O chytré kmotře lišce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O chytré kmotře lišce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O chytré kmotře lišce


V hájovně se nevedlo bystrému liščeti špatně, navíc se od lidí naučilo mluvit, číst i psát. Ale když vyrostlo, chtělo do světa. Tak liška utekla a zabydlela se v blízkém lese. A protože byla nejen chytrá, ale i vynalézavá a odvážná, pustila se do neuvěřitelných dobrodružství. Její povedené kousky poznalo celé nedaleké městečko. Jelikož však liška byla poctivá a spravedlivá, získala si přízeň samotného knížete pána. A co bylo dál? Přečtěte si veselé vyprávění Josefa Lady, doprovázené jeho báječnými obrázky.Kniha v českém jazyce!


Stažení O chytré kmotře lišce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O chytré kmotře lišce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O chytré kmotře lišce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O chytré kmotře lišce.pdf (EUR-0.00)

  O chytré kmotře lišce.epub (EUR-0.00)

  O chytré kmotře lišce.doc (EUR-0.00)

  O chytré kmotře lišce.txt (EUR-0.00)

  O chytré kmotře lišce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O chytré kmotře lišce.PDF – (EUR 0.00);

  O chytré kmotře lišce.MOBI – (EUR 0.00);

  O chytré kmotře lišce.EPUB – (EUR 0.00);

  O chytré kmotře lišce.DOC – (EUR 0.00);

  O chytré kmotře lišce.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (28)

  Přidat komentář

  hroneczek

  30.10.2017

  Pěkné, čtivé, s poučením pro děti.

  evickakyticka

  15.09.2017

  Ráda čtu dětem pohádky, které mi čítávali rodiče, když jsem byla také malá. Nejlepší jsou ty z lesa a o zvířatech. Je psaná pořád srozumitelným jazykem, na svůj věk. Až na slovíčko "prokrýlepána" – to jsem přeskakovala…

  Gretka66

  26.07.2017

  Tuhle knížku miluji.V dětském věku jsem jí četla několikrát a vždy mě rozesmála a lišce jsem fandila. Teď je mi o několik desítek let víc,ale ráda se k téhle knížce vracím.Lumpačiny lišky mě vždy bezpečně pobaví .

  85098211

  01.07.2017

  Tak tato kniha od Josefa Lady se mi líbila asi ze všech nejvíc. Jedno dobrodružství lepší než to předcházející. Jedním slovem: vynikající!

  Hoshi

  21.05.2017

  Nádherné příběhy o kmotře lišce, která provázela naše dětství i dětství našich rodičů.

  Taťka Hraboš

  26.04.2017

  Od Lady zatím ta nejlepší kniha, co se mi dostala do ruky. Líbila se mi i více než Mikeš. Připadala mi jaksi promyšlenější, sevřenější, bez slabých míst. Prostě super čtení. V dětství jsem kmotru kdovíproč nečetl, i když jsme ji měli doma, o to víc jsem si to proto užil teď při večerním předčítání dětem.

  MinaHawke

  12.03.2017

  Nádherná kniha.

  tatafa

  07.01.2017

  Krásný, jedinečný příběh. Také jedna z knížek mého dětství.

  evelýny

  17.09.2016

  Tato kniha je snad oblíbenou knihou každého dítěte.
  Mně a setře ji četl dědeček. Přestože jsme se se sestrou vždy dohadovaly, která pohádka se bude číst, kmotra liška nás v našich názorech k mému překvapení zázračně sjednocovala. Tento příběh jsme milovaly obě.
  ZAJÍMAVOST: O několik let později jsem dostala ledničku pro panenky. Lednička obsahovala makety různých potravin. Mimo jiné i šunku. Kdykoli jsem maketu šunky brala do ruky, vždy jsem si vzpomněla, jak kmotra liška převezla uzenáře Špejlíka a vyhrála ji. A představte si, ta šunka ještě po letech tak krásně voněla.

  P.S. Dceři jsem tuto knihu nikdy nečetla. Nechápu!? Musím to napravit. Dcera bude jistě po tolika letech ráda :-). Osvobozuje ji pouze fakt, že bych se stala babičkou.

  mazlak

  17.05.2016

  Díky čtenářské výzvě jsem se po více jak třiceti letech vrátil do dětství. Tato kniha mě opět nezklamala. Navíc mne při četbě této knihy napadlo, abych si někdy přečetl i kocoura Mikeše.

  satanlada

  21.04.2016

  Krasne psana kniha.Prihody listicky jsme prozivali s kazdym ctenim 🙂

  misulef

  01.02.2016

  Krásná knížka, kterou jsem si zamilovala jako malá – a to nejen kvůli úžasným obrázkům Josefa Lady – natolik, že mi ji rodiče už ani nechtěli číst a radši mi ji koupili v audio verzi na CD.

  Briv

  10.01.2016

  Pamatuji si, že mi jako malé holce dalo zabrat rozložení textu na stránce (hodně psaní a velká stránka – trvalo mi, než jsem se dostala na další) a o to víc jsem na sebe byla hrdá:).
  Moc krásná knížka, vždy jsem Lišce Bystroušce fandila.

  medvedice3

  06.01.2016

  Další milovaná kniha mého dětství.

  Damato

  10.11.2015

  Další kniha, která provázela dětstvím mé rodiče, mě, moje děti a nyní i moje vnoučata. A všem se líbila. Nadčasová, milí, pohodová

  veronie

  03.10.2015

  Krásná knížka a nejlepší příběh byl samozřejmně s panem Špejlíkem 🙂

  Luccy78

  04.08.2015

  Úžasný příběh vychytralé mluvící lišky jsem prostě milovala… A když se jí podařilo ukrást pořádný kus šunky, tak jsem jí prostě vždycky fandila, nemohla jsem si pomoct.. 🙂

  marcela6183

  07.06.2015

  Četla jsem Ladu jako dítě asi pětkrát, viděla jsem večerníček. No řekněte sami, není v tom i kus vašeho dětství? Liška Bystrouška telefonující řezníkovi v podání p. Bohdalové ještě dneska způsobí automatické vyžírání lednice:-D Prostě pět.
  Já prostě toho Těsnohlídka nedám a nedám.

  MirijamFrankl

  19.05.2015

  Zkrátka nezapomenutelná klasika, kterou čtou i žáci pátého ročníku.

  petrisa

  27.03.2014

  Líbila a se mi tato kniha a i ilustrace byli moc hezké.

  kika 13

  08.02.2013

  Tuto knížku zbožňuju četla jsem ji několikrát.

  petka-2007

  22.01.2013

  Jedna z knih mého mládí – moc se mi líbila!

  evajs.evajsek

  07.07.2012

  Nejlepší čtení, které si pamatuji – podšitá Kmotra Liška, jak telefonovala do řeznictví panu Špejlíkovi, no to prostě nemá chybu. Moc pěkně napsáno. Pamatuji si z dětství, že obrázky v knize mi mamča dovolila vybarvit 🙂 mám ji schovanou dodnes

  maryzka

  04.05.2012

  bohužel tuto knihu jsem měla pujčenou z knihovny ale pamatuji si ji do dneška a hrozně ráda se podívám na Večerníček.

  podzim

  08.02.2011

  Četla jsem ji mnohokrát a nebylo to naposledy.:D Jakým se nakonec stala hajným s vlastním revírem i gramofonem.:D

  anyzek

  08.02.2011

  Kdo tohle nezná – ten neměl úplné dětství. Ať to rychle dožene, fakt to pohladí a přivede do pohody vždycky! A to nemluvím o skvělých Večerníčcích!

  Bbrody

  20.12.2010

  Tuhle knížku jsme doma přečetli snad milionkrát. Je to jedna z nejoblíbenějších. Krásná, vtipná, ikdyž je to možná nostalgie. Vždycky jsem chtěla mít takovou šunku jakou měla liška 🙂

  Edward52

  Staršně rád jsem četl tohle vyprávění o kmotře lišce a jejím souboji s velkouzenářem
  Ilustroval Josef Lada
  Bylo to 5 vydání  TAGS:

  Online O chytré kmotře lišce ebook, Kniha O chytré kmotře lišce FB2, Download O chytré kmotře lišce PDF , Download O chytré kmotře lišce MOBI, Online O chytré kmotře lišce kniha, Zdarma Stažení O chytré kmotře lišce IPhone, Online kniha O chytré kmotře lišce PDF, Zdarma O chytré kmotře lišce DJVU, Zdarma Stažení O chytré kmotře lišce TXT, Stažení O chytré kmotře lišce RTF, Online O chytré kmotře lišce FB2 , e-kniha O chytré kmotře lišce stažení TXT, Zdarma O chytré kmotře lišce stažení kniha, e-kniha O chytré kmotře lišce download MOBI, Stažení O chytré kmotře lišce IPad, Číst O chytré kmotře lišce MOBI, Číst O chytré kmotře lišce DOC, Zdarma O chytré kmotře lišce AWZ, Download e-kniha O chytré kmotře lišce iPad , Zdarma O chytré kmotře lišce DJVU, Download O chytré kmotře lišce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O chytré kmotře lišce DVD, Číst O chytré kmotře lišce TXT, Book O chytré kmotře lišce stažení DJVU, O chytré kmotře lišce stažení kniha zdarma, O chytré kmotře lišce stažení kniha pdf zdarma, O chytré kmotře lišce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O chytré kmotře lišce pdf zdarma, O chytré kmotře lišce stažení kniha epub zdarma, O chytré kmotře lišce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply