Ovládněte svůj mozek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ovládněte svůj mozek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ovládněte svůj mozek


Autor knihy nabízí cenné know-how, s jehož pomocí studenti překonají problémy při učení a získají dokonalý domácí výukový nástroj pro cizí jazyky. Pomocí užitečných technik pro trénink paměti si snadno zapamatujete desítky údajů, které mohou být klíčové pro vaši profesi. Naučíte se nezapomínat, co všechno jste chtěli říci a vyřídit při obchodním jednání. Naučíte se číst neuvěřitelně rychle a přesto si pamatovat lépe.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ovládněte svůj mozek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ovládněte svůj mozek (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ovládněte svůj mozek zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ovládněte svůj mozek.pdf (EUR-0.00)

  Ovládněte svůj mozek.epub (EUR-0.00)

  Ovládněte svůj mozek.doc (EUR-0.00)

  Ovládněte svůj mozek.txt (EUR-0.00)

  Ovládněte svůj mozek.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ovládněte svůj mozek.PDF – (EUR 0.00);

  Ovládněte svůj mozek.MOBI – (EUR 0.00);

  Ovládněte svůj mozek.EPUB – (EUR 0.00);

  Ovládněte svůj mozek.DOC – (EUR 0.00);

  Ovládněte svůj mozek.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , BizBooks
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Vrrr

  07.11.2017odpad!

  Dobrý den, musím se s Vámi podělit také o špatnou zkušenost tohoto rádoby spisovatele, psychologa atd.… za což se pán v knížce považuje. Koupil jsem si knihu Libor Čínka Ovládni svůj mozek. Bohužel to byla chyba, ale celku cenná, jelikož už od tohoto autora si nic nekoupím. V knize a v každé kapitole se vychvaloval a nadával na školský systém. Co mě zaráželo tak opravdu v každé kapitole… sic má pravdu, ale kapku mi přišlo, že už neví co psát a tak jen natahoval stránky. V knize nevyli žádné techniky na paměť, co by za něco stály jen zkopírovaná omáčka s jiným kořením to vše podáno v arogantním vydaní = Libor Čínka. Takže kdo nechce vyhodit svoje peníze, nedoporučuji tohoto autora.

  cetriolo

  31.08.2016odpad!

  No co k tomu říct… Kniha má příslib něčeho naprosto úžasného, ale bohužel zůstane jenom u toho příslibu. Na každé druhé stránce autor slibuje věci typu "až si ukážeme to a to, tak vám to změní život a budete si pamatovat úplně cokoliv". Ale když se člověk (někde v půlce knihy) už dostane k něčemu zajímavému tak je to popsáno tak, že po přečtení jsem si nebyl jistý jestli co to vlastně mělo být.

  Veronika311

  11.05.2016

  Kniha je rozhodně velmi užitečná, avšak až moc se zde slibuje a hovoří o jejích výhodách, takže prvotní elán a nadšení poněkud zbrzdí vrstva stránek o ničem.

  Ashi

  17.11.2015

  V knize je příliš mnoho opakujících se vět typu "dozvíte se dál, .." takže prvních 100 stran z celkem 300 působí jako úvod bez informací. Pár užitečných informací o paměti, jak se lépe učit a lépe číst tu je, ale je to tak rozplizlý, že by se podstatetné informace vešli do dvou kapitol. Ale autor chtěl asi napsat "převratnou" úžasnou knihu na 300 stran za 350Kč. Za mě je to užitečné ale spíše na najítí si pár fint, číst to od A do Z bylo zbytečné.  TAGS:

  Online Ovládněte svůj mozek ebook, Kniha Ovládněte svůj mozek FB2, Download Ovládněte svůj mozek PDF , Download Ovládněte svůj mozek MOBI, Online Ovládněte svůj mozek kniha, Zdarma Stažení Ovládněte svůj mozek IPhone, Online kniha Ovládněte svůj mozek PDF, Zdarma Ovládněte svůj mozek DJVU, Zdarma Stažení Ovládněte svůj mozek TXT, Stažení Ovládněte svůj mozek RTF, Online Ovládněte svůj mozek FB2 , e-kniha Ovládněte svůj mozek stažení TXT, Zdarma Ovládněte svůj mozek stažení kniha, e-kniha Ovládněte svůj mozek download MOBI, Stažení Ovládněte svůj mozek IPad, Číst Ovládněte svůj mozek MOBI, Číst Ovládněte svůj mozek DOC, Zdarma Ovládněte svůj mozek AWZ, Download e-kniha Ovládněte svůj mozek iPad , Zdarma Ovládněte svůj mozek DJVU, Download Ovládněte svůj mozek e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ovládněte svůj mozek DVD, Číst Ovládněte svůj mozek TXT, Book Ovládněte svůj mozek stažení DJVU, Ovládněte svůj mozek stažení kniha zdarma, Ovládněte svůj mozek stažení kniha pdf zdarma, Ovládněte svůj mozek pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ovládněte svůj mozek pdf zdarma, Ovládněte svůj mozek stažení kniha epub zdarma, Ovládněte svůj mozek ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply