Ostrov sviní Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ostrov sviní Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ostrov sviní


Novinář Joe Oakes je rodilý skeptik. Píše pro časopis, který se zaměřuje na odhalování scestných teorií o paranormálních jevech. Pokaždé se mu podařilo nalézt racionální vysvětlení. Pak ho ale šéfredaktor vyslal na odlehlý skotský ostrov…
Na kousku pevniny zvaném Ostrov sviní žije podivná komunita lidí, stádo divokých prasat – a údajně i samotný ďábel. Jeho přítomnost má dokladovat i nekvalitní videozáznam, na němž je zachycena jakási podivná bytost, napůl člověk, napůl stvůra. Přízračná atmosféra ostrova i naprostá izolace pozvolna nahlodávají Oakesovu někdejší jistotu, že i tentokrát ze všeho vyjde jako neohrožený novinář, který odhalil další rafinovaný podvod.
Namísto toho se Oakes ocitá na území temnějším a nebezpečnějším, než dokázaly pojmout jeho nejfantastičtější představy. Vyzbrojen kamerou a posledními zbytky odvahy se vydává na protilehlou stranu ostrova, ač ho před tím členové komunity zrazují. Jakmile se přiblíží k hranici tvořené prasečími lebkami, rozpoutá sled krvavých událostí, které neodvratitelně směřují k závěrečnému katastrofickému střetu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ostrov sviní zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ostrov sviní (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ostrov sviní zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ostrov sviní.pdf (EUR-0.00)

  Ostrov sviní.epub (EUR-0.00)

  Ostrov sviní.doc (EUR-0.00)

  Ostrov sviní.txt (EUR-0.00)

  Ostrov sviní.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ostrov sviní.PDF – (EUR 0.00);

  Ostrov sviní.MOBI – (EUR 0.00);

  Ostrov sviní.EPUB – (EUR 0.00);

  Ostrov sviní.DOC – (EUR 0.00);

  Ostrov sviní.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Pig island (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (45)

  Přidat komentář

  malen

  21.12.2017

  nemám ráda takové konce . Myslím, že mám na chvíli této autorky dost, ale určitě se k ní vrátím , čtení bylo napínavé, ale srovnání s Kingem mi tedy u zatím mnou přečtených knih nesedí

  Manyna

  05.11.2017

  První třetina knihy byla famózní, to jsem snad ani nedýchala a myslela jsem si, že na stejné vlně to bude pokračovat dále (čekala jsem asi jiný příběh, který se bude celý odehrávat na ostrově). Potom přišla poměrně nudná část, která ale byla zakončená překvapivým závěrem. Zlo má mnoho podob.

  VerčaFF

  11.09.2017

  Kniha se zajímavou zápletkou, trochu hororovým začátkem a absolutně na hlavu postaveným koncem. Musím říct, že více mě bavila první půlka, kdy to vypadá na nějaké satanistické vraždění, případně skutečná monstra, a to rozuzlení zas tak napínavé není. V druhé půlce se děj trochu vleče a na konci si řeknete: "Cože? Jak to?" Ale kniha je promyšlená, dialogy mají hlavu a patu a postavy se chovají reálně (třeba manželka hlavního hrdiny je neuvěřitelná slepice, ale je to hrozně vtipné). Moje první kniha od Mo Hayder a určitě se k ní ještě vrátím, bylo to příjemné čtení.

  Barbaanek

  31.08.2017

  Oprava, ne "blbec", ale "vůbec"; oblíbený autocorrect mého telefonu.

  Barbaanek

  31.08.2017

  Tak po sérii knih s Jackem byla tahle kniha velké zklamání. Byla by to super povídka, ale celá kniha? Aneb jak ze zajímavého námětu vyžmoulat supernudnou knihu vlastně o ničem. Patřičně Hayderovsky "šokující" rozuzlení (rozuměj: zjistíš, že je všechno jinak a padouchem je ten, o kom to nejmíň tušíš, respektive o kom bys to nejméně tušil, kdybys už nepřečetl sedm knih od dané autorky) už to nezachrání, spíš to celé ještě víc ztrapní. A blbec jsem nějak nepochopila jen naznačenou dějovou linku Joeovy ženy (mimochodem snad nejnesympatičtější slepice pod sluncem). Teď vůbec nevím, jestli se mi chce nořit se do poslední knihy, Tokia…

  šipek

  22.06.2017

  Tak osobně mě tato kniha moc nenadchla. Téma knihy bylo takové dost divné. Konec hodně překvapivý.

  katy238

  21.06.2017

  Nelehké čtení, výborné čtení, hnusné čtení. Výtečný detektivní příběh, k jakému nemám přirovnání. Pro příznivce drsnějšího žánru.

  micha-ella

  06.06.2017

  Přehnané, ale napínavé!

  Vicky26

  16.08.2016

  Trosku změna po klasické tvorbe mo hayder, ale to, co to ma mit, tak ma!
  Není to, co jsem presne čekala, knížka velice prekvapila.
  Bavi me to, ze se toho nebojí.

  Svatoslav

  09.06.2016

  Marně přemýšlím nad tím, co bylo natolik šokující a explicitní, že bych musel odložit knížku. Přirovnání se Stephenem Kingem je naprostý omyl a pouhý reklamní tahák, který většinou k publikaci sedí. Zde je tomu jinak. Je to psáno čtivě, děj má spád, postavy jsou sympatické, ale to čím se kniha prezentuje (děsivé výjevy při kterých budete drkotat zuby, nechutné scény z nichž znechuceně odhodíte knížku) naprosto chybí. Závěr je posledním hřebíkem do rakve. Je mi líto, opravdu jsem se snažil a dokonce se na ni těšil, ale takhle je to pouze zručně napsané zklamání (čekal jsem horší) bez špetky invence.

  konicekbily

  15.04.2016

  Mám za to, že se autorce kniha moc nepovedla. Po zajímavém startu přijde rozvláčnější pokračování a napravit to se snaží nečekaným závěrem. Málo dialogů, hodně moc nadsázky a nevěrohodnosti.

  jarkamet

  06.04.2016

  Tak to byla první kniha od této autorky a nevím jestli nebyla poslední. Nemohl jsem se do knihy začíst, málo dialogů, hodně roztažené. Zdálo se mi, že to byl pokus nějak napodobit Kinga, ale nic moc. Byl jsem a jsem zklamán.

  motolka

  22.03.2016

  Zajímavá a napínavá knížka. Konec bych uvítala víc vysvětlený a ne tak trochu otevřený, ale jinak jsem se nemohla od knížky odtrhnout.

  PetK

  15.02.2016

  Vymyká se běžným knihám Mo Hyder, sérii s Jackem Cafferym mám fakt moc ráda. Tahle je prostě celá divná a ujetá, stejně jako Tokio. Je třeba přistoupit na to, že je to vše trochu nadsázka a fantazie (nebo už i fantasy?).

  Aqua-bella

  20.01.2016

  První kniha od této spisovatelky a vůbec mě nenadchla… Asi jsem měla příliš velká očekávání. Konec knihy byl pro mě velkým zklamáním a celá pointa se mi zdála nezdařená…

  sulcova91

  05.01.2016

  Moje první setkání s Mo a bohužel už se asi k její knihám nebudu vracet. Čekala jsem od toho až příliš, ale do čtení jsem se musela vyloženě nutit, protože nesnesu nedočtenou knihu.

  ondatra28

  24.12.2015

  Předešlá hodnocení sice nevalná, já však byla upřímně nadšená. Obdivuji fantazii autorky. Pro někoho občas dost šokující, zabíhá do až nechutných podrobností, ale já to beru jako kořeníčko.

  Janeee

  04.12.2015

  Od této autory má první kniha a zcela ne poslední. Velmi dobrý styl psaní. 😉

  GrasselováL

  29.11.2015

  Začátek knihy se skvěle rozjel, ale bohužel další část knihy mě dost nudila (policejní vyšetřování). Ale řekla jsem si, že Mo prostě musím dočíst dokonce a konec mě dost překvapil. Ale musím říct, že zatím z knih, které jsem od Mo četla (Ptáčník a Panenka) nejslabší.

  Lenka.Vílka

  05.10.2015

  Kvůli tématu jsem tušila, že mě kniha bude bavit. Navíc je od Mo, takže jasné jako facka, že prostě jo. A taky mě zajímalo…Proč je skeptik jako Joe tak zanícení do odkrytí pravdy? Proč zrovna téhle konkrétní pravdy? Byla by nuda se hned v první kapitole dozvědět, že je to osobní (kdyby bylo vyprávěno lineárně). A otázka pro mě nejdůležitější. Jak to že mu dovolili přístup na ostrov? Proč zrovna Joe? Sám to zmínil ve svých myšlenkách (a mě zajímalo, jestli to tak vážně bude nebo se pouze jedná o nahození falešné udičky ze strany autorky…). Nakonec to odpadlo jako v každé její knize. Na první pohled jednoduché téma, které na pohled druhý, až tak jednoduché není. Dokonalost a blaho 😉 Jednoduše doporučuji. Odložit knihu se fázi "rozečteno" bylo těžké…

  ptoček

  14.08.2015

  Moje třetí kniha od Mo a musím jedním slovem – dokonalá 🙂 opět jsem od začátku nemohla dát knihu z ruky, četla do noci, šílený námět, konec jsem tušila ze se zvrtne, ale ne takhle 🙂 prostě Mo žeru a těším se na další její knížku, je to jako závislost 🙂

  betys6914

  16.07.2015

  o Mo Hyder sem podle recenzí čekala něco strašidelnějšího, ale bylo to moje první setkání, tak uvidíme, jak to dopadne příště

  betys6914

  16.07.2015

  o Mo Hyder sem podle recenzí čekala něco strašidelnějšího, ale bylo to moje první setkání, tak uvidíme, jak to dopadne příště

  Slooki

  05.06.2015odpad!

  No, je to takové nemastné. A neslané také. Moc jsem si na této knize nepochutnal. Je možné, a asi to je dané tím, že čtu jiný žánr, nic to ale nemění na tom, že mě příběh moc nezaujal. V celé této brožůře se veškeré ty brutální věci děli bez mé přítomnosti, skrytě mému pohledu, což docela zamrzí. Nebylo mi umožněno se jich účastnit, pokochat si svou zvrácenou mysl a trošku si je užít. Příběhu by prospělo o něco více ho v časové linii zkrátit. Toto veselé dobrodružství by se dalo zvládnout během týdne. Nějak tak trošku přidat do kroku, více rozložit mysl toho poťapy, a bylo by to ok. Pokud Vám tedy toto slabé polechtáni stačí k uspokojení vašich tajných sadistickoperverzněerotických snů, Bůh s Vámi.

  Iva B.

  22.04.2015

  Mé první setkání s autorkou… kniha se mi líbila a těším se na další.

  Kortexo

  20.04.2015

  Ostrov sviní láká už jenom zdejším obsahem knihy, stejně, jako u jiného románu autorky s názvem Panenka.Skvělá hlavní postava a zajímavý příběh, který je skvěle napsaný, s překvapivým koncem.
  Stejně jako Ptačník, nebo Pečovatel, by to byl originální a brilantní román bez konkurence.Jenže není a proč?Po hlavním dějovém zvratu v románu a přijezdu policie se stane něco nečekaného.
  Děj románu končí a dalších zhruba 100 stran knihy je věnováno několika zbylým postavám, které vypraví svůj názor na zážitky z ostrova a řeší vztahy mezi sebou.Jednotlivé kapitoly jsou i nadepsány jejich jmény.
  Ani jediná z těchto kapitol neposouvá příběh dopředu a je naprosto zbytečná.Zastavuje tempo románů a je nesmyslná a nelogická.Je to jako, když se dívate na film a přeruší ho reklama.Tady boužel trvá 100 stran.
  Po téhle dokumentární vložce, najednou román pokračuje, jako by se nic nedělo a dovede čtenáře k brilantnímu konci.
  Kdybych neměl knihu z knihovny, tak bych vzal tuto knihu, vyrval těch zbytečných 100 stran a byl by s toho dokonalý román bez konkurence na pět hvězd…

  modrasek13

  26.02.2015

  Pro mě nejlepší kniha autorky.

  marek7167

  15.02.2015

  Knihu jsem přečetl již tak před 5ti lety a pro mě absolutně brilantní kniha s vynikající zápletkou a super koncem, kdy se vše změní v posledních 5 stránkách knihy!!!

  seredomi

  13.01.2015

  Hohoho -to byla jizda!

  K.M.

  04.10.2014

  Mám Mo docela ráda ale toto byl krok vedle zatím mi příjde nejlepší Tokio.
  TAGS:

  Online Ostrov sviní ebook, Kniha Ostrov sviní FB2, Download Ostrov sviní PDF , Download Ostrov sviní MOBI, Online Ostrov sviní kniha, Zdarma Stažení Ostrov sviní IPhone, Online kniha Ostrov sviní PDF, Zdarma Ostrov sviní DJVU, Zdarma Stažení Ostrov sviní TXT, Stažení Ostrov sviní RTF, Online Ostrov sviní FB2 , e-kniha Ostrov sviní stažení TXT, Zdarma Ostrov sviní stažení kniha, e-kniha Ostrov sviní download MOBI, Stažení Ostrov sviní IPad, Číst Ostrov sviní MOBI, Číst Ostrov sviní DOC, Zdarma Ostrov sviní AWZ, Download e-kniha Ostrov sviní iPad , Zdarma Ostrov sviní DJVU, Download Ostrov sviní e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ostrov sviní DVD, Číst Ostrov sviní TXT, Book Ostrov sviní stažení DJVU, Ostrov sviní stažení kniha zdarma, Ostrov sviní stažení kniha pdf zdarma, Ostrov sviní pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ostrov sviní pdf zdarma, Ostrov sviní stažení kniha epub zdarma, Ostrov sviní ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply