Otrokyně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Otrokyně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Otrokyně


Cassie uvízla v bitvě mezi dobrem a zlem. Její moc je přitažlivá a smrtící a zároveň i příliš opojná. Všechno má svou cenu a ta za používání magie přesahuje i její znalosti. Cítí se rozpolcená a neví, na kterou stranu se přiklonit.
Dva vůdci Tajného kruhu spolu bojují o nejvyšší moc a ona má před sebou těžké rozhodnutí. Buď si zvolí záchranu všech v Novém Salemu, nebo dá přednost své lásce a zvolí Adama. Toho Adama, jenž se snaží rozbít kruh na kusy.
Budou Cassiiny čarodějné schopnosti dost mocné, aby obstály ve finálním boji mezi dobrem a zlem a pomohly obnovit bezpečí čarodějného kruhu? Nebo podlehne pokušení, přikloní se k temné straně a popustí uzdu temným silám? Jestli Cassie odolá svůdnému Adamovi anebo uvolní vlastní temnou magii.Kniha v českém jazyce!


Stažení Otrokyně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Otrokyně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Otrokyně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Otrokyně.pdf (EUR-0.00)

  Otrokyně.epub (EUR-0.00)

  Otrokyně.doc (EUR-0.00)

  Otrokyně.txt (EUR-0.00)

  Otrokyně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Otrokyně.PDF – (EUR 0.00);

  Otrokyně.MOBI – (EUR 0.00);

  Otrokyně.EPUB – (EUR 0.00);

  Otrokyně.DOC – (EUR 0.00);

  Otrokyně.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tajný kruh (2.)

  Originální název:

  The Captive (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (28)

  Přidat komentář

  oluskace

  14.09.2017

  Určitě doporučuji si přečíst. Knížku jsem měla hned přečtenou a nemůžu se dočkat až si přečtu pokračování. Jen občas se chvilkama děj táhl, ale jinak jsem spokojeňà

  veru.nika

  06.04.2017

  První díl mě moc nevzal,ale tenhle jsem zhltla pomalu na jedno nadechnutí. Tak hurá na další

  z1631984

  13.03.2017

  Fantastické pokračování Tajného kruhu. Dojde zde k mnoha objasněním z prvního dílu. Opět otevřený konec, který nabádá k sehnání dalšího dílu.

  any333

  11.08.2016

  Tahle kniha byla podle mě o hodně akčnější než předchozí. Pár nevyřešeným záhadám z prvního dílu se přichází na rozuzlení, ale i tak nejsou zcela odkryté. A objevuje se někdo dvakrát horší než Faye.
  Nejvíc jsem se musela usmívat při té nevšední oslavě narozenin.

  petvet

  05.08.2015

  Druhý díl mě zaujal mnohem více než ten první.Co se týče hlavní hrdinky-pořád jsem se s ní moc nesžila,přijde mi naivní a kolikrát jsem nechápala její chování…
  Kniha je z roku 1992-takže mě to občas nutí k smíchu,když píší o tom,že mají holky luxusně vybavené pokoje s videorekordérem,magneťákem,apod 🙂 Mám radši novodobé knihy.
  Jinak se děj zajímavě rozvíjí-hlavně ke konci to bylo napínavé,takže hned pokračuji 3.dílem 😉

  tefian

  25.07.2015

  Knížka byla o dost napínavější než první díl. Akorát jsem nemohla vystát Cassie, která opravdu zkazila všechno, na co sáhla. Už se těším na další díl, který už mám půjčený 🙂

  knihomolka01

  10.02.2015

  Úplně si nejsem jistá, co k tomu dodat. 1. díl jsem četla dávno a už si nepamatuji všechny podrobnosti, nicméně k tomuhle dílu mám jisté výhrady. Přišlo mi, že autorka zbytečně zašla do extrémů a z Faye udělala fakt zrůdu, naopak Cassie ta pokazila všechno na co jen sáhla. Když měla říct pravdu lhala, a když byla naštvaná, chtěla naopak říct pravdu. Adam mi nepřišel o nic lepší a Diana mě občas taky pěkně štvala. Přijde mi to prostě všechno zbytečně vyhrocené. 😀

  Mruskulka

  06.02.2015

  Tak jako první díl i tento byl zajímavý a čtivý.

  ellypusik

  24.10.2014

  Byl to zajímavý díl, ale nikoliv ne tak poutavý jako první díl. Kdyby tam však nebyla Faye tak panovačná a zlomyslná a Cassie tak ustrašená a mlčenlivá kniha by pro mě byla dokonalá!!

  ivzu77

  30.07.2014

  Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

  Radka M.

  20.02.2014

  Snad ještě napínavější a úžasnější než 1. díl.

  DendaRA

  15.07.2013

  Otrokyně se mi líbila víc než Zasvěcení. Prostě super.

  Adele02

  11.07.2013

  Ještě lepší než předchozí díl s pořádně otevřeným koncem. Prostě super.

  Weasley

  24.06.2013

  Druhé pokračování knihy mě velmi mile překvapilo. Už od začátku mě kniha bavila. Teď mám doma třetí díl a doufám, že se do něj v nejbližší době pustím.

  bookcase

  09.04.2013

  Je to čtení opravdu pro mládež, ale když si chcete tenhle žánr přiblížit, proč ne 🙂

  JajaAP

  29.03.2013

  Druhý dil byl super. Jsem zvědavá na třetí. Podle recenzí,co jsem četla by měl být nejlepší, tak snad mě nezklame . 🙂

  marketka40

  07.03.2013

  všechny knihy od L.J. Smith jsou dobrý

  Bet

  29.01.2013

  Moc se mi líbí postava Nicka.V seriálu si ho moc neužijete škoda. Kniha je super.

  Kate.S

  20.12.2012

  Mnohem lepší než první díl. Je to úžasná kniha. Njevím jestli jsem jediná, ale já se u čtení bála, hlavně u druhé půlky knížky. Skončilo to tak napínavě:D co na to asi Diana řekne?

  jana89

  31.10.2012

  Díl poměrně slušný… postava Nicka se mi moc líbila… ale opět mi kniha přišla poněkud krátší, než to na co jsem zvyklá…

  Dandulka

  16.05.2012

  Velmi zajímavé, jsem zvědavá, jak to dopadne. Cassie už ví hodně, ale zatím neví všechno…. Tak uvidíme, jak se to vyvine.

  Peace

  30.04.2012

  Naštěstí velmi dobré pokračování 1. dílu :o) U této autorky jsem měla trošku obavy, ale povedlo se :o)

  fallík

  18.04.2012

  Strašně se mi líbí postava Nicka, ikdyž v tomto díle se mi zdá víc.. "lidský" 😀 Jinak zvrat v ději pěkný.. 😉

  trynitrix

  15.02.2012

  Druhý díl byl o kapičku lepší Cassie až tak naivní nebyla 😀 Já si nemůžu pomoct ale co se týče spisovatelky tak píše tak zvláštně že někdy to nedává smysl nebo možná to je překladem. Ale je fakt že Tajný kruh se mi čte líp než deníky mno nic jsem zvědavá na třetí díl Moc. Uvidíme v čem se polepší hlavní hrdinové a co se týče kluků zamlouvá se mi spíše Nick i když není tak výrazný jako Adam jako po stavově.

  Adulina12

  02.02.2012

  dobře udělaný, ale už to podle mě není tak podařený jako 1. díl.. a zrovna ted sem si na internetu stáhla další díl a du zjistit jak to bude dáll.. 😉 tak za neurčitý čas kouknětě na komentáře u další knihy.. 😛 😀

  piskuutek

  06.01.2012

  Moc pěkná knížka a myslím že to skončilo i trochu napínavě .. 😉 Jsem strašně zvědavá co tomu řekne Diana až se to dozví .. 😉

  Vendulik

  02.01.2012

  Skvělá kniha kniha. Moc se mi líbíla.

  Honey0105

  13.10.2011

  Po dočtení prvního dílu jsem se tohohle nemohla dočkat. Byla to ale doba, než Otrokyně vyšla a mě už nějak přešla chuť. Přesto jsem na knížku v knihovně narazila a půjčila si jí. Začala jsem číst a říkám si: "Blbost. Stejně si už nic nepamatuji z prvního dílu."
  Nakonec jsem si jí vzala do školy a najednou mi to čtení šlo.
  Některé ty bláboly mě docela štvaly, ale na druhou stranu.. Bylo to čtivé a zase trochu napínavé. Sice lehce přepísklý konec, ale u L.J.Smith je zázrak, že je přehnaný jen konec (viz. Upíří série).
  Nejde sice o moc kvalitní literaturu, ale i když jsem dospělá, tak stále také teenager a proto hodnotím takto.  TAGS:

  Online Otrokyně ebook, Kniha Otrokyně FB2, Download Otrokyně PDF , Download Otrokyně MOBI, Online Otrokyně kniha, Zdarma Stažení Otrokyně IPhone, Online kniha Otrokyně PDF, Zdarma Otrokyně DJVU, Zdarma Stažení Otrokyně TXT, Stažení Otrokyně RTF, Online Otrokyně FB2 , e-kniha Otrokyně stažení TXT, Zdarma Otrokyně stažení kniha, e-kniha Otrokyně download MOBI, Stažení Otrokyně IPad, Číst Otrokyně MOBI, Číst Otrokyně DOC, Zdarma Otrokyně AWZ, Download e-kniha Otrokyně iPad , Zdarma Otrokyně DJVU, Download Otrokyně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Otrokyně DVD, Číst Otrokyně TXT, Book Otrokyně stažení DJVU, Otrokyně stažení kniha zdarma, Otrokyně stažení kniha pdf zdarma, Otrokyně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Otrokyně pdf zdarma, Otrokyně stažení kniha epub zdarma, Otrokyně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply