Od sebe | k sobě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Od sebe | k sobě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Od sebe | k sobě


Kniha v českém jazyce!


Stažení Od sebe | k sobě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Od sebe | k sobě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Od sebe | k sobě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Od sebe | k sobě.pdf (EUR-0.00)

  Od sebe | k sobě.epub (EUR-0.00)

  Od sebe | k sobě.doc (EUR-0.00)

  Od sebe | k sobě.txt (EUR-0.00)

  Od sebe | k sobě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Od sebe | k sobě.PDF – (EUR 0.00);

  Od sebe | k sobě.MOBI – (EUR 0.00);

  Od sebe | k sobě.EPUB – (EUR 0.00);

  Od sebe | k sobě.DOC – (EUR 0.00);

  Od sebe | k sobě.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Od sebe i k sobě (2010)

  Žánr:
  Novely, Literatura česká
  Vydáno: , LePress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Prey

  27.02.2016

  Po překvapivě dobrém dojmu z Buzíčků jsem přečetl i tuhle knihu. Začnu od konce. Kniha má vlastně dva a oba dokonalé, jeden otevřený, který by fungoval sám o sobě, a druhý, který jistou otázku zodpoví a ještě je správně smutný, dojemný. Ale co zbytek knihy? V první řadě se mi líbil styl, jakým je text napsaný, protože autor z toho nedělá nějaké vyšší umění a vyjadřuje se tak, jak je hlavnímu hrdinovi (jemu?) přirozené. A to samozřejmě není jednoduché, tak psát. Neznamená to ovšem, že by tam nebylo moře pozérství, vždy však odpovídá postavám. (Hodně mě pobavila scéna, kdy je pro jednou náš macho odmítnutý, Rafou, a hned píše, že ho vlastně ani nechtěl, že je neatraktivní.) A teď k tomu, proč nemůžu jít s hodnocením výš, i když to třeba není vina knihy, ale moje. Zaprvé nechápu bisexualitu. Toleruju, respektuju, ale nechápu, neodpovídá mé životní zkušenosti. Zadruhé se mi příčí popsaná míra promiskuity, ten nekonečný lov, fuck-fest, jeden „šlong“ za druhým, o otvorech ani nemluvě. Mít vztah, ve kterém to naprosto dokonale šlape i v posteli, ale stejně dobíjet a vybíjet jinde?! Buzíčci víc nabídli i druhou stranu mince, citovou prázdnotu, kvůli které se, aby nenastala, vyplatí nadrženost krotit. Protože jsem jim dal čtyři hvězdičky, tady musím jít níž, i když jsem rád, že autor dostal šanci svou knihu na podobné téma vydat. Queer nakouknutí do Irska za to stálo.

  ondras666

  24.08.2015

  Čtivá a zábavná. Ukazuje gay svět poněkud jednosměrně a to jako honbu za sexuálním dobrodružstvím. Ale děj je svižný a svým obsahem překvapil.

  TheMajkee

  20.06.2014

  Velmi příjemná a nenáročná oddechovka, kterou jsem zhltnul během jediného dne. I když se příběh vesměs točí okolo jednoho a toho samého, neztrácí to v průběhu drive a díky tomu, že je to celé psané v ich formě, udržuje si to svižnost – právě díky vyprávění hlavního hrdiny. A velmi mě bavily ty různé slovní příměry, čeština je zkrátka krásnej jazyk, obzvlášť v literatuře (i když tohle není žádná vysoká literatura).

  babyboar

  20.01.2014

  Po dočtení Buzíčků jsem zařadila na svůj seznam knih k přečtení i tuto a nyní na ní uzrál čas a opět hodnotím velmi kladně. Plusové body dávám za to, že se tam objevují země, které mi byly vždy blízké a kam bych se ráda podívala (Irsko, Portugalsko). Líbí se mi jak autor vtipně srovnává národní mentalitu. Někomu se může zdát, že je kniha až příliš, ale je o hledání. Nejen o hledání sexuální identity, ale prostě o hledání místa na slunci, o hledání lásky a možná i smyslu života, o hledání, které podnikáme všichni každý další den našich životů.Souhlasím s Pavo.Klima, že epilog mne také zasáhl, možná ještě o něco více, neboť Seamusovi jsem celou knihu fandila, a přestože kniha končí možná happy endem, je vlastně dost hořký.

  Pavo.Klima

  22.12.2013

  Nebyl problém knížku odložit, když tomu okolnosti chtěly…. Ani nebylo obtížné v rozečteném pokračovat. Ale jakoby už přečtené krátké epizodky ze života Honzy v Irsku byly napsané tak "lehkým perem" pana Folného, že se hluboce do paměti nevryly… a myslím, že z ní i brzy vypadnou. Třeba to i s níže zmíněnými sexuálními jednorázovkami byl záměr autora… přiblížit tak "rychlost" homo-života čtenářům všem. Zasvěceným i těm neznalým pohledu gaye na život.

  Každopádně jako oddechové čtení tato deníková (prý tak trochu původně blogová) bisex novelka poslouží. Je napsaná vtipně, ironickým jazykem zasaženým homo realitou (tedy nadrženě, povrchně, ale i s citem pro věc…). Některé úseky ukazovaly, že i gay/bisexuál má duši, že láska neexistuje jen v hetero verzi.

  Realita jednorázovek (jak píše předchozí hodnotitelka) je možná ještě bouřlivější, ale i tak jsem rád za nadzvednutí pokličky v homo vztazích širšímu obyvatelstvu.
  Každopádně epilog byl tak trochu navíc… I když ta možnost v něm mě zasáhla.

  Tak trochu jsem měl pocit, jako bych četl homo "následovnici" Haliny Pawlowské. Pokud by vyšlo pokračování (a nemyslím tím Buzíčky od stejného autora), přečtu si ho.

  evasamankova

  22.10.2013

  Po nadšení z Buzíčků jsem sáhla i po této autorově první knize. Je čtivá, ze života, jistým způsobem i hodně nostalgická, hledání svého já, ale toho alkoholu a jednorázovek bylo na mě trochu moc -) Druhá autorova kniha se mi líbila o něco víc díky literárně propracovanější formě.

  Aries

  26.07.2011

  teď jsem knížku dočetla (tajně v práci v archivu, protože jsem se nemohla odtrhnout), je vážně skvělá, doporučuji – 5*  TAGS:

  Online Od sebe | k sobě ebook, Kniha Od sebe | k sobě FB2, Download Od sebe | k sobě PDF , Download Od sebe | k sobě MOBI, Online Od sebe | k sobě kniha, Zdarma Stažení Od sebe | k sobě IPhone, Online kniha Od sebe | k sobě PDF, Zdarma Od sebe | k sobě DJVU, Zdarma Stažení Od sebe | k sobě TXT, Stažení Od sebe | k sobě RTF, Online Od sebe | k sobě FB2 , e-kniha Od sebe | k sobě stažení TXT, Zdarma Od sebe | k sobě stažení kniha, e-kniha Od sebe | k sobě download MOBI, Stažení Od sebe | k sobě IPad, Číst Od sebe | k sobě MOBI, Číst Od sebe | k sobě DOC, Zdarma Od sebe | k sobě AWZ, Download e-kniha Od sebe | k sobě iPad , Zdarma Od sebe | k sobě DJVU, Download Od sebe | k sobě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Od sebe | k sobě DVD, Číst Od sebe | k sobě TXT, Book Od sebe | k sobě stažení DJVU, Od sebe | k sobě stažení kniha zdarma, Od sebe | k sobě stažení kniha pdf zdarma, Od sebe | k sobě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Od sebe | k sobě pdf zdarma, Od sebe | k sobě stažení kniha epub zdarma, Od sebe | k sobě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply