O letadélku Káněti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O letadélku Káněti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O letadélku Káněti


Kniha v českém jazyce!


Stažení O letadélku Káněti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O letadélku Káněti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O letadélku Káněti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O letadélku Káněti.pdf (EUR-0.00)

  O letadélku Káněti.epub (EUR-0.00)

  O letadélku Káněti.doc (EUR-0.00)

  O letadélku Káněti.txt (EUR-0.00)

  O letadélku Káněti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O letadélku Káněti.PDF – (EUR 0.00);

  O letadélku Káněti.MOBI – (EUR 0.00);

  O letadélku Káněti.EPUB – (EUR 0.00);

  O letadélku Káněti.DOC – (EUR 0.00);

  O letadélku Káněti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Axióma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (46)

  Přidat komentář

  Schamila

  24. ledna

  Právě jsem dočetla knížku, která byla prvně vydána v roce mého narození a doma máme vydání, které dostal jako dítě můj manžel. Zná ji moje dítě i jeho děti. Moc hezká vzpomínka – tohle je čtení pro děti, aby byly co nejdéle dětmi.

  Colletka

  11. ledna

  Nostalgie 🙂

  Vikos

  29.10.2017

  Když mi bylo sedm-osm – antičtivé odbobí – dospěláci mě nutili číst knížky a já na ně vždycky: ,, A k čemu mi to bude? Nikdy nebudu číst knížky!" A podívejte se teď. Je ze mě knihomol 🙂 – nikdy neříkejte nikdy
  No každopádně v tomhle období se tahle knížka stala mou oblíbenou a já jí přečetla dvakrát. A to bylo radování: ,, Jupíííí tahle holka přečetla knížku dvakrát! Asi se jí líbila!" A od té doby jsem začala tak nějak číst a dospěláci -_- se chlubili: ,, Hele ta naše dcera čte."
  Takže, jak už jste si mohli povšimnout z textu, knížka se mi moc líbila.

  Lucissia

  06.09.2017

  Určitě každý ze školy ví, že pan Říha napsal kromě Honzíkovy cesty i Letadélko Káně. Samo i já to vím přes třicet let a přesto jsem knihu četla až teď synovi. Podařilo se mi sehnat krásně ilustrované vydání z padesátých let, příběh se líbil nám oběma a když děti letěly letadélkem samy, syn poslouchal pod dekou, jak se o ně bál… Spíš se tedy bál toho, že po přistání dostanou pár facek. 🙂 Pěkná kniha.

  knihomolka525

  14.07.2017

  knížka s pěknými ilustracemi krásným dějem na které vyrůstaly naše děti.Takové knihy vedly děti ke kamarádství a slušnému chování.Prostě je nutné tu malou dětskou dušičku směrovat k tomu lepšímu já.Knížka je opravdu roztomilá i srozumitelným textem a pěknými obrázky kdy si dítě představí i postavy o kterých čte.A ty mu třeba s laskavostí vstupují do snů

  Mgr.

  05.07.2017

  Moje nejoblíbenější kniha z dětství!

  veronie

  02.06.2017

  Po mnoha letech knížka oprášena, abychom si jí s dcerkou mohli přečíst před spaním. Věřím, že tyto krásné příběhy baví všechny, bez ohledu na věk.

  blazniva7983

  19.05.2017

  Mé děti byly nadšené a já jsem se dostala k příjemné pohádce, která mě v dětství záhadně minula :).

  Tereza.K91

  15.05.2017

  Kdysy jsem četla na základní škole, ale už jsem si nepamatovala o čem kniha je. Jsem ráda že jsem si jí po dlouhé době přečetla a jsem ještě radši, že jsem jí mohla číst synovi.

  Kočičáci

  27.04.2017

  Syna to moc bavilo a to je pro mě podstatné, věřím, že se k příběhům Vojty, Anežky, Pepíčka a Káněte vrátí, až bude číst sám.

  EvikU.

  09.04.2017

  Milá kniha mého dětství. Doporučuji.

  StihOMam

  17.03.2017

  Moje první knížka z knihovny. Moje první láska. Nostalgie a obdiv. Pořád je mi ten příběh sympatický a obrázky mi stále připadají milé.

  1v8na

  26.12.2016

  Knihu jsem si přečetla díky Knižní výzvě, abych mohla splnit další bod v knize a jsem ráda, že jsem s k ní dostala. O letadélku Káněti je prostě moje dětská srdcovka.

  Hedwik

  15.11.2016

  Napínavý příběh, který doceňuji až ve svých třiceti letech. Knížku jsem četl na základní škole a až nyní jsem se k ní zas vrátil.

  SedllY

  08.10.2016

  Tohle jsem jako malý četl několikrát a až bude čas, tak si milerád knížku zopakuju.. 🙂

  sgjoli

  06.08.2016

  „Káně“ je – pokud si správně pamatuju – první příběh, který jsem si přečetla sama jako cca sedmiletá potom, co jsem se naučila číst. Už si přesně nepamatuju detaily, o čem kniha byla (nebýt anotace, tak budu dost tápat), nicméně si pamatuju, jak velkou radost jsem z toho měla, když se mi podařilo přelouskat knihu do konce a bez cizí pomoci. A také mi zůstal takový příjemný poct z knihy takové – děj si moc nevybavuju, ale ta příjemná letní prázdninová pohodová atmosféra té knihy ve mne přetrvává.

  Briv

  06.06.2016

  Jako malá holka jsem ji četla několikrát a vždy se mi to líbilo. Je to milé a laskavé čtení a ilustrace Heleny Zmatlíkové, jsou prostě úžasné. Ach a jak já měla vždycky chuť na škubánky… Mám ji i teď:)

  Damato

  01.04.2016

  tuhle krásnou knížku jsem četla jako malá pořád dokola a o jáhlové kaši jsem tajně snila, nemluvně o výletu v letadle . Jen mě moc mrzelo, že moji kamarádi se mnou nechtějí něco podobného vymyslet- srabíci. Po letech jsem vytáhla knihu a dala ji mým dětem s tím, že se jim bude moc líbit. Jakmile knihu dostali do rukou začalo veselo – jednou, takhle večer, kdy jsem přišla z práce a vešla do jejich pokojíčku jsem málem dostala infarkt. Uprostřed světlého koberce stál rozmontovaný dětský kočárek, dotažený ze starého panelákového sklepa ( kdo bydlí v paneláku, ví o čem mluvím)a na sedadle od toho kočárku z papundeklu nachystaná křídla na létání, psa jsme taky měli, takže vlastně – co nám brání v létání? – z druhého patra to přece musí být legrace. Infarkt jsem naštěstí nedostala ( předpokládám , že ze strachu, aby pro sanitku kluci neletěli právě tím svým letadlem), ale příběhy Vojty, Anežky i Pepíčka Slámy jsem jim radši začala znovu číst na spaní a pokaždé, když jsem zhasínala jsem kontrolovala, co mají zase druhý den na programu a pak už vždycky včas zareagovala – přeci jen, jsem holka a těm jejich plánům jsem nerozuměla, ale naštěstí zbytky rodičovské autority(nebo spíš strachu z "práskačských" sousedů- kteří byli tajně informováni a mnou naléhavě prošeni o občasný dohled) jim nedovolili další podobné akce. Kecám – když dočetli Honzíkovu cestu a jali se v létě cestovat sami k babičce ( s dvěma přestupy na velkých nádražích) přemýšlela jsem, jestli ten Herodes nebyl lidumil.

  gersie

  27.02.2016

  Je to jedna z mála knih , které baví děti i dospělé , jež jim tuhle knížku předčítají.Navíc jsem měl to štěstí , že se mi dostala do rukou s nádhernými obrázky od Rudy Švába. Ty této knize dávají další úžasný rozměr.

  KatkaN.

  04.02.2016

  Jako dítě jsem ji milovala. A teď se do ní zamilovali a moji tři synové. Každý večer už upozorňují, abychom šli číst. Nejstarší syn mi tuhle říkal – nemusíš křičet, nejsem děda Kozelka:) Knížka je veselá a pro děti i dost napínavá.

  Sadako

  08.01.2016odpad!

  Literární Saigon.

  jprst

  07.01.2016

  Společně s Honzíkovou cestou kniha mých školních začátků. Trochu mne mrzí, že má vnoučata obě knihy zcela odmítají a mají raději klasické pohádky.

  Kiwisska

  04.12.2015

  Četli jsme ve škole. Moc hezký příběh pro děti.

  Anaš44

  02.12.2015

  četla jsem ji ve škole ale sama bych si ji nevybrala proto dám jen 2 hvězdičky

  MarekG

  16.08.2015

  Pokoušel jsem se číst, ale nešlo to. Kniha mě moc neoslovila, narozdíl od úžasné Honzíkovy cesty.

  DanielBělka

  22.07.2015

  Právě tato knížka byla mou první, kterou jsem kdy přečetl. Ve škole jsme jí tehdy začali číst jako povinnou četbu, mě se ale nechtělo ji číst celý školní rok, hodinu, po hodině. A když jsem u dědy zjistil že po tátovi mám její první vydání, hned jsem si jí začal číst. Po měsíci (četl jsem ji pouze když jsme byli u dědy) jsem ji dočetl. A ve škole, tam jsme jí dočítaly až do května 🙂

  zimela

  25.02.2015

  Jj, tohle, Honzíkova cesta, Lovci Mamutů a vybíjená na tělocviku. To byly časy.

  knihamouder

  16.09.2014

  Nádherná dětská knížka!

  hanapek

  02.09.2014

  Nádherná knížka mého dětství, která se líbila i mým dětem.

  valda

  10.06.2014

  Vojta a jeho starší sestřenice Anežka, společně s Pepíčkem Slámou a pejskem Kociánkem žijí na Peklech, kde je letiště. Které je samozřejmě potřeba prozkoumat. Hlídá ho ale mrzutý dědeček Kozelka.
  Bohumil Říha je jeden z těch základních autorů dětské literatury. Asi každý zná Honzíkovu cestu. Nám ji četli ve školce, a potom jsme jí sami četli ve škole, když jsme se učili číst. Podobně jsem to měl s O letadélku Kaněti. Musím říct, že mě osobně tyhle knížky v dětství moc nezaujaly. Prostředí letiště a lítání v ultralightu je určitě pro děti zajímavé, styl vypravování taky působí, že Bohumil Říha dětem rozumí, ale prostě tomu chybí něco, kvůli čemu bych se těšil na další stránky. Knížka je taky doplněná ilustracemi Heleny Zmatlíkové, které jsou samozřejmě výborné.
  PS: Chuť na škubánky s prachandou jsem ale dostal. 🙂
  TAGS:

  Online O letadélku Káněti ebook, Kniha O letadélku Káněti FB2, Download O letadélku Káněti PDF , Download O letadélku Káněti MOBI, Online O letadélku Káněti kniha, Zdarma Stažení O letadélku Káněti IPhone, Online kniha O letadélku Káněti PDF, Zdarma O letadélku Káněti DJVU, Zdarma Stažení O letadélku Káněti TXT, Stažení O letadélku Káněti RTF, Online O letadélku Káněti FB2 , e-kniha O letadélku Káněti stažení TXT, Zdarma O letadélku Káněti stažení kniha, e-kniha O letadélku Káněti download MOBI, Stažení O letadélku Káněti IPad, Číst O letadélku Káněti MOBI, Číst O letadélku Káněti DOC, Zdarma O letadélku Káněti AWZ, Download e-kniha O letadélku Káněti iPad , Zdarma O letadélku Káněti DJVU, Download O letadélku Káněti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O letadélku Káněti DVD, Číst O letadélku Káněti TXT, Book O letadélku Káněti stažení DJVU, O letadélku Káněti stažení kniha zdarma, O letadélku Káněti stažení kniha pdf zdarma, O letadélku Káněti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O letadélku Káněti pdf zdarma, O letadélku Káněti stažení kniha epub zdarma, O letadélku Káněti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply