Pod hrozbou smrti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pod hrozbou smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pod hrozbou smrti


I mrtví mají své poznání.
Šestnáctiletý Andy Moser překvapí v bytě svých rodičů zloděje, kteří se ho pokusí zabít. V poslední chvíli ho zachrání dívka Elizabeth – ale jen za cenu, že ho odvede s sebou do Země duchů. Protože Elizabeth je mrtvá… Tak jako ona přebývají v Zemi duchů tisíce mrtvých, kteří nemohou nalézt pokoje, neboť si ze života přinesli dluh a ten je nutné splatit. V tom jim však brání nejrůznější nástrahy, monstrízní příšery a nestvůry, zdivočelá zvířata, zločinci. Andy chce zpátky domů, do života, ale nejde to ani s Elizabethinou pomocí. Jedinou nadějí nakonec zůstává záhadný Strážce mlhy…Kniha v českém jazyce!


Stažení Pod hrozbou smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pod hrozbou smrti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pod hrozbou smrti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pod hrozbou smrti.pdf (EUR-0.00)

  Pod hrozbou smrti.epub (EUR-0.00)

  Pod hrozbou smrti.doc (EUR-0.00)

  Pod hrozbou smrti.txt (EUR-0.00)

  Pod hrozbou smrti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pod hrozbou smrti.PDF – (EUR 0.00);

  Pod hrozbou smrti.MOBI – (EUR 0.00);

  Pod hrozbou smrti.EPUB – (EUR 0.00);

  Pod hrozbou smrti.DOC – (EUR 0.00);

  Pod hrozbou smrti.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Země duchů (1.)

  Originální název:

  Beyond Terror (1991)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Studio dobré nálady – nakladatelství Kredit
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Ookmalej

  20.06.2017

  Zajímavé čtení na léto. Přeneslo mě to do doby mé puberty, kdy jsem tyhle knížky milovala. A ještě lepší je, že to má pokračování v dalších dílech série Stopy Hrůzy.

  yaoiyuri

  08.12.2016

  Není to žádná pecka, ale být mi znovu 12, tak jsem z toho nadšená. Fantasy oddechovka pro náctileté, děj svižně odsýpá a vzhledem k tomu, že to má 4 další díly, tak se to ještě pěkně zamotá.
  Postavy i Země duchů by si ale zasloužily více rozvést, vždy je tu řečen jen nejnutnější základ, aby čtenář pochopil, jaké zákony tam fungují, ale celkově to působí dost ploše. Možnosti, které ten příběh nabízí, jsou z velké části nevyužité. Oproti jiným knihám z edice Stopy hrůzy se tady alespoň brutálně nevraždí 🙂

  Vampirosa

  05.09.2016

  Moc hezký příběh. Doufám, že se dostanu k pokračování. 🙂

  Lucissia

  21.06.2016

  Skvělá kniha, sice jsem vůbec nepociťovala mrazení, ale to nevadí. Téma je to skvělé, jen z toho mohl autor vytěžit víc, je to všechno trošku povrchní, ale na druhou stranu, asi byl omezen počtem stran… Nicméně přečteno i s dvěma dětmi za jeden den. 🙂

  anoti

  16.02.2016

  Dávám dvě hvězdy, ne proto, že by to bylo tak strašný, ale protože mě takový žánr nic moc neříká.Přečetla jsem to jen ze slušnosti, když už jsem to dostala.

  oolinkaa

  09.01.2014

  nepovažuji tento díl za ,,horor,, . Ale opět jeden z lepších dílů, navíc má pokračování.

  Terezk-a

  18.06.2013

  Tyto knihy !

  Dandulka

  19.07.2012

  Ráda se k téhle knížce po letech vracím.

  Bramboráček

  09.05.2012

  nejlepší díl stopy hrůzy, vsice sem jich mocnečet ale to je jedno  TAGS:

  Online Pod hrozbou smrti ebook, Kniha Pod hrozbou smrti FB2, Download Pod hrozbou smrti PDF , Download Pod hrozbou smrti MOBI, Online Pod hrozbou smrti kniha, Zdarma Stažení Pod hrozbou smrti IPhone, Online kniha Pod hrozbou smrti PDF, Zdarma Pod hrozbou smrti DJVU, Zdarma Stažení Pod hrozbou smrti TXT, Stažení Pod hrozbou smrti RTF, Online Pod hrozbou smrti FB2 , e-kniha Pod hrozbou smrti stažení TXT, Zdarma Pod hrozbou smrti stažení kniha, e-kniha Pod hrozbou smrti download MOBI, Stažení Pod hrozbou smrti IPad, Číst Pod hrozbou smrti MOBI, Číst Pod hrozbou smrti DOC, Zdarma Pod hrozbou smrti AWZ, Download e-kniha Pod hrozbou smrti iPad , Zdarma Pod hrozbou smrti DJVU, Download Pod hrozbou smrti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pod hrozbou smrti DVD, Číst Pod hrozbou smrti TXT, Book Pod hrozbou smrti stažení DJVU, Pod hrozbou smrti stažení kniha zdarma, Pod hrozbou smrti stažení kniha pdf zdarma, Pod hrozbou smrti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pod hrozbou smrti pdf zdarma, Pod hrozbou smrti stažení kniha epub zdarma, Pod hrozbou smrti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply