Planeta Eden Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Planeta Eden Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Planeta Eden


Raketa vyslaná ze Země nouzově přistála na dosud neprozkoumané planetě Eden. Šestičnenná posádka – Koordinátor, Kybernetik, Fyzik, Chemik, Inženýr a Doktor – brzy zjišťuje, že planeta je osídlena živými tvory v nepochopitelně odlišných fyziologických mutacích. Při prvnách expedicích objevují odborníci i vzdálené město, hromadné hroby a rozlehlou automatickou továrnu. Po tajemné návštěvě v raketě stojí před osádkou základní otázka: vydat se na další průzkumy, nebo soustředit síly na opravu rakety a prchnout…Kniha v českém jazyce!


Stažení Planeta Eden zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Planeta Eden (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Planeta Eden zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Planeta Eden.pdf (EUR-0.00)

  Planeta Eden.epub (EUR-0.00)

  Planeta Eden.doc (EUR-0.00)

  Planeta Eden.txt (EUR-0.00)

  Planeta Eden.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Planeta Eden.PDF – (EUR 0.00);

  Planeta Eden.MOBI – (EUR 0.00);

  Planeta Eden.EPUB – (EUR 0.00);

  Planeta Eden.DOC – (EUR 0.00);

  Planeta Eden.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Eden (1959)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  mulderka

  28.07.2017

  Klasická SF ze "zlatého věku", pokud za železnou oponou nějaká taková etapa ve vývoji fantastiky vůbec existovala. Když přistoupíme na pravidla hry a a souvislosti, dá se to číst i dnes. A dalo by se ještě líp, nebýt těch nemožně rozvleklých popisů krajiny, továren, strojů a vůbec všeho. I trochu propracovat postavy by neuškodilo.
  Metodě, jak rozložit společenský systém planety Eden, sice ne zcela rozumím, ale přijde mi natolik obludná, až doufám, že je v dnešní době prakticky neproveditelná. Prosím, potvrďte mi to někdo!!

  shmaic

  12.01.2017

  V těchto klasických scifíčkách nemívám narozdíl od moderní tvorby problém představovat si scény děje.

  Bulba

  10.04.2016

  Klasická sci-fi, pestré popisy neznámé planety a nepochopitelné společnosti. Některé věci z dnešního pohledu úsměvné, ale děj má spád a kniha se příjemné čte. Na rozdíl od moderních knih v ní není žádný sex (ani žena) a minimum násilí, to mi ale vůbec nevadí.

  Ivan F

  08.04.2015

  Silne cítiť, že je kniha stará, napriek tomu zaujme. Štýl autora je však z dnešného pohľadu dosť naivný, takisto jednanie postáv je občas smiešne, až nelogické. Na rozdiel od modernej sci-fi, opisy zabíjania sú akoby odfláknuté, ale nie je to na škodu. Skrátka, mám rád takéto "čisté" sci-fi, ktoré nezaváňa fantasy.

  alessi

  22.04.2014

  Rozhlasove spracovanie bolo ok. Pripadalo mi to ako kombinácia Hviezdnej brany a Votrelca. Ale originálnejsie. Vidieť tam samozrejme dobu vzniku.
  Tým že sa dej pomaly odvíja tak skôr odcinkove scifi než nejaký krvak

  honajz

  17.09.2013

  Jako dítěti mi to přišlo tajuplné a napínavé. Když to čtu dnes, přijde mi to hodně jednoduché, až ploché, a ústřední myšlenka hodně prvoplánová. Ale každý z nás se vyvíjí, a pokud jde o Lemovy prvotiny, je to určitou omluvou. (Nemyslím tím Marťana, ale trojici Astronauti – K mrakům Magellanovým – Planeta Eden, kde mi přijde Lemův styl a úroveň knih ještě hodně nevyvážené.)

  tenax

  12.08.2013

  Typický Lemův román, jedna z klasických knih čisté sci-fi. Barvité popisy přírody cizí planety a nepochopitelné civilizace na ní, trochu archaické technické vybavení a chování pozemšťanů, dané dobou vzniku textu (vyvolávání filmů klasickou metodou, kouření cigaret v raketě apod.). Je to naivní, ale je to krásné! A je s podivem, že za 20 let (1959-1979) kniha vyšla 4×, pak už (pokud vím) ani jednou.

  Jack Bauer

  30.10.2011

  Tyhle staré klasické čisté sci-fi o zkoumání jsem měl raději než některé dnešní akční s prvky fantasy a nadpřirozena a spoustou neuvěřitelných nesmyslů. Je to sice už staré a z dnešního pohledu možná i hloupé, ale rád se vrátím do dětství a knihu si pro oživení znovu přečtu.  TAGS:

  Online Planeta Eden ebook, Kniha Planeta Eden FB2, Download Planeta Eden PDF , Download Planeta Eden MOBI, Online Planeta Eden kniha, Zdarma Stažení Planeta Eden IPhone, Online kniha Planeta Eden PDF, Zdarma Planeta Eden DJVU, Zdarma Stažení Planeta Eden TXT, Stažení Planeta Eden RTF, Online Planeta Eden FB2 , e-kniha Planeta Eden stažení TXT, Zdarma Planeta Eden stažení kniha, e-kniha Planeta Eden download MOBI, Stažení Planeta Eden IPad, Číst Planeta Eden MOBI, Číst Planeta Eden DOC, Zdarma Planeta Eden AWZ, Download e-kniha Planeta Eden iPad , Zdarma Planeta Eden DJVU, Download Planeta Eden e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Planeta Eden DVD, Číst Planeta Eden TXT, Book Planeta Eden stažení DJVU, Planeta Eden stažení kniha zdarma, Planeta Eden stažení kniha pdf zdarma, Planeta Eden pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Planeta Eden pdf zdarma, Planeta Eden stažení kniha epub zdarma, Planeta Eden ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply