Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie


Táto kniha vám zmení život za 21 dní!Po dvadsiatich rokoch strávených v popredných parížskych modelingových agentúrach, obklopená tými najkrajšími ženami, som si uvedomila, že máme spoločné túžby: cítiť sa sebaisto, krásne a atraktívne.A pretože na vytvorenie návyku stačí dvadsaťjeden dní, vyzývam vás: staňte sa za tri týždne tou osobou, o ktorej ste snívali!Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to, vďaka čomu ste naozaj jedinečná.Od znalkýň z brandže – vrátane modeliek Karolíny Kurkovej, Soo Joo Parkovej, Darie Strokousovej, Noémie Lenoirovej a Aymeline Valadovej, návrhárky Margherity Missoniovej či redaktorky magazína Elle Sylvie Jorifovej – sa z prvej ruky dozviete, ako si vybrať oblečenie, zvládnuť mejkap a účes za desať minút, zvoliť doplnky, spraviť si dokonalú svojku a ešte oveľa viac.Chcete prijať túto výzvu a stať sa očarujúca?– Christel VatassováStaňte sa členkou hnutia #beautychallenge21 na sociálnych sieťach a podeľte sa o svoje úspechy pri každom z 21 krokov pomocou hashtagu #getgorgeous!Kniha v českém jazyce!


Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.pdf (EUR-0.00)

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.epub (EUR-0.00)

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.doc (EUR-0.00)

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.txt (EUR-0.00)

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.PDF – (EUR 0.00);

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.MOBI – (EUR 0.00);

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.EPUB – (EUR 0.00);

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.DOC – (EUR 0.00);

  Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Get Gorgeous: A More Beautiful, Confident You in 21 Days (2016)

  Žánr:
  Pro ženy, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  JanaDobby

  10.10.2017

  Zajímavé zpracování, takový lepší časopis, ideální asi pro mladší dívky.

  Venezia

  04.06.2017

  V knihe je zhrnuté to, čo nájdete v časopisoch – tipy na témy ako oblečenie, vlasy, pleť atď. Nič nové sa človek nedozvie. Pre fashionistky-začiatočníčky ok.  TAGS:

  Online Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie ebook, Kniha Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie FB2, Download Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie PDF , Download Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie MOBI, Online Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie kniha, Zdarma Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie IPhone, Online kniha Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie PDF, Zdarma Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie DJVU, Zdarma Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie TXT, Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie RTF, Online Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie FB2 , e-kniha Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie stažení TXT, Zdarma Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie stažení kniha, e-kniha Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie download MOBI, Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie IPad, Číst Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie MOBI, Číst Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie DOC, Zdarma Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie AWZ, Download e-kniha Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie iPad , Zdarma Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie DJVU, Download Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie DVD, Číst Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie TXT, Book Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie stažení DJVU, Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie stažení kniha zdarma, Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie stažení kniha pdf zdarma, Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie pdf zdarma, Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie stažení kniha epub zdarma, Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply