Pahorok z piesku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pahorok z piesku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pahorok z piesku


Román anglického prozaika Raya Rigbyho je voľným pokračovaním diela Pahorok, ktoré sa preslávilo aj vo svojej filmovej podobe.

Ako v predchádzajúcom príbehu autor sa aj tu zameriava na osudy väzňov z cely číslo osem, ktorí v ustavične sa sťažujúcich podmienkach bojujú ďalej o svoju ľudskú dôstojnosť, hoci vyhrotené pomery v trestnom tábore im hrozia hrdelnými rozsudkami. Po smrti väzňa Stevensa a štábneho Williamsa stupňujú svoj zápas s neľudskou väzenskou mašinériou, ktorú stelesňuje najmä štábny rotmajster Wilson, neoficiálny šéf tábora. Hlavnú dejovú líniu zameranú na život vo väznici prerušujú opisy života vo vojenskom tábore na púšti, retrospektívne pohľady do minulosti s intímnymi osobnými zážitkami a vedľajšie dejové línie, v ktorých sa odvíjajú príbehy najbližších príbuzných hrdinov degradovaného dôstojníka Rohertsa, čierneho Bokumba a dvoch ďalších silných individualít. Škótov Drummonda a Baldecka, ktorí sa tiež stávajú symbolmi nezlomného ľudského ducha bojujúceho o spravodlivosť.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pahorok z piesku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pahorok z piesku (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pahorok z piesku zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pahorok z piesku.pdf (EUR-0.00)

  Pahorok z piesku.epub (EUR-0.00)

  Pahorok z piesku.doc (EUR-0.00)

  Pahorok z piesku.txt (EUR-0.00)

  Pahorok z piesku.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pahorok z piesku.PDF – (EUR 0.00);

  Pahorok z piesku.MOBI – (EUR 0.00);

  Pahorok z piesku.EPUB – (EUR 0.00);

  Pahorok z piesku.DOC – (EUR 0.00);

  Pahorok z piesku.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Hill of Sand (1981)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  pepa4081

  05.10.2016

  Naprosto úžasná knížka. Poprvé jsem ji četl na před lety na vojně a byla to jedna z těch, které mě držely nad vodou. Stejně hodnotím i Pahorek. Vrcholně uspokojivé.

  kivera

  04.04.2012

  Slabší než Pahorek.

  Bránolog

  06.02.2012

  Drží to při sobě trochu míň, než pahorek, ale furt dobrý.  TAGS:

  Online Pahorok z piesku ebook, Kniha Pahorok z piesku FB2, Download Pahorok z piesku PDF , Download Pahorok z piesku MOBI, Online Pahorok z piesku kniha, Zdarma Stažení Pahorok z piesku IPhone, Online kniha Pahorok z piesku PDF, Zdarma Pahorok z piesku DJVU, Zdarma Stažení Pahorok z piesku TXT, Stažení Pahorok z piesku RTF, Online Pahorok z piesku FB2 , e-kniha Pahorok z piesku stažení TXT, Zdarma Pahorok z piesku stažení kniha, e-kniha Pahorok z piesku download MOBI, Stažení Pahorok z piesku IPad, Číst Pahorok z piesku MOBI, Číst Pahorok z piesku DOC, Zdarma Pahorok z piesku AWZ, Download e-kniha Pahorok z piesku iPad , Zdarma Pahorok z piesku DJVU, Download Pahorok z piesku e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pahorok z piesku DVD, Číst Pahorok z piesku TXT, Book Pahorok z piesku stažení DJVU, Pahorok z piesku stažení kniha zdarma, Pahorok z piesku stažení kniha pdf zdarma, Pahorok z piesku pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pahorok z piesku pdf zdarma, Pahorok z piesku stažení kniha epub zdarma, Pahorok z piesku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply