Po strništi bos Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Po strništi bos Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Po strništi bos


Není to kronika mého dětství ani naší rodiny, chtěl jsem, aby to byla krásná literatura. Autoři takové literatury nejen vzpomínají na to, co viděli a slyšeli, ale také si vymýšlejí a fantazírují, aby jejich příběh stál za řeč.
V knížce vyprávím o tom, jak byl malý kluk přesazen z města na venkov a co to udělalo s jeho duší. Jsem to já a nejsem to já. Je to mozaika, v níž jsou některé kamínky pravé a jiné přidané. Ale vy byste neměli poznat, který je který.Kniha v českém jazyce!


Stažení Po strništi bos zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Po strništi bos (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Po strništi bos zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Po strništi bos.pdf (EUR-0.00)

  Po strništi bos.epub (EUR-0.00)

  Po strništi bos.doc (EUR-0.00)

  Po strništi bos.txt (EUR-0.00)

  Po strništi bos.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Po strništi bos.PDF – (EUR 0.00);

  Po strništi bos.MOBI – (EUR 0.00);

  Po strništi bos.EPUB – (EUR 0.00);

  Po strništi bos.DOC – (EUR 0.00);

  Po strništi bos.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (159)

  Přidat komentář

  dadako

  26. ledna

  Příjemné oddechové vyprávění.

  jarka80

  25. ledna

  Pohodové čtení na odpoledne, ale také jsem čekala podle hodnocení víc.

  marketa9252

  21. ledna

  Krásná oddechovka.

  Selendra

  21. ledna

  Velmi krásný příběh. Film jsem viděla až po přečtení knihy, byl věrohodně natočený. Doporučuji obojí!

  Magdalena5

  18. ledna

  Před dvěma týdny jsem si pustila Svěrákův film a moc se mi líbil a opět jsem si půjčila knížku a srovnávala. Oboje se mi líbí. Knížka mi připomíná válečné dětské vzpomínky pana Anderleho na Pavlíkovské vsi. Využívám do výzvy – Magnesia litera

  Lily101

  14. ledna

  Vzhledem k ocenění jsem čekala od knihy víc. Povrchně se mě dotkl děj, ale nic hlubokého to ve mně nezanechalo. S klidným srdcem bych knihu doporučila dětem. Neberu to autorovi k tíži (ve smyslu hodnocení), ale iritovalo mě, jak děti odsuzovaly Edu kvůli tomu, že je z Prahy.

  PavlínaAlžběta

  10. ledna

  Naprosto dokonalé po všech směrech od našeho pana umělce s velkým U. Shlédla jsem filmové zpracování a hned přečetla i útlou knížtičku od pana Svěráka. Styl vyprávění, krátkých povídek, které jsou popisně napsány, vykreslují veselé příběhy, postavy i nelehkou atmosféru. Přesto nadchne, každého čtenáře. Nic těžkého, naprosto oddychové, úsměvné a milé. Čtení, které máte přečtené za hodinu za dvě. Doporučuji obojí, jak film, tak i tuto drobnou knihu.

  martas79

  09. ledna

  Tak vám mě to učarovalo. A jako všechno je to hořkosladké a krásné…

  VílaElvíra

  06. ledna

  Těšila jsem se až to dočtu. Celá kniha je smutná a nemohla jsem se zbavit tísnivého pocitu 🙁

  4xbabča

  06. ledna

  Moc hezká knížka stejně jako film a to díky laskavému humoru autora Zdeňka Svěráka.

  teakristof

  05. ledna

  Krásná kniha, milá a příjemná.

  Chesterton

  04. ledna

  Kniha i film se skvěle doplňují, krátkost povídek mě také překvapila, ale spolu se stylem vyprávění je tím zdůrazněn dětsky nekomplikovaný pohled na svět.

  Ivana11

  02. ledna

  Kouzelné, poetické čtení, psané krásnou, jednoduchou češtinou.

  rybizka

  19.11.2017

  Knihu jsem si užila jako audio načtenou přímo panem Svěrákem. Autorův milý hlas a parádní přednes mi zpříjemnil jedno odpoledne. Dostala jsem od všeho trochu, hezký příběh,pohodu,laskavý humor,ale i smutek. Krásné oddechové čtení (poslouchání).

  AninkaHr

  02.11.2017

  Mám ráda vyprávění p. Svěráka – ani tentokrát nezklamal..

  Makropulos

  31.10.2017

  Po příjemné večeru s touto knížkou mi zůstal úsměv na tváři a lesklé oči.

  Ester71

  30.10.2017

  Nejdříve jsem viděla film a až pak jsem si přečetla knížku. Film se mi líbil moc, knížka ještě víc.

  MartinaF

  23.10.2017

  Milé, hořkosladké, oddechové. Ale nic v tom mimořádného nevidím, jen lehké odpočinkové čtení.

  hroneczek

  18.10.2017

  Příjemné, rychlé, nápadité, zábavné čtení, žádná rafinovanost, přehnané literární obraty ani dramatické zápletky. Velmi oddechové.

  mariposka

  17.10.2017

  Já nevím, takové dětské čtení. Pěkné, milé. Čekala jsem ale víc.

  lencin

  16.10.2017

  Pěkné a miloučké.

  Viky007

  11.10.2017

  Musím přiznat, že jsem nejdříve viděla film, který mě naprosto okouzlil. Kniha je samozřejmě stejně úžasná, ne-li ještě lepší. Pan Svěrák je prakticky sázka na jistotu. Je to jeden z mála českých autorů, ke kterým se budu ráda vracet. Rozhodně doporučuji!

  ecila13

  09.10.2017

  Svěráka mám moc ráda, ale tohle mi moc nesedlo.
  Těším se na film.

  haki34

  03.10.2017

  krátké milé povídky, nejen veselé, ale i plné smutku (pohřeb babičky mi vehnal slzy do očí..) jako sám život. Konec války očima 8letého kluka. Objevování kouzla venkova očima "Pražáka"
  útlá knižečka přečtená asi za hodinu. Potěšila, zahřála na duchu, ale do 5 hvězd jí řeci jen cosi chybělo…

  sarka45

  29.09.2017

  Klasický úžasný Zdeněk Svěrák. Povýšený k dokonalosti nepřekonatelným autorovým přednesem. Přenese Vás do starých časů a popisuje je s laskavým nadhledem, pohledem nevinné dětské duše. Příběh se odehrává v nelehké době války a ne všechny příhody malého Edy jsou veselé. Přesto kniha navozuje pocit krásných starých časů, pohody a štěstí. Nádhera.

  Analady

  25.09.2017

  Tuto knihu mám jako audioknihu a moc se mi líbila. Povídky byly krátké, milé, krásně namluvené. Pan Svěrák se moc hezký poslouchá.

  Ivuska1988

  20.09.2017

  Velmi krásně sepsané vzpomínky na dětství Zdeňka Svěráka formou krátkých povídek. Příběhy jsou situovány do 2.svět. války. Druhá svět. válka je zprostředkována z pohledu malého chlapce.
  Malý Eda musel spolu s rodiči opustit Prahu, tatínek odmítal poslouchat a spolupracovat s Němci. A tak se nastěhovali k babičce a dědovi na venkov.
  Malý Eda si zde nachází kamarády, s kterými zažije různá dobrodružství.
  Některé povídky jsou velmi úsměvné, jiné velmi smutné, ale celkově se jedná o velmi pěkné dílo.

  Kniha je velmi tenká, lehce a rychle se čte. Velmi ji doporučuji všem co mají rádi Zdeňka Svěráka.

  KláraHunčarová

  16.09.2017

  Skvělá kniha, od skvělého autora.

  DuncanIdaho

  08.09.2017

  Pěkná kniha o dětství v nepěkné době. Místy je veselá, místy je smutná. Lehce se čte díky stylu psaní i díky krátkým kapitolám.

  Smardik17

  05.09.2017

  Výborně jsem se pobavil. Doporučuji!
  TAGS:

  Online Po strništi bos ebook, Kniha Po strništi bos FB2, Download Po strništi bos PDF , Download Po strništi bos MOBI, Online Po strništi bos kniha, Zdarma Stažení Po strništi bos IPhone, Online kniha Po strništi bos PDF, Zdarma Po strništi bos DJVU, Zdarma Stažení Po strništi bos TXT, Stažení Po strništi bos RTF, Online Po strništi bos FB2 , e-kniha Po strništi bos stažení TXT, Zdarma Po strništi bos stažení kniha, e-kniha Po strništi bos download MOBI, Stažení Po strništi bos IPad, Číst Po strništi bos MOBI, Číst Po strništi bos DOC, Zdarma Po strništi bos AWZ, Download e-kniha Po strništi bos iPad , Zdarma Po strništi bos DJVU, Download Po strništi bos e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Po strništi bos DVD, Číst Po strništi bos TXT, Book Po strništi bos stažení DJVU, Po strništi bos stažení kniha zdarma, Po strništi bos stažení kniha pdf zdarma, Po strništi bos pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Po strništi bos pdf zdarma, Po strništi bos stažení kniha epub zdarma, Po strništi bos ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply