O smrti a znovuzrození Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O smrti a znovuzrození Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O smrti a znovuzrození


Kniha „O smrti a znovuzrození“ přináší pohled tibetského buddhismu Diamantové cesty na proces umírání a vysvětluje, co se děje po smrti, kdy mysl zpracovává všechny prožité dojmy, na základě kterých se opět rodí do lidské nebo jiné formy existence. Smrt je stále v kolektivním vědomí společnosti tajemnou černou dírou, a proto je jakákoli znalost, zkušenost nebo pochopení v této oblasti nesmírně důležité. Kniha z toho důvodu není určena pouze buddhistům, ale je psána tak, aby byla užitečná každému, kdo chce získat povědomí o tom, jak při umírání pomoci sobě, přátelům či rodině. Zároveň kniha nabídne čtenářům i hlubší a praktické informace o metodách, díky kterým se lze naučit pracovat se svou myslí během umírání a smrti.
Kniha je rozdělena do devíti kapitol, z nichž první připojuje k tématu smrti a umírání kontext dnešní vědy. Druhá kapitola pojednává obecněji o buddhismu a jeho učení. Ve třetí kapitole se popisuje průběh toho, když někdo umírá, a způsoby, jakými lze zlepšit podmínky umírání. Ve čtvrté kapitole se autor začíná zabývat procesem umíráním a popisuje to, co se umírajícímu děje. Pátá kapitola vypráví o tom, co můžeme dělat, abychom pomohli někomu, kdo umírá. Následující kapitola ukazuje, jak proces umírání a samotné smrti využít k rozvoji. V sedmé kapitole následují učení o mezistavech (tib. bardo). Osmá kapitola se zabývá podrobněji praxí přenosu vědomí (tib. phowa), a popisuje její různé druhy a možnosti, které nabízejí. V deváté kapitole se píše o učitelích, které lama Ole Nydahl potkal, a o tom, jak zemřeli. Kniha končí vyprávěním o smrti 16. Karmapy Rangdžunga Rigpe Dordžeho.Kniha v českém jazyce!


Stažení O smrti a znovuzrození zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O smrti a znovuzrození (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O smrti a znovuzrození zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O smrti a znovuzrození.pdf (EUR-0.00)

  O smrti a znovuzrození.epub (EUR-0.00)

  O smrti a znovuzrození.doc (EUR-0.00)

  O smrti a znovuzrození.txt (EUR-0.00)

  O smrti a znovuzrození.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O smrti a znovuzrození.PDF – (EUR 0.00);

  O smrti a znovuzrození.MOBI – (EUR 0.00);

  O smrti a znovuzrození.EPUB – (EUR 0.00);

  O smrti a znovuzrození.DOC – (EUR 0.00);

  O smrti a znovuzrození.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Von Tod und Wiedergeburt (2011)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství, Literatura naučná
  Vydáno: , Bílý deštník
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Enthik

  19.11.2015

  Pana Nydahla uctívám za to, jaký je to člověk. Diamantová cesta je určitě fajn a vede k životu plného lásky a soucitu. Ale dle mého názoru kniha odvádí čtenáře od něj samotného. Možná můj pocit. Proto 4/5

  jandomir

  22.02.2015

  Naprosto nesouhlasím s Eldar80. Pokud někdo četl něco o NDE zážitcích, tak tato kniha vysvětluje právě zážitky všech lidí, kteří byli klinicky mrtví. Říká nám, že vše je jen a jen dáno naší myslí a jen naše mysl určuje naši posmrtnou cestu jednotlivými mezistavy až do nového znovuzrození. Zatímco autoři khih o NDE dospívají k názorů, že existuje jakýsi posmrtný život, včetně Boha, ale Ole Nydahl vysvětluje, že tento ,,život" jsou v podstatě jen naše myšlenky, naše vědomí během mezistavů.

  Eldar80

  22.02.2014

  Chtěl jsem dát maximální hodnocení, ale bohužel tak nemohu učinit, protože kniha se příliš věnuje učení diamantové cesty než smrti samotné. Myslel jsem, že kapitola o vědeckém poznání smrti bude poněkud delší. Potom se kniha prakticky nevěnuje OOBE a NDE zážitkům což je podle mě škoda. Takto jak je kniha vystavěna příliš hrozí, že ji běžný člověk odloží s tím, že "je tam moc budhismu". Až to vypadá jako záměr, že kniha není vyčerpávající a slouží jako pozvánka k návštěvě centra… Ale komu nevadí budhistický popis světa tomu mohu knihu vřele doporučit. ??%

  Sklenička

  08.06.2013

  Musíme tam všichni. Připravte se….
  Buddhistická příprava na umírání a smrt, dojmy při umírání, postupy, jak si pomoci k vymanění se z koloběhu života. To vše psáno čtivou formou. V úvodu nechybí shrnutí základních principů buddhismu, takže kniha je vhodná pro kohokoliv, kdo se nebojí pomyslet na vlastní smrt.

  "Jak se dozvíme, že se blíží smrt, a co při tom budeme prožívat?
  Když se na návštěvě objeví příbuzní, které jsme dlouho neviděli, jsou nápadně přátelští a chtějí, abychom jim podepsali nějaké dokumenty… Nebo když přátelé vypadají nešťastně a nepřátelé šťastně, popřípadě když chce lékař zaplatit předem, pak asi ostatní vědí o našem zdravotním stavu něco víc než my sami. Pak je nejspíš moudré začít se soustředit na možnou smrt.
  Známkou blížící se smrti jsou velké charakterové změny, které lze často pozorovat i u zvířat, protože se mění navyklé proudy energií v těle. Někoho, kdo byl dříve známý svou přívětivostí a velkorysostí, je najednou snadné vyvést z míry, hněvá se a všechno okolo se ho dotýká, zatímco dříve nepříjemní lidé se mohou stát nápadně milými."  TAGS:

  Online O smrti a znovuzrození ebook, Kniha O smrti a znovuzrození FB2, Download O smrti a znovuzrození PDF , Download O smrti a znovuzrození MOBI, Online O smrti a znovuzrození kniha, Zdarma Stažení O smrti a znovuzrození IPhone, Online kniha O smrti a znovuzrození PDF, Zdarma O smrti a znovuzrození DJVU, Zdarma Stažení O smrti a znovuzrození TXT, Stažení O smrti a znovuzrození RTF, Online O smrti a znovuzrození FB2 , e-kniha O smrti a znovuzrození stažení TXT, Zdarma O smrti a znovuzrození stažení kniha, e-kniha O smrti a znovuzrození download MOBI, Stažení O smrti a znovuzrození IPad, Číst O smrti a znovuzrození MOBI, Číst O smrti a znovuzrození DOC, Zdarma O smrti a znovuzrození AWZ, Download e-kniha O smrti a znovuzrození iPad , Zdarma O smrti a znovuzrození DJVU, Download O smrti a znovuzrození e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O smrti a znovuzrození DVD, Číst O smrti a znovuzrození TXT, Book O smrti a znovuzrození stažení DJVU, O smrti a znovuzrození stažení kniha zdarma, O smrti a znovuzrození stažení kniha pdf zdarma, O smrti a znovuzrození pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O smrti a znovuzrození pdf zdarma, O smrti a znovuzrození stažení kniha epub zdarma, O smrti a znovuzrození ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply