Oliver Twist Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Oliver Twist Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Oliver Twist


Román Oliver Twist vypráví osud mladého sirotka, který nesnesitelné podmínky v britských sirotčincích první poloviny devatenáctého století vyměnil za život na ulici. Tím si ale nepolepšil, protože padl do rukou lupičské bandy, která ho chtěla přetvořit k obrazu svému. Malý Oliver je postaven před nesmírně těžkou volbou. Musí si vybrat mezi kariérou zlodějíčka a přežitím. Dickensův román si okamžitě získal srdce čtenářů a jeho nesporné kvality dokazuje i fakt, že byl do dnešní doby mnohokrát zfilmován. Dokonce se dočkal i divadelních a muzikálových adaptací.Kniha v českém jazyce!


Stažení Oliver Twist zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Oliver Twist (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Oliver Twist zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Oliver Twist.pdf (EUR-0.00)

  Oliver Twist.epub (EUR-0.00)

  Oliver Twist.doc (EUR-0.00)

  Oliver Twist.txt (EUR-0.00)

  Oliver Twist.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Oliver Twist.PDF – (EUR 0.00);

  Oliver Twist.MOBI – (EUR 0.00);

  Oliver Twist.EPUB – (EUR 0.00);

  Oliver Twist.DOC – (EUR 0.00);

  Oliver Twist.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Spisy Charlese Dickense (11.)

  Originální název:

  The Adventures of Oliver Twist (1838)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Omega, Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (119)

  Přidat komentář

  123Lussy

  21. ledna

  kniha o něm, ale bez něj

  Lorej

  28.12.2017

  Po knížce jsem šáhla proto, že už jsem si ji dlouho chtěla přečíst, ale až referát do školy mě donutil se do toho pustit.
  Děj mě velmi překvapil. By propracovanější a důmyslnější, něž se na první pohled zdálo. Příběh sirotka Olivera mě chytl za srdce a otevřel mi oči. I přesto ale dávám jen 3 hvězdičky. Některá části jsem se nutila číst a to mi pak požitek z knihy kazí.
  Ale jsem moc ráda, že jsem knížku přečetla. Ráda bych v budoucnu sáhla i po jiném díle autora.

  martin8738

  06.12.2017

  co dodat…Oliver Twist…

  irskádívka

  06.12.2017

  Oliver Twist byl na mém seznamu "Co přečíst" už několik let. Konečně jsem se do něj pustila a jsem ráda, že mám splněno. Jinak je dílo trochu nudné, zvláště střední část. Souhlasím s Qadin, že morální nároky na postavy jsou nelidské. Postavy samy nepůsobí komplexně, ale povrchně a ostře vyhraněně, jako v operetě.

  Qadin

  10.11.2017

  Za mě nejslabší kus od Dickense, morální nároky na postavy byly až nelidské, pro mě nejsilnější postavou byla Nancy. PS: námluvy p. Bumbla byly dokonalé.

  ddkk

  07.11.2017

  Klasika a povinnost, jedna z mých oblíbených "dikensovek".

  hroneczek

  26.09.2017

  Na Twista jsem byla hodně zvědavá především díky filmu Rebelové, čekala jsem tedy milostné drama. Ale ani skutečná podoba Twista nenudila a pěkně se četla.

  Adelajda_4

  22.09.2017

  Pro mě to teda také byla povinná četba, ale s výběrem jsem byla naprosto spokojená, kniha je to krásná, rozhodně nutí k zamyšlení. Dickense jako autora mám velmi ráda, jeho knihy mi sedí, líbí se mi styl vyprávění, ale i to, že postavy jsou velmi propracované.

  Johanečka

  19.09.2017

  Chvíli trvá, než se člověk do Olivera začte, po překousání prvních pár kapitol mě ale okouzlil a zbytek jsem přečetla skoro jedním dechem. Nutí mě přemýšlet o životě, rozhodně není mělký, což velice oceňuji. Zvlášť mě oslovila postava Billa Sikese, který mi na konci knihy připomenul Dostojevského Rodiona Raskolnikova.

  Smavla

  25.08.2017

  Četla jsem ji jen kvůli maturitě. Za mě to byla nudná knížka, která byla zbytečně dlouhá.

  jand81

  28.07.2017

  Kniha se mi líbila. Byla napínavá a velice dobře se četla. Už samotný příběh byl hezký a zajímavý. Velmi reálně je v ní popsána atmosféra Anglie a Londýna 1. poloviny 19. století. Myslím si, že právem náleží do doporučené četby k maturitě.

  Katranis

  03.07.2017

  Povinná četba.
  Některé povinné četby by se v některém věku života měly zakázat. Nutit číst děti v útlém věku o Oliveru je za trest. Znechutí to navždy.

  plackaknihomol

  11.06.2017

  Napínavé a čtivé. Moc se mi to líbilo.

  jobile

  21.05.2017

  Kniha se mi celkově líbila. Kupodivu mě nejvíce donutil k zamyšlení samotný závěr, který se ani netýkal titulní postavy. Vykreslit posledních pár hodin před popravou záporné postavy žida takovým způsobem, to donutí k zamyšlení snad každého. Této části absolutně nemám co vytknout.

  kacaabba

  25.04.2017

  Čtivé dílko, ale vzhledem k tomu, že je to již několikátá autorova kniha, kterou jsem četl, přeci jen už se to trochu opakuje. Realita je ještě trochu jiná…

  EvikU.

  09.04.2017

  Líbila se mi moc. Četba k maturitě.

  Zikus

  22.03.2017

  Pan překladatel Arno Kraus odvedl neskutečný kus práce. Za mě perfektní překlad do češtiny. Opravdu krásný jazyk, který je jak pohlazení pro duši.

  Percabethka

  16.02.2017

  Tohle bylo depresivní i na Dickense… Naštěstí jen první čast knihy 😀 Ale bylo to krásné, hlavně styl psaní a pohádkový konec ❤ Charles je rozhodně jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů.

  michaela669

  07.02.2017

  Knihu jsem si už od začátku naprosto zamilovala. Celý příběh i styl, jakým spisovatel píše mi velmi vyhovuje. Sice mi chvíli trvalo dostat se přes střed knihy, ale konec mě zase uchvátil. Knihu velmi vřele doporučuji, stala se mou zatím nejoblíbenější. Neodolala jsem a koupila si vlastní výtisk 🙂

  MartinaSladkova

  07.02.2017

  Místy až moc popisné, ale na konec se mi líbila. Popisuje drsný život v dřívější Anglii a přináší zajímavý pohled na londýnské podsvětí.

  Engie

  03.02.2017

  Docela se divím, že má knížka tolik negativních komentářů. Mně osobně se četla dobře, rozsáhlejší popisy mě nijak nenudily a jazyk vyprávění mi nevadil, naopak, líbil se mi. Příběh je hezký a napínavý, navíc je zde skvěle popsaná atmosféra dřívějšího Londýna. Malého Olivera jsem si zamilovala a myslím, že se knížka právem stala jednou z mých nejoblíbenějších :).

  Nielada

  11.01.2017

  Již třetím rokem mě okolo Vánoc najednou popadne nálada na Dickense. A tak jsem po Davidu Copperfieldovi a Vánoční koledě letos sáhla po Oliverovi. Raději jsem neměla ten roman číst:-) Ale myslím to výhradně pozitivně. Asi se ze mě stal milovník Dickense, přes někdy příliš dlouhé popisy či občas až naivně vylíčené kladné hrdiny. Lebedím si v jeho bohaté slovní zásobě, skvěle vylíčených charakterech, zhuštěnému vyprávěcímu stylu. Když to chci popsat, tak se mi vybaví skvělý kořením vonící perník politý tmavou kvalitní čokoládou a plněný pikantní marmeládou, zapíjený ještě voňavější silnou kávou se smetanou. Všechno je to hutné, poctivé a dělá mi to dobře. A tak sedím u krbu, směju se, dojímám a trnu nad osudy hlavních hrdinů, také jsem příšerně napnutá, jak to dopadne. Ono to dopadne opět dobře a já si vydechnu. A pak se mi po nich stýská. Nějak mi v naší moderní době s knihami vyprávěné novátorskými způsoby občas taková klasika a starý styl přijdou k chuti. Nebo možná, že už jsem na ně dost stará já.

  Domca1

  09.01.2017

  Hlavnú myšlienku knihy – rozprávanie o sociálnej biede a z toho vyplývajúcich zločinoch- sa autorovi podarilo vykresliť slušne. Hoci Je Oliver titulnou postavou, povedala by som, že v deji je skôr takým orientačným bodom, všetko sa točí okolo neho, ale dôraz sa kladie na vystupovanie a činy iných postáv, cez ktoré sú vykreslené ľudské vlastnosti a správanie v náročných životných situáciach. Silno je to cítiť najmä pri postave Nancy, ktorá na mňa zapôsobila.
  Dej má isté nedostatky, autor si viackrát pomohol zhlukom náhod, za čo strhujem body. Stretla som sa s kritikou ohľadom štýlu písania, ale keď to porovnám napr. s Dumasom či Hugom, nevidím veľa rozdielov, navyše vzadu sú k dispozícii poznámky k cudzím výrazom, takže žiadny problém.
  Ak čakáte dejom nabitý román na zimné večery, asi sa sklamete, ale za prečítanie rozhodne stojí.

  tatafa

  07.01.2017

  Poměrně zajímavá i čtivá knížka, která docela věrně a realisticky popisuje situaci Anglie v 19. století. Právě realističnost dodává knížce i silnou pachuť smutku a odporu k danému období a většině hlavních (záporných) hrdinů. Knížka, která mne zaujala, ale rozhodně se k ní nehodlám vracet, nicméně, jako povinná četba je poměrně ideální.

  Madlenka_Knihy

  07.01.2017

  Kniha byla pro mne krutá, a tak jsem ve třičtvrtině přestala. Možná se k ní vrátím. Vyčetl jsem, že to s Oliverem dobře dopadne a to je dobře.

  blonde_elis

  19.12.2016

  K této klasice jsem se dostala díky povinné četbě, sama od sebe bych po ní asi nesáhla. Musím bez obalu přiznat, že začátek mě vůbec nenadchnul a neměla jsem zrovna moc chutě ve čtení pokračovat. Naštěstí postupem času nabral děj větší spád a docela mě to chytlo. Přesto se našly na můj vkus zbytečně protahované pasáže, například popisu prostředí atd. a občas jsem se ztrácela v postavách a poměrně komplikované pavučině vztahů. Konec autor možná lehce překombinoval. Navzdory tomu všemu se mi kniha nakonec líbila a jsem ráda, že jsem ji přelouskala. Více jak třemi hvězdami ji ohodnotit ale nemůžu.

  Unicorniztheere

  26.11.2016

  Kniha se mi moc líbila, i když na začátku to bylo těžké zvyknout si na jazyk. Občas mi dělalo problém pochopit o co jde, kvůli složitému vysvětlování ale i přes to jsem ráda že jsem si ji přečetla. Doporučuji 🙂

  jerry04

  03.11.2016

  Četl jsem zkrácenou verzi, delší by se mi asi víc líbila.

  betka2467

  02.10.2016

  Knížka se mi popravdě četla opravdu hrozně. V autobuse jsem u ní usínala, moc dlouhý popis místa a možná i ten starší jazyk….. Ale knížka má něco do sebe a děj se mi líbil. Nakonec mě to příjemně překvapilo 🙂

  75terka

  29.07.2016

  Nemuset to číst nikdy bych k této knížce ani nepřičichla ze 100 metrů. Nuda a jenom samá nuda. Po pár stránkách popisu pomalu každé ulice v Londýně sem se přistihla, jak začínám usínat. Uznávám ale autorovo realistické zobrazení tehdejších poměrů v Londýně ale Olivera prostě si zamilovat nemůžu. Román o chudáčkovi jak k bohatství přišel svou poctivostí mě vážně nezaujal.
  TAGS:

  Online Oliver Twist ebook, Kniha Oliver Twist FB2, Download Oliver Twist PDF , Download Oliver Twist MOBI, Online Oliver Twist kniha, Zdarma Stažení Oliver Twist IPhone, Online kniha Oliver Twist PDF, Zdarma Oliver Twist DJVU, Zdarma Stažení Oliver Twist TXT, Stažení Oliver Twist RTF, Online Oliver Twist FB2 , e-kniha Oliver Twist stažení TXT, Zdarma Oliver Twist stažení kniha, e-kniha Oliver Twist download MOBI, Stažení Oliver Twist IPad, Číst Oliver Twist MOBI, Číst Oliver Twist DOC, Zdarma Oliver Twist AWZ, Download e-kniha Oliver Twist iPad , Zdarma Oliver Twist DJVU, Download Oliver Twist e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Oliver Twist DVD, Číst Oliver Twist TXT, Book Oliver Twist stažení DJVU, Oliver Twist stažení kniha zdarma, Oliver Twist stažení kniha pdf zdarma, Oliver Twist pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Oliver Twist pdf zdarma, Oliver Twist stažení kniha epub zdarma, Oliver Twist ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply