Ňork Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ňork Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ňork


Dobrodružný vědeckofantastický román francouzského autora Stefana Wula Ňork se odehrává v budoucnosti, po blíže neurčené katastrofě, kdy lidstvo upadlo do barbarství a žije v kočovných tlupách na dnech vyschlých moří. Vysoko nad hlavami divochů, na bývalých pobřežích, se tyčí ruiny „měst bohů“. Jedním z nich je i Ňork (New York)…Kniha v českém jazyce!


Stažení Ňork zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ňork (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ňork zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ňork.pdf (EUR-0.00)

  Ňork.epub (EUR-0.00)

  Ňork.doc (EUR-0.00)

  Ňork.txt (EUR-0.00)

  Ňork.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ňork.PDF – (EUR 0.00);

  Ňork.MOBI – (EUR 0.00);

  Ňork.EPUB – (EUR 0.00);

  Ňork.DOC – (EUR 0.00);

  Ňork.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Niourk (1957)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Metroušek

  28.04.2017

  Příjemné překvapení, mně neznámá tenounká knížečka se spoustou postapokalyptických nápadů, které by dnešním knižním chrličům a chrličkám vystačily na (ne)jednu dlóóóuhou sééérii. Škoda, že se autor nerozepsal aspoň na pět set stran.

  gan112

  25.10.2016

  Svižne napísaná dobrodružná knižka, na taký starší westernový? spôsob (mi to pripadá). Predposledná kapitola ma nebavila, tá ma nudila opismi mesta, kdežto mne sa viac ku spisovateľovmu štýlu hodila príroda. No poslednou kapitolou sa to zase vyladilo. Hlavne asi preto že obsahovala určité myšlienky a zamyslenia, ktorým sa autor akoby v predošlých „divošských“ vyhýbal, a tiež preto že dej prešiel do sf zvláštnym aj keď očakávaným spôsobom. Inak na dobu vzniku prihliadnuc, tak Fajn.

  Mil@n

  15.03.2016

  Jako sci-fi oddechovka dobrý.

  TheSarcasm

  05.02.2016

  Dobrý. Dal jsem na doporučení pobijecemuch a nelituji. Klidně to mohl autor natáhnout, víc se rozvášnit a nachystat na hrdiny další záludnosti. Ke konci už to sice trochu ztratilo náboj, ale i tak – dost zábavné čtení.

  p.mihoc

  26.11.2014

  Postkatastroficky rozvyprávěné existenciální drama prazvláštní skupiny přeživších putujících kaňony vyschlého oceánu do pustého velkého jablka alias města, které nikdy nespí, zvolna se dějově přetavujícího do čistokrevného hardcore sci-fi. Pan Wul si ke konci psaní této krátké novely zcela zřejmě vypomohl halucinogenně inspirativními stavy vyvolané pravidelným šňupáním lajn bílého koksovitého prášku. Prostě příliš "mindblowing" . Za to jeden bod dolů. Dynamické počtení na jeden večer

  pobijecmuch

  15.10.2014

  Jeden z nejlepších postkatastrofických románů, které mám ve své knihovně.
  Ohled musíme brát na skutečnost, že je starý skoro 60 let, ale myšlenkou předčí mnohé současné sci-fi.
  Lituji, že nebylo přeloženo více knih pana Wula.

  Ikkju

  30.06.2014

  Divoch popadl v kamenné chatrči bohů do ruky klacek, a když na něj skočil pardál, náhodou se do něj zaťal, a pardálovi najednou uletěla půlka boku.

  Lahůdkové je i radioaktivní osvícení hlavního hrdiny po pozření mozků zmutovaných chobotnic, a následné učení se například písma na reklamě na zubní pastu: pas ta, dva zvuky, pod obrázkem hygienického zázraku je napsaných pět znaků:, hm, ty zvuky jdou ještě rozdělit: p-a-s, t-a!

  Scifi příběh psaný krásně naivní způsobem… !

  Poprvé jsem četl knihu docela přezíravě, podruhé četl už jsem si jí ale vychutnával a daleko víc si užíval svět, který autor, ikdyž jenom v kratičkých obrazech načrtl.

  Jde sehnat i komiks (Niourk), bohužel jen ve francouzštině 😮 Totéž platí i o dalších autorovo věcech, překvapilo mě, že pro mě vlastně vůbec není neznámý, i když třeba z filmové podoby..  TAGS:

  Online Ňork ebook, Kniha Ňork FB2, Download Ňork PDF , Download Ňork MOBI, Online Ňork kniha, Zdarma Stažení Ňork IPhone, Online kniha Ňork PDF, Zdarma Ňork DJVU, Zdarma Stažení Ňork TXT, Stažení Ňork RTF, Online Ňork FB2 , e-kniha Ňork stažení TXT, Zdarma Ňork stažení kniha, e-kniha Ňork download MOBI, Stažení Ňork IPad, Číst Ňork MOBI, Číst Ňork DOC, Zdarma Ňork AWZ, Download e-kniha Ňork iPad , Zdarma Ňork DJVU, Download Ňork e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ňork DVD, Číst Ňork TXT, Book Ňork stažení DJVU, Ňork stažení kniha zdarma, Ňork stažení kniha pdf zdarma, Ňork pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ňork pdf zdarma, Ňork stažení kniha epub zdarma, Ňork ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply