S autorkou jsem začala u knížky Prokletí, která mě naprosto nadchnula a těšila jsem se na její další dílo, které bylo o poznání slabší. Stejně jako zaznělo dříve, moc postav, které však nedostávají dostatek prostoru na to, aby si s nimi člověk soucítil a něco se o nich dozvěděl. Kniha je sice dlouhá, ale jednotlivé postavy jsou popsány kromě hlavní hrdinky velice plytce. Škoda, místo na to bylo.

  denisa7400

  09.08.2017

  Tato kniha mě docela zklamala.

  Jitkarka

  23.06.2017

  Moje milovaná Lisa Jackson opět nezklamala. Kniha mě bavila od první stránky, využila jsem každou volnou chvilku ke čtení. Zhruba od poloviny jsem se nemohla odtrhnout, napínavé, chvílemi lehce mrazivé, za mě prostě pecka. Doporučuji všem… 🙂

  martina.tim

  03.01.2017

  No, abych pravdu řekla mě tato kniha zklamala. Byla velmi roztahaná, spousta věcí se neustále opakovala a druhou polovinu jsem přeskakovala stránky jak šílená. Policie byla posedlá tím, jak dostat hlavní hrdinku a její vyšetřování bylo žalostné. Každopádně snad bude další autorčino dílo na mém seznamu lépe čtivě.

  jindra13

  02.08.2016

  Knížka je ale hodně čtivá a ty nečekané konce, kdy to všechno do sebe nečekaně zapadne, mě pořád baví. Opět mne spisovatelka nezklamala. Někdy jsem se docela i bála, když jsem četla v noci na chatě.

  Madovka

  14.05.2016

  Na usnutí dobrá. Ovšem hrdinka, která po vyvraždění své rodiny a diagnostikování závažné psychické poruchy, vidí svět téměř pohodově a ruku v ruce se svou novou láskou, jde vstříc budoucnosti – to je síla!

  evin84

  20.02.2016

  V teto knize je zbytecne moc postav,musela jsem se v nich zorientovat kdo je kdo. Ale ke konci byla napinava 🙂

  DominaCZ

  29.01.2016

  No, takže pro mezi čtenáři slavné name autorky se tu skví samé plnohvězdy…Pěkný, nicméně se nepřidám.
  1. Přehršel postav s přílišným promícháním, jež bylo zbytečné – počet oficiálních děcek i levobočků tam byl jen proto, aby měla autorka děj jak natahovat
  2. Dost mě štvalo, že např. zajala oběť, měla k ní psychokydy, strašila ji, ukázala jí, jak pravděpodobně zemře ( věta "A ONA TEĎ VĚDĚLA, ŽE ZEMŘE" se tam opakovala asi 3x) a poté konec a v celým ději je ta oběť pouze už mrtvá – jak?!?! Mě nezajímá, co jí říká vrah, já chci vědět, jak to bylo.
  3. Dcera – že v nemocnici – jak?!?! Tak, že nebyla podezřelá?
  4. Námět knihy – příliš sporý a tradiční
  5. Prolínání dvojčat a "hlasy" v hlavě hrdinky byly.. slabé a ani ne "psycho", jako.. spíš otravné.
  6. Psycholog byl hodně .. hodně zvláštní ( a přesto mu dala jeho lásku, jak jinak že?)
  7. Uplynulo dost málo času a ona už se zase směje, vtipkuje a láskuje? Po vyvraždění téměř všech z rodiny? Že cože?!
  8. No a že tam byl enormně natahovaný děj z krimi prostředí, kde byl zamotanej i nevzniknuvší vztah mezi kriminalistkou a nějakým chlapečkem, ani nemluvě…
  Nemuselo to mít 400 stran, ale max 200.
  Dvě hvězdy za zjevné umění autorky psát. Čtivé to je, ale děj tu byl tedy nijaký.

  handulli

  12.01.2016

  První půlka knihy mě moc nebavila, nedokázala jsem se dostat do děje. Už už jsem si říkala, že tohle je nejslabší knížka od LJ (přečetla jsem od ní 11 knížek), ale od druhé půlky nabrala knížka spád a nemohla jsem se od ní odtrhnout. A opět byl konec strhující s nečekaným rozuzlením. Plný počet hvězdiček nemůžu dát jednak za ten začátek a jednak za určité nedostatky. (spoiler) Nevěřím, že se někdo může dostat takhle rychle a snadno z disociativní poruchy a schizofrenie, pokud vůbec. Nepřijde mi, že by policie dostatečně "proklepla" Caitlyn coby hlavní podezřelou, zvlášť když přibývali mrtví. Např. dům jí policie prohlédne úplně na konci, když už vymřela skoro celá Montgomeryovic rodina. A i postava Adama na mě nepůsobila úplně věrohodně.

  Knížka je ale hodně čtivá a ty nečekané konce u LJ, kdy to všechno do sebe nečekaně zapadne, mě pořád baví.

  zoew

  30.09.2015

  Zkraje jsem měla zmatek v množství postav (Montgomeryů včetně jejich levobočků na mě bylo zkrátka moc), měla jsem v nich docela hokej, ale postupně jsem se začítala a začítala a čím dýl jsem četla, tím víc mě to bavilo. Přesto tam bylo pár hluchých míst, kde to kapánek drhlo,takže ubírám dvě *.
  P.S. Všichni mi tam připadali tak trochu "na hlavu" – včetně cvokaře.

  Zrzavá_Tereza

  05.08.2015

  No, tak od téhle spisovatelky jsem četla už dost knížek a radovala jsem se, když jsem objevila v knihovně tuhle s tím, že jsem ji ještě nečetla. Ale kdybych ji tam nenašla, o nic bych nepřišla.
  Nad pointou a rozuzlením všeho jsem se ani nepozastavila. Prostředí, kde se příběh odehrával, mě ani nezaujalo (na rozdíl od ostatních knih, kde se mi moc líbí prostředí lesů a hor, které přímo vybízejí k nějakému tomu zločinu). Celkový průběh byl jen plný otázek, dojmů a žádného pořádného děje..
  Takže za mě taková slabší "Jacksonovka".

  Pavlnka

  21.07.2015

  Velmi dobrá knížka.

  TaLu

  17.06.2015

  Tuto autorku jsem objevila nedávno a její sérii Savannah četla tak, jak jde za sebou, což byla výhoda. Mám ráda, když se v dalších knihách opět alespoň "dotknu" hrdinů, jež znám z knihy minulé.
  Díky těmto knihám jsem trochu s údivem objevila, že si v v současné době odpočinu u napínavého trilleru víc, než u jiného žánru. Pokud to máte podobně, tak doporučuji. I když tento díl byl pro mne asi "nejslabším" v sérii.

  NikaMirka

  09.06.2015

  Normální detektivka, která hodně zdůrazňuje narušenou psychiku hlavní hrdinky. Nevím proč, ale nemám moc ráda ufňukané dívky, slečny, ženy, které ze sebe dělají chudinky, nebo se nechají ovládat druhými, což v téhle knize hlavní postava přesně je! Pokud je hlavní hrdinka nějakým způsobem blázen, líbí se mi když je sebejistá a působí vyrovnaně, i když tomu tak vůbec není, jako třeba hlavní hrdinka v knize ZMIZELÁ…na druhou stranu na tom, že byla hlavní hrdinka zmatená, byl postaven celý příběh, jehož rozzuzlení bylo pro mě trochu překvapivé…dávám tři hvězdičky, protože hodně tápu, zda si od autorky ještě něco přečíst…ale třeba jsem jen sáhla po špatné knize, kde popis hlavní hrdinky neodpovídal zrovna mým představám…takže za mě..doporučuji, když člověk nebude vědět, co by zrovna četl

  šipek

  27.05.2015

  Tak popravdě jsem čekal lepší detektivku na to že to je od Lisy Jackson.

  LolaSta

  24.05.2015

  Lisa nezklamala, od druhé půlky už jsem začínala tušit, kdo za tím vším stojí. Napětí od začátku do konce. Doporučuji.

  Veeris

  11.03.2015

  Lisiny knihy se mi čtou dost dobře, jen nevím proč, ale mám u nich problém ten, že si je později hodně těžko vybavuji.. Nicméně tento děj se mi líbil, poté co jsem si ho s pomocí obsahu vybavila:) PS: píší to po skoro dvou měsících co jsem ji četla:)

  Pivísek

  09.02.2015

  Kniha se mi velice líbila, možná taky proto, že jsem od této autorky předtím nic jiného nečetla, tak je pro mě "neokoukaná"… Před rozuzlením jsem se trochu lekla, že bude porušeno Desatero pátera Knoxe, čímž se zkomplikovalo konečné vysvětlení, z toho důvodu dávám 4,5*. Ale jinak můžu určitě doporučit!

  stopař

  26.12.2014

  Napínavé čtení….

  sabca

  24.12.2014

  Opět L.Jackson nezklamala. Nabitá dějem od začátku až do konce. Taky jsem měla problém knihu odložit a byla jsem zvědavá jak vše dopadne. Spisovatelku obdivuji jak po tolika knihách má stále další nápady. Doporučuji.

  Šánka

  16.11.2014

  To byla opět jízda plná napětí. Další skvělý thriller, který se těžko odkládal a mně moc scházel čas na jiné věci. Svižný děj a ten konec ! Paráda.
  Velká škoda, že série vychází na přeskáčku, začínala jsem kdysi Hrobařem a ten je v sérii až 2.díl. Ale na samotný děj to vliv nemá, jen jsem vzpomínala, kde byli tito dva sympatičtí detektivové.

  Lindulinek

  14.11.2014

  Dobrá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Opět zajímavé rozuzlení celé zápletky. Možná by bylo zajímavé více nahlédnout do myšlení vraha, podrobněji rozebrat…proč vlastně ?

  betyy

  01.10.2014

  od začátku do konce jsem se nemohla odtrhnout. Trochu mi trvalo než jsem se vyznala v tom kdo je kdo, ale celkově kniha úžasná a souhlas s tím, že L. Jackson je skvělá, dokáže upoutat a překvapit

  zdazilek

  11.09.2014

  Už sem si myslela že jsem Lisu dostala a uhádla dřív vraha, no zase dostala ona mě. Děj byl napínavý a milostných chvilek méně což bylo fajn. Ten konec klasicky vše najednou ale mě se její styl líbí. Těším se na další.

  ina77

  21.08.2014

  No jak jinak, opět paráda.Je neuvěřitelné,jaké příběhy umí tato autorka vymyslet.
  Je škoda,že na ohodnocení je jenom pět hvězdiček,protože tato kniha by si zasloužila víc.

  rose

  02.07.2014

  Dobrý detektivní thriller. Na odreagování jako stvořený. Některé věci se dají vytušit před koncem, ale zakončení je docela šokující. Napínavé až do konce, s klidným svědomím můžu doporučit dál.
  TAGS:

  Online Noc předtím ebook, Kniha Noc předtím FB2, Download Noc předtím PDF , Download Noc předtím MOBI, Online Noc předtím kniha, Zdarma Stažení Noc předtím IPhone, Online kniha Noc předtím PDF, Zdarma Noc předtím DJVU, Zdarma Stažení Noc předtím TXT, Stažení Noc předtím RTF, Online Noc předtím FB2 , e-kniha Noc předtím stažení TXT, Zdarma Noc předtím stažení kniha, e-kniha Noc předtím download MOBI, Stažení Noc předtím IPad, Číst Noc předtím MOBI, Číst Noc předtím DOC, Zdarma Noc předtím AWZ, Download e-kniha Noc předtím iPad , Zdarma Noc předtím DJVU, Download Noc předtím e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Noc předtím DVD, Číst Noc předtím TXT, Book Noc předtím stažení DJVU, Noc předtím stažení kniha zdarma, Noc předtím stažení kniha pdf zdarma, Noc předtím pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Noc předtím pdf zdarma, Noc předtím stažení kniha epub zdarma, Noc předtím ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply