Otrok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Otrok Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Otrok


Druhé vydání knihy Otrok reflektuje překvapivě neutuchající zájem čtenářské veřejnosti o šokující román kontroverzní české spisovatelky, kterou je Sylva Lauerová.

V Heleně, která je jinak úspěšnou realitní makléřkou, doznívá intenzivní pocit frustrace z dalšího nevydařeného vztahu. Ocitá se poprvé v životě sama, a tak se rozhodne zpestřit svůj svět opravdu nekonvenčním způsobem. Najde si muže – otroka. Zdánlivě nevinná hra však roztočí spirálu událostí, které se Heleně zcela vymknou z rukou…

Na pozadí striktně definovaného sadomasochistického vztahu se odvíjí fascinující temné drama, odhalující démona neomezené moci. Autorka zcela otevřeně a bez zábran popisuje detaily intimních scén a nutí čtenáře překročit onu pomyslnou hranu dnes stále ještě tabuizovaného tématu. …Vlastně jej nenutí vůbec – dynamika příběhu, přicházející ve vlnách, přirozeně vtahuje čtenáře do děje. Prakticky on sám se, paradoxně, ocitá v jakémsi zvláštním vztahu dominance a submisivity ke knize samotné. Fascinován svými protichůdnými pocity a překvapen vlastní zvědavostí začíná přehodnocovat své počáteční sympatie a antipatie a dochází tak k nečekaným závěrům nejen o hlavních postavách, ale i o sobě samém.
Otrok je kniha, u které budete nuceni odložit všechny své předsudky. Ale před tím, než vyřknete svůj ortel, že autorka zašla příliš daleko, kniha sama vás naprosto přirozeně postaví před podobnou otázku: Jak daleko jste ochotni zajít vy?Kniha v českém jazyce!


Stažení Otrok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Otrok (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Otrok zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Otrok.pdf (EUR-0.00)

  Otrok.epub (EUR-0.00)

  Otrok.doc (EUR-0.00)

  Otrok.txt (EUR-0.00)

  Otrok.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Otrok.PDF – (EUR 0.00);

  Otrok.MOBI – (EUR 0.00);

  Otrok.EPUB – (EUR 0.00);

  Otrok.DOC – (EUR 0.00);

  Otrok.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , van Aspen
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (38)

  Přidat komentář

  Suou

  10. ledna

  Ehm… ja znesiem veľa, takže som knihu dočítal,ale ten koniec … čakal som proste šťastnejší koniec ako som dostal. Hlavnú postavu som nemal rád,ale musím uznať autorka že si neberie servítku pred ústa čo ma dosť potešilo, lebo v tejto dobe ide hlavne o predaj a autori musia svoje diela viac formulovať.

  Nita17

  07.06.2017

  Kniha, kterou by jsi měl povinně přečíst každý kdo se rozhodne vstoupit a ochutnat vody BSDM. Přímočaře popsáno jak to může být špatně, co ukrývá lidská mysl a jakou cenu může mít lehkovážnost. Rozhořčení je myslím správná reakce na přečtení této knihy, ovšem nikoliv žádné odsuzování BSDM životního stylu. Řekněme, že je to náhled na ta temná a nepřípustná zákoutí.

  Radvana

  15.03.2017

  Přečetla jsem Jumaroro a pak lačnila po další knize autorky a dostal se mi do ruky Otrok.Takže jsem přestala lačnit,ale zas mám načtenou novou zkušenost,takže proč ne

  zbožňuju_knihy

  26.02.2017

  Místy dost kruté, ale čtivé + přímočaré. Líbilo se mi, jak se toho autorka nebojí, dávám 5.

  Owain

  15.09.2016

  Začátek dobrý, konec smutný. Asi jsem čekala něco víc.

  Marluksa

  12.07.2016

  Surové, často nechutné, ale přímé, což se mi líbilo. Autorka si nebrala servítky a tak to má být. Ostatně je to "speciální" druh beletrie.

  leny.wood

  01.07.2016odpad!

  Nuže, zkusila jsem to a nic. Snad jsem čekala víc, zhruba v polovině mě to přestalo bavit, pořád dokola to samé (proboha co tam dělají ty smajlíci?!). Myslela jsem si, že alespoň jednu nebo dvě hvězdy dám, ale nemůžu. Pro mě to zkrátka není hodnotná literatura, o čemž svědčí fakt, že jsem pak stránky jen zběžně pročetla, abych se dostala na konec, který byl… škoda slov.

  Suzynka29

  04.06.2016

  Úplně nevím co říct. Myslím, že snesu hodně, ale tohle bylo i na mě chvílemi docela dost. Polovinu knihy jsem cítila k Heleně odpor a Štefana litovala. Ale něco do sebe ta kniha měla. Konec jsem tak nějak čekala. Určitě mě oslovila u knih této autorky nejmíň.

  Catherine

  17.05.2016

  Nevím odkud začít, styl psaní pro mě nebyl to pravý. Občasní smajlíci….. no to snad nebudu ani komentovat. Tuhle literaturu mám ráda ale tohle bylo na mě moc. Asi takhle nějak z části ten vztah vydadá ale to bylo opravdu moc. Jinak nápad dobrej ale nic pro mě

  Vlcatko333

  25.01.2016

  Čtu tady v komentářích varování že "takto D/s vztah nevypadá", že 50 odstínů bylo lepších, že to uráží toho a tamtoho a že Helena je prostě vycaplaná kráva. Upřímně, nikdy mě nenapadlo o té knize takhle přemýšlet. Nemyslím že je špatná protože v ní není popsaný krásný ideální D/s vztah a nemyslím si že autorka se "ani neobtěžovala otevřít wiki". Kniha prostě popisuje, řekněme velice osobitě(místy mě z toho stylu bolely oči), psychicky narušenou osobnost která se rozhodla se vybít v takovém vztahu. Ten vztah nebyl zdravý, nebyl v pořádku ale to neznamená že v pořádku není knížka – ta nikde neříká že je to univerzální návod pro D/s vztahy ani že "tak to má vypadat". Osobně mi přišel zajímavý "vývoj" Heleny.

  Ashi

  03.10.2015

  Khiha se mi líbila. Ale musím dodat že jsem jí četla čistě pro zajímavost a rozhodně takto nastíněný model vztahu neodpovídá bdsm. Popravdě jsem tu knihu četla jako první erotickou knihu takže mi připadalo "hustý" že se takový věci píšou v knihách. Dneska bych už měla asi jiný názor.

  alef

  29.08.2015odpad!

  Nedočteno.

  XenaTaurus

  29.08.2015

  Vzkaz pro budoucí čtenáře: prosím vás, takto D/s vztah nefunguje, takový model chování si jen autorka vymyslela, neznajíc vůbec blíže svět BDSM, protože jí zřejmě bylo zatěžko si o tom něco více přečíst na netu na takto zaměřených webovkách. Dominant je vždy za svého submisiva zodpovědný ve smyslu, že nedopustí, aby se při praktikách BDSM něco přihodilo. Nebo měl být román varováním před vychytralými ženami, které si otroka najmou z důvodu své vlastní lenosti,a roli dominantní ženy uboze sehrají,leč s fatálním koncem pro submisivního muže? Je otázkou, zda by muž takovou ženu bral jako svoji Paní a dominu, zřejmě těžko. Každý ať si tedy udělá závěr sám.

  Andra

  10.08.2015

  nedočetla, prostě na to nemám.

  Hervara

  01.03.2015

  Jednak bych ráda všechny pozdravila a mile je překvapila, že autorka vůbec o BDSM nepíše. Nazveme to tak, že paní autorka si toto vycucala z prstu a ani se neobtěžovala si danou problematiku předem nastudovat. Ani "blbou" wikipedii a rozhodla se svět "obohatit" a "dovzdělat" o těch "magorech a úchylech". Prvních pár stránek mě zaskočilo jednak ubohým slohem a pak vypočitavou konstrukcí. Helena je strašně dominantní, a bla bla, bla. Vyjadřuje se jako nějaký póvl. Chování frustrované nány, co si to rozdává s nějakým chlapákem ve výtahu a nějaký otrok jí nezajímá. Mám se cítít uraženě? Mám se cítit naštvaně? Musela jsem vetšinu pasáží přeskočit, abych potlačila vztek a rozhořčenost nad takovým brakem, škvárem a nad jehož existencí musím přemýšlet. Co nám sakra paní autorka chce říct? Poprosila bych paní autorku, a’t příště raději píše o něčem, co je jí bližší a nauráží BDSM pozitivní lidi. Budeme jí velice vděční.

  johanka1

  13.01.2015

  Z knihy mám rozporuplné pocity, né že by se mi nelíbila, ale už to nebylo ono co Hračka. Každopádně jsem jí dočetla, zajímalo mne jak to dopadne a takový konec se celkem dobře dal očekávat. Nicméně potřebuji teď změnu, takže jsem dostala tip a vrhám se na čtení Nabíječe.

  Zdery

  18.11.2014

  Pro mě tedy hodně drsná kniha. Četla se dobře, chvílemi mi běhal mráz po zádech. Člověk si jen říká, jak si někdo může dobrovolně nechat ze života udělat takové peklo? Podle mě jde ale i o to, že pokud je člověk takto sexuálně zaměřený, tak by si měl vybrat někoho, kdo má s takovýmto vztahem zkušenosti a ne amatérku (jako v této knize), která postupně ztratila soudnost a jakýkoli cit a zábrany.

  Natique

  20.09.2014

  Téma pro mě bylo zcela nové – nikdy předtím jsem se s ním nesetkala. Vlastně i proto jsem po této knize sáhla. Pro mě zajímavý psychologický román, který mě často nutil k přemýšlení.

  lakyh

  26.08.2014

  Byl jsem napjatý v jakém smyslu to bude pojato a hlavně jak se asi takový vztah může vyvinout a samozřejmě teoretických možností jak to může dopadnout je opravdu spoustu, nicméně že to dopadne právě takto jsem i tak trochu očekával a pro nejlepší názornost a zajímavost to byl asi nejlepší konec i když samozřejmě špatný. Kniha mě nezklamala, oceňuji ten psychologický vývoj hlavní osoby. Nicméně lidem, kteří o BDSM do té doby neslyšeli nebo se více nezajímali nedoporučuji, myslím, že je to kniha pro již více zasvěcený, kteří dokážou trochu více určité věci pochopit, případně tím nebudou strašně znechuceni. Kniha mě nezklamala, ten vývoj byl zajímavý. A také je to dobré varování – BDSM vždy jen SSC (safe, sane and consensual)!

  adrianna0305

  15.07.2014

  Nad prvni polovinou knihy jsem se i docela bavila 😀 pak mi začalo být Štefana líto a už jsem se tak nebavila 🙁 Přála bych mu méně agresivní dominu.

  nikola8473

  21.06.2014

  Těšila jsem se na tuto knihu, protože ji napsal český autor, ale velmi mně zklamala. Rozhodně se nevyrovná trilogii Padesát odstínu.

  Kacabenka

  13.05.2014

  Tohle je jedna z mála knih, kterou jsem nebyla schopna přečíst tzv. jedním dechem. Obdivuhodné je, jakým jazykem je to napsané a jak autorka byla schopna popsat veškeré praktiky. Překvapivý zvrat v knize také nechybí, ovšem jak bylo řečeno, kniha je o velmi nechutných praktikách. Chápu, že každý hledáme v knihách jiný děj. Já si knihu pořídila ze zvědavosti, protože po přečtení padesáti odstínů šedi jsem chtěla vidět u pohled z druhé strany. Takže pro silné povahy doporučuji.

  LéňaM

  24.04.2014odpad!

  nejnechutnější kina co jsem kdy četla. Byla jsem na ní velice zvědavá a pak strašně zklamaná. O BDSM se člověk dozví hodně a ani se mu nechce tomu věřit, co dokáže člověka uspokojit. Doporučuji jen těm co mají takové věci rádi

  Marionetta

  31.03.2014

  Tato kniha byla určitě velmi zajímavá,ani se nedá s rovnávat s Padesáti odstíny šedi,protože je daleko víc realistická a člověk se tu opravdu dozví něco o BDSM,mě osobně přišel vývoj Heleny velmi zajímavý,jak se dokázala z domácí puťky,kterou se prezentovala na začátku, proměnit v nelítostnou dominu. Pokud se někdo chce dozvědět něco víc o BDSM vztazích tak rozhodně doporučuji,ale jinak je kniha až přehnaně nechutná a podruhé už bych ji nečetla.

  bikerkaul

  26.03.2014

  Problém knihu dočíst

  Roman78

  11.12.2013

  Hlavní hrdinka této knihy je stejně nesympatická jako její autorka… Otázkou zůstává, zda je i stejně nechutná a zlá… Místy uvažuje jako nabubřelá nacistická zrůda…

  kvetinkabrno

  21.10.2013

  Přečetla jsem , dověděla jsem se o BDSM jistě mnohem víc , než to málo , co jsem věděla a jsem šokovaná, kam až lze zajít, co všechno je člověk ochoten podstoupit a jakým způsobem se chová "madam". Nikdy jsem nic tak "hnusnýho" nečetla….děj je chudý, ale o to asi ani nešlo. Nedá se nic dělat, můj názor je ten, že lidé, kteří dokáží praktikovat něco takového, nemůžou být normální, (což ostatně ukazuje měnící se postava hlavní hrdinky. ) nebo musí být přinejmenším zfetovaní…….nebo mně to vysvětlete…..

  LiLLu

  09.10.2013

  Myslim, že by si tohle měla přečíst spisovatelka 50ti odstínů aby vůbec věděla o čem BDSM vůbec je:-D
  Mě téma nešokovalo, ale bylo to hustý.

  Jančislava

  26.09.2013

  No zajímavá kniha pokud si chce někdo přečíst jak to asi může fungovat ve vztahu d/s, ale ja mám jasno, ze toto nebude můj směr 🙂 Jinak je to napsáno zajímavě a rychle se to čte. Scény bdsm jsou tam popsány dostatečně až jsem měla chvilema stazenej zadek 🙂 Madam Helena se promění v peknou mrchu a je tam i vidět jak ji tento styl života změnil. Znova číst už nebudu mít potřebu 🙂 ale mohu doporučit rozhodně zajímavější než padesát odstínů šedi, které jsem ani nedocetla

  Iris313

  19.08.2013

  Pěknej hnus, ale přečetla jsem za dva dny až do konce. Faktem je, že se "scény" neopakují jako například u "Hračky", takže asi zaujala víc a nebyla nudná. Ale rozhodně ji neřadím mezi erotické knížky a už ji znovu číst nebudu. Přesto si kladu otázku jestli v reálném životě je někdo, kdo by chtěl zajít až tak daleko jako hlavní představitel knihy.
  TAGS:

  Online Otrok ebook, Kniha Otrok FB2, Download Otrok PDF , Download Otrok MOBI, Online Otrok kniha, Zdarma Stažení Otrok IPhone, Online kniha Otrok PDF, Zdarma Otrok DJVU, Zdarma Stažení Otrok TXT, Stažení Otrok RTF, Online Otrok FB2 , e-kniha Otrok stažení TXT, Zdarma Otrok stažení kniha, e-kniha Otrok download MOBI, Stažení Otrok IPad, Číst Otrok MOBI, Číst Otrok DOC, Zdarma Otrok AWZ, Download e-kniha Otrok iPad , Zdarma Otrok DJVU, Download Otrok e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Otrok DVD, Číst Otrok TXT, Book Otrok stažení DJVU, Otrok stažení kniha zdarma, Otrok stažení kniha pdf zdarma, Otrok pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Otrok pdf zdarma, Otrok stažení kniha epub zdarma, Otrok ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply