Pes Jejího Veličenstva Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pes Jejího Veličenstva Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pes Jejího Veličenstva


Štěně corgiho, kterého se jeho bezohlední chovatelé chtějí kvůli převislému uchu nemilosrdně zbavit, zachrání britská královna, a tak se malý corgi ocitne na zámku ve Windsoru, ve světě rudých koberců a přepychových komnat – a bez hromad špinavého prádla. Okouzlující Nelson si rychle získává náklonnost všech členů královské domácnosti a dává nahlédnout do života královny ze své psí perspektivy. Stává se svědkem jejích setkání s celebritami, filantropy a poradci, a slýchává jejich vzácné postřehy o tajemství života. Díky jednomu z nejtajemnějších poradců Její Výsosti zjišťuje, jak starodávné zvyky a symboly působí mocně i v současnosti. Poznává také nejpřekvapivější vlastnost královny: jemné a zároveň neochvějné očekávání, že každý, s kým se setká, ze sebe dává to nejlepší.

Pes Jejího Veličenstva je plný radosti ze života, humoru a dobrodružství. Nelsonův sáhodlouhý seznam přečinů a přehmatů hravě strčí do kapsy jeho dobrosrdečnost a hluboká moudrost, která určitě potěší každého, kdo ví, jak se psi dokážou usmívat a jak vřelý mají jazyk.

„Nebylo by skvělé, kdyby se noviny věnovaly víc událostem a postřehům, které mají skutečný význam? Kéž by se v nich psalo víc tak, aby to lidem pomáhalo žít smysluplněji.“ Královna se zatvářila pochybovačně a podívala se na Charlese. „To není jen tak, přesvědčit média, aby si všímala také něčeho jiného než jen hrůz a banalit. Každý z nás to už někdy zkoušel.“ Vyskočil jsem a balancoval jen na zadních a při tom jsem na Kate upíral prosebný výraz. Pokud šlo o čajové sušenky, bylo snadné ji obměkčit. Rozhostilo se ticho a ostatní členové rodiny se zadívali na mě, načež Kate řekla: „No, úplně všichni jsme to ještě nezkoušeli.“Kniha v českém jazyce!


Stažení Pes Jejího Veličenstva zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pes Jejího Veličenstva (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pes Jejího Veličenstva zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pes Jejího Veličenstva.pdf (EUR-0.00)

  Pes Jejího Veličenstva.epub (EUR-0.00)

  Pes Jejího Veličenstva.doc (EUR-0.00)

  Pes Jejího Veličenstva.txt (EUR-0.00)

  Pes Jejího Veličenstva.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pes Jejího Veličenstva.PDF – (EUR 0.00);

  Pes Jejího Veličenstva.MOBI – (EUR 0.00);

  Pes Jejího Veličenstva.EPUB – (EUR 0.00);

  Pes Jejího Veličenstva.DOC – (EUR 0.00);

  Pes Jejího Veličenstva.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Queen’s Corgi: On Purpose (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Synergie
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (28)

  Přidat komentář

  Wheezer

  23. ledna

  Kniha se mi líbila, ale místy už mě ty filozofické myšlenky nebavili. Kdyby jich bylo méně a autor se víc soustředil na děj a trochu ho ozvláštnil, bylo by to lepší. Ale jinak dobrá kniha, která stojí za přečtení

  tlllk

  09. ledna

  Je to zvláštna kniha, hlboké filozofické myšlienky, popisovaná na základných biologických potrebách šteňaťa. Dobrá myšlienka, ale ako celok to zaváňalo vyčpelím pátosom, takže myslím že na danú tému som už čítal lepšie veci.

  Naias

  08. ledna

  To šteňa na obálke je rozkošné a to je asi všetko, čo sa mi na knihe páčilo. Je plná životných múdrostí v sladkokyslom náleve, napr. že sa v dnešnej dobe príliš naháňame, že bohatstvo neprináša šťastie (nemať na nájomné či lieky je zrejme terno) a pod. Prakticky každý rozhovor je len filozofovanie o tom, ako by sme sa mali správať, a nesprávame. Keby autor tieto myšlienky nejako nenásilne zapracoval do textu a neservíroval ich ustavične na striebornom podnose v štýle „vidíte, z tohto si zoberte ponaučenie!“ a na dôvažok ich nevložil do úst ľuďom, ktorí nemajú potuchy, čo sú to existenčné starosti, knihe by to len prospelo. A ešte vraj poskytuje psí pohľad! Kdeže, je to čisto ľudská optika. Nemám nič proti tomu, aby pes filozofoval o zmysle a kvalite života, ale očakávala som pohľad z iného uhla, iné hodnoty, iné názory, nie presne tie isté ako má človek. Navyše pes hanbiaci sa za šteňacie kalúžky a vytešujúci sa z vône kvetov – to autor nemôže myslieť vážne. Jediný rozdiel medzi štvornohým hlavným hrdinom a ľuďmi bol ten, že my všetko neoňuchávame a nečakáme pod stolom na maškrty. A ten nekritický obdiv ku kráľovnej, ktorým je kniha preplnená, ma tiež nenadchol.

  soukroma

  02. ledna

  Při čtení jsem prošla podivným vývojem: dlouho mi vadilo, že si autor dopomohl královskou rodinou k výraznému marketingovému posílení zájmu o tuhle knihu, poté se mi docela zalíbila (ne)nápadná poselství, jak se dívat na svět, jak se chovat, jak vnímat sebe i ostatní, aby mi nakonec ten jasně marketingový tah s knihou připadal docela fajn – ať si ji koupí všichni, které zaujme zacílení na královskou rodinu, pak si knihu přečtou (možná) a něco z dalšího obsahu se jich dotkne (snad)…
  Obsah není tak duchovní, tj. buddhisticko-křestanský, jak by se mohlo podle autora na první pohled zdát. Dle mého jsou moudra podávána mnohem příjemněji, jemněji a vstřebatelněji než u starší Dalajlámovy kočky, která je navíc (pochopitelně) prakticky výhradně východního zaměření.

  Dixinka

  01. ledna

  Oddechovka. Pěkná pohádka.

  SilviaKovacikov

  27.12.2017

  Prečítala som ju za 1 deň, takmer vôbec ma nezaujala, neodhalila mi nič nové, nič prevratné, dej bol nudný. V porovnaní s ostatnými knihami Michieho je táto najslabšia. Jediné plus môžem pripísať tomu, že je to prvá a jediná kniha takéhoto žánru, kde sa objavila zmienka o kineziologii.

  Nelly

  13.12.2017

  Nemohu jinak než za pět hvězdiček – laskavá, jemně humorná knížka s nenásilným duchovním poselstvím pro každého. Odmyslete si anglickou královnu a její rodinu (někoho může iritovat spojení zemské moci s duchovnem) a vychutnejte si příběh psího mazlíčka. A možná zde najdete i něco, pro co nemusíte jezdit až do Himalájí…

  Muhibbis

  13.11.2017

  V živote som prečítala len málo kníh horších než Fifty Shades, a tak je tá jedna hviezdička čosi ako čestný titul pre túto. Nemala by som hodnotiť dielo, ktoré som nedočítala, ale na druhej strane nemôžete popierať, že s knihou, ktorá vo vás vyvoláva túžbu utýrať k smrti prvé šteňa, čo uvidíte, nemôže byť z morálneho hľadiska všetko v poriadku. Dve hviezdičky ja zvyčajne dávam zlému knižnému pornu, pretože je to predsa len porno. Dá sa pri ňom masturbovať (čiže je istým pochybným spôsobom užitočné) a latka zvyčajne nie je extra vysoko. Čo ale zo zlou filozofickou literatúrou? Jediné, na čo sa hodí táto konkrétna, je na určenie minimálneho teoretického počtu sentimentálnych ľudí v populácií, pretože neviem, aká má táto kôpka klišé hodnotu okrem "ňuňu". Otvorte si akúkoľvek motivačnú knižku modernej éry – nájdete v nej presne to isté, len bez šteniatok. Navyše aj keď ignorujete mizerné filozofovanie, román je to pomerne nudný, so psami, ktoré ani s ľudskými kognitívnymi schopnosťami nemajú viac osobnosti než psy skutočné, a dvoma ešte nudnejšími starými ženskými ako hrdinkami. Autor sa navyše vôbec nesnaží pochopiť, že aj kráľovná je len človek, a tým prakticky uráža ženskú, ktorá je pravdepodobne omnoho zaujímavejšia a talentovanejšia než on (nechcem si ani predstaviť, ako vyskeslí dalajlámu). Ak hľadáte nejakú dobrú hlbokomyseľnú literatúru, vy viete, kde ju nájdete. Máte svojich Pamukov, Ecov, Dostojevských, Jane Austenová of all people je vo svojej duchaplnosti a vtipnosti múdrejšia. V tejto knihe veľa životnej pravdy nenájdete.

  katerina.l.

  10.10.2017

  Předpokládám, že kniha musela projít přísnou cenzurou a schválením Jejího Veličenstva. My všichni spolupoddaní si máme sednout na zadek z hlubokých myšlenek královské rodiny a z jejich šlechetných duší. No, já si nesedla… Přišlo mi to kýčovité.

  Jana283

  22.09.2017

  Nesnáším knihy, které vypráví zvířata (a psi především) v první osobě a nemám ráda prvoplánově tzv.duchovní literaturu. Takže vůbec nechápu, proč jsem si tuto knihu v knihkupectví vzala (asi jsem měla pocit, že hromada, kterou vleču k pokladně je moc malá). Ale jo, nakonec to bylo milé čtení na pár teplých večerů na lavičce na zahradě v obložení mé "královské" smečky. Milý humor i pár moudrých myšlenek, které nikdy neškodí, takže doporučuji jako oddechovku příznivcům kynologie i monarchie.

  Jasina

  19.09.2017

  Poslouchám audioknihu. A protože welsh corgi cardigan je můj psí věrný kamarád již sedm let, oceňuji laskavost, lidskost a celý psí a královský příběh. Díky za laskavé vyprávění. Moc se mi celé vyprávění líbilo.

  petra4080

  16.08.2017

  Příběh je milý a velmi čtivý, ale vzhledem k zasazení do reálné královské rodiny těžko uvěřitelný. Když ho však vezmete jako pohádku, je to krásné. Na "Kočku" bohužel v žádném případě nemá.

  Aires

  02.08.2017

  Moc pěkné a roztomilé vyprávění z pohledu Nelsona, psa Jejího Veličenstva 🙂 Vyprávění z psího pohledu je plné lumpáren, zážitků, životních mouder a filozofie. Moudrosti není nikdy dost, ale asi nebyl úplně nejlepší nápad udělat to tímto způsobem. Královská rodina je tu vylíčena jako v dokonalém světle. Nechybí andělé, citáty, životní poučení. Hezké, ale velmi těžko uvěřitelné příště by stačil příběh z pohledu psa, který poznává svět 🙂

  Vladus9

  22.07.2017

  Přišlo mi to dost přitažené za vlasy, měla jsem pocit, že autor parazituje na královské rodině. Navíc ty dialogy mezi postavami byli tak těžko uvěřitelné a reálné… Duchovní "pravdy" jsme už také slyšeli a viděli jinde.

  Anasa

  09.07.2017

  Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám dát dvě nebo tři hvězdy. Jenže milé chvilky vypravování střídaly dlouhé pasáže, při nichž jsem přemýšlela jednak o tom, jestli se jedná o filosofii pro laiky, jednak o tom, jestli si královská rodina tuto knihu objednala.
  Příběh jsem dostala jako audioknihu, ty zpravidla poslouchám při obvyklé práci v kuchyni. Takže – milé dámy, kniha k vaření to rozhodně není!

  tereza1198

  06.07.2017

  U života Dalajlamovi kočky a jejího okolí jsem životní moudra a meditace hltala. Královně a její suitě to prostě nežeru.

  ladyfromskye

  16.06.2017

  Špetka pohlazení, špetka poučení a špetka příběhu. Co je to? Kniha Pes Jejího Veličenstva. Kouzelný příběh corgieho s převislým ouškem, který se dostane k samotné královně Alžbětě II. V její rodině se Nelson téměř každý den setkává se životní moudrostí, která kolem nás neustále proplouvá, a ve svém svědectví nás inspiruje, jak ji zachytit, jak se z ní poučit a jak ji předat dál.

  Eorin

  13.06.2017

  Upřímně se mi více líbila Dalajlamova kočka. Různá moudra i "dějové linie" se poměrně opakují, byť v psím těle, tak proto za mě šla hvězda dolů, přesto ale jde o velmi milé počtení, které potěší, dopřeje trochu oddychu a zanechá takový ten příjemný hřejivý pocit.

  hajrys

  01.06.2017

  Sáhla jsem po ní, protože se mi velmi líbila Dalajlámova kočka a ráda se k ní vracím. Možná proto jsem od této knihy čekala více.

  maid

  23.05.2017

  Pravděpodobně nejsem cílová skupina této knihy, knihu jsem dočetla, ale se skřípajícími zuby. Míchání fikce a reálných postav není můj šálek čaje.

  fajvka

  17.05.2017

  Moc se mi klniha líbila:-) Dojemná, veselá, inspirativní…

  Šánka

  09.05.2017

  Tak uznejte, kdo by se do takového pejska s jedním svěšeným ouškem nezamiloval a do jeho očí nezakoukal, já tedy ano!!!
  A to jeho zprostředkované vyprávění bylo velmi milé, občas veselé, také moudré a hřejivé. A kdyby bylo ještě pár stránek navíc, vůbec by mi to nevadilo ten pěkný pocit a úsměv by mi vydržel déle.

  RenataP

  03.05.2017

  Dalajlamovy kočky byly od Davida Michieho výtečné a patří dodnes ke knihám, ke kterým se ráda vracím. Parádně popsaná kočičí duše se vší její vševědoucností a tichým lehárem navenek. Psi jsou o poznání aktivnější, a tak se tady v této knize opravdu naběháte, načmucháte a napřemýšlíte. Občas poležíte v košíku s žaludkem plným pečeného masa nebo párečků s medovou hořčicí a to se teprve přemýšlí! A každý pátek ráno dostávají královští corgiové pořádnou obalenou kost. A hlavně, jsou ve společnosti, která je podněcující v každém směru. I tato kniha je kromě relaxačního účinku velmi duši burcujícím čtivem! Doporučuji.

  Miriam-věštkyně

  10.04.2017

  Kniha byla milým pihlazením a zamyšlením se nad dnešní dobou. Není nic co bych vytkla … snad jen … čas s knihou hrozně rychle utekl a věřím, že se dostane dalšího pokračování 🙂

  JanaDor

  19.03.2017

  Upozornit na knihu, která obohacuje, je pro mě radost. A Pes jejího veličenstva je přesně ten případ. Je to kniha, která pohladí a inspiruje. Dalo by se říct, že je to pohádkový příběh s poučením, s láskou podaný, který je čtivý a pozitivní.

  elyonka9643

  16.03.2017

  Miluju Corgi a když jsem viděla tuhle knížku, tak jsem ji prostě musela mít. Stylem je to podobné Dalajlamově kočce. Takže stejně roztomilé a zároveň poučné. A taky trochu smutné. Určitě jsem to nečetla naposledy.

  Whisky

  13.03.2017

  Po začtení jsem si přála,aby tahle knížka hned tak neskončila.Královský corgi ve službě,jeho dva psí společníci a královský dvůr projasní dny svým humorem,moudrostí,laskavostí – a k tomu to má spád.

  genie

  11.03.2017

  Jemné, milé, inteligentní a laskavé. Příjemná a svižná odpočinková četba. Doporučuji všem, kdo mají rádi psy, životní moudrosti a jsou fandy britské monarchie.  TAGS:

  Online Pes Jejího Veličenstva ebook, Kniha Pes Jejího Veličenstva FB2, Download Pes Jejího Veličenstva PDF , Download Pes Jejího Veličenstva MOBI, Online Pes Jejího Veličenstva kniha, Zdarma Stažení Pes Jejího Veličenstva IPhone, Online kniha Pes Jejího Veličenstva PDF, Zdarma Pes Jejího Veličenstva DJVU, Zdarma Stažení Pes Jejího Veličenstva TXT, Stažení Pes Jejího Veličenstva RTF, Online Pes Jejího Veličenstva FB2 , e-kniha Pes Jejího Veličenstva stažení TXT, Zdarma Pes Jejího Veličenstva stažení kniha, e-kniha Pes Jejího Veličenstva download MOBI, Stažení Pes Jejího Veličenstva IPad, Číst Pes Jejího Veličenstva MOBI, Číst Pes Jejího Veličenstva DOC, Zdarma Pes Jejího Veličenstva AWZ, Download e-kniha Pes Jejího Veličenstva iPad , Zdarma Pes Jejího Veličenstva DJVU, Download Pes Jejího Veličenstva e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pes Jejího Veličenstva DVD, Číst Pes Jejího Veličenstva TXT, Book Pes Jejího Veličenstva stažení DJVU, Pes Jejího Veličenstva stažení kniha zdarma, Pes Jejího Veličenstva stažení kniha pdf zdarma, Pes Jejího Veličenstva pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pes Jejího Veličenstva pdf zdarma, Pes Jejího Veličenstva stažení kniha epub zdarma, Pes Jejího Veličenstva ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply