Obrazy ze života M. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Obrazy ze života M. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Obrazy ze života M.


Životní příběh hlavní hrdinky Marisie, která se po smrti matky rozhodla vrátit z Vídně na Slovensko a pracuje jako zdravotní sestra. Každodenní banální život se střídá s výjimečnými událostmi, hrdinka vzpomíná na matku, na svého partnera a obtížnou integraci do jeho rodiny, na příčiny rozpadu jejich vztahu, a nevyhýbá se ani palčivým otázkám, které řeší v zaměstnání. Setkává se i s nevlastním bratrem, o jehož existenci neměla ani tušení. A protože je velmi racionální, neustále „rozumně“ vysvětluje všechno, co ji potká.Kniha v českém jazyce!


Stažení Obrazy ze života M. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Obrazy ze života M. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Obrazy ze života M. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Obrazy ze života M..pdf (EUR-0.00)

  Obrazy ze života M..epub (EUR-0.00)

  Obrazy ze života M..doc (EUR-0.00)

  Obrazy ze života M..txt (EUR-0.00)

  Obrazy ze života M..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Obrazy ze života M..PDF – (EUR 0.00);

  Obrazy ze života M..MOBI – (EUR 0.00);

  Obrazy ze života M..EPUB – (EUR 0.00);

  Obrazy ze života M..DOC – (EUR 0.00);

  Obrazy ze života M..TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Novely, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  gargamelka

  26.09.2017

  Něco na způsob deníku. Autorka popisuje co se v daném časovém úseku odehrávalo, sdílí pocity, nálady, okolí. Jednoduše se vypisuje. Hlavním tématem je postupná ztráta matky. Co si člověk uvědomí, že mnohdy rodiče bývají nepříjemní, ale všichni tu jsme na nějaký čas… a pak litujeme jak jsme se chovali, že jsme nezavolali, nepřišli, nepopovídali si

  Pechule

  26.05.2017

  Podle anotace jsem se na knihu těšila, ale nějak jsem ji za celou dobu čtení nepřišla na chuť. Autorka skáče z jedné myšlenky do druhé – asi záměr vyprávění, ale mně to tedy neoslovilo a hodně věcí do kola opakuje. Nevím, knihu jsem dočetla, ale popravdě ve mně nic nezanechala.

  Pavelina

  30.04.2017

  Detailní popis myšlenkových pochodů, od naprostých banálností až po filozofická témata. Bez dějového spádu, zápletek a charakteristiky postav, "Jen" čisté zachycení myšlenkových pochodů. Nejsem fanoušek tohoto typu knih, ale musím říct, že kniha je čtivá, jazyk jednoduchý (ostatně jako formulace myšlenek v hlavě)

  bookcase

  16.10.2016

  Jednohubka na pár večerních hodin. Zajímavý styl psaní, jako by to autorka všechno vychrlila najednou.  TAGS:

  Online Obrazy ze života M. ebook, Kniha Obrazy ze života M. FB2, Download Obrazy ze života M. PDF , Download Obrazy ze života M. MOBI, Online Obrazy ze života M. kniha, Zdarma Stažení Obrazy ze života M. IPhone, Online kniha Obrazy ze života M. PDF, Zdarma Obrazy ze života M. DJVU, Zdarma Stažení Obrazy ze života M. TXT, Stažení Obrazy ze života M. RTF, Online Obrazy ze života M. FB2 , e-kniha Obrazy ze života M. stažení TXT, Zdarma Obrazy ze života M. stažení kniha, e-kniha Obrazy ze života M. download MOBI, Stažení Obrazy ze života M. IPad, Číst Obrazy ze života M. MOBI, Číst Obrazy ze života M. DOC, Zdarma Obrazy ze života M. AWZ, Download e-kniha Obrazy ze života M. iPad , Zdarma Obrazy ze života M. DJVU, Download Obrazy ze života M. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Obrazy ze života M. DVD, Číst Obrazy ze života M. TXT, Book Obrazy ze života M. stažení DJVU, Obrazy ze života M. stažení kniha zdarma, Obrazy ze života M. stažení kniha pdf zdarma, Obrazy ze života M. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Obrazy ze života M. pdf zdarma, Obrazy ze života M. stažení kniha epub zdarma, Obrazy ze života M. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply