Páteční klub pletení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Páteční klub pletení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Páteční klub pletení


WALKEROVÁ A DCERA, tak se jmenuje malý obchod Geogie Walkerové s pletací vlnou a jinými potřebami situovaný v tiché části Upper West Side na Manhattanu. Georgia Walkerová nedělá celý život nic jiného, než se věčně honí kolem svého obchodu s pletacími potřebami na Manhattanu a výchovy svojí svérázné dvanáctileté dcerky jménem Dakota. Její otec James ji opustil ještě před narozením a na památku jí zanechal jen čokoládový odstín pleti byl totiž černoch. Všechno ovšem nabere naprosto jiný spád, když Georgia za pomoci své přítelkyně a rádkyně Anity (šarmantní postarší vdovy, se kterou se osud taky moc nemazlil) založí večerní klub pletení. Osazenstvo tvoří věrné zákaznice, kamarádky a známé a o zábavu není nouze. A zatímco pletací jehlice cvakají, nad přibývajícími výtvory se odvíjejí nejrůznější lidské osudy, vyprávění plyne od minulosti k současnosti a zase zpět… Televizní producentka Lucie se chce ve svých dvaačtyřiceti letech poprvé stát matkou (a to bez manžela), Peri zase vede dvojí život: ve dne u Georgie prodává vlnu a jehlice, zatímco po nocích se mění v návrhářku úžasných tašek, Darwin řeší milostné problémy a tváří se, že pletení je na okraji jejího zájmu, ale kdoví, jak je to doopravdy… Do toho se na scéně objeví Dakotin otec, který náhle došel k názoru, že by v životě své dcery a pokud možno i v Georgiině měl hrát daleko podstatnější roli než dosud. A aby toho nebylo málo, Georgii se ozve bývalá přítelkyně ze střední školy, která ji ovšem tehdy ranila tak bolestně, že je tím posledním, po kom Georgia touží. Teď je z ní ovšem bohatá dáma a Georgii to dává jaksepatří znát. Všechno se začne podivně zamotávat. Georgiin spořádaný a poklidný život je najednou ten tam. Ve vzduchu visí nevyhnutelná tragédie a právě jako tomu bývá ve skutečném životě, ani literární příběhy nemusejí vždycky nutně končit happyendemKniha v českém jazyce!


Stažení Páteční klub pletení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Páteční klub pletení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Páteční klub pletení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Páteční klub pletení.pdf (EUR-0.00)

  Páteční klub pletení.epub (EUR-0.00)

  Páteční klub pletení.doc (EUR-0.00)

  Páteční klub pletení.txt (EUR-0.00)

  Páteční klub pletení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Páteční klub pletení.PDF – (EUR 0.00);

  Páteční klub pletení.MOBI – (EUR 0.00);

  Páteční klub pletení.EPUB – (EUR 0.00);

  Páteční klub pletení.DOC – (EUR 0.00);

  Páteční klub pletení.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Friday night knitting club (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  Mel

  26.11.2017

  Kniha, po které bych sama asi nikdy nesáhla. V rámci Čtenářské výzvy mi ji doporučila moje maminka jako svou oblíbenou knihu, a tak nebylo zbytí 🙂 I když se mi styl psaní autorky příliš nezamlouval (a jak tady někdo zmiňoval, možná to bylo překladem) a hlavně v první kapitole tam byly nějaké nelogičnosti, tak mě kniha opětovně nadchla pro ruční práce 🙂

  Silmarien

  27.04.2017

  Georgia Walkerova ma dceru Dakotu, ktoru vychovava sama. Aby sa pretlkla v New Yorku, usilovne riadi svoj obchod s pletacimi potrebami a kazdotyzdennym piatkovym pletacim klubom. Osudy zien, ktore don chodia sa prepletaju…
  A ako Georgia zareaguje, ked sa jej do zivota vrati Dakotin otec James?

  Nebolo to zle, ale cosi tomu chybalo. Styl mi uplne nesedel, bol taky suchy rozpravacsky, hned vsetko vysvetlujuci. Chapem, ze to nemala byt detektivka plna napatia, ale chybali mi tam nevypovedane veci, niekedy by to lepsie posobilo. Koniec ma uplne dorazil, podla mna sa k pribehu vobec nehodil a osobne som rada, ze som si tuto knihu precitala skor, ako som ju pozicala niekomu inemu.
  Jedna hviezda navyse za skotsku anabazu.

  Alzbetta

  29.10.2016

  Pohodový příběh. Dobře se četl. I pár slz bylo. Prostě příběh ze života…

  akdar72

  27.01.2015

  Příjemné čtení, taková směs všeho, co život přináší. Prolínání rozličných osobností a jejich poznávání se.. Psychologický průřez všech postav v knize Vás donutí nad každou popřemýšlet a uvědomit si, že každý se v průběhu života vyvíjíme a někam směřujeme, byť je to mnohdy dlouhá a klikatá cesta…

  amysa

  15.01.2015

  Pěkný příběh ze života, líbil se mi, ale mám přeci jen pocit, že musím hodnocení alespoň trošku ubrat za ne příliš zdařilý styl psaní či překlad, protože se mi těch 450 stran nečetlo až tak úplně lehce… Nevím, jestli se k ní ještě někdy vrátím, protože můj seznam knížek, které si chci přečíst, se den ode dne nebezpečně rozrůstá, ale možná bych někdy zkusila dát autorce ještě šanci i v její další knížce…
  Každopádně se zkuste začíst i vy, doufám, že si vás Georgia s Dakotou, Anitou a s ostatními pletařkami, čtenářky získá…

  hlina

  02.11.2014

  Komentář se mi píše velmi těžko, abych nic neprozradila.
  Byla jsem nadšená z knihy, ve které mohu spojit své dvě vášně: četbu a ruční práce. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že se mého života kniha dotýká i dalším (už ne tak příjemným) tématem.
  Kniha je plná radosti, nadšení, smutku, naděje.

  hrabenka

  11.09.2014

  Příjemné,pohodové čtení o životě různých žen,které řeší různé životní osudy,doporučuji.

  Jia

  02.02.2014

  Příjemná, oddechová, pěkně se čte, sama mám ráda ruční práce, proto jsem si ji koupila, i ta pěkná obálka mě nalákala….ale konec byl pro mě šokující, smutný, osobní 🙁 Dala bych 4*, ale kvůli tomu konci jen 3.

  tapuz

  03.12.2013

  Kniha mě nijak zvlášť nenadchla, přestože je bohatá na postavy a životní osudy, mírně mě nudila. Ale musím uznat, že jako čtení do nemocnice byla tak akorát. Jinak bych ji možná ani nedočetla.

  lenkahrabalkova

  22.09.2013

  Příjemné a pohodové čtení, taková oddechovka o ženském trápení a pletení 🙂 Sama chodím do klubu pletení, u nás ve městě jeden máme, scházíme se každý týden v kavárně a pleteme, háčkujeme a drbeme 🙂 Jako v té knize, proto 4 hvězdičky, za tu pletací a tvořivou atmosféru v knize.

  hanap

  05.05.2013

  milá kniha o přátelství několika žen , které spojuje záliba v pletení,hezké nenáročné čtení .

  Adriana.82

  26.02.2013

  Ikdyž je příběh ve své podstatě smutný , tipickou americkou mentalitu nezapře :/

  Marbulka

  02.04.2012

  Moc pěkné, příjemné čtení i když na konci bolavě smutné. Nemohla jsem se odtrhnout.

  kadgam

  08.01.2012

  Pri čítaní tejto knihy mi zišlo na um, že každodenný život hrdiniek sa nelíši od každodenného života, ktorý ja žijem. Raňajkujem, varím, nakupujem, stretávam sa s priateľmi a po večeroch pletiem. Nie v klube, to hrdinky robili aj tak iba raz týždenne, ale doma pri knihe a televízii, nie v New Yorku, ale na Slovensku a nie z kašmírovej vlny, ale som rada, keď je to aspoň 50% ovčia vlna. Ale nápady a invencia nám ani jednej nechýba.
  Keď je Georgia v ťažkej životnej situácii tehotná a opustená milencom, síce si zúfa, ale pracuje na zabezpečení pre svoju dcéru a seba. Otvára si obchodík s vlnou, pletie na zakázku a stretáva iné ženy, ktorá sa tiež ocitli na križovatke života. Rôzne typy ľudí, s rôznym pôvodom, zázemím a cieľmi vytvoria skupinu priateliek ktoré si navzávom pomáhajú.
  Koniec knihy je náhly a prekvapivý

  malen

  06.11.2011

  Tak na 1.pohled mne kniha nezaujala, ani autorka neznám, ale pak jsem se do toho začetla a nemohla jsem se odtrhnout, jen ten konec mohl být rozvinutější..

  bookcase

  26.08.2011

  Tak tohle mě dostalo do kolen. Kniha ve stylu filmu Ocelové magnólie. Nádhera, i když poněkud smutná, ale to je život.  TAGS:

  Online Páteční klub pletení ebook, Kniha Páteční klub pletení FB2, Download Páteční klub pletení PDF , Download Páteční klub pletení MOBI, Online Páteční klub pletení kniha, Zdarma Stažení Páteční klub pletení IPhone, Online kniha Páteční klub pletení PDF, Zdarma Páteční klub pletení DJVU, Zdarma Stažení Páteční klub pletení TXT, Stažení Páteční klub pletení RTF, Online Páteční klub pletení FB2 , e-kniha Páteční klub pletení stažení TXT, Zdarma Páteční klub pletení stažení kniha, e-kniha Páteční klub pletení download MOBI, Stažení Páteční klub pletení IPad, Číst Páteční klub pletení MOBI, Číst Páteční klub pletení DOC, Zdarma Páteční klub pletení AWZ, Download e-kniha Páteční klub pletení iPad , Zdarma Páteční klub pletení DJVU, Download Páteční klub pletení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Páteční klub pletení DVD, Číst Páteční klub pletení TXT, Book Páteční klub pletení stažení DJVU, Páteční klub pletení stažení kniha zdarma, Páteční klub pletení stažení kniha pdf zdarma, Páteční klub pletení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Páteční klub pletení pdf zdarma, Páteční klub pletení stažení kniha epub zdarma, Páteční klub pletení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply