Ohnivé znamení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ohnivé znamení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ohnivé znamení


Ve třetím románu cyklu historických detektivek Juraje Červenáka ožívá dobová Bratislava. V napínavém příběhu se splétají místní strašidelné pověsti s historickými souvislostmi a působivě vykreslenou atmosférou města a jeho okolí.

Nález lidských ostatků v podunajských lesích přivede Barbariče na stopu bezohledných lupičů a překupníků s otroky. Notář musí povolat na pomoc Steina a Jaroše. Společně putují do Prešpurku, který se po pádu Budína stal hlavním městem Uher. Zdánlivě jednoduchý případ se rychle zkomplikuje. Vyšetřovatelé musí zjistit, jak únosy mladých žen souvisí s odvěkým soupeřením měšťanů s hradní šlechtou, tajemnou sebevraždou bývalého rychtáře a hlavně běsněním přízraku, jehož oběti bývají nalezeny s ohavnými popáleninami. Poslední, co Prešpurk v předvečer voleb a velkého výročního jarmarku potřebuje, je rozsáhlé vražedné spiknutí…Kniha v českém jazyce!


Stažení Ohnivé znamení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ohnivé znamení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ohnivé znamení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ohnivé znamení.pdf (EUR-0.00)

  Ohnivé znamení.epub (EUR-0.00)

  Ohnivé znamení.doc (EUR-0.00)

  Ohnivé znamení.txt (EUR-0.00)

  Ohnivé znamení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ohnivé znamení.PDF – (EUR 0.00);

  Ohnivé znamení.MOBI – (EUR 0.00);

  Ohnivé znamení.EPUB – (EUR 0.00);

  Ohnivé znamení.DOC – (EUR 0.00);

  Ohnivé znamení.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kapitán Stein a notár Barbarič (3.)

  Žánr:
  Detektivky, Romány, Literatura slovenská
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (53)

  Přidat komentář

  dusan122

  25. ledna

  Opět výborná kniha.Nemám co dodat,jen doporučit.

  Sauerkraut

  23.12.2017

  tímto dílem jsem dočetla celou pětidílnou sérii. Nevím, jak budu dál žít do doby, než autor napíše pokračování. Od poslední stránky je mi po těch třech strašně smutno :((((

  astroweb

  24.11.2017

  Opět všechny hvězdičky. Jsem rád, že autor se začal věnovat spíše historické, byť čtivě napínavé, literatuře. Jde mu to náramně, jen tak dál .

  shimice

  14.11.2017

  Začínám mít závislost na trojici hlavních postav 🙂

  niki-chan

  11.10.2017

  Opět velmi dobré čtení, zajímavá zápletka, místo i zločinec. Chování kapitána Steina mě nepřestává bavit. A i přes míru násilí, taková ale doba, je tato kniha velmi čtivá a každou stránku si užívám.

  kapr

  09.10.2017

  Opět vynikající historická detektivka. Plusy – i když jsou v knize zaznamenána ta nejhorší zvěrstva, nezabíhá autor příliš k líčení detailů jejich průběhu, takže i slabší a měkosrdcatější povaha dokáže tyto stránky, byť s obtížemi, přečíst aniž by knihu odložila. Skutečně to není, jak se dnes s oblibou říká, můj šálek čaje. Na druhé straně kniha obsahuje zajímavý a napínavý děj, čtenář je seznámen mimo základních historických faktů především s podobou a životem dnešního hlavního města Slovenska, které v době kdy se příběh odehrává bylo hlavním městem Uherska. Mínusy – u hlavních postav tří vyšetřovatelů chybí vazby na jejich kořeny a rodinné prostředí, a i pokud jsou Vám něčím přeci jen sympatičtí, marně hledáte důvody k tomu si některého z nich zamilovat. Přínosem je tak spíše strhující děj, nikoliv prokreslení aktérů. Za největší mínus považuji závěrečnou vazbu na známou dějinnou postavu, přičemž netuším, zda jde v tomto případě o historickou skutečnost nebo fabulaci autora. Stručný popis děje: Vyšetřování nálezu lidských ostatků vyšetřovatele přivádí k možné souvislosti s šířícími se únosy dívek v okolí města, a vede k postupnému rozkrývání spiknutí, jehož aktéry postupně nacházejí i na nejvyšších mocenských pozicích hradu i města.

  mapet85

  08.10.2017

  Tretí prípad našu dobre známu trojicu privádza do Prešporku. Ocitáme sa v roku 1598, kedy je toto mesto hlavným mestom monarchie. Stein, Barbarič a Jaroš riešia prípad zmiznutých mladých žien.
  Knihe nemám čo vytknúť, túto sériu som si obľúbil už pri prvej knihe a Červenák len dokazuje svoje majstrovstvo. Prešporok v tomto období veru nebol „najvoňavším“ mestom a spoznávame ho aj z pohľadu bordelov, kde sa okrem iných častí mesta časť prípadu odohráva. Nechýbajú ani tradičné doťahovačky Steina a Barbariča a občas sa zamyslíte, ako sa títo dvaja, tak rozdielni ľudia, môžu spolu vôbec baviť, nieto ešte vyšetrovať prípad. 🙂 Prípad je dosť zamotaný, do hry sa dostávajú aj rôzne legendy, obetí s ohnivým znamením pribúda a záver je ako vždy strhujúci a prekvapujúci. 🙂 No a hor sa do Viedne na Diabla v zrkadle. 🙂

  francouz

  07.10.2017

  Rozjezd je trošku pomalejší, než obvykle, ale poté se rozjede jízda. Tentokrát nás zavede do staré Bratislavy a musím říci, že ta uherská tvář ji docela sluší. Krásně jsou zde vpleteny další známé postavy a to zejména Alžběta Bathory, to je opravdu neskutečné. Jako kdybychom se ocitli někde uporstřed Los Angeles a hledaly nějakou zrůdu, která se vyžívá v těch nejčernějších sexuálních praktikách. Krásně dávkované napětí a k tomu sexuální vzrušení v dobových reáliích, pro mě naprosto super, i když mě bylo zřejmé kdo za tím bude, stejně si nakonec spisovatel nechal nějaké překvapení.

  OldaB

  30.07.2017

  První polovina trochu statická, pak se to slušně rozjede. Trochu mi vadí absence dalšího vývoje hlavních postav, případně návrat k jejich minulosti.

  ZiPur

  17.07.2017

  Nejhorší díl ze série, příběh až příliš vykonstruovaný.

  Boby17

  28.05.2017

  Opět strhující souboj trojice vyšetřovatelů se zločinem, opět výborný příběh, opět plný počet hvězd.

  V28

  21.03.2017

  Zatím je Červenák každým dílem lepší a lepší. Čtivé, napínavé, vtipné i poučné a silná trojka v top formě. Příběh by se klidně mohl odehrávat v současnosti, jen odměny za vraždy a další zvěrstva bych určitě vzal z minulosti, ty dnešní jsou k smíchu. Hned se pustím do další knihy série. Pět hvězd.

  OldřichHanton

  10.03.2017

  Tenhle díl série Stein a Barbarič se mi líbil asi nejvíc. Detektivka je to čtivá, má tempo, i když zkušenější čtenář toho zvládne dost odhalit ještě před koncem. Už se těším na další díl a doufám, že i nadále bude vycházet každý rok další díl.

  borknagar

  15.02.2017

  Stein, Barbarič a Jaroš ve formě, jako nikdy předtím. 400 stran té pravé, historické, detektivně mučivé atmosféry. Juraje mám hodně rád, píše lehce, srozumitelně a jeho knihy nepostrádají napětí. Historický Prešpurk mi sedl zatím nejvíce. Snad Juraj někdy zavítá do historické Plzně, naše milované trio "detektivů", by tu mohlo zažít kdejakou taškařici…….

  orinka3

  02.02.2017

  Bezvadná odpočinková historická detektivka. Jsem moc ráda, když jsem při minulé návštěvě knihovny objevila hned dvě od pana Červenáka, které jsem ještě nečetla. Nic složitého, ale jde o zajímavé popisy prostředí i historických událostí v Prešpurku. A překvapilo mě, že se tu mihla i postava Čachtické paní.

  cori

  22.01.2017

  Naše trojice se tentokrát vydává do Prešpurku (Bratislavy), aby pátrala po unesené kupcově dceři. Případ opět hravě vyřeší během pěti dnů a setkají se i se starou známou z prvního dílu Žofkou. Stein je pořád puritánský suchar, Barbarič se neobejde bez svého navoněného kapesníku a Jaroš všechno oběhne, zneškodní a odpitvá. Mrtvol přibývá jak na běžícím páse, každý den minimálně jedna. Spojení případu s dalším "profláklým" uherským případem bylo zbytečné.

  tatjana1737

  17.01.2017

  !!! POZOR SPOILERY !!!

  Z dosavadních knih o Steinovi, Barbaričovi a Jarošovi se mi tahle líbila nejvíce. Asi to bylo dané tím, že ty předchozí dvě si pamatuji jen matně – což hodlám hned po obědě napravit a začít číst od začátku. O identitě vraha dívek jsem neměla nejmenší tušení a ani náznak v podobě dvou dam, které notář potkal při odchodu z dvorce jsem netušila. Nicméně opomenutí hrdinů podívat se do Burgu považuji za trestuhodné, hned z první zmínky o tom, že je budova opuštěná a že v ní straší, bylo jasné, že to nebude jen tak. Detaily z Jarošovy minulosti se mi úspěšně podařilo vytěsnit, takže v této knize za něj opět palec nahoru. Barbarič je mi sympatický od začátku, Steina považuji za suchara, ale možná mu opětovným čtením a 4. dílem přijdu na větší chuť. Mimochodem, neví někdo z místních, zda se opravdu čepuje pivo s jeho jménem?

  "Daj si kousek pečenýho koňskýho, pane?"

  JankoSvec

  14.01.2017

  Výborná ako zatiaľ každá od Červenáka, ktorú som čítal, aj tretí prípad kapitána Steina, notára Barbariča a ich verného pomocníka kaprála Jaroša sa autorovi vydaril. Perfektné vtiahnutie do deja, ktorý podporí vašu fantáziu a vizuálnu predstavivosť.Kniha je veľmi zaujímavá aj z historického hľadiska. Spleť postav a príbehov vás núti nepoľaviť ostražitosť až do poslednej stránky.Tak ako vždy musím napísať výborná, kniha obsahuje všetko čo má dobrá kniha mať zaujímavú zápletku, humor, napínavý dej, nečakané rozuzlenie.
  Ďakujem a teším sa na pokračovanie.

  Atuin

  04.01.2017

  Výborné, dokonce i lepší než předchozí dvě knihy této série. Kulisy prostě přepychové, jedním slovem nádhera.

  3nitka

  25.12.2016

  WAW. Čoraz lepšie. Som vcelku rada, že nežijem v tej dobe.

  Blekmun

  21.12.2016

  Paráda! Opäť lepší Stein a Barbarič ako minule ! (Na Diabla v zrkadle sa chystám) Rafinovanosť zápletky aj prekvapivosť jej rozuzlenia považujem za najdotiahnutejšie, rovnako ako príbeh, ktorý k tomu viedol. Každá z týchto zložiek graduje tak, ako Červenák príbehy tejto série postupne píše. Síce už v tejto sérii začína byť trochu klišé, že vždy sa najväčšie odpornosti dejú na najvyšších miestach – vôbec nemusí byť na škodu, ak sa odhodlá takýto príbeh vystavať aj s obyčajným človekom s bežnými problémami tej doby.

  Každopádne to má skvelý spád a po dlhej dobe je to kniha, ktorú som nevedel odložiť. Zažil som zopár veľmi príjemných večerov.

  pafčaodřeky

  02.12.2016

  Dobré, nikoliv oslnivé. Rozhodně zajímavější, než Červenákovy tituly s "bohatýry". Na konci mi chyběl projev trochy tolerance a velkorysosti od hlavních hrdinů. Zbytečně zničené životy jejich "spravedlivým" konáním. Tři plus.

  iveta3689

  29.10.2016

  Velmi dobré, čtivé, nápadité, napínavé.

  technik1965

  09.10.2016

  Autor ma nesklamal.

  Bohemians

  18.09.2016

  Troufám si říct, že pro mě dosavadně nejlepší série historických detektivek! Vřele doporučuji, vyprávění a popisy nemají chybu. Velice oceňuji i prostředí blízkých krajů, ve kterých se děj odehrává – Praha, Bratislava, apod.

  Vlastním celou sérii a hodlám sbírku rozšiřovat.

  ritz

  01.09.2016

  Super, super, super, za mě výborné čtení, doporučuji.

  sackettboy

  07.08.2016

  Ďalšia výborná kniha z tejto série. Som zvedavý ako dlho sa autorovi podarí udržať kvalitu tejto série, zatiaľ to robí veľmi dobre. Čoskoro vyjde štvrté pokračovanie tak uvidíme. Len mi je ľúto, že kaprálovi, ktorého mám z tejto trojice hl. hrdinov najradšej sa nedostáva toľko zásluh a nezúčastnil sa ani "chlastačky" s arcivojvodom.

  zork

  29.07.2016

  Podobne ako predošlé knihy veľmi dobre spracované pokračovanie, ale podľa môjho názoru bola prvá časť asi najlepšia.

  Hejtmy

  23.07.2016

  Třetí příběh Steina, Barbariče a Jaroše, který se po Štiavnici a Praze odehrává v neméně zajímavých kulisách Bratislavy. Z autorů historických detektivek (Vondruška, Braun) je podle mě ve vylíčení historické atmosféry Červenák nejlepší a tato kniha je toho dalším důkazem. Příběh je zajímavý a na závěr je pro všechny čtenáře nachystán jeden velmi nečekaný a hodně zajímavý zvrat, který vlastně veškeré dění předtím uvede do trochu jiných souvislostí. Závěr mě přišel mírně odbytý, pár kapitol bych si ještě určitě dal říct, ale jinak nemám v podstatě žádné výtky a těším se na další zajímavé knihy.

  Selinute

  26.06.2016

  Ohnivé znamení je pro mě zatím nejlepší díl z této série. Jenom kaprál Jaroš mohl být možná závěrem trochu víc akční. Je to postava, která dodává vyprávění tu správnou šťávu. Za mě plný počet – výborně!
  TAGS:

  Online Ohnivé znamení ebook, Kniha Ohnivé znamení FB2, Download Ohnivé znamení PDF , Download Ohnivé znamení MOBI, Online Ohnivé znamení kniha, Zdarma Stažení Ohnivé znamení IPhone, Online kniha Ohnivé znamení PDF, Zdarma Ohnivé znamení DJVU, Zdarma Stažení Ohnivé znamení TXT, Stažení Ohnivé znamení RTF, Online Ohnivé znamení FB2 , e-kniha Ohnivé znamení stažení TXT, Zdarma Ohnivé znamení stažení kniha, e-kniha Ohnivé znamení download MOBI, Stažení Ohnivé znamení IPad, Číst Ohnivé znamení MOBI, Číst Ohnivé znamení DOC, Zdarma Ohnivé znamení AWZ, Download e-kniha Ohnivé znamení iPad , Zdarma Ohnivé znamení DJVU, Download Ohnivé znamení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ohnivé znamení DVD, Číst Ohnivé znamení TXT, Book Ohnivé znamení stažení DJVU, Ohnivé znamení stažení kniha zdarma, Ohnivé znamení stažení kniha pdf zdarma, Ohnivé znamení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ohnivé znamení pdf zdarma, Ohnivé znamení stažení kniha epub zdarma, Ohnivé znamení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply