Oddělení 73 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Oddělení 73 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Oddělení 73


Čtvrté pokračování švédské série s kriminální inspektorkou Emou Sköldovou. Kriminální inspektorka Emma Sköldová se v nemocnici probudí po pěti měsících z komatu. Marně se snaží v mysli vrátit k nehodě, o níž je stále více přesvědčená, že šlo o zločin. Pamatuje si jen to, že odjela od své čtyřtýdenní dcery do jízdárny, aby si mohla zajezdit na svém koni. Proč došlo k nehodě, při níž se těžce zranila? Chtěl jí někdo úmyslně ublížit? Je za tím někdo, koho v minulosti vyšetřovala, nebo jí chce někdo připravit o její dítě? Dokud Emma leží na jednotce intenzivní péče, je v bezpečí, ale když je přemístěna na oddělení 73, může se do její blízkosti dostat kdokoliv…Kniha v českém jazyce!


Stažení Oddělení 73 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Oddělení 73 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Oddělení 73 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Oddělení 73.pdf (EUR-0.00)

  Oddělení 73.epub (EUR-0.00)

  Oddělení 73.doc (EUR-0.00)

  Oddělení 73.txt (EUR-0.00)

  Oddělení 73.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Oddělení 73.PDF – (EUR 0.00);

  Oddělení 73.MOBI – (EUR 0.00);

  Oddělení 73.EPUB – (EUR 0.00);

  Oddělení 73.DOC – (EUR 0.00);

  Oddělení 73.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Inspektorka Ema Sköldová (4.)

  Originální název:

  Avdelning 73 (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Víkend
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  iška

  29.07.2017

  Ne zcela klasická detektivka. Spíše thriller a hodně o vztazích. Řešení částečně předvídatelné a přesto byl konec překvapivý.  TAGS:

  Online Oddělení 73 ebook, Kniha Oddělení 73 FB2, Download Oddělení 73 PDF , Download Oddělení 73 MOBI, Online Oddělení 73 kniha, Zdarma Stažení Oddělení 73 IPhone, Online kniha Oddělení 73 PDF, Zdarma Oddělení 73 DJVU, Zdarma Stažení Oddělení 73 TXT, Stažení Oddělení 73 RTF, Online Oddělení 73 FB2 , e-kniha Oddělení 73 stažení TXT, Zdarma Oddělení 73 stažení kniha, e-kniha Oddělení 73 download MOBI, Stažení Oddělení 73 IPad, Číst Oddělení 73 MOBI, Číst Oddělení 73 DOC, Zdarma Oddělení 73 AWZ, Download e-kniha Oddělení 73 iPad , Zdarma Oddělení 73 DJVU, Download Oddělení 73 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Oddělení 73 DVD, Číst Oddělení 73 TXT, Book Oddělení 73 stažení DJVU, Oddělení 73 stažení kniha zdarma, Oddělení 73 stažení kniha pdf zdarma, Oddělení 73 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Oddělení 73 pdf zdarma, Oddělení 73 stažení kniha epub zdarma, Oddělení 73 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply