Otázka ztracené hlavy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Otázka ztracené hlavy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Otázka ztracené hlavy


Samuel Hoenig je mladý muž, který má vlastní podnik, žije s matkou a miluje baseball. Řekli byste – nic výjimečného. Jenomže Samuel je velice výjimečný. Trpí Aspergerovým syndromem (i když on sám je přesvědčený, že je to spíš výhoda než utrpení), což mu sice trochu komplikuje komunikaci s ostatními lidmi, ale co se týče přesných analýz, mohl by soupeřit s tím nejlepším počítačem. Na živobytí si vydělává tak, že lidem odpovídá na otázky. Jakékoli otázky. Jak dlouho žije anakonda? Z čeho je baseballový míček? Jaké bude zítra počasí? Když dostane otázku: „Kam zmizela hlava Miriam Masters-Powellové?“, nabere jeho dosud poklidný výzkum v pohodlí vlastní kanceláře docela jiný směr. Spolu s „asistentkou pro mezilidské vztahy“ paní Taylorovou zahájí pátrání, při kterém půjde o hlavu i jim.Kniha v českém jazyce!


Stažení Otázka ztracené hlavy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Otázka ztracené hlavy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Otázka ztracené hlavy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Otázka ztracené hlavy.pdf (EUR-0.00)

  Otázka ztracené hlavy.epub (EUR-0.00)

  Otázka ztracené hlavy.doc (EUR-0.00)

  Otázka ztracené hlavy.txt (EUR-0.00)

  Otázka ztracené hlavy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Otázka ztracené hlavy.PDF – (EUR 0.00);

  Otázka ztracené hlavy.MOBI – (EUR 0.00);

  Otázka ztracené hlavy.EPUB – (EUR 0.00);

  Otázka ztracené hlavy.DOC – (EUR 0.00);

  Otázka ztracené hlavy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Asperger’s Mystery (1.)

  Originální název:

  The Question of the Missing Head (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Dajda

  28.12.2017

  Mě prostě Samuel hrozně baví! 🙂 a i když se mi víc líbila kniha Otázka neznámého manžela, tak stejně tleskám!

  zoew

  04.09.2017

  Velmi divný příběh s detektivními prvky (vyloženě jako detektivka mi to nepřipadalo). Nejvíc mě bavily pasáže, v nichž se projevoval Aspergerův syndrom hlavního hrdiny, zbytek byl docela nuda.

  magnolia

  26.06.2017

  Nakonec dám 4*, i když jsem se během čtení rozmýšlela. Jenže , stejne jako v knize Projekt manželka, i tady mě velmi bavil hlavní hrdina. A to po celou dobu, i když mi připadalo vyšetřování případu spíše statické, jakoby na divadle ve stále stejných kulisách s měnícím se počtem postav. Úvahy a komentáře (okořeněné testy lidí podle písní Beatles) Samuela mě pokaždé povzbudily a probraly při večerním čtení. Jeho náhodně objevená sympatická spolupracovnice a rozumná maminka, dobře plnily úlohu jeho malého okruhu spřízněných a chápajících lidí. Kdo má navíc rád klasické detektivky, určitě ocení i zajímavou zápletku s určitou mírou nadsázky (já si užívala spíše neobvyklého hlavního hrdinu, skvěle vytvořeného dvojicí autorů, z nichž jeden se Aspergerovu syndromu věnuje dlouhodobě).
  (K anotaci : Samuelova asistentka byla Janet Washburnová, paní Taylorová se tam nevyskytuje. Jak to je, se dočtete na str. 13 a 14).

  ladyfromskye

  30.03.2017

  Poučné, vtipné a osvěžující. Až na drobné začátečnické chybičky (rozumějte: napsat detektivku, to chce kus odvahy a inteligence, je to žánr s mnoha specifiky) nemám této knize co vytknout. Už se moc těším na další díl.

  alzbeta4340

  16.02.2017

  Samuel, detektiv amatér trpící Aspergerovým syndromem řeší záhadu …. osnova příběhu i hlavní hrdinové jsou dobře a vtipně vymyšlení. Především začátek knihy mě opravdu pobavil a navnadil. Bohužel celou zápletku jsem odhadla už v půlce knihy, což někdy není na škodu, ale v tomto případě mi to hodně vadilo. Celé vyšetřování se mi pak zdálo zdlouhavé a trochu zmatené. Autorům se prostě nepodařilo vytěžit všechny možnosti příběhu. Je to ale jejich první společná detektivka, tak možná ještě zkusím Samuelův druhý případ.

  Rade

  05.12.2016

  Plus za netradičního detektiva a za pohled na odlišné vnímání svého okolí člověkem s Aspergerovým syndromem. V tomhle byla kniha hodně povedená a zajímavá. Vlastní detektivní příběh je ale jedna velká nadsázka, celé je to laděno do takového zvláštního černohumorna. Mě ale bavily spíše střety Samuela s okolím (některé jeho výhrady a problémy lze dost dobře chápat), než vlastní detektivní příběh.
  Tři plus.

  „Kdybych teď vytáhl z kapsy kapesník, abych do něj telefon vzal, bylo by to nezdvořilé… Kdyby šlo o telefon někoho cizího, pochybuji, že bych se ho vůbec dotkl. Ale paní Washburnová byla, jak jsem doufal, přítelkyně, takže jsem ji nechtěl urazit. I když představa všech mikrobů a mikroorganismů žijících na telefonu byla hrůzná. Vůbec nechápu, jak si lidé mohou takové věci jen tak vyměňovat a vůbec o tom nepřemýšlet. Netrpím žádnou fobií z bakterií, tohle nikterak nesouvisí s mým Aspergerovým syndromem. Prostě mi tak velí zdravý rozum, že bych se měl chránit.“

  darion

  27.11.2016

  Rozhodně zaujala – dílem proto, že zrovna touto dobou se učím komunikaci s člověkem – Aspergerem, dílem proto, že mám asi období, kdy víc než kdykoliv v minulosti čtu detektivky. Zhruba od poloviny to má i potřebný spád, závěr určitě překvapí.

  trudoš

  24.08.2016

  Bezesporu za to může moje slabost pro atypické hrdiny, protože tuhle komorní detektivku s ukradenou hlavou, decentní mrtvolou a záhadou zamčeného pokoje jsem si skutečně užil. Krása příběhu spočívá v ústřední postavě Samuela Hoeniga, podivína s diagnostikovaným Aspergerovým syndromem, který díky své „nemoci“ vnímá svět podle zcela jiných pravidel. Přes poměrně hodně vysoké IQ je však nevýhodou jeho neschopnost porozumět sociálním zvyklostem společnosti. Což je často příčinou komických nedorozumění a popletených situací.
  Jak jsou ovšem pátrač i zápletka sympatičtí, Jeff Cohen hřeší na přirozený stav věcí. Opomenu-li fakt, že některé zvraty nejsou úplně dotažené a jiné zas dost nahrávají autorovi, je to především nutnost přistoupit na hru, že si policie v případě vyšetřování úmyslného zabití nechá radit od autistického civilisty. Jinak ale velmi povedený přírůstek k potrhlým detektivům. A přiznám se, že Hoenigova metoda na rozpoznávání osobností dle písní The Beatles mě skutečně dostala.  TAGS:

  Online Otázka ztracené hlavy ebook, Kniha Otázka ztracené hlavy FB2, Download Otázka ztracené hlavy PDF , Download Otázka ztracené hlavy MOBI, Online Otázka ztracené hlavy kniha, Zdarma Stažení Otázka ztracené hlavy IPhone, Online kniha Otázka ztracené hlavy PDF, Zdarma Otázka ztracené hlavy DJVU, Zdarma Stažení Otázka ztracené hlavy TXT, Stažení Otázka ztracené hlavy RTF, Online Otázka ztracené hlavy FB2 , e-kniha Otázka ztracené hlavy stažení TXT, Zdarma Otázka ztracené hlavy stažení kniha, e-kniha Otázka ztracené hlavy download MOBI, Stažení Otázka ztracené hlavy IPad, Číst Otázka ztracené hlavy MOBI, Číst Otázka ztracené hlavy DOC, Zdarma Otázka ztracené hlavy AWZ, Download e-kniha Otázka ztracené hlavy iPad , Zdarma Otázka ztracené hlavy DJVU, Download Otázka ztracené hlavy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Otázka ztracené hlavy DVD, Číst Otázka ztracené hlavy TXT, Book Otázka ztracené hlavy stažení DJVU, Otázka ztracené hlavy stažení kniha zdarma, Otázka ztracené hlavy stažení kniha pdf zdarma, Otázka ztracené hlavy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Otázka ztracené hlavy pdf zdarma, Otázka ztracené hlavy stažení kniha epub zdarma, Otázka ztracené hlavy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply