Opona Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Opona Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Opona


Kniha v českém jazyce!


Stažení Opona zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Opona (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Opona zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Opona.pdf (EUR-0.00)

  Opona.epub (EUR-0.00)

  Opona.doc (EUR-0.00)

  Opona.txt (EUR-0.00)

  Opona.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Opona.PDF – (EUR 0.00);

  Opona.MOBI – (EUR 0.00);

  Opona.EPUB – (EUR 0.00);

  Opona.DOC – (EUR 0.00);

  Opona.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hercule Poirot (37.)

  Originální název:

  Curtain: Poirot (1975)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Smena
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (37)

  Přidat komentář

  Mi-šu-le

  28.12.2017

  Dlouho jsem nechtěla číst poslední případ mého oblíbeného Hercula Poirota, aby "nepřišel konec."
  Opět parádní díl, který nezklamal a jako závěr byl výborný a důmyslný. Poirot je a bude mojí srdeční záležitostí.

  iz67

  26.12.2017

  Audiokniha namluvená od p.Meduny. ACh klasický výborná – do auta ideální řešení.

  katerina5544

  18.12.2017

  Posledni pripad me nejoblibenejsi postavy ze vsech. Dlouho jsem odkladala kvuli smutnemu konci…A zase jsem neuhodla vraha! Jak jinak nez plne hodnoceni.

  85098211

  23.11.2017

  Opravdu skvělá kniha s originální zápletkou. Děj je napínavý od začátku do konce – a hlavně konec je nejnapínavější a nejzajímavější, vpravdě mistrovský! Ale také nekonečně smutný. Musím přiznat, že jsem měla slzy na krajíčku… Nádherná a tentokrát i emocionálně silná kniha.

  Teresita

  31.10.2017

  Dlouho se mi do čtení nechtělo, protože pro mě je Hercule prostě nesmrtelný a neporazitelný, ale musím říct, že se mi kniha velmi líbila. Agatha zakončila tuto sérii opravdu ve velkém stylu.

  Petr Dudek

  14.07.2017

  Kniha je první dvě třetiny lehce odtažitá, jakoby nešlo o emoce, postavy, ale jen o jednoduchý popis. Poslední třetina ukáže, že to byl záměr a že poirotovská detektivka dokáže vzít za srdce a zmáčknout. Nádherné, dojemné zakončení (a paradoxně první poirotovská kniha, kteoru jsem četl, znám ho jen z filmů).

  ozzy13

  26.01.2017

  Byly to dobré časy, mon ami…

  JAnD

  12.09.2016

  Kdo bude vrahem jsem věděl dopředu (ono asi u tak slavného díla nelze nevědět), možná i proto jsem byl na závěr překvapen, že to vlastně bylo úplně jinak…

  Bumeso

  09.06.2016

  Poirotův velkolepý, ale i smutný poslední případ

  konicekbily

  10.05.2016

  Poirot dobře vyřeší téměř všechny případy a pomáhá spravedlnosti kde může!!! Tradičními i netradičními způsoby.

  natkaf

  27.04.2016

  Tak tohle mě dostalo. Co k tomu víc dodat, než že důstojnější zakončení Poirotovy kariéry a života si jen těžko představit. I když jsem od začátku věděla, kdo je vrah (viděla jsem filmové zpracování), čtení jsem si dokonale užila a to i díky tomu, že spojitosti mi byly nejasné. A při závěrečné scéně jsem i slzičku uronila. Naštěstí existuje spousta knih s Poirotem, takže příběh tak zdaleka nekončí. Všem vřele doporučuji.

  Beltrix

  11.03.2016

  Tenhle díl může zpočátku připomínat další Herculovy případy, ale zároveň je diametrálně odlišný. Popravdě si ani nedokážu představit lepší či důstojnější zakončení Poirotovy detektivní kariéry.

  Griselda

  27.02.2016

  Opona je kniha, která se čte doslova jedním dechem, přestože je od samého začátku dost pochmurná. Líbí se mi, že je psána v první osobě, jako všechny romány ve kterých má roli vypravěče kapitán Hastings, který je zde velmi melancholický a zranitelný. Stejně tak jako on, ani já jsem se nechtěla smířit s Poirotovou blížící se smrtí a i když jsem věděla, že je nevyhnutelná, přála bych si jiný konec. Chápu však, že to tak prostě muselo být. Přes svou pochmurnou atmosféru, považuji Oponu za velmi zdařilé dílo, které si já osobně řadím jako psychologické detektivky.

  misha006

  04.01.2016

  Důstojné zakončení příběhů slavného Hercula Poirota.

  David_Vesely

  13.12.2015

  Opravdu skvělá kniha se skvělou zápletkou a mistrovským koncem. Takový konec jsem ani nečekal. Opravdu skvělá kniha. DOPORUČUJI!

  JiříM

  25.10.2015

  Doporučuji přečíst, je to díl kde Poirot zúročí všecny své zkušenosti. Také je vidět že autorka píše knihu jako již vyzrálá žena, Děj je napínavý od začátku do konce – hlavně konec je nejnapínavější a nejzajimavější.

  astroweb

  22.09.2015

  Velice příjemné odpočinkové čtení, jedna z nejlepších autorčiných detektivek.

  RadkaKabát

  26.05.2015

  Výborně koncipované, jsou tam zápletky, napětí, překvapení. Jen mě zklamal počet vražd – kdo četl, ví, o čem mluvím 🙂

  Mikik

  07.01.2015

  Poslední a nejlepší. Myslím, že Hercule Poirot nebyl nikdy tak čtivější jako v téhle knize. Prostě musíte vědět, jak to bylo a když se to úplně na konci konečně dozvíte, tak si říkate, to snad není pravda. Au revoir pane Poirot.

  wikiniki

  03.01.2015

  Opět příběh, který překvapí jak svým dějem tak i závěrem.

  Rendolet

  20.12.2014

  ačkoli jsem četla ve slovenština..hltala jsem každé slovo..naprosto geniální..

  Manyna

  19.11.2014

  Magnifique! Parádní zakončení! Hercule ve svém posledním případu neskutečně válí 🙂

  matej6254

  27.08.2014

  Agatha Poirota nestvorila, Poirot bol jej súčasťou. Smutné ale geniálne dielo, ktoré je dôstojnou rozlúčkou s Poirotom a s Hastingsom. Viac nemôžem napísať…. Boli to krásne časy…

  buschka

  10.08.2014

  Originální zakončení. Jen velká škoda, že to byl poslední případ Poirota,

  Sahalea

  02.07.2014

  Geniální zakončení

  markétka2002

  07.03.2014

  škoda že už neni, ale nekdy to muselo zkončit.

  VČJKR

  19.02.2014

  Upřímně, docela zklamání. Od posledního případu Hercula Poirota jsem čekala mnohem víc…

  Jíťa

  14.02.2014

  Bezkonkurenční závěr života jednoho z nejlepších detektivů v literárním světě. Opona nejen že v mnoha náznacích varuje před přílišnou důvěřivostí a ovlivnováním lidí, nebezpečnými myšlenkami, jež vedly k hrůzám, které si dnes možná ani neumíme představit, ale hlavně ukazuje Poirota jako člověka, který ke konci přehodnocuje své názory a životní postoje, které ho provázely celou kariérou. Rozhodnutí dilematu, zda se zachovat dle vlastního svědomí či dle společenských konvencí, přichází neočekávaně a proti všem zvyklostem, které předpokládáme. Proto je tato kniha velkou výjimkou mezi všemi Poirotovými příběhy a v návaznosti na celou sérii působí velmi sugestivně. Velké díky Agathě Christie za toto dílo. Budu si ho dlouho pamatovat.

  markétka2002

  09.02.2014

  Vážený pane Poirote děkuji za nádherné prožití báječných 4měsíců.Pozdravujte Artura Hastingse a Agathu a paní Oliverovou a slečnu Marplovou a Parer Pyna a pana Quinna.Au revoir Monsieour Poirot.

  bukiet

  16.01.2014

  Vážený pane Poirote,
  dovolte mi, abych Vám poděkoval za krásné čtyři měsíce, které jsme spolu strávili u Vašich případů. Probrali jsme je spolu pěkně popořadě od případu ve Stylesu roku 1916 až po závěrečný ve Stylesu roku 1975 (1940) a bylo velmi zábavné vnímat odlišnosti chronologie literární od chronologie televizní, v níž Vás tak mistrně zastoupil pan David Suchet. Ani jednou jste mne nenudil, snad s výjimkou Velké čtyřky, ale chápu, že Vaše tvůrkyně Agatha měla tehdy slabou chvilku a jiné problémy. Tak tedy adieu a pozdravujte Hastingse, Ariadnu, Jappa, slečnu Lemonovou, George a Agathu.
  Recevez, Monsieur , mes salutations.
  TAGS:

  Online Opona ebook, Kniha Opona FB2, Download Opona PDF , Download Opona MOBI, Online Opona kniha, Zdarma Stažení Opona IPhone, Online kniha Opona PDF, Zdarma Opona DJVU, Zdarma Stažení Opona TXT, Stažení Opona RTF, Online Opona FB2 , e-kniha Opona stažení TXT, Zdarma Opona stažení kniha, e-kniha Opona download MOBI, Stažení Opona IPad, Číst Opona MOBI, Číst Opona DOC, Zdarma Opona AWZ, Download e-kniha Opona iPad , Zdarma Opona DJVU, Download Opona e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Opona DVD, Číst Opona TXT, Book Opona stažení DJVU, Opona stažení kniha zdarma, Opona stažení kniha pdf zdarma, Opona pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Opona pdf zdarma, Opona stažení kniha epub zdarma, Opona ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply