Pasažérka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pasažérka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pasažérka


Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující o její život. Etta tak zjistí, že zdědila zvláštní schopnosti, o kterých nikdy neslyšela. Aby ochránila své tajemství i svůj život, bude muset cestovat nejen mnoho mil od domova, ale i do minulosti… Nepřátelské rody se ale nevzdávají a chtějí její moc!Kniha v českém jazyce!


Stažení Pasažérka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pasažérka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pasažérka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pasažérka.pdf (EUR-0.00)

  Pasažérka.epub (EUR-0.00)

  Pasažérka.doc (EUR-0.00)

  Pasažérka.txt (EUR-0.00)

  Pasažérka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pasažérka.PDF – (EUR 0.00);

  Pasažérka.MOBI – (EUR 0.00);

  Pasažérka.EPUB – (EUR 0.00);

  Pasažérka.DOC – (EUR 0.00);

  Pasažérka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Pasažérka (1.)

  Originální název:

  Passenger (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Adelschutzova

  včera

  Kniha mi dlouhého půl roku ležela v knihovně. Až před pár dny, kdy jsem všeho měla až nad hlavu jsem po ní sáhla s očekáváním nepříliš složitého děje a romantické linky. Dostala jsem, co jsem chtěla . Krásné pohodové čtení na víkend. Když od knihy ale čekáte víc než jsem čekala já , tak můžete být trochu zklamání. Za mě ale palec hore 🙂

  TerkaM

  21. ledna

  Líbilo se mi to, ale bohužel nemohu dát plný počet, nebyla to úplně taková pecka, jak jsem očekávala a jak už tu ostatně i někdo psal, té romantiky tam bylo vážně dost a působilo to opravdu tak, jako kdyby ty postavy neměly nic jiného na práci. Já chápu, že Ettu a Nicholase to k sobě přitahovalo, to jsem schopna nějak pochopit, ale celý ten jejich vztah zastiňoval ten příběh.

  Nicméně čtivé to bylo, to rozhodně. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale jakmile se tak stalo, příběh ubíhal rychle, takže v tomhle ohledu za mě spokojenost. Ty čtyři hvězdičky si to dle mého skromného názoru zaslouží, já se každopádně těším na druhý díl a jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. 🙂

  Lucik100

  13.11.2017

  Ze začátku jsem se do knihy musela nejdříve začíst, což chvíli trvalo, ale když se to rozjelo, nemohla jsem se od ní hnout. Druhý díl si určitě přečtu.

  KateCullen

  13.11.2017

  Cestování časem bylo zajímavé (těmi průchody to trochu připomínalo Pullmanovu trilogii), ale to je asi tak jediné pozitivní, co se ke knize dá říct. Vztah Etty a Nicholase byl natolik uměle vykonstruovaný, že jsem jim to prostě nevěřila, i dialogy (nejen hlavních hrdinů) vypadaly naroubovaně a cize. Až se mi ani nechce číst další díly, možná že jim ale za čas přece jen dám šanci.

  -LaraRead-

  12.11.2017

  Netvrdím, že kniha byla špatná, to rozhodně ne. Zápletka byla slušná a děj nikde nestál. Ale byly tam věci kvůli, kterým jsem sebrala 2 hvězdičky:
  Postavy. Já sice nemám nic proti tomu, když je někdo zlomený svou minulostí a nebo ho mají všichni rádi, ale co je moc, to je moc. Taky mi přišlo, že oba hlavní hrdinové pořád přemýšlí nad tou samou věcí. Bohužel to však nebylo to, jestli přežijí, ale aktuální city svoje i toho druhého. A to mě vede k další chybě a to romantice. Asi je to trochu moje chyba, ale prostě se mi nelíbilo, jaké udělala autorka zamilované scény.
  Další díl si nejspíš nepřečtu, ale stejně Pasažérku tak úplně neodsuzuji. Jen se mi nelíbil její konec.

  l0st-g1rl

  28.10.2017

  Tato kniha pro mě byla celkem zklamáním. A to jsem od ní ani moc nečekala, ale prostě nevím, nijak mě nenadchla. Několikrát jsem si i říkala, že tu knihu snad ani nedočtu. Opravdu jsem měla chuť knihu úplně odložit. Jeden z důvodů byl, že jsem se do knihy vůbec nedokázala začíst. Postavy mi nepřišly zajímavé nebo ničím výrazné, děj byl poměrně nudný, některé popisy až zbytečně zdlouhavé. Trochu se to zlepšilo, když konečně začali pořádně cestovat. Ale opravdu jen o trochu, bohužel.
  Musím však pochválit nápad, protože ten je rozhodně zajímavý. Kvůli tomu jsem vydržela celou knihu, protože se mi tohle celé cestování časem opravdu líbilo. A pak obálka, která je vážně hezká. Ale to jsou tak jediná pozitiva, která ke knize můžu říct…

  bookcase

  14.10.2017

  Taková hezká pohádka :). Spíš ocení náctileté čtenářky /možná i čtenáři ;-)/. Čte se dobře.

  anýžalka

  18.09.2017

  Kniha je velice pěkná, strašně dobře se četla, ale abych pravdu řekla konec mě tak zaskočil a překvapil, že se strašně těším až si přečtu druhý díl.

  SimonaPrihodov

  23.08.2017

  "Nežijme v budoucnosti, ale v přítomnosti."

  Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst. Dokázala jsem to až v tu chvíli, kdy začaly cestovat. To znamená že dobrých 100 stran vás nesmírně nebaví a musíte se do čtení nutit. Také osobně nemusím ty historické a pirátské části A jak tady bylo řečeno, konec mi také vadil! Jinak jsou postavy sympatické a kniha celkově dobrá.

  HáTa94

  20.08.2017

  Knihu jsem si v knihovně vytáhla úplně náhodou. Po prvních stránkách jsem si říkala, že to jsou další drahokamy a nevěděla jsem, jestli to vůbec přelouskám, aniž bych to pořád porovnávala. Nakonec jsem tomu dala šanci, když mě zaujaly popisy hudby a hry na housle. Vím, že to zní asi praštěně nebo to vypadá divně, ale najednou mě to začínalo bavit. Je nečekané, jak takový nepodstatný detail dokáže zvrátit rozhodnutí, že?
  Tohle cestování časem je téma, které mnohé asi dělí do různých skupin. Dá se hodně diskutovat o tom, jak by takové cestování probíhalo a někdo může souhlasit s tím, jak to je v knize, někdo zase ne. Ale myslím si, že je lepší nad tím tolik nepřemýšlet a nechat "fungovat" logiku autorky. Tohle jsou věci, na kterých se nikdy nikdo 100% neshodne, pokud to sám nezažije, a v tom je to kouzlo, ne?

  Asi bych pocitově hodnotila 4,5 *, ale jsem pro zaokrouhlování k lepšímu, takže 5* 🙂

  PavlinkaL

  26.07.2017

  Kniha byla fajn, ale měla své mouchy. Třeba ten konec vyloženě naštval!

  martina1199

  28.06.2017

  Čte se to moc dobře, námět cestovatelů je fajn 🙂
  Etta mi byla velmi sympatická, líbilo se mi, jak zůstávala v každé situaci sama sebou a taky její odvaha. Chvilku trvalo, než jsem se zorientovala, ale pak už to byla paráda. A trochu té romantiky mě nezabije, zvlášť když byl Nicholas taky docela sympaťák 🙂

  baru.p

  20.05.2017

  Kniha byla prostě a jednoduše nudná. Milostný vztah byl umělý a nucený. To by se dalo přežít, kdyby se kniha nezaměřila pouze na ten vztah. Později už tam nešlo jen o hledání portálů, ale o to proč se Nicholas tak mračí? Asi mě nemá rád. Co bude s mou budoucností…bla bla. Příběh o cestovatelích byl zakopán nesrozumitelnými pravidly světa cestovatelů a nesmyslnou "láskou"

  ledaver

  03.04.2017

  Kniha především zajímavá. Začátek se opravdu nepovedl, a tak 100 stránek jen otáčíte strany a doufáte, že to bude lepší. A dočkáte se. Kniha opravdu zápletku má a dokonce zajímavou. Je poměrně vidět, že autorka pochopila, že téma cestování je poměrně ohrané a tak tam přidala něco, co ohrané určitě není. Začíná to místy, kudy hlavní hrdinka se svým parťákem cestuje a končí zbarvením hlavního hrdiny. Tenhle tah autorky se mi velmi líbí, protože chce ukázat to, že rasismus je jen velmi hloupý výmysl lidstva, který v podstatě nedává smysl. Určitě čtěte, trochu trpělivosti, ale čtěte!

  šneki

  27.03.2017

  Pasažérku jsem "četla" opravdu dlouho. A tím "četla" myslím to, že sem jí v jednu chvíli odložila a pustila se do jiné knížky, protože mě nebavila. V podstatě celá první polovina, než začala Etta pořádně cestovat časem, byla pro mě zbytečně protahovaný úvod. Poté se ale děj zrychlil a já jsem se celkem slušně začetla. Pomohla tomu samozřejmě i romance mezi dvěma sympatickými hrdiny 😉 Půlku hvězdičky strhávám za nevyjasněné věci ohledně cestování, jako např. jak se domluvili, když každý mluví jinou angličtinou, či dokonce jinou řečí? A pak pro mě už trochu otravná nelogika, kdy člověk něco udělá do budoucnosti, vrátí se do minulosti, kde udělá něco jiného co k tomu vede…. Ale to jsou technické záležitosti, příběh jako taková dostává 4, zatímco kniha 3,5.

  Monn

  15.03.2017

  Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla

  Andy0892

  18.02.2017

  Takže…další kniha o cestování časem. Naštěstí jsem sérii Drahokamy nečetla (ačkoliv mají pěkný box 🙂 ), přesto znám filmovou podobu, to znamená, že jsem byla mírně zklamaná podobou, hlavně, když se ti dva dají dohromady prakticky hned na začátku :-). Nic proti příběhu, stylu psaní, ale…

  Místy mohlo být mnohem méně zbytečného popisu, protože občas jsem měla pocit, že jsem zahlcena zbytečnými informacemi a knihu jsem musela na chvíli odložit. U knih na pokračování bych si představovala jemné plynutí děje – má to mít více dílů, tak proč spěchat? Spisovatelka si mohla pohrát s rozdílností jednotlivých dob, tak jako Nicholas nikdy neochutnal limonádu ani Etta nezažila jeho století, dalo se toho daleko lépe využít, knihu odlehčit, přidat vtipné momenty, ale… Tak uvidíme, co se stane v dalším díle 🙂

  Rozhodně tuto knihu nezavrhuji, její obálka je úžasná, Nicholas vypadá jako pravý gentleman 🙂 a navíc chci vědět v jaké době ti dva skončí 😀

  teer.h

  08.02.2017

  Na knize mě opět upoutala obálka, díky které jsem si knihu zakoupila (a také proto, že to je můj žánr).
  Prvních asi 100 mě vůbec nechytlo, nějak jsem se ztrácela a neměla jsem chuť to číst.
  Potom to ale začalo být dost vzrušující a kniha mě velice chytla. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout.
  Hlavní hrdinka mi připadala celkem naivní, tím že si myslela jak všechno vrátí a přišlo mi absurdní jak stále přemýšlela na svým debutovým koncertem.
  Jinak knihu mohu doporučit a dávám 4* z 5 za pro mě celkem nudný a divný začátek 🙂

  mmmisulka.r

  25.01.2017

  Nebylo to špatné čtení, ale také se nekonalo žádné pořádné "wow". Maličko mi to připomínalo sérii Drahokamy. Ale troufám si říci, že má série dobře našlápnuto, dalšímu dílu dám šanci.
  Více z mého názoru v recenzi v záložkách – Knižní deníček.

  Ebony

  07.01.2017

  Prvních 50 stránek bylo tak nudných a zmatených že jsem chvílemi pochybovala o svém duševních stavu. Ale jakmile jsem se přehoupla přes dvě nudné kapitoly tak příběh nabral takové obrátky že jsem knihu nechtěla a ani nemohla odložit. Takže neztrácejte nervy pak to totiž stojí za to 🙂 Hlavní zápletka byla celkem předvídatelná ale naštěstí to zachránili hlavní hrdinové a vedlejší postavy které jsem si oblíbila takže ten konec mi přivodil jeden infarkt za druhým. Když už mi zbývalo nějakých 50 stran ke konci bylo mi jasné že knize dám zasloužené 4 hvězdy ale jakoby si autorka uvědomila že by nám ten začátek měla vynahradit tak připravila takové završení příběhu že budu každý den vyhlížet druhý díl 🙂 Takový obrat v příběhu a překvapení jsem opravdu totiž nečekala takže knize dávám 4,5 ale jelikož to nejde a pětka směřuje nahoru tak dávám 5 cestovatelských hvězdiček 😀
  PS: ten astroláb vyrážím okamžitě hledat 🙂

  Andulienka

  05.01.2017

  Zaujímavý príbeh….

  adela3429

  18.12.2016

  Jsem trochu rozpačitá… Kniha není špatná, ale řadí se u mě do takové té skupinky přečtených kousků, u kterých bych se nijak nehroutila, kdyby se mi je přečíst nepodařilo. Vyloženě zklamaná nejsem, ale čekala jsem víc. Takový lepší průměr.

  Ni_kita

  12.12.2016

  Trochu zklamání, jak ze strany děje tak ze strany milostné linky. Ta čtvrtá hvězda je opravdu jen za obálku. 🙂

  Calzedonka

  11.11.2016

  Kdyby se to nezaměřilo na jejich zakázanou lásku (to zabralo nějakých 70% knihy), tak by to bylo super.
  Přitažlivost/láska/poblázení mezi Ettou a Nicholasem byla taková nijaká, nerealistická, nucená a uspíšená. Stala se z ničeho nic a to nebylo nic pro mě. A když je toho plná kniha, tak mě to opravdu nebavilo. Nechtěla jsem řešit, proč je Nicholas najednou tak odtažitý. Chtěla jsem luštit hádanku a hledat nové portály. Jediný kousek, kde mi ti dva spolu nevadili, byl konec. A stejně to nezachránil.
  Fakt mě to štve. Passenger má tak krásnou obálku. Je to o cestování časem trochu jinak a to se mi líbilo, ale ta "romantika" to zabila.

  Arianne

  09.11.2016

  Moc moc vydařené. Krásně se četla, líbil se mi styl psaní i jazykové obraty (takže pochvalu určitě zaslouží i překladatelka). Není to žádný pubertální románek, postavy jednají podle svých nejlepších možností s rozumem a odvahou. Kniha je plná dobrodružství, zápletka se nám postupně rozkrývá, díky er-formě a střídání vypravěčů tak víme víc než hlavní postavy a je pro nás jednodušší pochopit celý koncept cestování časem.
  Akorát nechápu svou naivitu, kdy jsem až do poslední stránky doufala, že to nebude mít pokračování. Že to nebude ZASE na díly. Zklamala jsem se. Konec byl brutální a mám neutuchající potřebu vyrazit okamžitě na cesty.  TAGS:

  Online Pasažérka ebook, Kniha Pasažérka FB2, Download Pasažérka PDF , Download Pasažérka MOBI, Online Pasažérka kniha, Zdarma Stažení Pasažérka IPhone, Online kniha Pasažérka PDF, Zdarma Pasažérka DJVU, Zdarma Stažení Pasažérka TXT, Stažení Pasažérka RTF, Online Pasažérka FB2 , e-kniha Pasažérka stažení TXT, Zdarma Pasažérka stažení kniha, e-kniha Pasažérka download MOBI, Stažení Pasažérka IPad, Číst Pasažérka MOBI, Číst Pasažérka DOC, Zdarma Pasažérka AWZ, Download e-kniha Pasažérka iPad , Zdarma Pasažérka DJVU, Download Pasažérka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pasažérka DVD, Číst Pasažérka TXT, Book Pasažérka stažení DJVU, Pasažérka stažení kniha zdarma, Pasažérka stažení kniha pdf zdarma, Pasažérka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pasažérka pdf zdarma, Pasažérka stažení kniha epub zdarma, Pasažérka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply