Plamen v srdci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Plamen v srdci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Plamen v srdci


Sličná Eleanor Griffinová to nemá jednoduché: tolik by si chtěla užívat, ale tři bratři ji střeží jako oko v hlavě. Coby urozená dívka ví, že se jednoho dne bude muset provdat, pravděpodobně za nějakého morousovitého starého lorda, ale než nastane onen soudný den, je rozhodnuta poznat i příjemnější stránky života. A protože je ve svém odhodlání nezdolná, nejstarší bratr s ní uzavře dohodu: pokud svým chováním vyvolá sebemenší skandál, bude se muset provdat za muže, který jí bude vybrán. Zároveň požádal svého nejlepšího přítele Corbetta, aby na rozvernou sestřičku nenápadně dohlížel. Tato volba nebyla nejšťastnější. Copak může na ctnost mladé dívky dohlížet muž, kterého provádí pověst hochštaplera a proslulého sukničkáře? Hříšný markýz Corbett se však ke všeobecnému úžasu chová vůči Eleanor zdrženlivě, jen jeho oči prozrazují vášnivou touhu. Ani pro Eleanor není v jeho společnosti lehce, neboť pro něj má slabost už od svých dívčích let. Ví ovšem, že nad ní visí hrozba vynuceného sňatku, pokud by nechala rozhořet plamen, který ji příjemně hřeje v srdci…Kniha v českém jazyce!


Stažení Plamen v srdci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Plamen v srdci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Plamen v srdci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Plamen v srdci.pdf (EUR-0.00)

  Plamen v srdci.epub (EUR-0.00)

  Plamen v srdci.doc (EUR-0.00)

  Plamen v srdci.txt (EUR-0.00)

  Plamen v srdci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Plamen v srdci.PDF – (EUR 0.00);

  Plamen v srdci.MOBI – (EUR 0.00);

  Plamen v srdci.EPUB – (EUR 0.00);

  Plamen v srdci.DOC – (EUR 0.00);

  Plamen v srdci.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  The Griffin Family Series (1.)

  Originální název:

  Sin and sensibility (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  karamelka57

  28.08.2017

  ach, škoda, že ja nezažijem takú romatiku…. ešteže mám knihy……. 🙂

  evik75

  06.01.2017

  Zajímavý nápad s dívkou, která se chce alespoň na nějakou chvíli uvolnit z pout tehdejších společenských pravidel a z neustálého dohledu svých bratrů, navíc za pomoci největšího zhýralce. Mezi oběma hlavními hrdiny to správně jiskřilo, povedené byly i dialogy. Jen bych snad vynechala některá místa s úvahami hrdinky o svobodě, které se mi zdály, že se v podstatě opakují.

  kik68

  10.10.2016

  Až na to, že ve své e-book verzi jsem měla neskutečné množství chyb (takhle hrozně přepsanou knihu jsem do teď nečetla), tak se mi kniha docela líbila.
  Byla tam romantika, trochu napětí a samozřejmě šťastný konec. Už se těším na další díly.

  moudivlacek

  07.10.2016

  Další skvělý romantický příběh o lásce. Navíc je to příběh o touze po svobodě dívky ve světě, kde jsou přísná pravidla pro ženy. Muži jsou mnohem volnější a také toho využívají a zneužívají. Hlavní hrdinka se rozhodla bojovat o svobodu i lásku. A začne jí v tom pomáhat ten, do kterého by to nikdo neřekl. Jak to tak asi může dopadnout…?

  kkeisha

  18.08.2016

  Ten koniec som teda fakt necakala. Prijemne citanie akurat by som niekedy tie myslienkove pochody Eleanor najradsej preskocila

  kacaaba

  13.02.2016

  Kniha se mi líbila, romantika, která u této autorky nikdy nezklame. Jednoduchý, i když chvilkama napínavý děj. Už se těším na pokračování.

  liletka_a

  16.09.2015

  Přečteno během dvou dní v posteli.. Nepřišlo mi to tak úplně poutavé, ale četla jsem dál a dál a rozhodně mi tento příběh přišel něčím jiný, takový osvěžující. 😉 Velkou zásluhu na tom má překvapivě hlavní hrdinka (většinou je to opačně..:D) Její nápady i celkový pohled na svět byly čtivé, ale samozřejmě svou zásluhu na tom má i Valentine, který se kvůli ní dokázal alespoň v něčem změnit. Co se týče jejích bratrů, též bych je odkázala do patřičných mezí, ale k jejich příběhu to asi prostě patřilo. 🙂

  havrmoni

  08.09.2015

  Tak nějak nevím,bylo to vtipný,romantický a nějaká ta akce,ale nějak nejsem ,,ohromená". Budu číst dál a uvidíme. Zřejmně si musím zvyknout na tuto spisovatelku,byla to má první kniha od ní. A za 4* stála.

  Kamiliana

  08.09.2014

  Aneb jak to dopadá, když jste osobitá žena hlídaná třemi bratry, jejichž pravidla považujete za příliš přísná a kteří mají velice "zkušeného" přítele, který na vás má dohlížet. Vtipné, romantické, napínavé. Co víc si přát. Sin and sensibility…velice výstižný název v originále.

  zuza264

  28.01.2014

  Úžasný konec :-))

  Paithe

  25.12.2013

  Jééé, tak mám asi další oblíbenou knihu! :)) Sestra chráněná třemi bratry – to vybízí k neposlušnosti! 😀 Navrch úchylný markýz a mimoděk přítel oněch bratrů a máme tu skvělý příběh! 😀 Asi nejlepší příběh celé série. :))

  lanusinka

  26.10.2012

  Pokud máte rádi podobné příběhy, dostanete co čekáte a ještě malinko navrch. Pokud je rádi nemáte, tahle kniha váš názor nezmění…

  ivule85

  13.03.2012

  Nemá to sice tak napínavý děj jak jsem u takových knížek zvyklá ale četla se velice dobře a mohu doporučit..  TAGS:

  Online Plamen v srdci ebook, Kniha Plamen v srdci FB2, Download Plamen v srdci PDF , Download Plamen v srdci MOBI, Online Plamen v srdci kniha, Zdarma Stažení Plamen v srdci IPhone, Online kniha Plamen v srdci PDF, Zdarma Plamen v srdci DJVU, Zdarma Stažení Plamen v srdci TXT, Stažení Plamen v srdci RTF, Online Plamen v srdci FB2 , e-kniha Plamen v srdci stažení TXT, Zdarma Plamen v srdci stažení kniha, e-kniha Plamen v srdci download MOBI, Stažení Plamen v srdci IPad, Číst Plamen v srdci MOBI, Číst Plamen v srdci DOC, Zdarma Plamen v srdci AWZ, Download e-kniha Plamen v srdci iPad , Zdarma Plamen v srdci DJVU, Download Plamen v srdci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Plamen v srdci DVD, Číst Plamen v srdci TXT, Book Plamen v srdci stažení DJVU, Plamen v srdci stažení kniha zdarma, Plamen v srdci stažení kniha pdf zdarma, Plamen v srdci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Plamen v srdci pdf zdarma, Plamen v srdci stažení kniha epub zdarma, Plamen v srdci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply