Písečný muž Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Písečný muž Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Písečný muž


Jedné chladné zimní noci se na železničním mostě ve Stockholmu objeví mladý muž. Je vychrtlý, silně podchlazený a má legionářskou nemoc. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík již sedm let po smrti. Jak je to možné? Vždyť z jeho vraždy je podezřelý sériový zabiják Jurek Walter, kterého před třinácti lety zatkl komisař Joona Linna a který byl odsouzen k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Starý případ je nutno znovu prošetřit. Sériový vrah je obestřen spoustou záhad. Je třeba jednat rychle, neboť čas je neúprosný. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela spolu s ním? Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Písečný muž zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Písečný muž (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Písečný muž zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Písečný muž.pdf (EUR-0.00)

  Písečný muž.epub (EUR-0.00)

  Písečný muž.doc (EUR-0.00)

  Písečný muž.txt (EUR-0.00)

  Písečný muž.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Písečný muž.PDF – (EUR 0.00);

  Písečný muž.MOBI – (EUR 0.00);

  Písečný muž.EPUB – (EUR 0.00);

  Písečný muž.DOC – (EUR 0.00);

  Písečný muž.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Detektiv Joona Linna (4.)

  Originální název:

  Sandmannen (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (488)

  Přidat komentář

  sachista

  včera

  Děsivé a strhující zvláště prvních a posledních sto stran, velmi slušný až nadstandardní krimi thriller, v němž jsem si oblíbil Sagu a doufám, že se bude objevovat v dalších dílech. Plný počet nemohu dát proto, že mě zklamalo odhalení hlavní pointy, a to nemám rád, preferuji, když mě autor nachytá na švestkách nebo vodí za nos a ne, aby mě nasměroval k cíli. Ale celkový dojem výborný a hned sahám po Stalkerovi.

  Didi15

  včera

  Další super díl, četla jsem jedním dechem. Larse Keplera lze doporučit s čistým svědomím. Už se nemůžu dočkat ,až přečtu Stalkera.

  helca.sz

  26. ledna

  Další pecka ! Jedním dechem přečtena a opět můžu jen a jen doporučit.

  bedkniha

  20. ledna

  Tak konec mě hóóódně překvapil, když čtu série, prokládám je nějakou oddychovkou, ale po Písečném muži musím hned na Stalkera… proč ?…( nechci víc prozrazovat ) to pochopí jen ti, kteří si tuto knihu přečtou…

  LP113

  19. ledna

  Četla jsem všechny a všechny jejich knihy jsou nepřekonatelné. Nedá se od toho odtrhnout, pro mě naprostý favorit, vždycky je mi líto, že už jsem knihu dočetla. Netrpělivě čekám kdy dorazí další novinka.
  Jedinou vyjímku tvoří Dětské hřiště, to mi do jejich stylu moc nezapadá. Ne že by kniha byla špatná, lae bez Joona Linna to prostě není ono. Od nich člověk čeká trochu něco jiného.

  Marfiel

  18. ledna

  Moje první setkání s touto autorskou dvojicí. Temný, strhující thriller, kdy do poslední chvíle nevíte, jestli se už smíte nadechnout… S odstupem doby si myslím, že se jedná o nejlepší knížku Larse Keplera.

  Eifka

  16. ledna

  Kniha splnila vše, co žánrem splnit měla: napětí, zajímavá zápletka, nepříjemné pocity (a kontrola, jestli mám zamčeno:)), překvapivé rozuzlení a žádné zbytečné nadržování sympatickým postavám…

  Nevim, jestli je to ročním obdobím, ale při čtení mi bylo opravdu ouzko, a to tak, že na chvíli musím změnit žánr, takže plný počet!:) Už si brousím zuby na stalkera…

  Tereza.K91

  07. ledna

  Miluju Keplera a komisaře Johnu. Každá kniha je lepší a lepší. Písečného muže jsem přečetla za 5 dnů a už se chystám na Stalkera. Prostě moje srdcovka

  smajiska

  31.12.2017

  Perfektní kniha, pro mě jen o maličko horší než Svědkyně ohně. Očekávaný příběh na který navnadí již třetí díl. Trochu mě rozčilovaly některé detaily, které policie přehlížela a souvislost jim došla až na konci. Ačkoliv se mi to nestává, tentokrát jsem to prokoukla rychleji. V tomto byl 3. díl lepší, tam pro mě bylo vše neočekávané.

  mateo22

  29.12.2017

  Další zajímavý díl, kde jsem do poslední chvíle nevěděl, jak to dopadne.

  LadyAnn

  28.12.2017

  Kvalitní detektivka s velmi slušnou zápletkou, opravdu hodně čtivá a až do samého závěru napínavá. Jedinou kritiku mám k velmi krátkým kapitolám (jedna má v průměru 2-3 stránky a brání plynulosti čtení) – text na sebe obsahem hladce navazuje, proto nerozumím tomu, proč je takto “rozkouskován”, ale to je čistě subjektivní.

  Denisa232623

  27.12.2017

  Výborná kniha!! Kepler nikdy nezklame!

  adrika20

  27.12.2017

  Strhující,zajímaví a velmi čtivý příběh.Chvílemi tak napínavý, že knihu nešlo jen tak odložit a jít v klidu spát . Některé pasáže byly docela dost drastické,místama mě až mrazilo.

  jankaander

  27.12.2017

  Prostě perfektní……..

  NADEI

  27.12.2017

  Opět skvělá detektivka. Napínavá,surová a čtivá. Detektiv Joona Linna se stal mým oblíbencem, těším se na něj v dalším pokračování.

  boxas

  24.12.2017

  Napínavé? To ano!
  Logické? To ani náhodou!
  SPOILER:
  Vadí mi "nesmrtelní padouši", do kterých můžeš vystřílet třeba dva zásobníky a strčit je pod led, ale stejně ožijí! A vadí mi natvrdlí klaďasi, kteří strkají nos, kam nemají, nebo lezou V NOCI zjistit, jestli fakt našli v přístavu starou deskovou hru… A to už nemluvím o překladatelských perlách typu: …"když XY konečně osamí…"
  A takových drobných "potíží" je s touto knihou víc.

  frantisek8863

  21.12.2017

  Mé první setkání se severskou detektivkou a s L. Keplerem, bylo šokující, napínavé, velmi prudce čtivé a občas i smutné. Jsem maximálně spokojen, od detektivky jsem tolik napětí a poutavého čtení nečekal. Bylo lákavé v každém díle odkrývat střípky ze života Joona Linny.

  harvan69

  18.12.2017

  Keplerovi mě ještě v žádné knize nezklamali a zvláště tato kniha si určitě zaslouží všechny hvězdy.

  Vandiba

  18.12.2017

  Wow! Keplerovina jak má být, autor opět nezklamal. Jednu hvězdu dávám dolu za poloboha Jurka, který je nezničitelný a nedotknutelný. Těším se na pokračování. 🙂

  eliskapokorna

  15.12.2017

  Čtivé,napínavé,supeeer!- DOPORUČUJU:)

  novina

  14.12.2017

  Kniha se četla sama, napínavý příběh mě dokonale pohltil a musela jsem číst dál a dál. Z krutosti Jurka Waltera se mi svíral žaludek a držela jsem pěsti, ať Joona Lina přijde pravdě na kloub. Za mě zatím nejlepší kniha z celé série.

  Pav

  27.11.2017

  Velmi napínavé počtení. Keplera čtu na přeskáčku a zbývá mi ještě Stalker, ale tento příběh je pro mě zatím nejlepší. Dokonce se mi líbil o trochu víc než Lovec Králíků a z toho jsem byla hodně nadšená. 🙂

  tereza0819

  19.11.2017

  Pro me momentalne jedna z nejlepsich knih, kterou jsem kdy cetla. Zhltla jsem ji behem chvile, obcas jsem mela husi kuzi a v noci se bala jit i na zachod. 🙂 Pisecny muz je pro me zatim top vsech detektivek.

  TheGoldenHill

  17.11.2017

  Nejlepší a nejnapínavější detektivka od dua Keplerových. Jakmile se začtete, už nemůžete přestat. Kriminální komisař Joona Linna a jeho kolegyně Saga Bauerová pátrají po sériovém vrahovi , který má na svědomí desítky obětí a přitom je hlavní podezřelý – ke kterému vedou všechny důkazy, již několik let ve vězení.

  AlenaZelova

  17.11.2017

  Opět Kepler nezklamal! Skvělá kniha, kterou jsem hltala a přečetla během chvilky, i když na první pohled je to celkem bichle. Těším se na další díl!

  Anneska

  13.11.2017

  Rozhodne napinava od zacatku az do konce, nicmene se nemuzu zbavit pocitu, ze autori se snazi spise ohromit ctenare tezko uveritelnymi scenami, nez zasadit pribeh do trochu realnejsiho prostredi. Lidem, kteri radi ctou severske detektivky pro jejich temne-chladnou atmosferu dilo doporucuji, i kdyz si myslim, ze kniha byla obcas psana az moc rychlou ,,rukou,,.

  adela007

  11.11.2017

  Nejlepší kniha, co jsem od Keplera četla, nemohla jsem se od toho odtrhnout a Jurek Walter mi dělal společnost do brzkých ranních hodin 🙂

  mimi55

  11.11.2017

  Zatím nejlepší příběh z celé série.

  me_Rommi

  08.11.2017

  Velmi dobrá kniha, čtivá, surová a hlavne desivá. Pre mňa osobne škoda toho záveru – nikto nemože prežiť toľko výstrelov, rieku a vlastne celú knihu je Jurek úplne nedoknuteľný – za to stráhavam jednu hviezdu.

  Teresita

  31.10.2017

  Moje první setkání s tímto autorem (autory). Kniha je velice čtivá, přečetla jsem ji jedním dechem. Nicméně v příběhu bylo podle mě několik nesrovnalostí a občas jsem jsi říkala, proč ty postavy nejednají jinak, logičtěji. Závěr byl jak z laciného amerického thrilleru, plno mrtvých, nesmrtelný vrah, honičky… Přesto však knihu hodnotím kladně a určitě si z této série ještě něco přečtu.
  TAGS:

  Online Písečný muž ebook, Kniha Písečný muž FB2, Download Písečný muž PDF , Download Písečný muž MOBI, Online Písečný muž kniha, Zdarma Stažení Písečný muž IPhone, Online kniha Písečný muž PDF, Zdarma Písečný muž DJVU, Zdarma Stažení Písečný muž TXT, Stažení Písečný muž RTF, Online Písečný muž FB2 , e-kniha Písečný muž stažení TXT, Zdarma Písečný muž stažení kniha, e-kniha Písečný muž download MOBI, Stažení Písečný muž IPad, Číst Písečný muž MOBI, Číst Písečný muž DOC, Zdarma Písečný muž AWZ, Download e-kniha Písečný muž iPad , Zdarma Písečný muž DJVU, Download Písečný muž e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Písečný muž DVD, Číst Písečný muž TXT, Book Písečný muž stažení DJVU, Písečný muž stažení kniha zdarma, Písečný muž stažení kniha pdf zdarma, Písečný muž pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Písečný muž pdf zdarma, Písečný muž stažení kniha epub zdarma, Písečný muž ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply