Odstřelovači ve Vietnamu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Odstřelovači ve Vietnamu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Odstřelovači ve Vietnamu


Na začátku války ve Vietnamu neměly Spojené státy žádné odstřelovače. Do konce války však odstřelovači námořní pěchoty a armády zabili více než 10 000 vojáků severovietnamské armády a příslušníků Vietkongu, což se rovná celé jedné divizi, méně než 20 000 kulkami. Uznávaný historik Michael Lee Lanning v této knize přibližuje, jak američtí odstřelovači ve Vietnamu spojovali moderní technologii ve zbraních, munici a zaměřovacích dalekohledech se staletou tradicí znamenitých střelců.Kniha v českém jazyce!


Stažení Odstřelovači ve Vietnamu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Odstřelovači ve Vietnamu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Odstřelovači ve Vietnamu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Odstřelovači ve Vietnamu.pdf (EUR-0.00)

  Odstřelovači ve Vietnamu.epub (EUR-0.00)

  Odstřelovači ve Vietnamu.doc (EUR-0.00)

  Odstřelovači ve Vietnamu.txt (EUR-0.00)

  Odstřelovači ve Vietnamu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Odstřelovači ve Vietnamu.PDF – (EUR 0.00);

  Odstřelovači ve Vietnamu.MOBI – (EUR 0.00);

  Odstřelovači ve Vietnamu.EPUB – (EUR 0.00);

  Odstřelovači ve Vietnamu.DOC – (EUR 0.00);

  Odstřelovači ve Vietnamu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Inside the Crosshairs: Snipers in Vietnam (1998)

  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Deus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Hory

  10.10.2015

  Zajímavá studie o působení US odstřelovačů ve válce ve Vietnamu a jejich vlivu na budoucí organizaci a výcvik odstřelovačů v armádě a u námořní pěchoty. Je docela překvapující, jak dlouho trvalo zavedení této často nedoceněné odbornosti do struktury armády USA v mírovém stavu a jak se toto dlouhé zavádění vždy negativně promítlo při nutnosti jejich rychlém použití v bojovém konfliktu.  TAGS:

  Online Odstřelovači ve Vietnamu ebook, Kniha Odstřelovači ve Vietnamu FB2, Download Odstřelovači ve Vietnamu PDF , Download Odstřelovači ve Vietnamu MOBI, Online Odstřelovači ve Vietnamu kniha, Zdarma Stažení Odstřelovači ve Vietnamu IPhone, Online kniha Odstřelovači ve Vietnamu PDF, Zdarma Odstřelovači ve Vietnamu DJVU, Zdarma Stažení Odstřelovači ve Vietnamu TXT, Stažení Odstřelovači ve Vietnamu RTF, Online Odstřelovači ve Vietnamu FB2 , e-kniha Odstřelovači ve Vietnamu stažení TXT, Zdarma Odstřelovači ve Vietnamu stažení kniha, e-kniha Odstřelovači ve Vietnamu download MOBI, Stažení Odstřelovači ve Vietnamu IPad, Číst Odstřelovači ve Vietnamu MOBI, Číst Odstřelovači ve Vietnamu DOC, Zdarma Odstřelovači ve Vietnamu AWZ, Download e-kniha Odstřelovači ve Vietnamu iPad , Zdarma Odstřelovači ve Vietnamu DJVU, Download Odstřelovači ve Vietnamu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Odstřelovači ve Vietnamu DVD, Číst Odstřelovači ve Vietnamu TXT, Book Odstřelovači ve Vietnamu stažení DJVU, Odstřelovači ve Vietnamu stažení kniha zdarma, Odstřelovači ve Vietnamu stažení kniha pdf zdarma, Odstřelovači ve Vietnamu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Odstřelovači ve Vietnamu pdf zdarma, Odstřelovači ve Vietnamu stažení kniha epub zdarma, Odstřelovači ve Vietnamu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply